Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Τότε,

τι τα θέλεις τα GPS ;

:rockon: :rockon: :rockon:
 

flg

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μεταμεσονύχτια ανάβαση βουνού:
Βριλησσού 36α,στην αριστερή πόρτα μια κούκλα (για τα γούστα μου).Λάουρα άκουσα,ξανδό μαλλί μελαχροινό δερματάκι,ψηλή ωραίο κώλο!Πολύ φιλική αλλά δεν έκανε 69 οπότε έφυγα,με συνόδευσε στην έξοδο να μου δείξει να πάω δίπλα αλλά την λυπήθηκα ότι θα κρυώσει.
Βριλησσου 55 Μαργκό,ωραίο πρόσωπο νταρντάνα,αλλά σώμα μέτριο ίσως πλαδαρό.
Βριλησσού 57 μια πανέμορφη κοπέλα που πάλι δεν έκανε 69,Εμιλυ νομίζω,μαλλί αφέλιες,υπέροχο σώμα,μικροκαμμωμένη  καυλίτσα
Βριλησσου 60 κάτω δεν απαντάγανε
Βριλησσού 60 πάνω άνοιξαν με καθυστέρηση που με ανάγκασε να τους ζητήσω συγνώμη αν τους ξύπνησα.η Μιχαέλα,ομορρφούλα,ωραίο κώλο,μικρα  βυζάκια γλυκό πρόσωπο,69 με 70 ευρώ και πέρασα.Δεν πέρασα καλά χωρίς να φταίει αυτή,έκανε φιλότιμες προσπάθειες,μαλλόν δεν είμαι για το χώρο,δε με βλέπω ξανά για αγοραίο γιατί δε βγαίνουμε κ αν είναι να μην καλοπερνάμε κιόλας!!!:"(
Καληνύχτες
 

flg

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ξέχασα να ανφέρω μια Πένυ Βριλησσού 36 δεξιά πόρτα,εκεί που με έστελνε η Λάουρα,που με καλόπιανε για να μπω,αλλά δεν ήταν του γούστου μου καθόλου.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Καλως ηρθες συνκαυλε, για ολες εχουν γραφει αρκετες αραδες και κρισεις, κατα κανονα αξιοπιστες. Με διαβασμα καλο και αποστηθιση καμποση, μπορεις να περασεις καλα. Εγω αν και διαβαζω, κανω συχνα του κεφαλιου μου με test drive που καταληγουν σε crash test!
 

flg

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αν είχα οικονομική άνεση θα έκανα κρασ τεστ,αλλά με βλέπω για να ρίχνω στάνταρ κ να γίνομαι πέφτουλας(όχι οτι δεν ήμουν!).fuck free κάθε καργιολάκι γιατί με τα σοβαρά  καταστραφήκαμε και τα αγοραία δεν καλύπτουν τις ανάγκες μου.Ενας μπουρδελοστουντιάς λιγότερος.flg να είναι ελαφρύ το χώμα που σε σκεπάζει!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
χαα χαααααααα μαζι σου, κι εγω καπως ετσι, αλλα ποτε μην λες ποτε, αραια και που ριξε κι ενα πλερωτικο, εχει την ομορφια του κι αφου κλεισεις την πορτα, καμια δεν θα σε ζαλισει με τηλεφωνα, απαιτησεις, εξοδους και ψυχαναγκασμους.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
χαα χαααααααα μαζι σου, κι εγω καπως ετσι, αλλα ποτε μην λες ποτε, αραια και που ριξε κι ενα πλερωτικο, εχει την ομορφια του κι αφου κλεισεις την πορτα, καμια δεν θα σε ζαλισει με τηλεφωνα, απαιτησεις, εξοδους και ψυχαναγκασμους.

x1000  :rockon: :rockon: :rockon:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Παντως η μαντοννα παιδια εχει εξαφανιστει εδω και καμια δεκαρια μερες απο το βρ60 ειναι αληθεια τελικα οτι σταματησε? :o :o :o
:) :) :) H Μαντονα θα ειναι το απογευμα στο Βριλησου 60(κατω)  :) :) :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Ναντια
Κασσανδρας 3(πανω): Φιορεντινα - Ραμονα - Μελεκ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Καρμεν - Λιζα - Γαβριελα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μιχαελα - Κατια
Κασσανδρας 4(πανω): Παολα - Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Δεσποινα - Μαντονα - Λουση
Βριλησου 60(πανω): Ελενα - Μιρελα - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Αλινα - Λουση - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
Θησεως 40(πανω): Ανκα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 05/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Ραμονα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Καρμεν - Λιζα - Βαλεντινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μιχαελα - Κατια
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Ρανια - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Μιρελα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα - Λουση - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): Παολα - Ανκα
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
[move] :) :) :) Σημερα 05/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Ραμονα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Καρμεν - Λιζα - Βαλεντινα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Μιχαελα - Κατια
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Ρανια - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url]
Βριλησου 60(πανω): Λουση - Μιρελα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα - Λουση - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): Παολα - Ανκα


Η Μελέκ έγινε ξανά Ναταλί ή είναι άλλη κοπέλα αυτή;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom