Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Τι είναι ο κάβουρας, τι είναι το ζουμί του?

Πεταχτήκαμε με τον Biker, Lex80 και SPEED από την Θεσσαλία στην συμπρωτεύουσα και με την καθοδήγηση του μέγιστου Γαμαικανού, αφού έγινε μια σύντομη επίσκεψη στα μπουρδελάκια της πόλης, ακολούθησε στουντιοτσαρκα….

Ανδρέου Γεωργίου 4: Νικόλ. Εντυπωσιακή ξανθιά με  σπαστά μακριά μαλλιά. Πλούσιο στήθος, ντυμένη σε λευκό κορμάκι.

Ανδρέου Γεωργίου 16 : Κλειστόν

Ανδρέου Γεωργίου 34: Λούνα. Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά και αφέλειες. Παρά το αδύνατο του σωματότυπου της μεγάλο φυσικό στήθος. Ντυμένη με μαύρο baby doll.

Μαντζαρου 14: Αντζελικα, Ξανθό εντυπωσιακό pro-milf, Ίσια μακριά μαλλιά, έκφυλο πρόσωπο. Αξιοπρόσεκτη παρουσία.

Κατεχάκη 13: Καρμεν. Αρκετά ναζιάρα στο σαλόνι, καστανή με καρέ μαλλιά. Ντυμένη με μαύρο κορμάκι και μαύρες κάλτσες.

Κ. Ρούλια και Οικονόμου : Ξανθή δίμετρη τρανς…..

Κωλέτη 17: Βανέσα. Ψηλή νεαρή κοπέλα. Ίσια μακριά μαλλιά καστανόξανθα. Ωραίο σώμα, γλυκό πρόσωπο.  Λίγο ψυχρή και άχαρη στο σαλόνι,

Φρίξου 9: Αντριάννα. Εντυπωσιακή παρουσία, από τα δυνατά ονόματα της πόλης σύμφωνα με τις πληροφορίες. Ξανθή με πλούσιο στήθος σιλικόνης, μακριά σπαστά μαλλιά, pro-milf.

Νικηφόρου Ουρανού 26: Αδύνατη μελαχρινή, με ισια μαλλιά, με μεγάλο στήθος. Δεχόταν εκτόνωση στο στήθος στα 60 ευρώ. Δεν μας ανακοίνωσε το ονοματάκι της. Αδιάφορη κατά τα άλλα.

Πέτρου Ερημίτη 2 : Ακόμα μια αδύνατη μελαχρινή με ανύπαρκτο στήθος Πολύ πλούσια προγράμματα, μεταξύ αυτών αυταρχικό και πρωκτικό, η μόνη από όσες κοπέλες είδαμε που προσφέρουν παρόμοιες υπηρεσίες.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Εντόπισα δυο νέα καλά κορίτσια στο Γκρις Λέιντις..!
Μια Εμμανουελ στο Ισμήνης 2, που θα 'ναι αύριο 10:00-20:00

Αν μιλάμε για την Εμμανουέλ/Μέριλυν κατά την άποψη μου είναι ψεύτικες. Δεν απέχουν πολύ από την πραγματικότητα αλλά δεν είναι αυτή στις φωτο. Από την μέση και κάτω είναι τέλεια. Από κει και πάνω..."περί ορέξεως". Ηλικία θα έλεγα γύρω στα 30 (ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις στα σίγουρα).  Από εξυπηρέτηση...ακριβώς στην μέση! Ούτε προς τα δω (pse), ούτε προς τα κει (gfe). Ούτε πολύ βιαστική, ούτε πολύ χαλαρή. Ούτε ενθουσιάζεσαι, αλλά δεν κλαις και τα λεφτά σου. Ούτε μόνο για μία φορά, αλλά ούτε και στανταράκι...

Υ.Γ.  Ελπίζω να βοήθησα.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
Αν μιλάμε για την Εμμανουέλ/Μέριλυν κατά την άποψη μου είναι ψεύτικες. Δεν απέχουν πολύ από την πραγματικότητα αλλά δεν είναι αυτή στις φωτο. Από την μέση και κάτω είναι τέλεια. Από κει και πάνω..."περί ορέξεως". Ηλικία θα έλεγα γύρω στα 30 (ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις στα σίγουρα).  Από εξυπηρέτηση...ακριβώς στην μέση! Ούτε προς τα δω (pse), ούτε προς τα κει (gfe). Ούτε πολύ βιαστική, ούτε πολύ χαλαρή. Ούτε ενθουσιάζεσαι, αλλά δεν κλαις και τα λεφτά σου. Ούτε μόνο για μία φορά, αλλά ούτε και στανταράκι...

Υ.Γ.  Ελπίζω να βοήθησα.

X10000
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Τύπε, την αδικείς την Ιρένα. Είναι όντως εξαιρετική και άψογη επαγγελματίας.
Θυμάμαι μια φορά που είχε κάπως μειωμένη απόδοση, επειδή την είχαν βάλει την προηγούμενη 11 βράδυ-5 πρωί και 10 πρωί-5 απόγευμα, μου ζήτησε συγγνώμη μόλις τελειώσαμε.
Καμιά σχέση με ξεπέτες και ψωνισμένες που την έχουν δει Next Top Model.

τυπε το χαχαχα δεν πηγαινε για την ιρενα για την οποια δεν εχω αποψη αφου δεν εχω δοκιμασει.

πηγαινε στην ατακα της τσατσας περι ομιλου για τα μαγαζια της κασσανδρας για το οποιο εκανα κ μετα σχολιο.

 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
.....
Είναι "αντράκι" κανονικό, μια γυναίκα που πραγματικά δεν συναντάς κάθε μέρα!!!
....
Τέτοιο "αντράκι" έχω γνωρίσει μόνο μια φορά ακόμα....

Ρε μεγάλε,

Τι "αντράκι" και ξανα"αντράκι" μας πιπιλάς συνέχεια?

Μήπως φόρεσε κανένα strap-on και στο κάρφωσε η κυρία και την είδες κάπως έτσι?

Όχι, λέω δηλαδή!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Αν μιλάμε για την Εμμανουέλ/Μέριλυν κατά την άποψη μου είναι ψεύτικες. Δεν απέχουν πολύ από την πραγματικότητα αλλά δεν είναι αυτή στις φωτο.
Τελικα ειναι ή δεν ειναι αληθινες οι φωτος?
Για το σερβις τα βρηκαμε..μια φορα ειναι αρκετη!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ρε μεγάλε,

Τι "αντράκι" και ξανα"αντράκι" μας πιπιλάς συνέχεια?

Μήπως φόρεσε κανένα strap-on και στο κάρφωσε η κυρία και την είδες κάπως έτσι?

Όχι, λέω δηλαδή!
Όχι ρε μεγάλε.....για την προσωπικότητα της μιλούσα!!!
Αλλά μάλλον γούσταρες να μου την πεις και απομόνωσες δύο φράσεις!!!!
Ή είσαι ο ζηλιάρης μαλακοπίτουρας που την βρίσκει έτσι?
ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ...και φέρε και τον λογαριασμό.....παλιομαλάκα που έχεις και γνώμη!!!!!
Μην σβήσει κανένας τίποτα μέχρι τα δει το ποστ μου ο αρχίδις που το παίζει!!!!

Υ.Γ. Και panasonic ή όπως σκατά σε λένε....τράβα πόσταρε κανά ανέκδοτο ακόμα.....για εκεί είσαι!!!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Τι είναι ο κάβουρας, τι είναι το ζουμί του?

Πεταχτήκαμε με τον Biker, Lex80 και SPEED από την Θεσσαλία στην συμπρωτεύουσα και με την καθοδήγηση του μέγιστου Γαμαικανού, αφού έγινε μια σύντομη επίσκεψη στα μπουρδελάκια της πόλης, ακολούθησε στουντιοτσαρκα….

Ανδρέου Γεωργίου 4: Νικόλ. Εντυπωσιακή ξανθιά με  σπαστά μακριά μαλλιά. Πλούσιο στήθος, ντυμένη σε λευκό κορμάκι.

Ανδρέου Γεωργίου 16 : Κλειστόν

Ανδρέου Γεωργίου 34: Λούνα. Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά και αφέλειες. Παρά το αδύνατο του σωματότυπου της μεγάλο φυσικό στήθος. Ντυμένη με μαύρο baby doll.

Μαντζαρου 14: Αντζελικα, Ξανθό εντυπωσιακό pro-milf, Ίσια μακριά μαλλιά, έκφυλο πρόσωπο. Αξιοπρόσεκτη παρουσία.

Κατεχάκη 13: Καρμεν. Αρκετά ναζιάρα στο σαλόνι, καστανή με καρέ μαλλιά. Ντυμένη με μαύρο κορμάκι και μαύρες κάλτσες.

Κ. Ρούλια και Οικονόμου : Ξανθή δίμετρη τρανς…..

Κωλέτη 17: Βανέσα. Ψηλή νεαρή κοπέλα. Ίσια μακριά μαλλιά καστανόξανθα. Ωραίο σώμα, γλυκό πρόσωπο.  Λίγο ψυχρή και άχαρη στο σαλόνι,

Φρίξου 9: Αντριάννα. Εντυπωσιακή παρουσία, από τα δυνατά ονόματα της πόλης σύμφωνα με τις πληροφορίες. Ξανθή με πλούσιο στήθος σιλικόνης, μακριά σπαστά μαλλιά, pro-milf.

Νικηφόρου Ουρανού 26: Αδύνατη μελαχρινή, με ισια μαλλιά, με μεγάλο στήθος. Δεχόταν εκτόνωση στο στήθος στα 60 ευρώ. Δεν μας ανακοίνωσε το ονοματάκι της. Αδιάφορη κατά τα άλλα.

Πέτρου Ερημίτη 2 : Ακόμα μια αδύνατη μελαχρινή με ανύπαρκτο στήθος Πολύ πλούσια προγράμματα, μεταξύ αυτών αυταρχικό και πρωκτικό, η μόνη από όσες κοπέλες είδαμε που προσφέρουν παρόμοιες υπηρεσίες.

Καλά πότε ανέβηκες κ δεν είπες τίποτα..;
Απ' ότι κατάλαβα, πιο πολύ η Νικόλ σ' άρεσε..! Καλό μιλφ 45+ με μεγάλες βυζάρες..!
Την Αντριάννα-Ρόζα δεν την ήξερες..; Νόμιζα ότι αυτη κι η Τζέσυ ήταν γνωστά ονόματα κάτω..! Δούλευαν στην ίδια αλυσίδα με την Μάντυ που 'ταν περσι εδώ..!
Ξεχωρίζει νομίζω η Αντριάννα σε σύγκριση με τ' άλλα κορίτσια της πόλης..!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ναι και εγω εχω αυτη την απορια? αλλα ισως φταιει ότι εχει παρει ειδικευση στο ξεπεταγμα :grin: :grin: :grin: οπως όλες της ξεπετο αλισιδας!  ;) και δεν εχουν πολλα να θυμουνται οι παιχτες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Τελικα ειναι ή δεν ειναι αληθινες οι φωτος?

Με κάθε επιφύλαξη (ελπίζοντας να μην λέω βλακείες), εγώ λέω πως δεν είναι αληθινές. Μάλιστα, πριν 2-3 βδομάδες είχε τρεις άλλες φωτογραφίες, που κι εκείνες δεν ήταν αληθινές. Ήταν όμως (ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ) ακόμη πιο κοντά στην πραγματικότητα, απ' ότι είναι οι καινούργιες.
Αν ήταν στοίχημα θα έδινα απόδοση 1.10 στο ότι δεν είναι αληθινές. Όπως όμως όλοι ξέρουμε πολύ καλά, ακόμη και το 1.10 μπορεί άνετα να "σπάσει" (δυστυχώς...)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Καλά πότε ανέβηκες κ δεν είπες τίποτα..;
Απ' ότι κατάλαβα, πιο πολύ η Νικόλ σ' άρεσε..! Καλό μιλφ 45+ με μεγάλες βυζάρες..!
Την Αντριάννα-Ρόζα δεν την ήξερες..; Νόμιζα ότι αυτη κι η Τζέσυ ήταν γνωστά ονόματα κάτω..! Δούλευαν στην ίδια αλυσίδα με την Μάντυ που 'ταν περσι εδώ..!
Ξεχωρίζει νομίζω η Αντριάννα σε σύγκριση με τ' άλλα κορίτσια της πόλης..!
Ηταν εντελως ξαφνικη επισκεψη. :dunno:

Ειχα στενωτερη "γνωριμια" με την Αντριάννα, οπως και ο Lex80.

Δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα. λεπτομεριες στην κριτικη που ακολουθεί....

ΥΓ: Οντως και η Νικολ μου αρεσε αρκετα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τελικα ειναι ή δεν ειναι αληθινες οι φωτος?
Για το σερβις τα βρηκαμε..μια φορα ειναι αρκετη!
Αληθινές είναι οι φωτογραφίες. Καλά οι προηγούμενες ήταν εντελώς μούφα. Σε αυτές είναι όντως αυτή. Τώρα για το σέρβις. Δεν είναι και κακή, αλλά όντως δεν είναι για πολλές φορές
Δεδομένης και της τιμής βέβαια...  :S
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.325
Κριτικές
10
Like
1.656
Πόντοι
5.975
καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα να έχουμε συναγωνιστές! θα κάνω μια σύντομη ερώτηση, αν ξέρει κάποιος να μας απαντήσει: η Σαμπρίνα που θα εργάζεται απόψε στην τρίτη βάρδια της Ηλία Ηλιού (82) έχει κάποια σχέση με την κοπέλα της Αντιοχείας στη Νέα Φιλαδέλφεια;
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) Καλο μηνα  :) :) :)

[move] :) :) :) Σημερα 01/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλεξανδρα - Ιβανα - Ιβανα
[size=14pt]Νεο![/size] Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλινα (καινουρια) - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Ρανια - Τζενη - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικο
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) Καλο μηνα  :) :) :)

[move] :) :) :) Σημερα 01/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλεξανδρα - Ιβανα - Ιβανα
[size=14pt]Νεο![/size] Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αλινα (καινουρια) - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Ρανια - Τζενη - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικο
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ολιγοήμερες διακοπές στην Θεσσαλία παρέα με τους αγαπητούς  συναγωνιστές Biker, Lex80 και SPEED και δεν ήταν δυνατόν να μην επισκευτούμε τα τοπικά ιδρύματα.

Τι είναι ο κάβουρας, τι είναι το ζουμί του?

Πεταχτήκαμε με τον Biker, Lex80 και SPEED από την Θεσσαλία στην συμπρωτεύουσα και με την καθοδήγηση του μέγιστου Γαμαικανού, αφού έγινε μια σύντομη επίσκεψη στα μπουρδελάκια της πόλης, ακολούθησε στουντιοτσαρκα….

Lex80, CHEYENNE, Biker, SPEED τώρα ΚΑΙ στην πόλη σας!
:2funny: :2funny: :2funny:

Ειχα στενωτερη "γνωριμια" με την Αντριάννα, οπως και ο Lex80.
Δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα. λεπτομεριες στην κριτικη που ακολουθεί....
Ομοίως!
Μόλις βρώ χρόνο θα γράψω κριτικές!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα να έχουμε συναγωνιστές! θα κάνω μια σύντομη ερώτηση, αν ξέρει κάποιος να μας απαντήσει: η Σαμπρίνα που θα εργάζεται απόψε στην τρίτη βάρδια της Ηλία Ηλιού (82) έχει κάποια σχέση με την κοπέλα της Αντιοχείας στη Νέα Φιλαδέλφεια;
Όχι.  Η Σαμπρίνα από Αντιοχείας ξανά σε 15 μέρες (καν'το μήνα , να είσαι μέσα...)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom