Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
αν και πρόσκαιρα παροπλισμένος δεν ξεχνώ την αποστολή μου. πέρασα από κροκεών διότι στις φωτό αυτή η έλλη μου είχε εξάψει την πεοπεριέργεια.
λοιπόν είναι κοντοπούτανο με ωραίο σωματάκι αλλά 99% φοράει περούκα. ο χώρος πολύ ωραίος, προγράμματα από 50, 60 η ποδοκατάσταση, 70 το σόου 80 το αυταρχικό. παίζει και τζακούζι
 

Επισκέπτης
αν και πρόσκαιρα παροπλισμένος δεν ξεχνώ την αποστολή μου. πέρασα από κροκεών διότι στις φωτό αυτή η έλλη μου είχε εξάψει την πεοπεριέργεια.
λοιπόν είναι κοντοπούτανο με ωραίο σωματάκι αλλά 99% φοράει περούκα. ο χώρος πολύ ωραίος, προγράμματα από 50, 60 η ποδοκατάσταση, 70 το σόου 80 το αυταρχικό. παίζει και τζακούζι
παιζει & βαραγκης ομως ΕΞΟΣΤΡΑΚΙΣΤΕ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελλη απο κροκεων 6 ποσο καινουργια ειναι? Γιατι εχει βαρδια μονο μια φορα τη βδομαδα; ειναι τρελο γκομενακι!  :dancing: Μακαρι να προλαβαινα να παω σημερα... ειναι πιο κοντα στην ηλικια μου.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.823
Πόντοι
2.537

Ρε παιδες,εβλεπα κατι φωτι απο Μαριανα (Κασσανδρας) και για καποιο λογο με καβλωσε
Την εχει δοκιμασει κανεις? Το κατεχει το αθλημα?

ΥΓ Και βασικη ερωτηση:Ειναι φυσικο το βυζι?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ρε παιδες,εβλεπα κατι φωτι απο Μαριανα (Κασσανδρας) και για καποιο λογο με καβλωσε
Την εχει δοκιμασει κανεις? Το κατεχει το αθλημα?

ΥΓ Και βασικη ερωτηση:Ειναι φυσικο το βυζι?
Το στήθος της είναι φυσικό... ;)  στα προκαταρκτικά ίσως να υστερεί λίγο  :( ... το στοματικό της (κατ' εμέ) ήταν λίγο άγαρμπο ... στο σεξάκι όμως ήταν φοβερή! Πολύ ένταση κατά την πράξη!  :knockinb:  :fuck2:
 

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Ρε πιτσιρικο τι ελεγε η Ελλυ απο την κροκεων 6 ? Προλαβες να την γαμησεις σημερα γιατι εγω οχι ..  :'( :'( :'(
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ρε πιτσιρικο τι ελεγε η Ελλυ απο την κροκεων 6 ? Προλαβες να την γαμησεις σημερα γιατι εγω οχι ..  :'( :'( :'(
Τι έλεγε η Έλλη από Κροκεών 6?  :think: :think: :think:

Θα την πετύχεις άλλη φορά... μην στενοχωριέσαι τόσο πολύ!
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εγω παντως περιμενω την καυλοκιμ τωρα που θα επισστρεψει στα τερεν να την πελεκισω :fuck1: :fuck1: :s&m_1: :s&m_1:
 

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Αυριο φευγω απο Αθηνα για 3 βδομαδες και εκει που παω εχει μονο αντρες..τα νευρα μου με τις ξεκωλιαρες τις γυναικες!!!!!!!
 

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Παντα υπαρχει και αυτη η εναλλακτικη  :cum: που δεν κοστιζει και τιποτα.. αχαχαχαχα αν το καναμε ολοι αυτο θα μενανε ολες οι πουτανες χωρις δουλεια..    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σοβαρα τωρα αν βρεθει να καλο και καθαρο κομματι πειτε το μου αν μπορειτε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom