Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (27 μέλη και 258 επισκέπτες)

Apostolis20

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
0
Kαταθεση προ ολιγου στη Νταρια στον γνωστο κρυφο οικο, η κορασις ηταν θερμη μαζι μου αφου δεχτηκε το ωραιο γλειφομουνι που της εκανα οπως και ενα

θερμο γλωσσοφιλο, μετα μου εκοψε λιγο τη φορα και μειναμε στα στοματοφιλα. Εχει βαλει λιγα κιλακια αλλα παραμενει γλυκια και σεξι..

Μαζι της ηταν η Χριστινα ή Αντριαννα απο καλλεργη, μελαχρινο σεξι πιπινι με πονηρο μουτρο, μετρια δυστυχως στο δωματιο.

Επισης στον οικο ηταν και η Μαρια, η ξανθια αλβανεζα που εκανε πιατσα στην Καποδιστριου με το ραστα μαλλι και τη σεξι τσουπωτη κωλαρα της.

Η τιμη στα 15 ευρω για ολες τις κοπελες.
Τυπε μου, η Μαρία είναι αυτή που εμφανιζόταν Κολωνού καμία φορά με γυαλάκια, εκει που είχαν κλειστή πόρτα και έλεγαν γκρικ ονλι. Αν ναι δώσε κάνα στοιχείο για οίκο. Με φτιάχνει πολύ αυτό το κωλι
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Τυπε μου, η Μαρία είναι αυτή που εμφανιζόταν Κολωνού καμία φορά με γυαλάκια, εκει που είχαν κλειστή πόρτα και έλεγαν γκρικ ονλι. Αν ναι δώσε κάνα στοιχείο για οίκο. Με φτιάχνει πολύ αυτό το κωλι
Στον ίδιο οίκο παίζει να ήταν και μια βυζομπομπα Μισέλ την λέγανε και εκείνη ήταν για ρουκέτες πολλές
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Θα μπορούσα να έχω περισσότερες πληροφορίες για εκεί να το επισκεφθώ
Και εγω θα ηθελα παρακαλω πολυ σε πμ διευθυνση και προγραμμα για τον κρυφο οικο , ευχαριστω !!!!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
κανα βραδινό.... παίζει παίδες? στελτε pm....
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
421
Πόντοι
21
Τα σπιτάκια στη φυλής είναι ανοιχτά και μετά τις 12?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Απάντησε τύπος σε post του ΔημήτρηΧΧΧ που είχε κάνει το 2020, για τους οίκους που τότε έπρεπε να τους βρεις λύνοντας γρίφους και κάνοντας τον εξευρευνητή...

Και συνεχίζουν απο κάτω και ζητάνε πληροφορίες... :think:

Εν τω μεταξύ δυο σελίδες πιο πίσω όλα το νήμα οργιάζει για τους ανοιχτούς οίκους που μπορείς να βρεις και να επισκεφτείς κανονικότητα (εκτός αν δεν είσαι πακιστανός)...

:hmm:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
όντως παίδες έχουμε τίποτα βραδινό?.... σε πμ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Απάντησε τύπος σε post του ΔημήτρηΧΧΧ που είχε κάνει το 2020, για τους οίκους που τότε έπρεπε να τους βρεις λύνοντας γρίφους και κάνοντας τον εξευρευνητή...

Και συνεχίζουν απο κάτω και ζητάνε πληροφορίες... :think:

Εν τω μεταξύ δυο σελίδες πιο πίσω όλα το νήμα οργιάζει για τους ανοιχτούς οίκους που μπορείς να βρεις και να επισκεφτείς κανονικότητα (εκτός αν δεν είσαι πακιστανός)...

:hmm:
δεν μπορουν τα παιδια ρε, θελουν να τους στειλεις πμ με διευθυνση, ωραριο, κοπελες, προγραμμα και αποδοση. Θα αρχισω να στελνω ντικ πικς σε ολους τους κηφηνες
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν βγάζετε στη φόρα τον κρυφό να μάθουμε κι άλλοι; Τόσο καιρό όλο το Εμετουργειο είναι ανοιχτό στα 'κρυφά'.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οι ενημερώσεις έχουν επικεντρωθεί πλέον στο σχολιαρόπαιδο τη Λάουρα. Πέρασε κάνεις από Φυλής να ενημερώσει; Σίγουρα έχουν ανοίξει κάποια στη ζούλα. Πάλι από μένα περιμένετε να πάω; :tooth:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Βλέπω πολλούς βορδελονέοπες. Λοιπόν,προς ενημέρωση, το εμετουργειον είναι "κλειστό" εδώ και μήνες. Αντί να ρωτάτε κάντε καμία τσάρκα και ενημερώστε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Κοπέλα στο Μετάξι πολύ κοντή, που την είχανε μπαγλαρώσει και στην πρώτη καραντίνα, μου έλεγε σήμερα ότι την τσακώσανε και πριν από κανένα μήνα σε ένα πέσιμο. Σύμφωνα με τα λεγόμενά της, πριν το πέσιμο, καμιά ώρα, ήμουν κι εγώ εκεί. Δεν ξέρω αν έγινε όντως έτσι, αν όμως έγινε τυχερός ήμουν. Στο πέσιμο κρύφτηκε κάτω από το κρεβάτι και οι σκατόμπατσοι πέφτανε στα τέσσερα με φακούς και ψάχνανε. Άλλες 20 μέρες μέσα και δρόμο για Αλβανία, από όπου γύρισε με τα πόδια μέχρι την πρώτη μεγάλη πόλη για να πάρει λεωφορείο για Αθήνα.

Σήμερα, επίσης, το απόγευμα, μεταξύ Σατωβριάνδου και Βερανζέρου, στο ύψος του Ορφέα, ίσως να ήτανε και πάνω από 50 μπάτσοι, δεν ξέρω τι κάνανε, λογικά τα τζάνκια θα κυνηγούσανε, ίσως για να φύγουν από εκεί και να πάνε παραπέρα, άλλη μια μεγάλη επιτυχία της αστυνομίας :confused:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.307
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom