Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
σε αυτο σου δινω ενα ποϊντ οκ συμφωνω... αλλα μαλλον και απο τους τελευταιους ισως :tooth:
anyway εσυ καλα περασες ειπες, επομενως ολα οκ.
Καπάκι μετά από μένα μπήκε ένα παλικάρι, μέλος του bou ίσως;
Όλες έχουν την πελατεία τους παπαφυλης, ακόμα και η άλλη πλάι της που έμοιαζε με βυτιοφόρο σίγουρα της αλλάζουν τα καύσιμα...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Πέρασμα πριν λίγο στην Φωκ.7 στην Αλίσα που τελικά γαμιεται με λύσσα...
Δούλευε παλιότερα στη φωκαιας 24 ως Ντιανα και Άννα μου ειπε, πετιτ Βουλγαράκι ωραίο στήθος και συμπαθητικό πρόσωπο
Στα του αγώνα κανένα παράπονο, πάνω από 10 λεπτά στο δωμάτιο χωρίς καμιά ενόχληση από υπηρεσία, χωρίς μη και όχι στο γαμησι και με πολλά φιλιά.
Το πρόγραμμα της απλο.
Δεν την πολυπίστευα αλλά τελικά αξιζε τη καταθεση, έπειτα το γαμησι επιασε την πάρλα περί ανέμων και υδάτων, καλό κορίτσι τιμιο, φόλα δεν είναι σε καμία περίπτωση, ίσα ίσα.
Μαζί της ήταν μια ξανθιά χοντρούλα από μετάξι, τέρμα άκυρη και αδιάφορη.
Άννα η Κου που λένε η καμία σχέση;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.820
Πόντοι
7.046
--------------- 7 ΙΟΥΝΙΟΥ ---------------

ΗΜΕΡΑ ΠΟΡΝΟΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ

:respect: :heavymetalbig:

Θα ηθελα να ξερω ολες αυτες ή αυτοι που γυρνανε αυτες τις gangbang σκηνες δεν φοβουνται μην κολλησουν κατι; Λογικα ειναι σιγουροι οτι θα κολλησουν κατι αλλά ευχονται να φευγει με καμια αντιβιωση....
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ποια μαγαζιά είναι ανοιχτά μετάξι ; Και εάν υπάρχουν κοπέλες από φυλής που κάνουνε εξωτερικά ραντεβού ψάχνω για την βικτωρια από δίδυμου 27,κάνει εξωτερικά ραντεβού ...γνωρίζει κανείς κάτι;;

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.820
Πόντοι
7.046
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ποια μαγαζιά είναι ανοιχτά μετάξι ; Και εάν υπάρχουν κοπέλες από φυλής που κάνουνε εξωτερικά ραντεβού ψάχνω για την βικτωρια από δίδυμου 27,κάνει εξωτερικά ραντεβού ...γνωρίζει κανείς κάτι;;

ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επειδη μονο και μονο ειπες ευχαριστω θα σου απαντησω (εκτος αν εχεις κατεβει απο κανενα αλλο πλανητη γιατι ολοι ξερουνε τα παντα εκτος απο εσενα...)....Ολα τα του Μεταξιού ειναι ανοιχτα εδω και μηνες, επισης πολλες απο τις ανεργες ιεροδουλες εχουνε γινει μασατζουδες μεχρι νεωτερας (οταν ανοιξουν τα μαγαζακια λογικα θα ειναι ξανα στις θεσεις τους στο 10αρικο, αντε βαρια βαρια 20αρικο..!)
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
φολΑΝΝΑ απο φυλης 109 οροφος και πολλα αλλα ακομα... φωκαιας 27αρια, 24, 81.
Αδερφε εσυ ξέρεις τα γουστα μου ήταν φολα εκει όμως τώρα άλλαξε και εγώ εχω πάει 2 φορές μαζι της τώρα περασα καλα τοτε όμως ήταν φολαρα είναι λιγο τρελιαρα παντως
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ποια μαγαζιά είναι ανοιχτά μετάξι ; Και εάν υπάρχουν κοπέλες από φυλής που κάνουνε εξωτερικά ραντεβού ψάχνω για την βικτωρια από δίδυμου 27,κάνει εξωτερικά ραντεβού ...γνωρίζει κανείς κάτι;;

ευχαριστώ εκ των προτέρων
Το σερανο στη πλατεια λογικα ειναι ανοιχτο ,γαμω τα σαντουιτς ,δεν εχω φαει ποτε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.232
Κριτικές
94
Like
46.526
Πόντοι
17.311
Αδερφε εσυ ξέρεις τα γουστα μου ήταν φολα εκει όμως τώρα άλλαξε και εγώ εχω πάει 2 φορές μαζι της τώρα περασα καλα τοτε όμως ήταν φολαρα είναι λιγο τρελιαρα παντως
φιλε αμα τρως φολα και ξαναπας, τοτε τι αλλο να σου πω δε ξερω ειλικρινα.
:hmm::dunno:

και να πεις οτι ηταν και καμια γκομεναρα, αντε οκ κομματια να γινει.
αλλα αυτη ρε μαστορα ????????? ε μην τρελαθουμε κιολας.
anyway, για μην τα ξαναλεμε... αφου περασατε καλα οπως λετε, να ξαναπατε.
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
φιλε αμα τρως φολα και ξαναπας, τοτε τι αλλο να σου πω δε ξερω ειλικρινα.
:hmm::dunno:

και να πεις οτι ηταν και καμια γκομεναρα, αντε οκ κομματια να γινει.
αλλα αυτη ρε μαστορα ????????? ε μην τρελαθουμε κιολας.
anyway, για μην τα ξαναλεμε... αφου περασατε καλα οπως λετε, να ξαναπατε.
Έχεις δίκιο φυσικά αμα τρώς φολα δέν μπαινεις Θα σου πω την αλήθεια τυχαία μπήκα μαζι της την πρωτη φορα δέν τήν κατάλαβα αμα την έπαιρνα πρεφα δέν θα έμπαινα μετά μέσα κάτι μου θυμιζε κτλπ και τήν κατάλαβα περασαν και κανα 2 χρόνια άσχημη δέν τήν λες παντως
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Καθοδος σημερα μεταξυμετα απο 6+ μηνες και στο Μεγα Αλεκου 28 κουρτινα.Η τσατσα με το ροζ-μπλε-ασημενιο μαλλι με θυμηθηκε,μου χαμογελασε,μου εκλεισε το ματι και ξεκλειδωσε!Μεσα ηταν η Βικυ και η Ελενη.Προτιμησα την Ελενη..ψηλη για τα γουστα μου...και αδυνατη για τα γουστα μου..μεσα στο δωματιο θερμη...φιλακι κατα την εισοδο...δεν βιαζεται..σε προσεχει..διαστημικη πιπα...καεραμελωμα ατελειωτο...και σοβαρο στησιμο στα τεσσερα...ειχε και ενα τα τατουαζ στη μεση,ενα τραιμπαλ.Ωραιες κραυγες... και δειχνει να το γουσταρει!Οσο τη γαμουσα σκεφτομουν αν εχει τραβελια η περιοχη σε καποιον οικο...και οτι εκανα μαλακια που περασα..ισως να δοκιμαζα τη γιαγια απο το Ι 43 αν δεν κανω λαθος με τα ακαποτα και οτι δεν φοβαται τιποτα,οποτε αργησα στον αγωνα...σιγουρα εμεινα ενα 10 λεπτο μεσα.Καλη περιπτωση..αλλα δεν ειναι του γουστου μου για δευτερη και στανταρακι φαση!
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
204
Πόντοι
0
9:30 το πρωι ηταν οι τσιλιαδωροι και περιμεναν τα κορίτσια μου ειπαν σε κανενα 10λεπτο ... οπότε λεω οτι θεωριτικά η βαρδια αρχίζει 10:00 !!! για να μη παει κανει ςπρωι πρωι τσαμπα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
φιλε αμα τρως φολα και ξαναπας, τοτε τι αλλο να σου πω δε ξερω ειλικρινα.
:hmm::dunno:

και να πεις οτι ηταν και καμια γκομεναρα, αντε οκ κομματια να γινει.
αλλα αυτη ρε μαστορα ????????? ε μην τρελαθουμε κιολας.
anyway, για μην τα ξαναλεμε... αφου περασατε καλα οπως λετε, να ξαναπατε.
Πάτερ κάνει ακάπωτη πίπα ή μπιουτη από φ66 ρε συ?..
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Μας δουλεύουν στο βέργας περιμένω την Αναστασία απ' τη Δευτέρα όλο λένε αύριο κ τελικά γυρνάει τη παρασκευή..έχω δει εμφάνιση πολύ δυνατό μιλφ κ σε υπηρεσίες λένε καλή..έχετε γνώμη??γτ δε την έχω πάρει
 

sasthelooles

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
38
Like
1.740
Πόντοι
2.390
Έκανα μια βόλτα Φυλής και Λιοσίων, δεν βρήκα τίποτα ανοιχτό. Κοντοστάθηκα έξω από τα Βέργας μπάς και γίνει τίποτα και ένας πάκης με κοίταζε από μακρυά. Για τα κορίτσια του Χωματιανού υπάρχει κάποιο τηλέφωνο;
Εγώ την πήγα την βολτούλα μου κάποια ήταν ανοιχτά, όχι ακριβώς αλλά έβρισκες την λυση!! Όπως και να έχει με βίζιτα την βρήκα την φάση.... δεν γίνετε αλλιώς....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom