Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 192 άτομα (9 μέλη και 183 επισκέπτες)

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Ξέρει κανείς αν έχει επιστρέψει η Ραμωνα από Διδύμου;

Που να έχει επιστρέψει δηλαδή?
Είχε φύγει πέρυσι για Ρωσία. Μετά έσκασε το lock down και τα κλειστά σύνορα.
Μετά δεν ξέρω αν ήρθε δεν έχω πάει μπουρδέλα εδώ και καιρό.
Λέω μήπως την έχει δει κανείς.
Απο το πρωτο lockdown δεν ξαναεπεστρεψε.!!!
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Όλοι μιλούν για ακάποτα γαμήσια που έκαναν με ωραίες πουτάνες που έχουν εγκαταλείψει οριστικά το επάγγελμα αλλά κανένας δεν αναφέρει έστω και ένα όνομα!

...Νατασσα...Κολωνού 30Β...

...τα κρέμασε τα στριγκάκια της?...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
6
Like
10.491
Πόντοι
3.936
Επισκεψη απο ρεπορτερ σε κρυφο οικο στο μεταξουργειο
Αυτός ο πουστρίγκος ρουφιανο ρεπόρτερ υποκριτής, τόσα χρόνια γιατί δεν έκανε ρεπορτάζ για το αλισβερίσι της πρέζας από κάθε λογής λάθρο στην περιοχή. Ή για τους τοξοβόλους που μέρα μεσημέρι βαρούσαν πρέζα στον πεζόδρομο της jason str. με τις χρησιμοποιημένες σύριγγες ολόγυρα σαν νάρκες! Και ακόμη περισσότερο για τις παράνομα εκδιδόμενες τοξικομανείς του δρόμου, που μετέφεραν τον ιό του Aids για πλάκα με τα έξτρα ακάποτα. Τώρα τον έπιασε ο πόνος τον σανορίχτη. :confused:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.145
Πόντοι
3.496
Περασα τυχαια απο το κλειστο (λογω καταστασης) Ρεμουνδου και θυμηθηκα την Ντενισα. Την γνωστη Τσεχα! Συμπαθητικη ξανθια
κοντη με δυομισαρι βυζι αλλα στο κρεβατι εδινε ρεστα.
Υπεροπλο με ενα ζευγαρι τεραστια μουνοχειλα.
Η συγκεκριμενη τσαλακωνοταν διχως αυριο. Αγαπουσε πολυ την τσαπου, και αν γουσταρε.. γ@μιοταν απ' ολες τις τρυπες ακαπελα, με τελειωτικους κρεμπιεδες βαθια μεσα της.. και καταποση. Απιστευτες συνεδριες, σκετη τσοντα. :sunglasses:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γενικο σχολιο...

η αληθεια ειναι μια ειτε το δεχεστε ειτε οχι.
Ακαποτα γαμησια συμβαινουν ειτε στην ροη, ειτε εσκεμμενα για πελατιλικι
ειτε παρακαλετζιδικα, ειτε κυνηγιαρικα κτλ.
Οπως μπορει καποιος με την ιδια πουτανα, να περασει ωραια
και καποια αλλη φορα μετρια, ετσι μπορει να γαμηθει ακαποτα και μετα οχι.
Το σωστο ειναι οχι στο ακαποτο γαμησι.
Επισης, μολις βιδωσετε στο μυαλο σας ορισμενοι οτι αυτες ανηκουν σε ολους μας
μονο για ενοικιαση εναντι αμοιβης (αρα τα οποια συναισθηματα ειναι λαθος)
αυτοματως θα λυτρωθειτε. Οι δικαιολογιες ειναι για τους αδυναμους.
Πελατες και πουτανες εχουμε αντικρουομενα συμφεροντα.
Δικηγοριστικο αλλα απολυτο στην περιπτωση αυτη.
Εμεις παμε για να περασουμε οσο το δυνατον καλυτερα
κι αυτες να την βγαλουν οσο μπορουν πιο ξεκουραστα.
Κι εμεις καλα κανουμε κι αυτες καλα κανουν.
Η καθε πλευρα με τις δυναμεις της.
Αλλοι πληρωνουν μεχρι και το χαδι, αλλοι το παιζουν εραστες
αλλοι το παιζουν ερωτευμενοι, αλλοι κοιτουν να τις φερουν κοντα τους
σαν καθρεπτες, αλλοι πονταρουν στο να πεισουν κτλ.
Για μενα ολα δεκτα. Τελικα περασες καλα φιλε μου; αν ναι οκ.
Δεν περασες; τραβα αλλου. Τοσο απλο ειναι!

:rockon:

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Η συγκεκριμενη τσαλακωνοταν διχως αυριο. Αγαπουσε πολυ την τσαπου, και αν γουσταρε.. γ@μιοταν απ' ολες τις τρυπες ακαπελα, με τελειωτικους κρεμπιεδες βαθια μεσα της.. και καταποση. Απιστευτες συνεδριες, σκετη τσοντα. :sunglasses:
Η Ντενίζα ήταν για πολύ βρώμικο γαμήσι. Έκανε τα πάντα και συνήθως ήταν τύφλα από την βότκα, μύριζε το στόμα της (όπως επίσης και η πούτσα σου μετά το τσιμπούκι της!!!). Για ακάποτα και κρεμπιέδες είχα ακούσει κι εγώ... δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει όμως. Εγώ στο ακά έκανα μόνο στο στομα της όπου συνήθως κατέθετα (ή στην κωλότρυπά της όπου δεν φαινόταν να είχε θέμα να κυλάνε τα φλόκια στα μουνόχειλά της...) :S

Καλά να λέμε που δεν τσιμπήσαμε κανένα παράσημο!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η συγκεκριμενη τσαλακωνοταν διχως αυριο. Αγαπουσε πολυ την τσαπου, και αν γουσταρε.. γ@μιοταν απ' ολες τις τρυπες ακαπελα, με τελειωτικους κρεμπιεδες βαθια μεσα της.. και καταποση. Απιστευτες συνεδριες, σκετη τσοντα. :sunglasses:

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!


:sunglasses:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επισκεψη απο ρεπορτερ σε κρυφο οικο στο μεταξουργειο
Αυτός ο πουστρίγκος ρουφιανο ρεπόρτερ υποκριτής, τόσα χρόνια γιατί δεν έκανε ρεπορτάζ για το αλισβερίσι της πρέζας από κάθε λογής λάθρο στην περιοχή. Ή για τους τοξοβόλους που μέρα μεσημέρι βαρούσαν πρέζα στον πεζόδρομο της jason str. με τις χρησιμοποιημένες σύριγγες ολόγυρα σαν νάρκες! Και ακόμη περισσότερο για τις παράνομα εκδιδόμενες τοξικομανείς του δρόμου, που μετέφεραν τον ιό του Aids για πλάκα με τα έξτρα ακάποτα. Τώρα τον έπιασε ο πόνος τον σανορίχτη. :confused:

Εγω απο την στιγμη που βλεπω περιορισμο μονο στις ανδρικες δραστηριοτητες
-δεν εννοω μονο στα μπουρδελα που οκ, εχει λογικη-
και μαλιστα στις γυναικειες δραστηριοτητες δεν τηρειται η νομιμη αποσταση
αυτοματως δικαιουμαι να πιστευω και να λεω οτι θελω.

:rockon:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Όλοι μιλούν για ακάποτα γαμήσια που έκαναν με ωραίες πουτάνες που έχουν εγκαταλείψει οριστικά το επάγγελμα αλλά κανένας δεν αναφέρει έστω και ένα όνομα!

...Νατασσα...Κολωνού 30Β...

...τα κρέμασε τα στριγκάκια της?...

Λογικά τα κρέμασε. Την έχω φίλη στο ίνσταγκραμ κι έτσι δείχνει...
Να 'ναι καλά το κορίτσι που προχώρησε τη ζωή της!
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Επιστροφη απο βολτα κι αρκετος κοσμος εξω!
Πολλοι ξενοι να σημειωσω!
Κατα τα αλλα απαγορευση κυκλοφοριας και πιτσες μπλου!
Περασα τυχαια απο το κλειστο (λογω καταστασης) Ρεμουνδου 20
και θυμηθηκα την Ντενισα. Την γνωστη Τσεχα! Συμπαθητικη βαμμενη ξανθια
κοντη με δυομισαρι βυζι αλλα στο κρεβατι εδινε ρεστα.
Υπεροπλο με ενα ζευγαρι τεραστια μουνοχειλα.
Μα τι στο καλο; σαν μορταδελες ηταν!
Γνωστη κι απο το Φυλης 109 ισογειο οπου χανοταν η μπαλα με τον τσατσο Χαρη.
Πολλα ραντεβου κι ουρα ο κοσμος. Γαμιοταν 20 λεπτα με τον καθενα, ετσι;
και γαμησι φοβερο. Απλο προγραμμα τουμπανο (καλα ετσι ηταν το απλο; )
με πλουσια παρελκομενα αρκετες φορες.
Δεν της εβγαινε καμια. Ολες για την ροχαλα της.
Οταν τελειωνες εψαχνες τα αρχιδια σου, τα οποια και καραμελωνε εξοχα.
Τοτε ηταν που ξεκινουσε η Χριστινα η Καζακστανη που οταν σταματησε
ετρεχαν ολοι για αποχαιρετισμο και πλουσια δωρα. Ρε τι εχουμε δει!
Τοτε που κατι Φυλης 92, 71, 74, 61, 67, 69 μαζι με Φωκαιας 17, 22 (μπουρδελο ειτζ)
και Διδυμου 16 δεν υπηρχαν καν, ενω ο μακραν καλυτερος κωλος
ανηκε στην Αντελα το φοβερο κομοδινο που κοιμοταν ορθια.
Toτε που η Σοφια στο Φυλης 54 εκανε ακα τρομπονι στα κρυφα (αχ καλε μη)
κι ορισμενες στην περιοχη, τον επαιρναν ακα στο μουνι (αλλα και στον κωλο)
με λυσσα και φιλοτιμο. Τοτε ηταν αλλιως.
Τωρα πιτσες μπλου!

:rockon:

Τα είπες όλα... Ενώ δεν ήταν η σούπερ γυναίκα, κάποιες φορές το γαμήσι μαζί της ήταν καλύτερο από όλα τα άλλα που είχες κάνει... Στο Φυλής 109 όταν την πρωτοπήρα, δεν με είχε ενθουσιάσει... Τη συνάντησα λίγα χρόνια μετά στο Ρεμούνδου 21, όπου αναπτύχθηκε η σούπερ χημεία, και συνεχίσαμε απέναντι στο 20 όπου συνέχισε για χρόνια... Μάλιστα, μια φορά πήγα να της δώσω δωράκι, και δεν το δέχτηκε! Όπως θυμαμαι και μια φορά, που ήταν μαύρο το μισό κορμι της, από τούμπα που είχε φάει στο σκί (έλειπε αν θυμάστε για μεγάλα διαστήματα στην Τσεχία, και καθότι της άρεσε το σκι, το χειμώνα έκανε εξορμήσεις). Κρίμα που τη χάσαμε...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
195.019
Πόντοι
45.465
Επιστροφη απο βολτα κι αρκετος κοσμος εξω!
Πολλοι ξενοι να σημειωσω!
Κατα τα αλλα απαγορευση κυκλοφοριας και πιτσες μπλου!
Περασα τυχαια απο το κλειστο (λογω καταστασης) Ρεμουνδου 20
και θυμηθηκα την Ντενισα. Την γνωστη Τσεχα! Συμπαθητικη βαμμενη ξανθια
κοντη με δυομισαρι βυζι αλλα στο κρεβατι εδινε ρεστα.
Υπεροπλο με ενα ζευγαρι τεραστια μουνοχειλα.
Μα τι στο καλο; σαν μορταδελες ηταν!
Γνωστη κι απο το Φυλης 109 ισογειο οπου χανοταν η μπαλα με τον τσατσο Χαρη.
Πολλα ραντεβου κι ουρα ο κοσμος. Γαμιοταν 20 λεπτα με τον καθενα, ετσι;
και γαμησι φοβερο. Απλο προγραμμα τουμπανο (καλα ετσι ηταν το απλο; )
με πλουσια παρελκομενα αρκετες φορες.
Δεν της εβγαινε καμια. Ολες για την ροχαλα της.
Οταν τελειωνες εψαχνες τα αρχιδια σου, τα οποια και καραμελωνε εξοχα.
Τοτε ηταν που ξεκινουσε η Χριστινα η Καζακστανη που οταν σταματησε
ετρεχαν ολοι για αποχαιρετισμο και πλουσια δωρα. Ρε τι εχουμε δει!
Τοτε που κατι Φυλης 92, 71, 74, 61, 67, 69 μαζι με Φωκαιας 17, 22 (μπουρδελο ειτζ)
και Διδυμου 16 δεν υπηρχαν καν, ενω ο μακραν καλυτερος κωλος
ανηκε στην Αντελα το φοβερο κομοδινο που κοιμοταν ορθια.
Toτε που η Σοφια στο Φυλης 54 εκανε ακα τρομπονι στα κρυφα (αχ καλε μη)
κι ορισμενες στην περιοχη, τον επαιρναν ακα στο μουνι (αλλα και στον κωλο)
με λυσσα και φιλοτιμο. Τοτε ηταν αλλιως.
Τωρα πιτσες μπλου!

:rockon:

Τα είπες όλα... Ενώ δεν ήταν η σούπερ γυναίκα, κάποιες φορές το γαμήσι μαζί της ήταν καλύτερο από όλα τα άλλα που είχες κάνει... Στο Φυλής 109 όταν την πρωτοπήρα, δεν με είχε ενθουσιάσει... Τη συνάντησα λίγα χρόνια μετά στο Ρεμούνδου 21, όπου αναπτύχθηκε η σούπερ χημεία, και συνεχίσαμε απέναντι στο 20 όπου συνέχισε για χρόνια... Μάλιστα, μια φορά πήγα να της δώσω δωράκι, και δεν το δέχτηκε! Όπως θυμαμαι και μια φορά, που ήταν μαύρο το μισό κορμι της, από τούμπα που είχε φάει στο σκί (έλειπε αν θυμάστε για μεγάλα διαστήματα στην Τσεχία, και καθότι της άρεσε το σκι, το χειμώνα έκανε εξορμήσεις). Κρίμα που τη χάσαμε...
κάθε χρόνο γυρνούσε στη Τσεχία για διάφορες δραστηριότητες πχ σκι όπως αναφέρεις πάντα μαζί με τον νεότερο της σύντροφο της
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.512
Κριτικές
62
Like
41.279
Πόντοι
8.530
Αγαπητε συναγωνιστη ISINAS,
Οσο υπαρχουν ανεγκεφαλοι και αυτοκαταστροφικοι συναγωνιστες που κανουν ακα και κρεμοπιτες -λες και παιζουν σε τσοντες- θα υπαρχουν αφροδισια τα οποια στην καλυτερη περιπτωση θα τους οδηγησουν εκτος αθληματος για καιρο .Βεβαια πολυ χειροτερη ειναι η κατασταση στις ερασιτεχνες οπου δεν υπαρχει ουτε ο στοιχειωδης ιατρικος ελεγχος.
Σχετικα με τον κορωνο-'ι'ο...αν για ενα πηδημα παιζουν κορωνα-γραμματα την ζωη τους τοτε απλως αυτοκτονιας αποπειρα λεγεται αυτο..αν βρεθουν διασωληνωμενοι τοτε θα λενε"τι μαλακια εκανα" και ισως ο δρομος δεν θα εχει επιστροφη.Οσο απιστευτο και αν φαινεται σε καποιους κουφιοκεφαλακηδες τζαμπα μαγκες ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΖΩΗ.ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΖΩΝΤΑΝΟΙ!Τουλαχιστον καντε καμακι σε νοσοκομες...μονο αυτες ειναι εμβολιασμενες!
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Όλοι μιλούν για ακάποτα γαμήσια που έκαναν με ωραίες πουτάνες που έχουν εγκαταλείψει οριστικά το επάγγελμα αλλά κανένας δεν αναφέρει έστω και ένα όνομα!

...Νατασσα...Κολωνού 30Β...

...τα κρέμασε τα στριγκάκια της?...

Λογικά τα κρέμασε. Την έχω φίλη στο ίνσταγκραμ κι έτσι δείχνει...
Να 'ναι καλά το κορίτσι που προχώρησε τη ζωή της!

...εγώ γελάω όταν βλέπω το ίνσταγκραμ και το facebook από μερικές τέτοιες...

...anyway...μακάρι να προχώρησε πραγματικά την ζωή της...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Όλοι μιλούν για ακάποτα γαμήσια που έκαναν με ωραίες πουτάνες που έχουν εγκαταλείψει οριστικά το επάγγελμα αλλά κανένας δεν αναφέρει έστω και ένα όνομα!

...Νατασσα...Κολωνού 30Β...

...τα κρέμασε τα στριγκάκια της?...

Λογικά τα κρέμασε. Την έχω φίλη στο ίνσταγκραμ κι έτσι δείχνει...
Να 'ναι καλά το κορίτσι που προχώρησε τη ζωή της!

...εγώ γελάω όταν βλέπω το ίνσταγκραμ και το facebook από μερικές τέτοιες...

...anyway...μακάρι να προχώρησε πραγματικά την ζωή της...
Παίχτηκε καμιά ρομαντική/ακα εμπειρία με τη Νατάσσα?
Θα είχε ενδιαφέρον να ακούσουμε... :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Το ανεβάζω σε φωτό γιατί δεν μπορώ να ξαναγράφω
 

Συνημμένα

  • 33E1AA54-F884-4DFD-A6B8-60AF48490E5D.jpeg
    33E1AA54-F884-4DFD-A6B8-60AF48490E5D.jpeg
    213,4 KB · Εμφανίσεις: 25

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Το ανεβάζω σε φωτό γιατί δεν μπορώ να ξαναγράφω
Τύπε, όπως σου αρέσει να γράφεις ανορθόγραφα, παρόλο που έχεις και διορθωτή κειμένου(!) :jerking:
έτσι αρέσει και σε κάποιους το ακα σεξ... Χώνεψέ το... :sunglasses:
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Παίδες καλημέρα
Αν έχει κανείς το τηλέφωνο απο αντριαννα απο χωματιανου ας το στείλει γιατί έχω τεράστια ανάγκη την κωλαρα της
Ευχαριστώ
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Παίδες καλημέρα
Αν έχει κανείς το τηλέφωνο απο αντριαννα απο χωματιανου ας το στείλει γιατί έχω τεράστια ανάγκη την κωλαρα της
Ευχαριστώ
Ωωω αν παίζει κάτι τέτοιο ενδιαφέρομαι κι εγώ! Την έχω πελώρια ανάγκη! :P
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Αγαπητε συναγωνιστη ISINAS,
Οσο υπαρχουν ανεγκεφαλοι και αυτοκαταστροφικοι συναγωνιστες που κανουν ακα και κρεμοπιτες -λες και παιζουν σε τσοντες- θα υπαρχουν αφροδισια τα οποια στην καλυτερη περιπτωση θα τους οδηγησουν εκτος αθληματος για καιρο .Βεβαια πολυ χειροτερη ειναι η κατασταση στις ερασιτεχνες οπου δεν υπαρχει ουτε ο στοιχειωδης ιατρικος ελεγχος.
Σχετικα με τον κορωνο-'ι'ο...αν για ενα πηδημα παιζουν κορωνα-γραμματα την ζωη τους τοτε απλως αυτοκτονιας αποπειρα λεγεται αυτο..αν βρεθουν διασωληνωμενοι τοτε θα λενε"τι μαλακια εκανα" και ισως ο δρομος δεν θα εχει επιστροφη.Οσο απιστευτο και αν φαινεται σε καποιους κουφιοκεφαλακηδες τζαμπα μαγκες ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΖΩΗ.ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΖΩΝΤΑΝΟΙ!Τουλαχιστον καντε καμακι σε νοσοκομες...μονο αυτες ειναι εμβολιασμενες!

Καλημερα κυριοι καλη εβδομαδα να εχουμε απο αυριο.
Φιλαρακο εν μερει συμφωνω αλλα θαθελα να διατυπωσω και εγω την αποψημου μπας και ξυπνησω κανα ανθρωπο.
Ακαποτα γαμησια η τσιμπουκια με πουτανες θα επρεπε να ειναι ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ.Η καυλα με ακαποτα ειναι αληθεια πολυ καλυτερη αλλη αισθηση αλλο γαμησι.Αυτο ομως γινεται μονο με γκομενα που γνωριζεις καιρο και εισαι σε σχεση γιατι εχεις παρα πολυ μικρες ελπιδες να νοσησεις.Με τις πουτανες που γαμιουνται τσιμπουκωνουν 50 πουτσες τη μερα εεεε δε θαθελα να αποκτησω οτι αρρωστεια εχουνε και εγω.Βεβαια ειναι δικαιωμα του καθενος να πραξει οπως αυτος θελει και αυτο προσωπικα δεν μπορω να το κατηγορησω δεν με ενοχλει δεν μου δημιουργει προβλημα και δεν μου κανει κακο.
Επειδη ομως εχει αναφερθει πολλες φορες το θεμα για τον κουραδοοιο covid καλο θα ητανε να κλεισετε την τηλεοραση η ακομα καλυτερα να την πεταξετε απο το μπαλκονι.
Ενας ανθρωπος με τη στοιχειωδη λογικη που θα επρεπε να τον διακατεχει θα ειχε ειδη καταλαβει τι παιχνιδι παιζεται πισω απο ολο αυτο το στημενο σκηνικο και ολη αυτη την εξαιρετη κατα τα αλλα χαλιναγωγηση ολων των λαων ολης της ανθρωποτητας.Με το φοβο διαπραχθηκαν τα μεγαλυτερα εγκληματα απο ( τουρκους-γερμανους) και με το φοβο τωρα διαπρατεται το εγλημα κατα του ανθρωπου που με απειλη ενα οιο εχουνε καταπατησει καθε ανθρωπινο δικαιωμα και ολα αυτα μεσω των ΜΜΕ χαριζοντας τεραστια ποσα σε ολους αυτους τους εγληματιες καφρους των ειδησεων.Υπαρχουν ενα σκασμο βιντεο συνεντευξεις απο εγκριτους επιστημονες που σου λενε ποιοι ειναι που βρισκονται τι αποδειξης εχουνε δηλαδη οτι λενε το τεκμηριωνουν με στοιχεια που τα βλεπεις και ειναι εντελως αντιθετοι με το συστημα που σε θελει γονατισμενο και χρησιμοποιοι καθε λογης παπατζα για να το πετυχει οπως ο covid.
Τελος μεγαλη αφελεια αλλα οχι ηλιθιοτητα για αυτους που τους εχει παρασυρει το γαμημενο συστημα και δεν μπορουν δουνε τιποτα παραπερα απο τη μητη τους.
Οφειλω ομως να σεβομαι τη γνωμη του καθενος γιατι ειμαι και επαγγελματιας και εχω να αντιμετωπισω καθημερινα πολλους απο δαυτους προσπαθωντας να κανω τη δουλεια μου χωρις να εχω προβληματα.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω το βράδυ λειτουργει κρυφα κανενας οίκος??όποιος ξέρει ας μου στείλει π.β ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom