Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (28 μέλη και 253 επισκέπτες)

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Τυπαρα κορακι απέδειξε οτι δεν ειναι αγαπουλης και οτι δεν φοβατε τον ανταγωμισμο
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Εγώ είχα βγει με μια ιερόδουλη για ποτό πριν κανα δυο χρόνια.
Δεν τη γάμησα (δωρεάν και ακάποτα που ήταν ο στόχος μου) αλλά κέρασα τα ποτά και κατέληξα να τη γυρνάω στο μπουρδέλο.
Δεν έκανα κίνηση γιατί είπα να το πάω λάου λάου και ρομαντικά, αλλά μετά χαθήκαμε κι έμεινα :bigdick:
Άσε που φοβόμουν νταβατζήδες και κυκλώματα μη με φάνε.
Τώρα την ξαναβρήκα και είμαι φουλ ερωτευμένος και δε μασάω πουθενά :rose::rose::rose:
Τι να κάνω ρε παίχτες δώστε μου τα φώτα σας :kneel:
Διατρέχω κανέναν κίνδυνο;
Θέλω να την παντρευτώ.
Έχω τρελλαθεί;:headbang::headbang::headbang:

Στην αρχή νόμιζα ότι τρολλάρεις αλλά μετα θυμήθηκα που παλαιότερα είχες γράψει σε ανύποπτο χρόνο ότι είσαι τρελός!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Αυτές τις μέρες σε ποιόν οίκο εργάζεται το κορίτσι για να το ενισχύσουμε οικονομικά;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
πρωί

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο μαυρισμένο κοντοπουτανο με γυαλάκια κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Μπούτι μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Άννα ξανθιά παχουλη με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο

Φυλής 59 πάνω Αννα/Ιλονα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα(έχασε αρκετά κιλά απ αυτά που είχε βάλει) 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστά.

Φυλής 65α Ελένη ξανθιά με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό πολύ σεξι κορμί, γυαλάκια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Σιμονα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι κωλαρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος και Λάουρα ξανθιά σώμα με πιασιματακια στη περιφέρεια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Ιωάννα η βολειμπολιστρια από 66δ, ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Αντριανα καστανοξανθη λεπτή με 1.5 βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Σαντρα από Φωκαίας 13 ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στο σβέρκο , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 71 Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό και Νελλι καστανή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα ωραίο κωλο 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλησπέρα
Ξέρει κάποιος να μας πει αν θα μείνουν ανοιχτά από Τρίτη η θα κλείσουν ??????????
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Καλησπέρα σε όλους. Μήπως κάποιος γνωρίζει εάν με τα νέα μέτρα που θα ισχυουν απο Τρίτη,οπως ειπαν, εκτός απο τις επιχειρησεις εστιασης ,μπάρ,γυμναστηρια κλπ, κλεινουν και τα μπουρδελα,στουντιο,μασατζιδικα και άλλα παρεμφερή? Να ειστε ολοι καλα και καλες τσάρκες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθοκαστανη με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Άντζελα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασίματα ειδικά από τη μέση και κάτω μπουτου 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 Εμμι με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό πολύ ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη και στο χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 13 Χριστίνα η Ελληνοουκρανη καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, μικρά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Μικαελα μελαχρινή με κανονικό ωραίο κορμί με πολλά τατουάζ σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και Άννα καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό ωραίο κορμί 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη με μακρύ ίσιο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι συν βυζι μεγάλη ολοστρογγυλη κωλαρα, και Χριστίνα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στο αριστερό κωλομερι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Μαρία μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί γυαλάκια, κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 1.5αρι βυζι απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαιας 25α Βερονικα ξανθιά με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα σιλικονατα βυζια,πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Καρολίνα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,η ξανθιά χοντρή υπηρεσία μας προέτρεψε να βγάλουμε τις μάσκες γιατί δεν υπάρχει κοροναιος... είπε ότι έφυγε...

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σαλοναρισε κλασσικά ολόγυμνη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ντιαννα μελαχρινή πολύ κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Αννιτα ξανθια κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, πολύ λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα,ξέρει κάποιος ποιές δουλεύουν στο Διδυμου 27 ή αν υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Αυτές τις μέρες σε ποιόν οίκο εργάζεται το κορίτσι για να το ενισχύσουμε οικονομικά;

φ65 ήταν χθες που πήγα και μάλλον σήμερα όπως λέει ο ν. σμύρνη αυτή πρέπει να ναι.
Λέει ίσιο μαλλί αλλά μάλλον λάθος εκ παραδρομής γιατί έχει ραστάκια.

Αν είστε ωραίοι με μεγάλο :alivedick: μην πάτε.

Θα μαι απ' έξω και θα κάνω face control. :knuppel:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.099
Κριτικές
99
Like
47.545
Πόντοι
21.511
Αυτές τις μέρες σε ποιόν οίκο εργάζεται το κορίτσι για να το ενισχύσουμε οικονομικά;

φ65 ήταν χθες που πήγα και μάλλον σήμερα όπως λέει ο ν. σμύρνη αυτή πρέπει να ναι.
Λέει ίσιο μαλλί αλλά μάλλον λάθος εκ παραδρομής γιατί έχει ραστάκια.

Αν είστε ωραίοι με μεγάλο :alivedick: μην πάτε.

Θα μαι απ' έξω και θα κάνω face control. :knuppel:

εισαι τυχερος που εχω οικονομικα θεματα αυτον το μηνα και εχω μπει μεσα, αλλιως θα σου ελεγα και αποψη :wink:
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Βλεπω χαλαρο το κλιμα, οποτε καταλαβαινω οτι δεν κλεινουν ακομη τα σπιτια ...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
Αυτές τις μέρες σε ποιόν οίκο εργάζεται το κορίτσι για να το ενισχύσουμε οικονομικά;

φ65 ήταν χθες που πήγα και μάλλον σήμερα όπως λέει ο ν. σμύρνη αυτή πρέπει να ναι.
Λέει ίσιο μαλλί αλλά μάλλον λάθος εκ παραδρομής γιατί έχει ραστάκια.

Αν είστε ωραίοι με μεγάλο :alivedick: μην πάτε.

Θα μαι απ' έξω και θα κάνω face control. :knuppel:
Κανένα λάθος εκ παραδρομής.... Ίσιο μακρύ μαλλί
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Καλησπέρα σε όλους. Μήπως κάποιος γνωρίζει εάν με τα νέα μέτρα που θα ισχυουν απο Τρίτη,οπως ειπαν, εκτός απο τις επιχειρησεις εστιασης ,μπάρ,γυμναστηρια κλπ, κλεινουν και τα μπουρδελα,στουντιο,μασατζιδικα και άλλα παρεμφερή? Να ειστε ολοι καλα και καλες τσάρκες.

Πέρασα από Έλλης που ήταν η Ειρήνη milf και μου είπαν ότι όντως από Τρίτη κλείνουν.. αν μπορεί κάποιος να το διασταυρώσει θα είναι καλό
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Αυτές τις μέρες σε ποιόν οίκο εργάζεται το κορίτσι για να το ενισχύσουμε οικονομικά;

φ65 ήταν χθες που πήγα και μάλλον σήμερα όπως λέει ο ν. σμύρνη αυτή πρέπει να ναι.
Λέει ίσιο μαλλί αλλά μάλλον λάθος εκ παραδρομής γιατί έχει ραστάκια.

Αν είστε ωραίοι με μεγάλο :alivedick: μην πάτε.

Θα μαι απ' έξω και θα κάνω face control. :knuppel:
Κανένα λάθος εκ παραδρομής.... Ίσιο μακρύ μαλλί

Δεν είναι ίσιο, είναι ραστάκια. Μπορεί στο χαμηλό φωτισμό να μην το δες καλά.
Και σήμερα και χθες εκεί ήμουν.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Εγώ είχα βγει με μια ιερόδουλη για ποτό πριν κανα δυο χρόνια.
Δεν τη γάμησα (δωρεάν και ακάποτα που ήταν ο στόχος μου) αλλά κέρασα τα ποτά και κατέληξα να τη γυρνάω στο μπουρδέλο.
Δεν έκανα κίνηση γιατί είπα να το πάω λάου λάου και ρομαντικά, αλλά μετά χαθήκαμε κι έμεινα :bigdick:
Άσε που φοβόμουν νταβατζήδες και κυκλώματα μη με φάνε.
Τώρα την ξαναβρήκα και είμαι φουλ ερωτευμένος και δε μασάω πουθενά :rose::rose::rose:
Τι να κάνω ρε παίχτες δώστε μου τα φώτα σας :kneel:
Διατρέχω κανέναν κίνδυνο;
Θέλω να την παντρευτώ.
Έχω τρελλαθεί;:headbang::headbang::headbang:

Εγώ θα σου πρότεινα να την "αγοράσεις" (εννοώ τα δικαιώματά της) από τον ντάβα της, να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Άσε που εάν είναι καλή θα κάνεις και απόσβεση..! :wink:

Αυτά ρε μάγκες με αγορές δικαιωμάτων και τέτοια ξέρει κανένας μόρτης να μου πει αν ισχύουν;

Είχα ακούσει και πιο παλιά για φίλο φίλου μια ιστορία πως ερωτεύτηκε μια επαγγελματία από φυλής.
Την πήρε σπίτι του και μετά βρήκε 5 τηγανοκέφαλους να τον περιμένουν και να του λένε να την αγοράσει, αφού την πήρε από το μαγαζί.
Και φοβήθηκε και την αγόρασε.

Πάντα θεωρούσα ότι ήταν βλάκας και τον κάνανε μεροκάματο, αλλά μήπως ισχύουν τελικά;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κι αν βγει εκτός μπουρδέλου και γαμηθεί, γιατί θεωρείς ότι σε κάνει κέφι;
Κι όχι ότι βρήκε σπόνσορα;
Ή γαμπρό (μόνιμο σπόνσορα);
Ή σκύλο;
Ή θύμα;

Ρωτάω γιατί ερωτεύθηκα και ψάχνω συμβουλές από τους έμπειρους.

Κοράκιε, από κεκτημένη ταχύτητα, ξέχασες την λέξη "δωρεάν". Εννοείται ότι αν το κάνει δωρεάν, με κάνει κέφι.
Το χρήμα είναι ο Θεός τους διότι μόνο μέσω αυτού επιβεβαιώνονται στην εργασία τους.
Αυτό τις κρατάει. Αν γαμηθούν δωρεάν και μάλιστα εκτός εργασίας, ακυρώνουν τον ρόλο τους.
Βραχυκύκλωμα λοιπόν έστω κι αν δεν ξαναγίνει. Μεγάλο λουζεριλίκι γι'αυτές.
Κι όταν λέω δωρεάν, εννοώ δωρεάν. Ο καφές ή ένα ποτό δεν πιάνει για "μαρούλι" διότι πολύ απλά όταν γαμάω εγώ
όπως πιστεύω κι οι περισσότεροι άνδρες, θέλουμε να μην υπάρχουν ρολόγια και να παίρνουμε σκαλπ.
Σπόνσορας (μόνιμος ή μη) δεν υπήρξα ποτέ μιας και γνωρίζω καλά πως τα άτομα που γουστάρουν αυτές
έρχονται direct από τον κύκλο τους. Παρατήρησε με τι (τελικά) ζευγαρώνουν και θα καταλάβεις.
Τελειωμένους ναυαγούς, καλτσο-στριγνκοπωλητές, νταβάδες, φύλακες κτλ.
Εμείς είμαστε όλοι ξένα σώματα.
Κι έτσι λοιπόν, νομοτελειακά μαθαίνω την συμπεριφορά τους (και μόνο) για να πετύχω αυτό που θέλω. Ηδονή!
Σκύλος και θύμα να το κάνω ευχαρίστως σε ρολάκι αλλά πάντα (τους) γυρίζει μπούμπερανγκ.
Αν ερωτεύθηκες, μπορώ να σε βοηθήσω να ξεκολλήσεις (άνοιξε την καρδιά σου) ή αλλιώς ανέβα στο άρμα μου.
Το πρώτο εξαρτάται από την διάθεσή σου να απεμπλάκεις. Το δεύτερο δεν στο προτείνω καν μιας που απαγορεύει
οποιονδήποτε συναισθηματισμό (δεν είναι γκόμενες) και αποσκοπεί μόνο στην ηδονή με κάθε (έξυπνο) τρόπο.

:rockon:

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.845
Πόντοι
39.662
Αυτά ρε μάγκες με αγορές δικαιωμάτων και τέτοια ξέρει κανένας μόρτης να μου πει αν ισχύουν;

Είχα ακούσει και πιο παλιά για φίλο φίλου μια ιστορία πως ερωτεύτηκε μια επαγγελματία από φυλής.
Την πήρε σπίτι του και μετά βρήκε 5 τηγανοκέφαλους να τον περιμένουν και να του λένε να την αγοράσει, αφού την πήρε από το μαγαζί.
Και φοβήθηκε και την αγόρασε.

Πάντα θεωρούσα ότι ήταν βλάκας και τον κάνανε μεροκάματο, αλλά μήπως ισχύουν τελικά;

Παιζει τυπε, 1500 κανει μια πορνη του μεταξουργειου να την αγορασεις απο νταβα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom