Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (23 μέλη και 219 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.996
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
πρωί

Φυλής 54β, 56και 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Εύα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Άννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65βΜαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β & 67 κλειστά.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 Καρίνα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί ώμο και ακόμη 2 πιο μικρά, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Άννα ξανθοκαστανο κοντό ζυμαράκι με κανονικό κορμάκι 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109β & 134 κλειστά.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα μελαχρινή μιλφ νταρντανα με 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134β Ρενάτα (δούλευε δίδυμο με τη Ραμονα στο Φ66δ) καστανή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 136 κλειστό.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Κατάθεση μόλις τώρα στο Χωματιανου 11Β στην Αλεξανδρα ..το μωρό στην πιπα και στα γλωσσοφιλα είναι πολυ παθιάρικο, σε γλείφει σε όλο το σώμα αισθησιακά και στήνεται υπέροχα στα τέσσερα...
Βρε λες να ξαναπαω;

Την ειχα στανταρακι την Αλεξανδρα φιλε :knockinb:μου! Το μονο κακο ειναι που δεν αφηνει χερι στο μουνι της:embarrased: και κατι ακομη χειροτερο στο μπουρδελακι αυτο αυτο χρεωνουν το ντουζ +10 ευρω!!:confused::angry:

Εδώ σ'έχω @Σπιρτούλης2020# :wink:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ρε μύστες έχει κανείς το τηλέφωνο της Μαίρης από Αχαρνών 85.?? Ξέρω κάνει ραντεβού σπίτι της... μου το είπε η τσατσά με τα γυαλιά.... αλλά και καλά δεν ήξερε τηλέφωνο....όποιος το ξέρει ας στείλει p.m.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
Ρε μύστες έχει κανείς το τηλέφωνο της Μαίρης από Αχαρνών 85.?? Ξέρω κάνει ραντεβού σπίτι της... μου το είπε η τσατσά με τα γυαλιά.... αλλά και καλά δεν ήξερε τηλέφωνο....όποιος το ξέρει ας στείλει p.m.

Υπάρχει αυτή η Αγγελία, δε δέχεται όμως εισερχόμενες κλήσεις, ίσως μόνο sms. Δεν έχω δοκιμάσει να στείλω μήνυμα, η αλήθεια είναι.
Αν ισχύει το τηλ και καταφέρεις να κλείσεις ραντεβού, μας λες
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ρε μύστες έχει κανείς το τηλέφωνο της Μαίρης από Αχαρνών 85.?? Ξέρω κάνει ραντεβού σπίτι της... μου το είπε η τσατσά με τα γυαλιά.... αλλά και καλά δεν ήξερε τηλέφωνο....όποιος το ξέρει ας στείλει p.m.

Υπάρχει αυτή η Αγγελία, δε δέχεται όμως εισερχόμενες κλήσεις, ίσως μόνο sms. Δεν έχω δοκιμάσει να στείλω μήνυμα, η αλήθεια είναι.
Αν ισχύει το τηλ και καταφέρεις να κλείσεις ραντεβού, μας λες

Οκ θα ενημερώσω.thanks
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Μαρία από φυλής 65β κάνει ελεύθερο στοματικό το σημειώνω γιατί πέρασα μαζί της και δεν πίστευα στην τύχη μου.
συνέχεια πάντα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
πρωί

Φυλής 54β, 56και 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Εύα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Άννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65βΜαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β & 67 κλειστά.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 81 κλειστό.

Φυλής 105 Καρίνα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί ώμο και ακόμη 2 πιο μικρά, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Άννα ξανθοκαστανο κοντό ζυμαράκι με κανονικό κορμάκι 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109β & 134 κλειστά.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα μελαχρινή μιλφ νταρντανα με 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134β Ρενάτα (δούλευε δίδυμο με τη Ραμονα στο Φ66δ) καστανή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 136 κλειστό.
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Mια Μπιάνκα απο Φωκαίας 17Β και Αλέξια απο Φυλης 61 δουλευαν στην περιοχη 2017-18 της εχει δει κανείς πουθενά ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Mια Μπιάνκα απο Φωκαίας 17Β και Αλέξια απο Φυλης 61 δουλευαν στην περιοχη 2017-18 της εχει δει κανείς πουθενά ?

Η Μπιάνκα έχει επιστρέψει στην πατρίδα της δυστυχώς...
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Mια Μπιάνκα απο Φωκαίας 17Β και Αλέξια απο Φυλης 61 δουλευαν στην περιοχη 2017-18 της εχει δει κανείς πουθενά ?

Άσε φίλε, δυστυχώς δεν έχει φανεί η Αλέξια. Θα ήθελα να επέστρεφε.
Την Μπιάνκα δεν την ξέρω.
/
Σήμερα φίλοι πέρασα από μερικά και παρατήρησα ότι δούλευαν οι ίδιες.
Ετιμήθη η Γκαμπριέλα στο Φωκαίας 27 κ Αχαρνών όροφος δεξιά, ξανθιά Ρωσσίδα, κανονικό σώμα,.3άρι στήθος κοντή προς κανονική στο ύψος.
Ξέρει ελληνικά, πολύ καλή συνεννόηση.
Στο μενού το ελευθερο στοματικό τελειωτικό.
Μέτρια πίπα αλλά με επιμονή.
Σε αφήνει να χιλιοστραγγίξεις.
Πρόθυμη, υπομονετική και χωρίς να βιάζεται. Μάλλον θα ξαναπροτιμηθεί.
Να είστε καλά :hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ζητώ πίσω το δίδυμο Νίκη - Λάουρα από Ακομινάτου ισόγειο.
Ένα 7αράκι το τσιμπούσαν σε απόδοση αλλά είχα πάρει μια πολύ καλή υπηρεσία.
Κάρφωμα ψωλής στο μουνί στα 4 υπό γωνία 45 μοιρών μέχρι και κάθετα (πολύ σημαντικό)
με τουρλωμένους κώλους παρακαλώ, κεφάλια κολλημένα στο στρώμα και όλο αυτό εναλλάξ με την ίδια καπότα.

Αν ξέρετε τέτοιο ντουετάκι, στείλτε π.μ.

5NV6Rdv1a3I]Title[/url[/MEDIA]]

:rockon:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Βερόνικα, η ψηλή μελαχρινή νταρντάνα που δούλεψε πέρυσι περιστασιακά στον όροφο του Κολωνού 27
μαζί με τις Ουκρανές (όχι Ουκρανίδες) :wink: και ξεσπάθωνε στο δωμάτιο...θεωρείται τελειωμένη ιστορία.

Σταμάτησε οριστικά και δεν θα επανέλθει.

:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.257
Κριτικές
94
Like
46.542
Πόντοι
17.311
Σήμερα φίλοι πέρασα από μερικά και παρατήρησα ότι δούλευαν οι ίδιες.
Απο την καραντινα και μετα, οι ιδιες ειναι με ελαχιστες προσθεσεις, που μενουν λιγο καιρο δυστυχως και δεν τις προλαβαινουμε.
Ετσι οπως εχουμε φτασει, θα αρχισουμε να γαμαμε και τα μπαζα... Ετσι για τη διαφορα.
Τα λιγοστα standarακια, θα γινουν μονιμες σχεσεις σε λιγο και θα ξεκινησουν την κρεβατομουρμουρα και αυτα.
Που χαθηκες???
Που αλλου πας και γαμας???
Γιατι χαθηκες, δε σου αρεσω πχια και πας αλλου και γαμας???
:tooth:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στο Ιάσωνος 46 αριστερό απουσιάζει ακόμα η πισώβαρη Νατάσα; είχε δουλέψει με την Ντίνα από Βαρκελώνη
αυτή...δουλεύει ακόμα) και είχε μια έμφαση στο τρομπόνι και τα δίδυμα. Αδυνάτισε έπειτα η Νατάσα αλλά δεν την έχω πετύχει.
Την είχα συμπαθήσει κάπως γιατί αν και ως ηθικότατη -βεβαίως βεβαίως- δεν επέτρεπε (δυνατά) κωλοχάστουκα
αλλά έκανε πικάντικες ερωτήσεις στα αγγλικά που καμιά φορά απαντούσα " why not ? ".

kYtGl1dX5qI]Title[/url[/MEDIA]]

::rockon:

 
  • Like
Αντιδράσεις: nert
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom