Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 152 άτομα (2 μέλη και 150 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Tριφωνιου 13πανω Αλικη.....

Δεν πέρασα πρόσφατα από εκεί αλλά πιστεύω αναφέρεσαι στο τζιλφ με θητεία στο Προύσσης 22 όπου έβγαινε με δικτυωτά.
Κλασσική Μολδαβόφατσα με σένια τσιμπουκάρα και γλυκά παρελκόμενα. Έτσι την θυμάμαι τουλάχιστον.

:hi:
Την Καλημερα μου TNT....για Προυσσης δεν γνωριζω ,,, αν δεν σου λεω ψεμματα πρεπει να εχει δουλεψει και Ρεμουνδου στον οροφο,,,,,αν ειναι αυτη την εχω παρει...ικανοποιητικη...Καλα να περνας.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
Tριφωνιου 13πανω Αλικη.....

Δεν πέρασα πρόσφατα από εκεί αλλά πιστεύω αναφέρεσαι στο τζιλφ με θητεία στο Προύσσης 22 όπου έβγαινε με δικτυωτά.
Κλασσική Μολδαβόφατσα με σένια τσιμπουκάρα και γλυκά παρελκόμενα. Έτσι την θυμάμαι τουλάχιστον.

:hi:
Την Καλημερα μου TNT....για Προυσσης δεν γνωριζω ,,, αν δεν σου λεω ψεμματα πρεπει να εχει δουλεψει και Ρεμουνδου στον οροφο,,,,,αν ειναι αυτη την εχω παρει...ικανοποιητικη...Καλα να περνας.....
Αυτή είναι για πολλά χρόνια Προυσσης 22 μέχρι που έκλεισε, μετά ένα πάρα πολύ μικρό πέρασμα από Ιωνίας 12 και μετά όντως Ρεμουνδου 20 και 21α
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Ρε παίδες.... αυτή η Ναταλία που ήταν σήμερα στο παρασιου μαζί με την Μαρία την τρελοκοτσιδου.... κάτι μου θυμίζει.... ποία είναι, ;;; που δουλεύει ή δούλευε πιο παλιά;;;
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Ρε παίδες.... αυτή η Ναταλία που ήταν σήμερα στο παρασιου μαζί με την Μαρία την τρελοκοτσιδου.... κάτι μου θυμίζει.... ποία είναι, ;;; που δουλεύει ή δούλευε πιο παλιά;;;

Μία Ναταλία Ρωσομιλφ ξανθιά με ωραίο σώμα αδύνατη ήξερα πριν από δυόμιση χρόνια στο ίδιο μπουρδέλο και μερικές φορές δίδυμο με την τρελοκοτσιδού,είχα πάει 5-6 φορές μαζί της όσπου δεν την ξαναβρήκα,αν είναι η ίδια και την πετύχω σίγουρα θα ξαναέμπενα
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.584
Πόντοι
4.765
Ένα ωραίο ποιοτικό μουνακι ήρθε τωρα τελευταία στην Φώκαιας 25 (όροφος)
στην 3η βάρδια με το όνομα Ελιζαμπεθ...έκατσε για λίγο και έφυγε...δεν πρόλαβα να την πάρω ρε γαμωτο...!!!:headbang:

Τι γρουσουζιά είναι αυτή ρε παιδια...?!?!:headbang:
και εγω τη ψαχνω,τη καραμουζιασαν για κακο σερβις οι αδεκαστοι τυποι του σαη και τη μαζεψαν αδικα ενω θα μπορουσε να διορθωθει,κριμας
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.964
Κριτικές
490
Like
36.557
Πόντοι
41.447
Tριφωνιου 13πανω Αλικη.....

Δεν πέρασα πρόσφατα από εκεί αλλά πιστεύω αναφέρεσαι στο τζιλφ με θητεία στο Προύσσης 22 όπου έβγαινε με δικτυωτά.
Κλασσική Μολδαβόφατσα με σένια τσιμπουκάρα και γλυκά παρελκόμενα. Έτσι την θυμάμαι τουλάχιστον.

:hi:

σωστος αγαπητε εκανε ενα διαστημα βαρδιες στο Προυσης 22 μεχρι που εκλεισε (δυστυχως)
Πιο πριν ομως, και για οσους ειναι πραγματικοι μυστες και θυμουνται- ξεκινησε την καριερα της σαν μασαζοκοριτσο στο ιστορικο μασαζ της 3ης Σεπτεμβριου 151 στον οροφο.:sunglasses:
Μιλαμε για εποχες 1997-2000
Οταν εκλεισε το εν λογω μασαζ περιπλανηθηκε σε καποια κρυφα στουντιο και μετα ξεκινησε καριερα στα μπουρδελακια μεχρι και σημερα
Υπομονετικη και καλη στη δουλεια της
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Ένα ωραίο ποιοτικό μουνακι ήρθε τωρα τελευταία στην Φώκαιας 25 (όροφος)
στην 3η βάρδια με το όνομα Ελιζαμπεθ...έκατσε για λίγο και έφυγε...δεν πρόλαβα να την πάρω ρε γαμωτο...!!!:headbang:

Τι γρουσουζιά είναι αυτή ρε παιδια...?!?!:headbang:
και εγω τη ψαχνω,τη καραμουζιασαν για κακο σερβις οι αδεκαστοι τυποι του σαη και τη μαζεψαν αδικα ενω θα μπορουσε να διορθωθει,κριμας

Γενικά έχω παρατηρήσει ότι στο site κυριαρχεί κατά κόρον το σκεπτικό υπηρεσίες >>> εμφάνιση.
Δεν είναι για όλους έτσι όμως. Προσωπικά όταν βλέπω ένα φρέσκο, ωραίο μουνί μου γίνεται κάγκελο, κι ας είναι και λίγο αγγούρι στο σεξ.
Κι ας μην είναι μαστόρισσα στην :pipa1: βλέπω το κορμάκι της και καβλώνω. Τη βάζω στα τέσσερα και με θέα την κωλάρα της χύνω.
Αυτό μου είναι αρκετό. Αυτό ψάχνω. Ειδικά άμα τη δω να είναι άβγαλτη καβλώνω περισσότερο.

Και εννοείται ότι θα το προτιμήσω από ένα σιτεμένο γκράνι που έχει διδακτορικό στην :pipa2: αλλά το κοντέρ γράφει χιλιόμετρα.

Αλλά εδώ μέσα μόλις δουν μια καινούργια πέφτουν τα κυκλώματα να τη φάνε :confused:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γενικά έχω παρατηρήσει ότι στο site κυριαρχεί κατά κόρον το σκεπτικό υπηρεσίες >>> εμφάνιση.
Δεν είναι για όλους έτσι όμως. Προσωπικά όταν βλέπω ένα φρέσκο, ωραίο μουνί μου γίνεται κάγκελο, κι ας είναι και λίγο αγγούρι στο σεξ.
Κι ας μην είναι μαστόρισσα στην :pipa1: βλέπω το κορμάκι της και καβλώνω. Τη βάζω στα τέσσερα και με θέα την κωλάρα της χύνω.
Αυτό μου είναι αρκετό. Αυτό ψάχνω. Ειδικά άμα τη δω να είναι άβγαλτη καβλώνω περισσότερο.

Και εννοείται ότι θα το προτιμήσω από ένα σιτεμένο γκράνι που έχει διδακτορικό στην :pipa2: αλλά το κοντέρ γράφει χιλιόμετρα.

Αλλά εδώ μέσα μόλις δουν μια καινούργια πέφτουν τα κυκλώματα να τη φάνε :confused:

Υπάρχουν κι αυτοί που θέλουν να παίρνουν παραπάνω υπηρεσίες από το πρόγραμμα που ανακοινώνεται
ή περιπέτεια με προκαθορισμένο τέλος γιατί αλλιώς αισθάνονται εγκλωβισμένοι. Όλα τα γούστα δεκτά.

:thumbsup:
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Tριφωνιου 13πανω Αλικη.....

Δεν πέρασα πρόσφατα από εκεί αλλά πιστεύω αναφέρεσαι στο τζιλφ με θητεία στο Προύσσης 22 όπου έβγαινε με δικτυωτά.
Κλασσική Μολδαβόφατσα με σένια τσιμπουκάρα και γλυκά παρελκόμενα. Έτσι την θυμάμαι τουλάχιστον.

:hi:
Την Καλημερα μου TNT....για Προυσσης δεν γνωριζω ,,, αν δεν σου λεω ψεμματα πρεπει να εχει δουλεψει και Ρεμουνδου στον οροφο,,,,,αν ειναι αυτη την εχω παρει...ικανοποιητικη...Καλα να περνας.....
Αυτή είναι..Και Αλκιβιάδου και Προύσσης και Βέργας...Έχει γυρίσει πολλά μαγαζιά..
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Κατάθεση μόλις τώρα στο Χωματιανου 11Β στην Αλεξανδρα ..το μωρό στην πιπα και στα γλωσσοφιλα είναι πολυ παθιάρικο, σε γλείφει σε όλο το σώμα αισθησιακά και στήνεται υπέροχα στα τέσσερα...
Βρε λες να ξαναπαω;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Κατάθεση μόλις τώρα στο Χωματιανου 11Β στην Αλεξανδρα ..το μωρό στην πιπα και στα γλωσσοφιλα είναι πολυ παθιάρικο, σε γλείφει σε όλο το σώμα αισθησιακά και στήνεται υπέροχα στα τέσσερα...
Βρε λες να ξαναπαω;

Την ειχα στανταρακι την Αλεξανδρα φιλε :knockinb:μου! Το μονο κακο ειναι που δεν αφηνει χερι στο μουνι της:embarrased: και κατι ακομη χειροτερο στο μπουρδελακι αυτο αυτο χρεωνουν το ντουζ +10 ευρω!!:confused::angry:
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλημέρα ομάδα,έχει περάσει κάποιος με τη Κιμ από Αγκύρας 12;
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
Γενικά έχω παρατηρήσει ότι στο site κυριαρχεί κατά κόρον το σκεπτικό υπηρεσίες >>> εμφάνιση.
Αλλά εδώ μέσα μόλις δουν μια καινούργια πέφτουν τα κυκλώματα να τη φάνε
αυτά είχα γράψει πριν κάμποσα χρόνια αφού πέταξα φράγκα σε κάτι όμορφα κομοδίνα

τσατσά..
είναι καινούργια [γιατί οι μεταχειρισμένες-παλιές καίνε λάδια]
είναι ωραία [να την στείλετε στα καλλιστεία]
είναι μικρή [να της μάθω την αλφάβητα ?]
δεν βιάζεται [από 18-28 νομίζουν ότι το πήδημα είναι δρόμος ταχύτητας 100 μέτρων]

α και πρέπει οπωσδήποτε να έχει 3 και πάνω βυζί να ασχολούμαστε με κάτι κ'εμείς
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Ρε παίδες.... αυτή η Ναταλία που ήταν σήμερα στο παρασιου μαζί με την Μαρία την τρελοκοτσιδου.... κάτι μου θυμίζει.... ποία είναι, ;;; που δουλεύει ή δούλευε πιο παλιά;;;

Μία Ναταλία Ρωσομιλφ ξανθιά με ωραίο σώμα αδύνατη ήξερα πριν από δυόμιση χρόνια στο ίδιο μπουρδέλο και μερικές φορές δίδυμο με την τρελοκοτσιδού,είχα πάει 5-6 φορές μαζί της όσπου δεν την ξαναβρήκα,αν είναι η ίδια και την πετύχω σίγουρα θα ξαναέμπενα

Αυτή πρέπει να είναι που λες γιατί μου έλεγαν πως είναι φίλες και κάτι τέτοια... λεπτή ειναι όντως
 

Milfhunter(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Την Καλησπερα στους Φιλους....σφηνακι ενημερωση.....
Τριφωνιου 13 κατω Ειρηνη και Ελενη...
Τριφωνιου 13πανω Αλικη.....
Κολωνου 48 Ευα....και αλλη μια...δεν θυμαμαι ονομα....ολες οι παρουσιες για σκληρες καταστασεις και σκληρους παιχτες,,,,
Τιμηθηκε η Ευα για στοματικο μονο.....ικανοποιητικη.....
Καλα να περνατε....μετα τιμης ......Montiliani Amadeus
Καλησπέρα η Εύα που λες που άλλου έχει δουλέψει;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
τώρα live

Ακομινάτου 2 όροφος κλειστό.

Ακομινάτου 2 ισόγειο Αλινα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι και Νατάσα ξανθιά σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Δεληγιώργη 39 Κατερίνα ξανθοκαστανη κοντή χοντρουλα μιλφ με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Λεωνιδου 6 Άννα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ κάτω χαμηλά στο δεξί πόδι, , απλό πρόγραμμα, επειδή δε φορούσα μάσκα η υπηρεσία μου είπε ότι δε μπορώ να κάτσω στο σαλόνι και να περιμένω στη πόρτα της εισόδου του οίκου.

Λεωνιδου 28 ισόγειο κλειστό.

Λεωνιδου 28 όροφος Ρόζα μελαχρινή κοπελίτσα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Καλλέργη 33 κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ ξανθό μιλφ με κοντό μαλλί παχουλη με 2.5αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ναταλί καστανοξανθο πολύ λεπτό μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,κάνουν και παρτουζα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Ελένη μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Άννα μελαχρινή με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά κλειστό.

Κολοκυνθους 38 ισόγειο Αντριανα μελαχρινή πολύ χοντρή με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολοκυνθους 38 όροφος Μαρίνα μελαχρινή πάρα πολύ χοντρή με 4αρια πεσμένα βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι και Γεωργία καστανή μιλφογκιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολοκυνθους 63 κλειστό.

Μεγαλου 28α αριστερά Βικτόρια ξανθό γκρανι παχουλο με λεπτά πόδια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α αριστερά(που έχει είσοδο και από Περδικα 3 αριστερά) Άννα ξανθιά μιλφ με καρέ φράντζα μαλλί σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέος οίκος υπόγειο Αντριανα ξανθιά γκρανι νταρντανα με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο Σοφία μεκαχρινη μιλφ με κοντό μαλλί παχουλη με 2. 5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικα όροφος Ζετα /Γεωργία μελαχρινή μαυριδερή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι και διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Περδικα 3 αριστερά (που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) Άννα ξανθιά μιλφ με καρέ φράντζα μαλλί σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Περδικα 3 δεξιά Βίκυ (δουλεύει και στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα) ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί φράντζα, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α κλειστό

Χωματιανου 11β Αντριανα καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Ιζαμπελα ξανθιά νταρντανοχοντρη με 2αρι βυζι, Νάταλι ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Οριανα μελαχρινή μελαμψη λατινα με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι, ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 73α Μόνικα μελαχρινή με κανονικό ωραίο κορμί με τατουάζ στα χέρια, 1.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, Κωνσταντίνα με διχρωμία στα μαλλιά, κάτω κάστανα πάνω ξανθά, κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Λανα ξανθιά νταρντανοχοντρη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Κελυ η ξανθιά Ελληνίδα γυρολόγος, νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Νελι καστανή σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 3 δεξιά Όλγα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο κότσο σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Αναστασία ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο κότσο σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Ειρήνη νέα παρουσία ξανθοκαστανη κοπέλα με κανονικό ωραίο κορμί υπέροχο κωλαράκι 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, φυσικά και δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις, θέλει λίγες πρωτοβουλίες παραπάνω.

Βεργας 6α Μπάρμπαρα ξανθοκαστανη μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 6β Μαρίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα η Βραζιλιανα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθό πλατινε μαλλί, σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.

Κνιδου 18 κλειστό.

Παρασιου 36 Μόνικα μελαχρινή μιλφ με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα. Επίσης ο τσάτσος μου είπε ότι η Μαρία η τρελοκοτσιδου δουλεύει μόνο Τρίτες...

Πιπινου 118 Όλγα καστανή νταρντανοπαχουλη με 2.5-3αρι βυζι και Κιμ καστανή κοντή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με ασιατικά χαρακτηριστικά (λογικά Καζακστανη), 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Άψογος για άλλη μια φορά Σμύρνη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom