Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ενταξει ρε παιδια μη τρελενεστε με αυτους που φοβουνται μικροβια και τα ρεστα.Η κουβεντα ξεκινησε απο το οτι οι πουτανες δεν αλαζουνε ουτε βρακι καθε μερα το ιδιο και το ιδιο.Ο συναγωνιστης προσπαθει να κρατα το φοβο για τα μικροβια.Γνωμη του ειναι ενταξει οπως ο καθενας λεει την γνωμη του ετσι και αυτος δεν εγινε και τιποτα.
Αλωστε τι αλλο να πουμε εδω μεσα για τις πορνες?Ολες οι ιδιες ειναι και ολο τα ιδια και τα ιδια δεν υπαρχει δηλαδη κατι διαφορετικο οποτε και εμεις δεν εχουμε να πουμε κατι για τις πορνες και ας ειναι νημα για τις πορνες.Λεμε και καμια κουβεντα διαφορετικη ολα ok

Με μια διαφορά..Εγώ πάω σε χώρους με ντουζιέρες για να πλένομαι.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Για τελευταία φορά θα γράψω ότι οι οίκοι ανοχής στην Αθήνα είναι στην συντριπτική τους πλειοψηφία "παράνομοι" λόγω των δρακόντειων διατάξεων που διέπουν τη νομιμοποίηση τους, αυτό συνεπάγεται ότι οι ιερόδουλες που εργάζονται στους "παράνομους" οίκους δεν είναι υποχρεωμένες εφόσον δεν είναι "δηλωμένες" σαν εκδιδόμενα πρόσωπα να υποβάλλονται σε εξετάσεις κάθε 15μερο, όλα τα υπόλοιπα είναι μια κουβέντα χωρίς νόημα αφού δεν μπορεί να υπάρξει κάποιου είδους στατιστική λόγω ελλείψεως δειγμάτων για σμν και οτιδήποτε αφορά στην επικινδυνότητα της συνεύρεσης σε αυτούς. Τελικά και εδώ όπως στην πλειοψηφία των καταστάσεων που το ελληνικό κράτος είναι παρών-απών η περίφημη ατομική απόφαση και ευθύνη είναι η κατακλείδα
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Για τελευταία φορά θα γράψω ότι οι οίκοι ανοχής στην Αθήνα είναι στην συντριπτική τους πλειοψηφία "παράνομοι" λόγω των δρακόντειων διατάξεων που διέπουν τη νομιμοποίηση τους, αυτό συνεπάγεται ότι οι ιερόδουλες που εργάζονται στους "παράνομους" οίκους δεν είναι υποχρεωμένες εφόσον δεν είναι "δηλωμένες" σαν εκδιδόμενα πρόσωπα να υποβάλλονται σε εξετάσεις κάθε 15μερο, όλα τα υπόλοιπα είναι μια κουβέντα χωρίς νόημα αφού δεν μπορεί να υπάρξει κάποιου είδους στατιστική λόγω ελλείψεως δειγμάτων για σμν και οτιδήποτε αφορά στην επικινδυνότητα της συνεύρεσης σε αυτούς. Τελικά και εδώ όπως στην πλειοψηφία των καταστάσεων που το ελληνικό κράτος είναι παρών-απών η περίφημη ατομική απόφαση και ευθύνη είναι η κατακλείδα

Όντως φταίει ένας βλακώδης νόμος,ο 2734/1999..

Υπάρχει και κίνδυνος για τη δημόσια υγεία !

Θα αναθεωρηθεί ίσως τον ερχόμενο χρόνο από τον Μιχάλη Χρυσοχοΐδη.

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ο βλακώδης Νόμος 2734/1999 είναι νόμος του Μιχάλη Χρυσοχοΐδη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.010
Κριτικές
33
Like
7.056
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (19).jpg
    αρχείο λήψης (19).jpg
    8,7 KB · Εμφανίσεις: 13

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.010
Κριτικές
33
Like
7.056
Πόντοι
3.496
Λεωνιδ.28/οροφος -α' βαρδια -χθες. Σαλοναρισε η Ροζα, μια μελαχρινη βουλγαρα; ομορφη περι τα 25ετη. Σε απλο αποστειρωμενο προγραμμα.
Τα δωματια ηταν με εντονο κοκκινο φως (σαν κλωσσομηχανη). Η βαλβιδα της ηταν ανοιχτη- ετοιμη να σφυριξει την μονομαχια στο Ελ πασο.
(Κριμα που δεν την συμπεριλαμβανει στο μενου της.) Αν και με ελαστικη μεμβρανη, παιζει καλλιτεχνικη φλογερα. Στα θετικα η σουπερ κωλαρα
- στα αρνητικα το νερουλο στηθος της. Για μια φορα καλη ειναι. :sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Δεν καταλαβαίνω, γιατί οι διαχειριστές αφήνουν τον σπιρτούλη να σπαμάρει ασύστολα το νήμα;;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Λεωνιδ.28/οροφος -α' βαρδια -χθες. Σαλοναρισε η Ροζα, μια μελαχρινη βουλγαρα; ομορφη περι τα 25ετη. Σε απλο αποστειρωμενο προγραμμα.
Τα δωματια ηταν με εντονο κοκκινο φως (σαν κλωσσομηχανη). Η βαλβιδα της ηταν ανοιχτη- ετοιμη να σφυριξει την μονομαχια στο Ελ πασο.
(Κριμα που δεν την συμπεριλαμβανει στο μενου της.) Αν και με ελαστικη μεμβρανη, παιζει καλλιτεχνικη φλογερα. Στα θετικα η σουπερ κωλαρα
- στα αρνητικα το νερουλο στηθος της. Για μια φορα καλη ειναι. :sunglasses:

Δεν κάνει αυτή. :P
Αν τυχόν γυρίσει η πετίτ μελαχρινή Χριστίνα που ξεκίνησε καριέρα στο μεσαίο Ιάσωνος 1 δεξί και συνέχισε εκεί
να πας με κλειστά μάτια. Αυτή κάνει. Απλό πρόγραμμα...χύτρα ταχύτητας! :thumbsup:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σέρνοντας το απολλώνιο κορμί μου παρέα με μια (τσαλακωμένη) μπουγάτσα στους έρημους δρόμους της σακατεμένης Φυλής
δεν θα λησμονήσω να αποθεώσω τον υπερμύστη και καραμπουζουκλή που είδα χτες βράδυ στο βρωμερό Μεταξουργείο.
Βγαίνοντας από το αριστερό Κολωνού 48, έλαμπε το πρόσωπό του και γεμάτος χαρά, ψιθύριζε σχόλια θαυμασμού για μια μιλφ
της περιοχής, την γνωστή Νατάσα, αυτή βρε...αυτή με το χτένισμα κουκουβάγιας! :2funny:
Υποθέτω Άγγλος ο κύριος με αυθεντικότατη προφορά έμοιαζε να μην πιστεύει τι έζησε μέσα στο δωμάτιο.
Λογικά δεν θα πίστευε ότι υπάρχει παροχή με δεκάευρο στον πλανήτη ενώ δεν είμαι σίγουρος τι απεκόμισε από την επίσκεψη.
Πάντως δεν έχω ξαναδεί πιο χαρούμενο άνθρωπο στην ζωή μου. Παίζει να έπαθε μόνιμη χαμογελίαση.

(μαλάκα...τι γίνεται!)

:2funny:


 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
παιδια θελω μια βοηθεια .εχω 20 ε να παω στη μπαρμπορα που δεν εχω παει ποτε? ή να παω στη βικτωρια στο διδ.27 που ειδα πως ειναι εκει,επισης δν εχω παει ποτε!
..??
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Σέρνοντας το απολλώνιο κορμί μου παρέα με μια (τσαλακωμένη) μπουγάτσα στους έρημους δρόμους της σακατεμένης Φυλής
δεν θα λησμονήσω να αποθεώσω τον υπερμύστη και καραμπουζουκλή που είδα χτες βράδυ στο βρωμερό Μεταξουργείο.
Βγαίνοντας από το αριστερό Κολωνού 48, έλαμπε το πρόσωπό του και γεμάτος χαρά, ψιθύριζε σχόλια θαυμασμού για μια μιλφ
της περιοχής, την γνωστή Νατάσα, αυτή βρε...αυτή με το χτένισμα κουκουβάγιας! :2funny:
Υποθέτω Άγγλος ο κύριος με αυθεντικότατη προφορά έμοιαζε να μην πιστεύει τι έζησε μέσα στο δωμάτιο.
Λογικά δεν θα πίστευε ότι υπάρχει παροχή με δεκάευρο στον πλανήτη ενώ δεν είμαι σίγουρος τι απεκόμισε από την επίσκεψη.
Πάντως δεν έχω ξαναδεί πιο χαρούμενο άνθρωπο στην ζωή μου. Παίζει να έπαθε μόνιμη χαμογελίαση.

(μαλάκα...τι γίνεται!)

:2funny:
Ο συνδυασμός Άγγλος και υπερβολική χαρά αν λάβουμε υπόψη ότι η Νατάσα κάνει και αυταρχικό κάπου με οδηγεί,
χαχαχα απλά δηλώνω ότι αστειεύομαι για να προλάβω τυχόν κακεντρεχή σχόλια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β, 56και 66α κλειστά.

Φυλής 66δ  Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72, 74 δεξιά & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φιλιππιδου 11α Εύα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Άννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


Φυλής 65α Μαρία καστανή με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β  Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α κλειστό.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα , 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Άννα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 71  Νανσι ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Υ. Γ η πιάτσα παντελώς άδεια.... η καλύτερη ώρα για κατάθεση, καλή συνέχεια
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
παιδια θελω μια βοηθεια .εχω 20 ε να παω στη μπαρμπορα που δεν εχω παει ποτε? ή να παω στη βικτωρια στο διδ.27 που ειδα πως ειναι εκει,επισης δν εχω παει ποτε!
..??
Νταρντάνα η Βικτώρια, πολύ καλό πήδημα...
Πιό Καλό κορμί η Μπάρμπορα,
δίνει κώλο αλλά είναι με τις ώρες της..Πράξε όπως νομίζεις..
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
να πας
σπίτι σου και να παραγγείλεις πίτσες.
παιδια θελω μια βοηθεια .εχω 20 ε να παω στη μπαρμπορα που δεν εχω παει ποτε? ή να παω στη βικτωρια στο διδ.27 που ειδα πως ειναι εκει,επισης δν εχω παει ποτε!
..??
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Πήγα για βικτωρια αλλά χάνει πολύ από φάτσα και σώμα και δεν δικαιολογηται για την ηλικία της ..συν το ζαβλακωμενο ύφος της ..τη μπαρμπορα δεν την πέτυχα στο βέργας 6α και η Άννυ δεν δούλευε σήμερα μου είπαν!!οποτε πήρα σουβλάκια !!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
παιδια θελω μια βοηθεια .εχω 20 ε να παω στη μπαρμπορα που δεν εχω παει ποτε? ή να παω στη βικτωρια στο διδ.27 που ειδα πως ειναι εκει,επισης δν εχω παει ποτε!
..??
Δαγκωτό Βαρβάρα (την επόμενη φορά) συναγωνιστή!!! :wink:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους....σφηνακι ενημερωση.....
Τριφωνιου 13 κατω Ειρηνη και Ελενη...
Τριφωνιου 13πανω Αλικη.....
Κολωνου 48 Ευα....και αλλη μια...δεν θυμαμαι ονομα....ολες οι παρουσιες για σκληρες καταστασεις και σκληρους παιχτες,,,,
Τιμηθηκε η Ευα για στοματικο μονο.....ικανοποιητικη.....
Καλα να περνατε....μετα τιμης ......Montiliani Amadeus
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Tριφωνιου 13πανω Αλικη.....

Δεν πέρασα πρόσφατα από εκεί αλλά πιστεύω αναφέρεσαι στο τζιλφ με θητεία στο Προύσσης 22 όπου έβγαινε με δικτυωτά.
Κλασσική Μολδαβόφατσα με σένια τσιμπουκάρα και γλυκά παρελκόμενα. Έτσι την θυμάμαι τουλάχιστον.

:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom