Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (8 μέλη και 102 επισκέπτες)

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Αν την "Μπιούτη" την λες νταρτντανομαυρούλα τότε μια νταρντανομαύρη λογικά πρέπει να ζυγίζει πάνω από 200 κιλά!
 

Guaranty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
Παιδιά καλησπέρα,

Η Λίζα η μοντελέ είναι φόλα με γραπτή εγγύηση.

Η Λίζα από Φωκαίας 24 που είχε χαθεί και έκανε επανεμφάνιση είναι επιτυχία με γραπτή εγγύηση.
Ναι έχει σπάσει λίγο η εμφάνιση. Ναι το μαλλί μπορεί να μην είναι ταιριαστό. Αλλά το 20€ θα το χαρείς μέχρι τελευταίας σταγόνας του σπέρματος σου.

Τι συζητάμε τώρα;
Καλά να περνάτε!
 

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα,

Η Λίζα η μοντελέ είναι φόλα με γραπτή εγγύηση.

Η Λίζα από Φωκαίας 24 που είχε χαθεί και έκανε επανεμφάνιση είναι επιτυχία με γραπτή εγγύηση.
Ναι έχει σπάσει λίγο η εμφάνιση. Ναι το μαλλί μπορεί να μην είναι ταιριαστό. Αλλά το 20€ θα το χαρείς μέχρι τελευταίας σταγόνας του σπέρματος σου.

Τι συζητάμε τώρα;
Καλά να περνάτε!

Τι να σ πω δε φίλε.. Εγώ δεν της τον έδινα για 20 ευρώ πάντως..

Γυναίκες σαν αυτή εμφανησιακα έξω είναι ουυυ.. Και τσάμπα όχι να δώσεις 20ευρο..

Μια φορά έκανα τη μαλάκια και παρασύρθηκα και έδωσα 10ευρο τουλάχιστον στην φωτεινή από Μεταξουργείο.. Και όταν ανέβηκε από πάνω μου ξενέρωσαν τα μέσα μου.. Μιλάω για αυτό που αντίκρισαν τα μπυρμπιλοτα ματάκια μου..

Εγώ ανήκω στην κατηγορία των αντρών που καυλωνει ο εγκέφαλος μου από διάφορα ερεθίσματα..
Πχ το λείο δέρμα ο τρόπος που θα σε κοιτάξει μια γκόμενά.. Το άρωμα που μπορεί να φορά το μήκος των νυχιών η το χρώμα.. Το μαύρισμα κλπ κλπ κλπ..

Όταν απέναντι μου βλέπω μια γυναίκα στα late 40 γερασμένο δέρμα και άρωμα λαϊκή αγορά δεν απλά δεν..

Εντάξει τόσα φετίχ υπάρχουν. Τόσοι άντρες για τόσα γούστα.. Οι περισσότεροι που πάνε στο μπουρδελο πάνε απλά για να βάλουν το πουτσο σε μια τρύπα.. Εγώ πάω και για άλλους λόγους.. Να πάρω την καυλα που μπορεί να μου προσφέρει μια γυναίκα με κάτι διαφορετικό.. Το ξεχωριστό για εμένα.. Το ερέθισμα εγγεφαλικο και πουτσολικο ?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τι να σ πω δε φίλε.. Εγώ δεν της τον έδινα για 20 ευρώ πάντως..

Γυναίκες σαν αυτή εμφανησιακα έξω είναι ουυυ.. Και τσάμπα όχι να δώσεις 20ευρο..

Μια φορά έκανα τη μαλάκια και παρασύρθηκα και έδωσα 10ευρο τουλάχιστον στην φωτεινή από Μεταξουργείο.. Και όταν ανέβηκε από πάνω μου ξενέρωσαν τα μέσα μου.. Μιλάω για αυτό που αντίκρισαν τα μπυρμπιλοτα ματάκια μου..

Εγώ ανήκω στην κατηγορία των αντρών που καυλωνει ο εγκέφαλος μου από διάφορα ερεθίσματα..
Πχ το λείο δέρμα ο τρόπος που θα σε κοιτάξει μια γκόμενά.. Το άρωμα που μπορεί να φορά το μήκος των νυχιών η το χρώμα.. Το μαύρισμα κλπ κλπ κλπ..

Όταν απέναντι μου βλέπω μια γυναίκα στα late 40 γερασμένο δέρμα και άρωμα λαϊκή αγορά δεν απλά δεν..


Εντάξει τόσα φετίχ υπάρχουν. Τόσοι άντρες για τόσα γούστα.. Οι περισσότεροι που πάνε στο μπουρδελο πάνε απλά για να βάλουν το πουτσο σε μια τρύπα.. Εγώ πάω και για άλλους λόγους.. Να πάρω την καυλα που μπορεί να μου προσφέρει μια γυναίκα με κάτι διαφορετικό.. Το ξεχωριστό για εμένα.. Το ερέθισμα εγγεφαλικο και πουτσολικο ?


Καλημέρα φίλε πολύ καλή και ρεαλιστική η περιγραφή σου μια σωστή προσέγγιση της πραγματικότητας.Οπως τα αναφέρεις μου έρχονται στο μυαλό διάφορες γυναίκες που έχω περάσει αρκετές φορές στο παρελθόν φτηνιαρικα αρώματα βρώμικες ανάσες από καφέ τσιγάρο η σάπια οδοντοστοιχία δυστυχώς οι πιο πολλές στα μπουρδέλα είναι γυναίκες εκτός από αμόρφωτες αγραματες γιατί τα έφερε έτσι η ζωή είναι και μειωμένης αισθητικης αντιληψης
 

ΜΥΣΤΗΣ66

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Like
49
Πόντοι
0
Χτες(8/9/2020) το μεσημέρι, πέρασα δωμάτιο στο Φιλιππίδου 11β με την Αννυ την πορνοσταρ!! 15 λεπτά με την ησυχία μου.....απόλαυσα για κανένα επτάλεπτο την καταπληκτική της πίπα(στο τσιμπούκι η Αννυ είναι καθηγήτρια Πανεπιστημιακού επιπέδου)....και τα υπόλοιπα 8 λεπτά της ώρας, μάμησα σε δυο στάσεις την μουνάρα της!! Εχει αδυνατίσει και μέσα στο δωμάτιο σε κάνει να λες ΤΟΝ Δεσπότη ..Παναγιώτη!!
 

Shoot_that_clit

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
67
Like
48
Πόντοι
0
Απορία:

Παίζει καμιά μπουρδελοκορασίδα αυτή την περίοδο με μεγάλα μουνόχειλα;

Πραγματικά μεγάλα όμως.

Ευχαριστώ..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παιδιά καλησπέρα,

Η Λίζα η μοντελέ είναι φόλα με γραπτή εγγύηση.

Η Λίζα από Φωκαίας 24 που είχε χαθεί και έκανε επανεμφάνιση είναι επιτυχία με γραπτή εγγύηση.
Ναι έχει σπάσει λίγο η εμφάνιση. Ναι το μαλλί μπορεί να μην είναι ταιριαστό. Αλλά το 20€ θα το χαρείς μέχρι τελευταίας σταγόνας του σπέρματος σου.

Τι συζητάμε τώρα;
Καλά να περνάτε!

Παίζει ακόμα μετά τις 12 το βράδυ;;;
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
καλημερα συναγωνιστες!! Ξερει καποιος αν στο Αργοστολι της Κεφαλλονιας παιζει κατι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α ανοιχτή κάτω η πόρτα κλειστό το φως κλειδωμένη η πόρτα πάνω.

Φυλής 54β Αριαννα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ρενάτα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 72   Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά    Κατερίνα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα κωλαρα 2αρι συν στητο βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε κ τελειωτικό στο στήθος και Εύα στο δωμάτιο.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω & 61 κλειστά.

Φυλής 65α  Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β, 84α  & 84β κλειστά.

Φυλής 86α Άντζελα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα σχεδόν 3αρι βυζι , απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Τζούλια ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 71 Νανσι καστανή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Σάρα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 2.5 συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαίας 13 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξιά Έμα μελαχρινή πιτσιρικά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, δοκιμάστηκε μιας κ καιρό έχουμε να δούμε νέο αίμα.... γλυκούλα με διάθεση της άρεσε στο 69, πιπα μέτρια, δεκτική σε ελαφρά δάχτυλα κ εναλλαγές στάσεων, δεν βιάζεται καθόλου(λίγο πάνω από 20 λεπτά στο δωμάτιο) στα αρνητικά καμία πρωτοβουλία κ χρήση υπερβολικού τζελ.

Φωκαίας 17α Παολα ξανθιά σώμα με πιασίματα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Κατερίνα καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Αναμπελ μελαχρινή μαυρουλα με λεπτό ωραίο κορμί 2-2.5αρι στητο στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Σάρα καστανοξανθη πολύ λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Σονια ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Σάρα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 2.5 συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαίας 13 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξιά Έμα μελαχρινή πιτσιρικά πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, δοκιμάστηκε μιας κ καιρό έχουμε να δούμε νέο αίμα.... γλυκούλα με διάθεση της άρεσε στο 69, πιπα μέτρια, δεκτική σε ελαφρά δάχτυλα κ εναλλαγές στάσεων, δεν βιάζεται καθόλου(λίγο πάνω από 20 λεπτά στο δωμάτιο) στα αρνητικά καμία πρωτοβουλία κ χρήση υπερβολικού τζελ.

Φωκαίας 17α Παολα ξανθιά σώμα με πιασίματα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Κατερίνα καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 25α Αναμπελ μελαχρινή μαυρουλα με λεπτό ωραίο κορμί 2-2.5αρι στητο στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Σάρα καστανοξανθη πολύ λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Σονια ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Άψογος συναγωνιστή !! Ενημέρωση τέλεια !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Αυτη η μπιουτη ειναι bbw η απλα μια χοντρη μαυρη γιατι αρκετα συζητιεται εδω για ειναι τοσο χαλια.
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Συγχαρητήρια για την αναλυτική ενημέρωση n. smirni.
 

astraxan8

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2015
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
ξέρουμε τι παίζει τώρα λιοσίων- εξηκίου- βέργας; Έχω να πάω σε οίκο προ κορωνοιου τι παίζει από άποψη καθαριότητας;
 

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
ξέρουμε τι παίζει τώρα λιοσίων- εξηκίου- βέργας; Έχω να πάω σε οίκο προ κορωνοιου τι παίζει από άποψη καθαριότητας;

θα στο πω οσο περιεκτικα γινεται σε μια προταση

παιζει οτι επαιζε και πριν
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Υπάρχουν και οι κτηνοβάτες! Τα μπουρδέλα είναι για όλους!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom