Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (21 μέλη και 238 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ρώτησα για τη Ρίτα από το 24. Είναι στη Ρωσσία μου είπαν. Όταν ξανανοίξουν τα σύνορα θα έρθει.

Να είστε καλά, καληνύχτα. :hi:

Καλησπέρα αυτή η Ρίτα εντελώς άχρηστη περίπτωση δεν αξιζε καθόλου στην αρχή μόνο όταν είχε έρθει Διδύμου 22 κάτι προσπάθησε αλλά επειδή έπινε φουλ δεν ήταν εντάξει άσε που και εμφανισιακά μόνο από πρόσωπο έλεγε το υπόλοιπο σώμα άχαρο μονοκόμματο εντελώς αγυμναστο αλλά τι να περιμένεις από μια κοπέλα που το στόμα της βρωμαγε βότκα να είναι οκ στο δωμάτιο, αδύνατο.

Μακάρι να έρθει καμία καινούργια σωστή κοπέλα όχι τέτοια ρεταλια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
τώρα live



Φυλής 54β,54α, 56 & 66α κλειστά.

Φυλής 66δ Ιωάννα ξανθοκαστανη ψηλή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72   Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 Στεφάνια μεκαχρινη χοντρουλα με 2αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κάτω Αννα καστανοξανθη παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω Άννα Ιλονα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστά.

Φυλής 65α Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 84α Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Αρινα ξανθιά λεπτή με μικρό βυζί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86α Λάουρα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Άντζελα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαράκι με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι τατουάζ κορώνα στη δεξιά κλειδα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.Κάνουν κ παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 86β & 67 κλειστά.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθοκαστανη χοντρή κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Νανσι καστανή κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α  Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Υ. Γ τιμήθηκαν σε παρτουζα στο Φ86α η Άντζελα με τη Λάουρα και ήταν πολύ καλές, σα σήμερα πριν 10 χρόνια έγινα μέλος στο σαιτ, άλλες εποχές άλλο και το σαιτ, εποχές όπου ξεχώριζαν ενημερωτες όπως ο "Ινδιάνος", ο Φανουρης, ο pathos gia ta temaxia, o xilnic, o sotirof, o dirtyliving, o στρατηγός farkeli, δέκα χρόνια με ενημερώσεις, κριτικές πολύ φωτογραφικό υλικό, δυστυχώς και διαμάχες, εύχομαι να βγει μια καινούργια γενιά ενημερωτων εφάμιλλη των παραπάνω αν και δύσκολο...
Να είστε όλοι καλά να κάνετε τις βόλτες σας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ελένη από Φ74 αριστερά, ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 Εμιλυ /Εμη καστανοξανθη με κανονικό σώμα ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι, μικρά τατουάζ κ ένα μεγάλο στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 13 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξιά Χριστίνα καστανή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαίας 17α Παολα ξανθιά σώμα με πιασίματα 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Μαρία μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, γυαλάκια, ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι πεταχτώ κωλαράκι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Καρολαιν καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με μεγάλο πεταχτώ κωλο 3αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 25β Σάρα πολύ λεπτή με μικρό βυζι με πολύ μακρύ μαλλί διχρωμία (ξανθό/μελαχρινο) με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Ναταλι μιλφ με ξανθοπλατινε κοντό μαλλί φράντζα κανονικό ωραίο 1.5-2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση κσι στο δεξί μπράτσο πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φωκαίας 27Β πάνω Ντιαννα μελαχρινή κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Μελίνα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
[quote author=n.smirni76 link=/forum/oikoi-anoxis/mpourdela-athinas/46-imerisia-enimerwsi-gia-mpoyrdela?limitstart=


Υ. Γ τιμήθηκαν σε παρτουζα στο Φ86α η Άντζελα με τη Λάουρα και ήταν πολύ καλές, σα σήμερα πριν 10 χρόνια έγινα μέλος στο σαιτ, άλλες εποχές άλλο και το σαιτ, εποχές όπου ξεχώριζαν ενημερωτες όπως ο "Ινδιάνος", ο Φανουρης, ο pathos gia ta temaxia, o xilnic, o sotirof, o dirtyliving, o στρατηγός farkeli, δέκα χρόνια με ενημερώσεις, κριτικές πολύ φωτογραφικό υλικό, δυστυχώς και διαμάχες, εύχομαι να βγει μια καινούργια γενιά ενημερωτων εφάμιλλη των παραπάνω αν και δύσκολο...
Να είστε όλοι καλά να κάνετε τις βόλτες σας [/quote]Ξέχασες τον τεράστιο profesorxx, ο φανουρης ήταν μια γενιά πιο μετά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
δεν ξέχασα κάποιον....απλά δεν τους έγραψα όλους
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι καλησπέρα.... γνωρίζει κάποιος αν η Λίζα από Φωκαίας 24 δουλεύει σήμερα;;;
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Τύποι καλησπέρα.... γνωρίζει κάποιος αν η Λίζα από Φωκαίας 24 δουλεύει σήμερα;;;
Αδερφέ, τσέκαρα πριν λίγο.
Είναι κανονικά! Περασα και αύριο ακολουθεί κριτική.
Καλό ξημέρωμα :hi:
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Τύποι καλησπέρα.... γνωρίζει κάποιος αν η Λίζα από Φωκαίας 24 δουλεύει σήμερα;;;
Αδερφέ, τσέκαρα πριν λίγο.
Είναι κανονικά! Περασα και αύριο ακολουθεί κριτική.
Καλό ξημέρωμα :hi:
1 και δεν είδα απάντηση άμεσα αδερφούλη κατέβηκα...σ ευχαριστώ για την ενημέρωση ..κι εγώ πέρασα
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Λοιπόν αυτές οι 2-3 πιτσιρίκες που δουλεύουν στο Μεταξουργείο με 15 ευρώ, είναι ότι πιο vfm για όποιον θέλει να γαμήσει πιπίνι.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλημέρα συναγωνιστές,κάποια καλή πρόταση έχετε να προτείνετε για πρωινή βάρδια στη φυλής να διώξω τη πίκρα από τη χτεσινή φόλα που έφαγα?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλημέρα συναγωνιστές,κάποια καλή πρόταση έχετε να προτείνετε για πρωινή βάρδια στη φυλής να διώξω τη πίκρα από τη χτεσινή φόλα που έφαγα?

Αν θες,πήγαινε Λιοσίων 73,με τη Nicol Moldava.
 

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
ζητησε φυλης και του προμοταρεις λιοσιων..

τι θα γινει τελως παντων με σενα μου λες? θα σταματησεις να προμοταρεις και να σπαμαρεις ΟΛΟ το φορουμ αραδιαζωντας οτι ηλιοθιοτητα υπαρχει στο κουφιο σου κεφαλι?
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Καλημέρα συναγωνιστές,κάποια καλή πρόταση έχετε να προτείνετε για πρωινή βάρδια στη φυλής να διώξω τη πίκρα από τη χτεσινή φόλα που έφαγα?

Η Βερόνικα στο Φωκαίας 25 όροφο. Πολλοί λένε ότι δεν είναι τόσο καλή όσο παλαιότερα και πράγματι δεν γίνεται πια λαϊκό προσκύνημα στην αναμονή, αλλά προσωπικά νομίζω ότι παραμένει τοπ στην περιοχή, έχει αναμονή 1-2 δωμάτια όποτε έχω πάει.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
81
Καλημερα, πέρασα με
Μπιούτι πρωτη φορά. Καλη πίπα αλλά δεν είχε καθόλου καλη συμπεριφορά..

Γενικα σκεφτομουνα, αν προτείνω σε μια τανα από οικο, να έρθει σπίτι μου, πριν η μετά την βάρδια της κ να της δώσω ένα x ποσό, πχ 100€ για μια ώρα, πιστεύετε παίζει να δεχτεί; Σας εχει τύχει;

Αυτή που έχω βάλει στο μάτι είναι γριέτζο, οποτε αυξάνονται οι πιθανότητες..


ναι και εγω οταν πηγα στην μπιουτυ αντιμετωπισα ασχημη συμπεριφορα. εγω απλα πηγα να την δω μιας και δεν την ηξερα και οταν με ρωτησε αν θα περασω μεσα και της ειπα ισως μια αλλη φορα τσαντιστηκε μου ειπε φυγε απο εδω και φωναζε και μαλιστα καθως ανοιξα την πορτα να φυγω ηρθε απο πισω και την χτυπησε με δυναμη !! αααα καλα λεω αυτη ειναι τρελη! ισως θα επρεπε να αντιδρασω και να πω κατι αλλα ημουν και κουρασμενος απο τη δουλεια και δεν ειχα ορεξη.
εσενα αν επιτρεπεται τι σου εκανε?

Δεν με άφηνε να αγγίζω πολύ κ γενικά μου έσπασε τα νεύρα. Μου έδωσε την εντύπωση ότι ένιωθε κόμπλεξ απέναντι μου επειδή είναι μαύρη και αυτό της έβγαινε σε επιθετικότητα. Χωρίς υπερβολή το λέω.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
τώρα live


Υ. Γ τιμήθηκαν σε παρτουζα στο Φ86α η Άντζελα με τη Λάουρα και ήταν πολύ καλές, σα σήμερα πριν 10 χρόνια έγινα μέλος στο σαιτ, άλλες εποχές άλλο και το σαιτ, εποχές όπου ξεχώριζαν ενημερωτες όπως ο "Ινδιάνος", ο Φανουρης, ο pathos gia ta temaxia, o xilnic, o sotirof, o dirtyliving, o στρατηγός farkeli, δέκα χρόνια με ενημερώσεις, κριτικές πολύ φωτογραφικό υλικό, δυστυχώς και διαμάχες, εύχομαι να βγει μια καινούργια γενιά ενημερωτων εφάμιλλη των παραπάνω αν και δύσκολο...
Να είστε όλοι καλά να κάνετε τις βόλτες σας

Αλλάζουν οι εποχές συναγωνιστή έρχονται άλλοι αποσύρονται κάποιοι αλλάζει η οπτική των πραγμάτων και πάει λέγοντας................

Απλά "keep walking" ..................

Υ.Γ. Πάντος παρακολουθω τις κριτικές/ενημερώσεις σου !!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Καλημερα, πέρασα με
Μπιούτι πρωτη φορά. Καλη πίπα αλλά δεν είχε καθόλου καλη συμπεριφορά..

Γενικα σκεφτομουνα, αν προτείνω σε μια τανα από οικο, να έρθει σπίτι μου, πριν η μετά την βάρδια της κ να της δώσω ένα x ποσό, πχ 100€ για μια ώρα, πιστεύετε παίζει να δεχτεί; Σας εχει τύχει;

Αυτή που έχω βάλει στο μάτι είναι γριέτζο, οποτε αυξάνονται οι πιθανότητες..


ναι και εγω οταν πηγα στην μπιουτυ αντιμετωπισα ασχημη συμπεριφορα. εγω απλα πηγα να την δω μιας και δεν την ηξερα και οταν με ρωτησε αν θα περασω μεσα και της ειπα ισως μια αλλη φορα τσαντιστηκε μου ειπε φυγε απο εδω και φωναζε και μαλιστα καθως ανοιξα την πορτα να φυγω ηρθε απο πισω και την χτυπησε με δυναμη !! αααα καλα λεω αυτη ειναι τρελη! ισως θα επρεπε να αντιδρασω και να πω κατι αλλα ημουν και κουρασμενος απο τη δουλεια και δεν ειχα ορεξη.
εσενα αν επιτρεπεται τι σου εκανε?

Δεν με άφηνε να αγγίζω πολύ κ γενικά μου έσπασε τα νεύρα. Μου έδωσε την εντύπωση ότι ένιωθε κόμπλεξ απέναντι μου επειδή είναι μαύρη και αυτό της έβγαινε σε επιθετικότητα. Χωρίς υπερβολή το λέω.


Επρεπε να σταματησεις τοτε,να σηκωθεις να φυγεις και να παρεις και τα λεφτα σου. Με τσαμπουκα να σου παιρνουν τα λεφτα και να μην προσφερουν τιποτα ή τα ελαχιστα δεν λεει. Στην θεση σου θα της την ελεγα γιατι ειναι τσαμπουκαλου και προσπαθει να ΄΄κλεψει΄΄. Πιστεψε με κανενα κομπλεξ δεν νιωθει επειδη ειναι μαυρη.Το αντιθετο μαλιστα. Ξερεις τι κανει αυτη? Κανει ενα επιθετικο σαλοναρισμα και μαλιστα καμια φορα οταν βγαινει να την δεις σε καποιον μπορει να κανει και twerking αλλα οταν μπεις μεσα ΄΄πουλαει΄΄ τρελα.
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
Καλημερα, πέρασα με
Μπιούτι πρωτη φορά. Καλη πίπα αλλά δεν είχε καθόλου καλη συμπεριφορά..

Γενικα σκεφτομουνα, αν προτείνω σε μια τανα από οικο, να έρθει σπίτι μου, πριν η μετά την βάρδια της κ να της δώσω ένα x ποσό, πχ 100€ για μια ώρα, πιστεύετε παίζει να δεχτεί; Σας εχει τύχει;

Αυτή που έχω βάλει στο μάτι είναι γριέτζο, οποτε αυξάνονται οι πιθανότητες..


ναι και εγω οταν πηγα στην μπιουτυ αντιμετωπισα ασχημη συμπεριφορα. εγω απλα πηγα να την δω μιας και δεν την ηξερα και οταν με ρωτησε αν θα περασω μεσα και της ειπα ισως μια αλλη φορα τσαντιστηκε μου ειπε φυγε απο εδω και φωναζε και μαλιστα καθως ανοιξα την πορτα να φυγω ηρθε απο πισω και την χτυπησε με δυναμη !! αααα καλα λεω αυτη ειναι τρελη! ισως θα επρεπε να αντιδρασω και να πω κατι αλλα ημουν και κουρασμενος απο τη δουλεια και δεν ειχα ορεξη.
εσενα αν επιτρεπεται τι σου εκανε?

Δεν με άφηνε να αγγίζω πολύ κ γενικά μου έσπασε τα νεύρα. Μου έδωσε την εντύπωση ότι ένιωθε κόμπλεξ απέναντι μου επειδή είναι μαύρη και αυτό της έβγαινε σε επιθετικότητα. Χωρίς υπερβολή το λέω.
το ειχα γραψει σε παλιοτερο ποστ...κυκλοθυμικη οσο δεν παει ...μακρια ...δεν θα γαμιομαστε εμεις στην δουλεια για να τσιμπανε τα 20 αρια και να μας φολιαζουν ..να δουλεψουν οσες τιμαν τον ιδρωτα μας...
 

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
65
Like
157
Πόντοι
0
Η ειρηνη Περγάμου 27 κάνει άγριο γάμησέ με φωνή και ξύλο της αρέσει όποιος γουστάρει να μου πει
 
  • Like
Αντιδράσεις: digger

MAIK29

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
65
Like
157
Πόντοι
0
 

Συνημμένα

  • 20190204_130840.jpg
    20190204_130840.jpg
    602 KB · Εμφανίσεις: 60
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom