Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (5 μέλη και 88 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.958
Πόντοι
39.662
Χμμμ καινουρια αφιξη στο μεταξι...

Μετα απο πληροφορια, Ιασωνος 27 υπογειο Ερρικα, Βουλγαρα 27-30 ετων με γυφτομπρονζε χρωμα δερματος.
Ομορφο κορμι ελαφρως τσουπωτο και καλο προσωπακι με ομορφα φουσκωτα χειλακια.
Δοκιμαστηκε αλλα δεν αφησε καλες εντυπωσεις...

Ιασωνος 44 τερμα δεξι με τα σκαλακια εφευγε η Μαρια η φυλακοβια.
Φορουσε μια τσαντα πλατης οπου μεσα εχει ολα τα συνεργα για να γαμαει την κωλαρα
του paparophilips.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
H τσατσα ειπε δεν ξερω ποια θα ερθει...
PAPAROPHILIPS δεν πηγες να το παρεις απο τη δουλεια σημερα το κοριτσι σου...

Στο Μεγ.Αλεξ 28 αριστερα ηταν η Ειρηνη, η γνωστη με το ελευθερο τσιμπουκι με τελειωτικο στο στομα.
Αν και εχει βαλει μερικα κιλακια και εχει κανει κωλαρα παραμενει μια πολυ καλη προταση στην απογευματινη βαρδια.

Κολωνου 15 αριστερα η πιπινα Λιζα, Εχει χασει κιλακια και εχει μουνεψει αρκετα το Λιζακι.
Πρεπει να την δοκιμασω και αυτη, τοσο καιρο γνωριζομαστε.
Ολοι οι αλλοι οικοι εκει μεσα δεξια και ευθεια ηταν κλειστοι.

Ιασωνος 30 οροφος η νεαρη Βανεσσα, πονηρη ποντικοφατσα κοντη με ωραιο κωλαρι,εχει δοκιμαστει με καλες εντυπωσεις.

Ιασωνος 1β Ελενη, σοβιετικο γκιλφ με πεσμενες βυζαρες ελευθερο τελειωτικο τσιμπουκι.
ρομαντικη την εκοψα.  :grin:

Επ τι εχουμε εδω ??? Αχιλλεως 8 νεος οικος ??


 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο από 2020-07-14 20-38-36.png
    Στιγμιότυπο από 2020-07-14 20-38-36.png
    463,4 KB · Εμφανίσεις: 16

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Φωκαιας 17 πανω Ιονελα με τον σιχαμενο πουστοκυπριο τσατσο
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Πήγα χτες κατα τις 8 βράδυ στο κολωνου 48 το νέο και ήταν μια Μαρία . Αδιάφορη μου φάνηκε . Την έχει πάρει κάποιος να μας πει εντυπώσεις ;
Η Μαρία είναι τίμια στο δωμάτιο. Καλή ακάποτη πίπα αν είσαι Έλληνας και τον τρώει σωστά χωρίς να δυσανασχετεί στην αλλαγή στάσεων, για το Μεταξουργείο είναι μια καλή περίπτωση
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Φωκαιας 17 πανω Ιονελα με τον σιχαμενο πουστοκυπριο τσατσο

Και πες ότι τον συγκεκριμένο τσάτσο και όλες τις λούγκρες τις συνηθίζεις. Αυτές τις σκληρές λεσβίες, κουτσαβάκια, μαγκιά-κλανιά, με μια εικόνα τραγική τσατσάδες που βλέπουμε πχ σε κάποια Φωκαίας πως στο διάολο να τις συνηθίσεις. Μιλάμε ξερνάω.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Επίσης, επειδή όλοι βλέπουμε να προετοιμάζεται το έδαφος για κλείσιμο σύντομα, πχ οι λοιμοξιολόγοι πρότειναν υποχρεωτική χρήση μάσκας σε κλειστούς χώρους στη διάσκεψη Μαξίμου, θα δούμε οίκους-μαζατζίδικα-τατουατζίδικα κλειστά, όποιος έχει το θάρρος θα πρέπει να ζητήσει τηλ. από κοπέλες. Κάποιοι μάγκες είχαν προβλέψει στην καραντίνα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Εχω ζητησει τηλεφωνα απο καποιες κοπελες που μου αρεσουν και ζηταγανε 50 ευρα σε ξενοδοχειο και φυσικα το ξενοδοχειο extra.Ζητησα και απο κορασιδα μετριας εμφανισης και μου ειπε τα ιδια.
Δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωση να τις πληρωσω αυτα τα ποσα.Μα καμια λεμε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Εχω ζητησει τηλεφωνα απο καποιες κοπελες που μου αρεσουν και ζηταγανε 50 ευρα σε ξενοδοχειο και φυσικα το ξενοδοχειο extra.Ζητησα και απο κορασιδα μετριας εμφανισης και μου ειπε τα ιδια.
Δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωση να τις πληρωσω αυτα τα ποσα.Μα καμια λεμε

για πες μας απο καμια ρε φιλε, μπας και εχουμε το ιδιο γουστο, για να μην κανω και εγω τον κοπο και την κουρασουμε την κοπελα αν ειναι.
αν δυσκολευεσαι, ελα και π.μ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Αφου ξερεις ποια ειναι τα στανταρακια μου τι με ρωτας
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Τωρα αν θα δωσει τηλ και σε αλους δεν το ξερω γιατι αυτη επιλεγει πελατες της που τους γνωριζει ας πουμε καλα
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Αφου ξερεις ποια ειναι τα στανταρακια μου τι με ρωτας

μου εχεις πει δηλαδη ???
δε θυμαμαι κατι τετοιο εκτος απο ΑΝΝΑ απο φωκαιας 25.
αλλα αυτη δε μου κανει καθολου ετσι κι αλλιως, ειχα γραψει τραγικη εμπειρια, αρα δε με ενδιαφερει σε καμια περιπτωση.
 

Makis186

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτήσω ρε παιδες, ξέρουμε που βρίσκεται η Ξανθιά μιλφαρα Αθήνα απ'τον πειραια που ήταν κάποτε Φωκαίας 27Β και γενικά στην Φωκαιας? Σκεφτομαι να περασω μια βόλτα να την επισκεφτω
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Για την Αννα τραγικη εμπειρια παραξενο μου φαινεται.
Σε πιστευω δε λεωμπορει να σου εκατσε στραβη εκεινη τη μερα.
Το λεω αυτο γιατι ειμαι παραξενος τυπος που ψαχνει τελειως στοχευμενες κορασιδες με συγκεκριμενο παρουσιαστικο και χαρακτηρα στο κρεβατι οπως και συμπεριφορα και η Αννα οσες φορες και να πηγα μαζι της με καλυψε τουλαχιστον στο 90%
Αλλα δε ζηταω και τιποτα απο τις κοπελες απλα να μη μου πρηξουν τα παπαρια με μη και μου μη αγγιζεις και τετοια.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Για την Αννα τραγικη εμπειρια παραξενο μου φαινεται.
Σε πιστευω δε λεωμπορει να σου εκατσε στραβη εκεινη τη μερα.
Το λεω αυτο γιατι ειμαι παραξενος τυπος που ψαχνει τελειως στοχευμενες κορασιδες με συγκεκριμενο παρουσιαστικο και χαρακτηρα στο κρεβατι οπως και συμπεριφορα και η Αννα οσες φορες και να πηγα μαζι της με καλυψε τουλαχιστον στο 90%
Αλλα δε ζηταω και τιποτα απο τις κοπελες απλα να μη μου πρηξουν τα παπαρια με μη και μου μη αγγιζεις και τετοια.

αν διαβαζεις ενημερωσεις που κανω, θα δεις τι ειχα γραψει.
τα λεω αναλυτικα.
και οπως εχεις καταλαβει, μουφες εδω δεν παιζουν.

 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
820
Κριτικές
66
Like
11.190
Πόντοι
3.506
Μεσημεριανή τσάρκα, χθες, στα πέριξ του Μεταξουργείου. Βασικά, έψαχνα την τριάδα, τις νεαρές γύφτισσες, που κυκλοφορούν στην πιάτσα και ψειρίζουν ανυποψίαστους και καυλωμένους μπαρμπάδες. Μπήκα σε κάποια σπίτια και με πόνεσαν τα μάτια, από την ασχήμια των κοριτσιών. Μιλάμε για κακιστεία, όχι μαλακίες. Άσε που ήταν γεμάτο σκούρους, αράβικης καταγωγής και πολλά πάκια. Μπήκα και στο Ιάσωνος 19Α, πάνω, για να δω την περιβόητη Έλενα. Πρόκειται για ένα μέτριο, νόστιμο, μελαχρινό τσιγγανάκι, με καλό σωματάκι. Το κορίτσι τους παίρνει όλους, καθώς είδα, πριν το σαλονάρισμα, να πληρώνει ένας νεαρός αράπης. Μόλις η τσατσά ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα και είδα την κοπέλα να μπαίνει στο δωμάτιο, κρατώντας στο χέρι της το τζελ, έγινα Λούης.
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
20
αυτο το οτι πρεπει να δινουμε ονομα και τηλεφωνο μετα το γαμησι ισχυει?
ελπιζω να ειναι ραδιο αρβυλα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
τώρα live


Φιλιππιδου 11α Μαρίνα μελαχρινή χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φιλιππιδου 11β Ντιαννα ξανθιά με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαίας 7 υπόγειο δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 7 Σάρα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 Σάσα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι - 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξιά Τζούλια  ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φωκαιας 17α Άννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 17β Παολα καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια 3.5αρι βυζί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φωκαιας 19 κλειστό.

Φωκαιας 25α Άννα καστανή λατινα με κανονικό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Γκαμπριέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ρίτα ψηλή ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα, 2αρι συν βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Γειά χαρά σε όλους :hi:
Όποιος δεν διαβάζει σεντόνια μην το διαβάσει. Απλά τα πράγματα. :hi:
Θα αναφερθώ σε τρία θέματα: Σόνια Φυλής 84Α, Νέλλυ 109Α (πρώην 81) και μια συνάντηση με κοπέλα του χώρου έξω.
1)      Δράττομαι της ευκαιρίας να τοποθετηθώ για την Σόνια από το Φυλής 84Α μια και διάβασα ότι θα λείπει καιρό. Είναι μια καλή συγκυρία για να γράψω ό,τι σκέφτομαι και πιστεύω χωρίς να κατηγορηθώ (πάλι από κανέναν… επιστήμονα) για κλώνος. Έχουν γραφτεί πολλά. Προσωπικά, όντας άβγαλτος και χωρίς ιδιαίτερη εμπειρία στα μπου πριν καμιά διετία, μπαίνω χειμώνα στο 84Α όπου ο τσάτσος κάπως χειριστικά (ή για πλάκα) είπε ότι τηρείται μια σειρά και το είχε διατυπώσει έτσι ώστε με δέσμευε να μπω. Οπότε του απάντησα «Να τη δούμε πρώτα». Και εκείνος άρχισε να σολάρει με τις γνωστές ατάκες του. Βγαίνει η Σόνια, μου πέφτουν τα σαγόνια (Κάνει και ρίμα). Φυσικά και πέρασα.
      Με την ανωνυμία που μου προσφέρει το σάη μπορώ να μοιραστώ το γεγονός του σοβαρού προβλήματος που αντιμετώπιζα μέχρι πρότινος: Επίμονη ψυχογενής στυτική δυσλειτουργία. Συνήθως είχα στύση σε τέτοιο βαθμό ώστε να μην φτάνει για κολπική διείδυση. Και κάπου εδώ επιβάλλεται να αναφέρω την υπομονή, την επιμονή και την τιμιότητα αυτού του κοριτσιού απέναντι σε μένα. Ήξερε ότι σε όλες τις συνευρέσεις μας θα παιχτεί αποκλειστικά με στοματικό και υπήρξαν φορές που ήταν κομμάτια από την κούραση αλλά το πάλευε και μάλιστα στη στάση που την ήθελα. Τα συν και τα πλην είναι γνωστά. Προσωπικά δεν μπορούσα την πολιτική του μαγαζιού με τη μουσική ως σύνθημα να επισπεύσεις και τον χρόνο παραμονής στο δωμάτιο. Ωστόσο είχα την πολυτέλεια να με τσιμπουκώνει ένα τέτοιο πλάσμα, να υπάρχει άριστη συνεννοήση και χημεία και να αποφεύγει το δόντι αφού της το ζητούσα ευγενικά.
Επισκέφθηκα την Σόνια νομίζω 11 φορές. Και την ευχαριστώ θερμά για ό,τι μου προσέφερε, με τον σεβασμό που το έκανε.
Ξεπερνώντας σιγά σιγά τα προβλήματα και μπορώντας να δοκιμάζω νέες εμπειρίες άνοιξα τα μπουρδελοφτερά μου και για άλλους οίκους και αρκετά μετά γράφτηκα και εδώ.
2)      Η δεύτερη κοπέλα για την οποία θα μιλήσω είναι η Νέλλι του 109 -όχι η μικροσκοπική μαυρομάλλα κοκαλιάρα του 109Β. Αναφέρομαι σε μια μολδαβή με καστανό μαλλί, κοντούλα και -αντικειμενικά- αδιάφορη στα της εμφάνισης. Για καιρό δούλευε στο 81. Στα μεγάλα συν η ευγένειά της, η συνεργατικότητα και τα τριάρια βυζιά της. Πλέον έχει λίγα κιλάκια παραπάνω. Δεν μιλάει ελληνικά αλλά συνεννοείσαι με μερικά αγγλικά.
Για εμένα αποτελεί μια πολύ τίμια περίπτωση και την έχω τιμήσει αρκετές φορές. Θα έλεγα ότι κυμαίνεται αυστηρά στο gfe. Τη βρίσκει κανείς στην τρίτη βάρδια στο 109Α.
Τα δε μαγαζιά του 81 και του 109 είναι για εμένα υποδείγματα καθαριότητας. Ίσως είναι που δεν πατάει πολύς κόσμος; Θυμάμαι χαρακτηριστικά τον περασμένο χειμώνα, όταν περνούσα στο 81 μύριζε λεβάντα ο φροντισμένος χώρος από την υπηρεσία. Τέλος, ο κύριος λόγος που τα συστήνω είναι η πολιτική του μαγαζιού που χτυπά την πόρτα στο 10λεπτο αλλά έχουν την υπομονή να κάτσεις και 3-4 λεπτά παραπάνω.
Τώρα, το αν θα περάσετε καλά ή αν θα σας βγει σε φόλα είναι θέμα κοπέλας. Εχω αναφερθεί πχ και σε ένα μικροσκοπικό ρωσσιδάκι – μεζέ που είναι φόλα.
Είμαι της άποψης λοιπόν να ψέγουμε τα κακώς κείμενα αλλά τα μαγαζιά και τις κοπέλες που σέβονται τους πελάτες να τα αναφέρουμε :hi:
3) Οφφ τόπικ:
      Τέλος, μία από αυτές τις ημέρες είδα μια κοπέλα του χώρου σε σούπερ μάρκετ. Μου έκανε θετική εντύπωση που με χαιρέτισε. Παίζει να είχα περάσει δύο φορές μαζί της το τελευταίο εξάμηνο αλλά με θυμόταν.
Μού είπε πότε θα πάω να με δει κλπ. Της χαμογέλασα αμήχανα. Γενικά δεν είναι και στις επιλογές μου. Έχει ασχημύνει και έχει πάρει καμιά δεκαριά κιλά. Τα πράγματα δεν πρέπει να πηγαίνουν καλά. Κοιτούσε διακριτικά κάποια πράγματα και πήρε κάτι πολύ πολύ βασικό. Ήμουν πιο πέρα αλλά είδα ότι μετά βίας έβγαιναν τα ψιλά για να το αγοράσει. Σκέφτηκα ότι αυτά πρέπει να τα βλέπουν οι εκτός των οίκων πουτάνες της κοινωνίας: Άφραγκη αλλά αξιοπρεπής.


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom