Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (14 μέλη και 142 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στα γρήγορα λίγα από Λιοσίων...

Βέργας 3

αριστερά - Εύα η καστανόξανθη ψηλή (με τακουνάρα) μορφονιά με τυπικό σαλονάρισμα
και μετρημένο χαμόγελο. Φουσκωτή κωλάρα (copyright n.smirni76) και γεμάτο κορμί.
Γήινο βάψιμο με καλλυντικά της προκοπής κι όχι της πλάκας. Ελ.στοματικό. Μέτρια.

δεξιά - Όλγα η ξανθιά καλοσχηματισμένη μουνίτσα με μαλλί κάντυ-κάντυ και στημένο σαλονάρισμα.
Γνωστή από Ιάσωνος 46 όροφο και Μεγ.Αλεξάνδρου 28 (τριπλέτα). Ελ.στοματικό.
Δυστυχώς υπακούει πιστά στα κελεύσματα των υπηρεσιών και το γαμήσι δεν ολοκληρώνεται ποτέ άρτια.

Λιοσίων 73 ισόγειο

Μαίρη - η μελαχρινή συμπαθητική φυσιογνωμία με ελ.στοματικό.
Παχάκια και τίποτα το ιδιαίτερο. Αδιάφορο σαλονάρισμα.

Κωνσταντίνα - η καστανόξανθη σλιμ φιγούρα του μαγαζιού που έμεινε τελευταία να κρατά την σημαία
από τις αρκετές καλές που έχουν περάσει. Ικανότατη ανάφτρα με υπέροχες ανάσες, ρεαλισμό
και γαμήσι σε αργό τέμπο που ομολογουμένως μπορεί και επεκτείνει. Απλό πρόγραμμα. Τελεσίδικα.  
Αν ήταν πιο ομορφη, δεν θα ήταν εκεί. Ήρεμο σαλονάρισμα.

Λιοσίων 73 όροφος

Καίτη - η εξαιρετική πετίτ καστανή παρουσία με τις βαθιές ξανθιές ανταύγειες που χτενίζει σε περιστροφή.
Βάψιμο φοιτήτριας (με καλή σειρά καλλυντικών) που ετοιμάζεται να ξεσκιστεί.
Όμορφα χείλη και τρυφερό κωλαράκι. Δυναμικό σαλονάρισμα.
Κι εκεί που πιστεύεις ότι θα περάσεις απλά καλά λόγω σεξαπίλ, σε απογειώνει τυλίγοντάς σε
με τα πόδια (μπαλαρίνας) που ομολογουμένως έχουν πολύ δύναμη. Τέτοιες θέλουμε. Ευκίνητες. Αιλουροειδή.
Ελ.στοματικό κατ'επιλογήν.

Οριάννα - η γνωστή μελαχρινή λατίνα με την θλιμμένη έκφραση και τον ζουμερό κώλο με ραγάδες.
Απλό πρόγραμμα. Βαρετό σαλονάρισμα. Μέτρια.

:hi:

 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Πετυχα την Αρινα στο δρομο απο φυλης ..Ηταν με τον αντρα της μαλλον και 2 κουτσουβελα....γιαυτο δεν την ρωτησα αν δξεκινησε δουλεια.....ξερετε αν δουλευει και σε ποια βαρδυα????

Εγώ θα έλεγα στον άνδρα της (εάν βέβαια ήταν αυτός) κράτα ρεεέεεεεε κουμπάρε λίγο τα παιδιά να ρίξω ένα "μανίκι" στο Αρινάκι να κεράσεις παγωτό τα μικρά...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μικαέλα είναι η υπερδύναμη της Φωκαίας! Θυμάμαι μια φορά Σάββατο ήτανε που μου έλεγε η Εύα η τσατσά της ότι είχε πριν από
εμένα 40 δωμάτια ασταμάτητα! Τρελό μουνί όμως με τα δίκια της

Καλά, η Εύα έτσι κι αλλιώς οτι και να πει, δεν παίζει ρόλο εδώ και χρόνια.
Καλημέρα λέει και κοιτάς έξω μήπως είναι νύχτα.  :2funny:

Το περίεργο είναι πως η Μικαέλα δεν δούλεψε εκτός στην περίοδο καραντίνας (αν όντως ισχύει)
όπου και θα μπορούσε άνετα να μετράει μωβ χαρτονομίσματα σε εισπράξεις.
Για να λέμε όμως την απόλυτη αλήθεια, ναι, σίγουρα είναι μουνάρα αλλά μέσα είναι απλά αρκετά καλή.

 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Εγώ θα έλεγα στον άνδρα της (εάν βέβαια ήταν αυτός) κράτα ρεεέεεεεε κουμπάρε λίγο τα παιδιά να ρίξω ένα "μανίκι" στο Αρινάκι να κεράσεις παγωτό τα μικρά...

Να κεράσει παγωτό με ξένα λεφτά;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Καλά, η Εύα έτσι κι αλλιώς οτι και να πει, δεν παίζει ρόλο εδώ και χρόνια.
Καλημέρα λέει και κοιτάς έξω μήπως είναι νύχτα.  :2funny:

Το περίεργο είναι πως η Μικαέλα δεν δούλεψε εκτός στην περίοδο καραντίνας (αν όντως ισχύει)
όπου και θα μπορούσε άνετα να μετράει μωβ χαρτονομίσματα σε εισπράξεις.
Για να λέμε όμως την απόλυτη αλήθεια, ναι, σίγουρα είναι μουνάρα αλλά μέσα είναι απλά αρκετά καλή.

Οι πληροφορίες λένε ότι η Μικαέλα δούλεψε εκτός κατά την περίοδο της καραντίνας ως ανεξάρτητη!
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Παίδες καλησπέρα. Για να μην σας κουράζω με ερωτήσεις, θα κάνω μια τελευταία εδώ : απ'ότι κατάλαβα η Μπιούτυ είναι μόνο απογευματινή στην Φυλής και μόνο καθημερινές; Και από πρόσωπο όπως είχα ρωτήσει :

Συνάδελφοι, λέτε λέτε και εξυμνήτε ορισμένοι την Μπιούτυ εδώ μέσα και αρχίζει και ενδιαφέρει κάπως το κομμάτι. Από τις κριτικές, όλοι λένε για χείλια αλλά από πρόσωπο τι παίζει;


https://[URL unfurl="true"]www.bellanaija.com/wp-content/uploads/2017/05/06_Ghana-Women-of-the-Year-Honours2_bellanaija.jpg[/img[/URL]]

Προς τα πού περίπου τείνει, για πρόσωπο μιλώντας πάντα;
[/quote]

Ευχαριστώ :hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παίδες καλησπέρα. Για να μην σας κουράζω με ερωτήσεις, θα κάνω μια τελευταία εδώ : απ'ότι κατάλαβα η Μπιούτυ είναι μόνο απογευματινή στην Φυλής και μόνο καθημερινές; Και από πρόσωπο όπως είχα ρωτήσει :

Ευχαριστώ :hi:

Στο πιο κοντινό, πάρε τα μάτια της δεύτερης, ρίξε λίγο eye liner ανάλογα πως φτιάχνεται
τρόμπαρε μάγουλα με οριακά μήλα προσώπου κι έχεις την Μπιούτυ.

:hi:

 

geny24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
10
Like
297
Πόντοι
290
Παίδες καλησπέρα. Για να μην σας κουράζω με ερωτήσεις, θα κάνω μια τελευταία εδώ : απ'ότι κατάλαβα η Μπιούτυ είναι μόνο απογευματινή στην Φυλής και μόνο καθημερινές; Και από πρόσωπο όπως είχα ρωτήσει :

Ευχαριστώ :hi:

για μενα η μπιουτη ειναι πιο σεξυ και απο αυτες της 3
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Παίδες καλησπέρα. Για να μην σας κουράζω με ερωτήσεις, θα κάνω μια τελευταία εδώ : απ'ότι κατάλαβα η Μπιούτυ είναι μόνο απογευματινή στην Φυλής και μόνο καθημερινές; Και από πρόσωπο όπως είχα ρωτήσει :

Ευχαριστώ :hi:
Ρε τύπε η Μπιουτη είναι μόνο για μερακλήδες τόσες ομορφούλές γαμευσιμες  έχει η φυλής που πας να μπλεξεις, δεν άκουσες τον συνάδελφο χθες που έλεγε ότι θα την παντρευόταν αλλά χρηματικός δεν άντεχε να την ταΐζει και την έκανε!!  
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Στο πιο κοντινό, πάρε τα μάτια της δεύτερης, ρίξε λίγο eye liner ανάλογα πως φτιάχνεται
τρόμπαρε μάγουλα με οριακά μήλα προσώπου κι έχεις την Μπιούτυ.

:hi:

Η 2η Θέλει τρομπάρισμα ολόκληρη για να θυμίζει κάπως την Μπιούτυ!

Beauty is in the eye of the beholder!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Για να λέμε όμως την απόλυτη αλήθεια, ναι, σίγουρα είναι μουνάρα αλλά μέσα είναι απλά αρκετά καλή.

Απο την τυπισσα λειπει η "εκρηξη-λυσσα" και οι πρωτοβουλιες.
Για να καταλαβεις-βετε τι εννοω, παρτε παραδειγμα την ΣΤΕΛΛΑ απο φωκαιας 27 σκαλακια και διδυμου πιο πριν, για συγκριση.
Με δικες μου εμπειριες και γουστα παντα, η μικαελλα ειναι τιμια και δε μου λεει μα και μου, την κανω οτι θελω, πανω-κατω-πλαγια-ορθια-οπως μου κατσει εκεινη τη στιγμη, ενω η στελλα με το που εμπαινα μεσα με "γαμαγε" απο την πορτα μεχρι το κρεβατι και βλεποντας οτι η γκομενα γουσταρει τρελα, εδινα ακομα περισσοτερο και το ιδιο και αυτη στα καπακια.
Γι'αυτο και την μικαελλα την εχω βαλει σαν απλο vfm πλεον, σε περιπτωση που δε βρω κατι αλλο στην αναλογη τσαρκα που κανω καθε φορα.
Ισως ζηταω πολλα θα μου πεις, ισως φταιει η κουραση απο τη μεγαλη ζητηση και αλλα. Προσωπικα δε με ενδιαφερει αυτο. Το σεβομαι εννοειται, οπως και καθε κοπελα, αλλα η διαφορα φαινεται απο χιλιομετρα και μπορεις να την καταλαβεις απο την αρχη.
Ολα αυτα ξαναλεω γνωμη μου.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Στα γρήγορα λίγα από Λιοσίων...

Βέργας 3

αριστερά - Εύα η καστανόξανθη ψηλή (με τακουνάρα) μορφονιά με τυπικό σαλονάρισμα
και μετρημένο χαμόγελο. Φουσκωτή κωλάρα (copyright n.smirni76) και γεμάτο κορμί.
Γήινο βάψιμο με καλλυντικά της προκοπής κι όχι της πλάκας. Ελ.στοματικό. Μέτρια.

δεξιά - Όλγα η ξανθιά καλοσχηματισμένη μουνίτσα με μαλλί κάντυ-κάντυ και στημένο σαλονάρισμα.
Γνωστή από Ιάσωνος 46 όροφο και Μεγ.Αλεξάνδρου 28 (τριπλέτα). Ελ.στοματικό.
Δυστυχώς υπακούει πιστά στα κελεύσματα των υπηρεσιών και το γαμήσι δεν ολοκληρώνεται ποτέ άρτια.

Λιοσίων 73 ισόγειο

Μαίρη - η μελαχρινή συμπαθητική φυσιογνωμία με ελ.στοματικό.
Παχάκια και τίποτα το ιδιαίτερο. Αδιάφορο σαλονάρισμα.

Κωνσταντίνα - η καστανόξανθη σλιμ φιγούρα του μαγαζιού που έμεινε τελευταία να κρατά την σημαία
από τις αρκετές καλές που έχουν περάσει. Ικανότατη ανάφτρα με υπέροχες ανάσες, ρεαλισμό
και γαμήσι σε αργό τέμπο που ομολογουμένως μπορεί και επεκτείνει. Απλό πρόγραμμα. Τελεσίδικα.  
Αν ήταν πιο ομορφη, δεν θα ήταν εκεί. Ήρεμο σαλονάρισμα.

Λιοσίων 73 όροφος

Καίτη - η εξαιρετική πετίτ καστανή παρουσία με τις βαθιές ξανθιές ανταύγειες που χτενίζει σε περιστροφή.
Βάψιμο φοιτήτριας (με καλή σειρά καλλυντικών) που ετοιμάζεται να ξεσκιστεί.
Όμορφα χείλη και τρυφερό κωλαράκι. Δυναμικό σαλονάρισμα.
Κι εκεί που πιστεύεις ότι θα περάσεις απλά καλά λόγω σεξαπίλ, σε απογειώνει τυλίγοντάς σε
με τα πόδια (μπαλαρίνας) που ομολογουμένως έχουν πολύ δύναμη. Τέτοιες θέλουμε. Ευκίνητες. Αιλουροειδή.
Ελ.στοματικό κατ'επιλογήν.

Οριάννα - η γνωστή μελαχρινή λατίνα με την θλιμμένη έκφραση και τον ζουμερό κώλο με ραγάδες.
Απλό πρόγραμμα. Βαρετό σαλονάρισμα. Μέτρια.

:hi:
Γίγαντα μύστη τντ χαιρετίζω την επιστροφή σου στις επάλξεις της ενημέρωσης. Ξεχωρίζεις για την γλαφυρότητα και τις στυλιστικές νότες κριτικού ύφους στην παρουσίαση των εκδιδόμενων.
Υγ Να καλέσεις δημοσίως τον χύστη Βαν Νταμ να σε επικουρήσει σε μια από τις επόμενες στάρκες για να μάθει πως βγαίνει το πορνορεπορτάζ  χαχαχα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γίγαντα μύστη τντ χαιρετίζω την επιστροφή σου στις επάλξεις της ενημέρωσης. Ξεχωρίζεις για την γλαφυρότητα και τις στυλιστικές νότες κριτικού ύφους στην παρουσίαση των εκδιδόμενων.
Υγ Να καλέσεις δημοσίως τον χύστη Βαν Νταμ να σε επικουρήσει σε μια από τις επόμενες στάρκες για να μάθει πως βγαίνει το πορνορεπορτάζ  χαχαχα

Είσαι πειραχτήρι.  ;)
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Συνάδελφοι, σας ευχαριστώ πολύ. :hi: Να'στε καλά, υγεία να'χουμε.

Ρε τύπε η Μπιουτη είναι μόνο για μερακλήδες τόσες ομορφούλές γαμευσιμες  έχει η φυλής που πας να μπλεξεις, δεν άκουσες τον συνάδελφο χθες που έλεγε ότι θα την παντρευόταν αλλά χρηματικός δεν άντεχε να την ταΐζει και την έκανε!!  

Τύπε μου, ρώτησα συγκεκριμένα γιατί θέλω να ξέρω τι παίζει από μαυρούλες. :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom