Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Άντζελα..τρομερή ηρεμία,θηλυκότητα,ερωτισμός..εκπληκτικό αργό βαθύ τσιμπούκι..σκλάβα του καυλιού.

Τι μου θυμίσατε ρε μάγκες. Τι κοριτσι ήταν αυτή η ξανθιά η Άντζελα τι ακομπλεξάριστο πλάσμα ! Ευχαριστιωσουν γαμησια.
Θυμαστε και μια Μπιάνκα στη Φυλής 81 νομίζω την ίδια εποχή  υπερ Μουναρος με ουρές ατέλειωτες!
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Τι μου θυμίσατε ρε μάγκες. Τι κοριτσι ήταν αυτή η ξανθιά η Άντζελα τι ακομπλεξάριστο πλάσμα ! Ευχαριστιωσουν γαμησια.
Θυμαστε και μια Μπιάνκα στη Φυλής 81 νομίζω την ίδια εποχή  υπερ Μουναρος με ουρές ατέλειωτες!

Το Φυλής 81 άνοιξε το 2017.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
823
Κριτικές
66
Like
11.264
Πόντοι
3.506
Να σε πάω ακόμη πιο πίσω μάγκα;

1999 με 2004 Διδύμου 20 δούλεψε η πιο όμορφη ιερόδουλος των Αθηνών.
1,75 ηλικία τότε 24 πρόσωπο Ζωή Λάσκαρη σώμα θεικό.
Άντζελα το όνομά της με τσατσά μια δρακουλόγρια στις αρχές και έπειτα με τον Άρη που χε ένα σκυκί.
Respect, συναγωνιστή, που μου θύμισες την μουνάρα Άντζελα. Την είχα γαμήσει κάποιες φορές, ακόμη και με 40€, επί Ολυμπιάδας 2004. Όπως τα γράφεις ήταν. Εγώ την είχα γαμήσει και στο παραδίπλα υπόγειο της Διδύμου, πριν κάνει πλαστική στο στήθος, όταν ήταν ακόμα πιτσιρίκα. Δεν θα ξεχάσω ποτέ τις σκηνές, όταν την έπαιρνα μάτι, από τις τρυπίτσες στους τοίχους. Πατσαβούρηδες και κωλόγεροι ορμούσαν σαν ζώα πάνω της για να την γαμήσουν, μόλις έμπαινε στο δωμάτιο. Αυτές οι εικόνες με στοιχειώνουν ακόμα!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
94
Like
46.449
Πόντοι
17.311
Περασμα πριν λιγο στα γνωστα σοκακια.
Τροφωνιου, βεργας, εξηκιου, κνιδου και λιοσιων κλειστα.
Περγαμου, ρεμουνδου, ελλης, φωκαιας, φιλλιπιδου, διδυμου, αγκυρας και φυλης κλειστα επισης.
Στη φυλης ομως, στο 69 (σκαλακια) ειδα την πορτα λιγο μισανοιχτη.
Δε μπορουσα να σταματησω να δω ομως, επειδη ημουν σκαστος απο δουλεια και δεν υπηρχε parking ελευθερο.
Οποιος γουσταρει και περασει για να δει με πιο πολυ λεπτομερεια (και θελει εννοειται), ας ενημερωσει.
Ακομα υπομονη με λιγα λογια...
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.512
Πόντοι
2.306
Respect, συναγωνιστή, που μου θύμισες την μουνάρα Άντζελα. Την είχα γαμήσει κάποιες φορές, ακόμη και με 40€, επί Ολυμπιάδας 2004. Όπως τα γράφεις ήταν. Εγώ την είχα γαμήσει και στο παραδίπλα υπόγειο της Διδύμου, πριν κάνει πλαστική στο στήθος, όταν ήταν ακόμα πιτσιρίκα. Δεν θα ξεχάσω ποτέ τις σκηνές, όταν την έπαιρνα μάτι, από τις τρυπίτσες στους τοίχους. Πατσαβούρηδες και κωλόγεροι ορμούσαν σαν ζώα πάνω της για να την γαμήσουν, μόλις έμπαινε στο δωμάτιο. Αυτές οι εικόνες με στοιχειώνουν ακόμα!
Πολλή μουναρος αυτή η γυναίκα και εξαφανίστηκε ξαφνικά, τι να απέγινε άραγε που να ναι???  
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
823
Κριτικές
66
Like
11.264
Πόντοι
3.506
Πολλή μουναρος αυτή η γυναίκα και εξαφανίστηκε ξαφνικά, τι να απέγινε άραγε που να ναι??? 
Είχα μιλήσει με τον τσάτσο, τον Άρη και μου είπε ότι έχει παντρευτεί και έχει και παιδιά. Του είχε πει, τότε, του Άρη, ότι δεν θέλει να γαμιέται πλέον και κάπως έτσι σταμάτησε. Πάντως είμαι περίεργος να δω πως είναι σήμερα, 16 χρόνια μετά, από την τελευταία φορά που την είδα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Respect, συναγωνιστή, που μου θύμισες την μουνάρα Άντζελα. Την είχα γαμήσει κάποιες φορές, ακόμη και με 40€, επί Ολυμπιάδας 2004. Όπως τα γράφεις ήταν. Εγώ την είχα γαμήσει και στο παραδίπλα υπόγειο της Διδύμου, πριν κάνει πλαστική στο στήθος, όταν ήταν ακόμα πιτσιρίκα. Δεν θα ξεχάσω ποτέ τις σκηνές, όταν την έπαιρνα μάτι, από τις τρυπίτσες στους τοίχους. Πατσαβούρηδες και κωλόγεροι ορμούσαν σαν ζώα πάνω της για να την γαμήσουν, μόλις έμπαινε στο δωμάτιο. Αυτές οι εικόνες με στοιχειώνουν ακόμα!
Φίλε άσε μιλάς κατευθείαν στη καρδιά μου

Κι εσύ κοίταζες από τις τρύπες χαχα

Μιλάμε για τσόντα κανονική

Θα μου μείνει ένας 50 αρης κοιλαράς που τη γαμαγε cow girl και φαινόταν η πούτσα να μπαινοβγαίνει στο μουνί της ενώ παράλληλα της έβαζε κωλοδάχτυλο

Ήμουν τακτικός πελάτης της χρόνια και να την είχα γαμήσει κι εγώ πριν κάνει πλαστική στο στήθος της.
Εκεί που μ έκανε ζημιά ήταν όταν σαλόναρε με μπότες και κόκκινα εσώρουχα.
Ήταν δοκιμασία να μη χύσω μεσα στο δωματιο ηδη αο την πιπα.
Λατρεμενη ιεροδουλος πραγματικα.Μυθος
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Πριν λίγο πραγματοποιήθηκε καταδρομική στα στενά σοκάκια της ακολασίας με γνωστό μύστη.
Η κατάσταση για τον πούτσο, Μ. Αλέξανδρου 2-3 ανοιχτά (στη ζούλα, με την τσατσά μπροστά στην πόρτα του οίκου και τους νταβάδες ακροβολισμένους σε επίκαιρα σημεία), ίδια κατάσταση και στην Ιάσονος, γενικά η φάση είναι η χαρά του Ασιάτη, παίζει να ήμασταν οι μοναδικοί Έλληνες, σε καμία περίπτωση δεν αξίζει να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος με αυτό το χάλι. Πρέπει να έχεις τεράστια ανάγκη για να μπεις στον κόπο. Πετύχαμε και κάποιο γνωστό τσάτσο στην Κολωνού στο μοναδικό που ήταν ανοιχτό στον συγκεκριμένο δρόμο ο οποίος μας είπε ότι έχουν νέα ημερομηνία ανοίγματος για τις 15 του μήνα, παπάρια μάντολες, επίσης μας είπε ότι γίνεται συνεχές κρυφτούλι με την αστυνομία καθώς κάθε τρεις και λίγο σκάνε μύτη ασφαλίτες με τατουάζ, σκουλαρίκια κλπ παίζοντας το πελάτες με δύο λόγια τσίρκο μεντράνο. Τα λέμε
 

Zaxos2722

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
262
Πόντοι
280
Σύμφωνα με το in.gr, ο Κ.Α.Δ. για τις ιερόδουλες απελευθερώνεται το αργότερο στις 7 Ιουνίου. Δείτε εδώ, και διαβάστε την τελευταία παράγραφο στο άρθρο.

www.in.gr/2020/06/01/economy/arsi-metron-poies-epixeiriseis-paramenoun-kleistes/]https://www.in.gr/2020/06/01/economy/arsi-metron-poies-epixeiriseis-paramenoun-kleistes/[/url]


Μακάρι να ισχύουν τα όσα αναφέρει το άρθρο, γιατί έχω φοβερή ανάγκη να επισκεφθώ για εκατοστή φορά τη μικρούλα Ναταλία στο Ιάσ. 37Α. Της έγραψα και ποιηματάκι:

Για ένα πούτσο πήγαινα,
να ρίξω στα μπουρδέλα.
τη Ναταλίτσα πέτυχα,
την έσκισα σαν σαρδέλα!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
94
Like
46.449
Πόντοι
17.311
Σύμφωνα με το in.gr, ο Κ.Α.Δ. για τις ιερόδουλες απελευθερώνεται το αργότερο στις 7 Ιουνίου. Δείτε εδώ, και διαβάστε την τελευταία παράγραφο στο άρθρο.

www.in.gr/2020/06/01/economy/arsi-metron-poies-epixeiriseis-paramenoun-kleistes/]https://www.in.gr/2020/06/01/economy/arsi-metron-poies-epixeiriseis-paramenoun-kleistes/[/url]

καθε φορα αλλαζουν την ημερομηνια παιχτη, αμα δεν το εχεις παρει πρεφα.
οταν γραψει η sexy barbie οτι θα ανοιξουν, τοτε θα παιχτει η φαση (αν γραψει βεβαια).
και αυτο επειδη δουλευει σε οικο, αρα γνωριζει καλυτερα τα πραγματα απο πρωτο χερι (γνωμη μου), χωρις να λεει αρλουμπες περι γνωριμιων μεσα στα πραγματα και στις πιατσες οπως εχουμε δει απο καποια χαιβανια να λενε.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ανοίγουν οι οίκοι ανοχής στις 7/6 ;;
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Κατ εμέ τσάμπα αισιοδοξούμε να ανοίξουν πριν τις 29 Ιούνη επίσημα, δεν γίνεται αυτοί οι σαπιοκοίλιδες που έχουμε για κυβέρνηση να ανοίξουν τους οίκους πριν τα γυμναστήρια, κάθε Σ/Κ θα ζουμε με την ελπίδα να ανοίξουν την προσεχή Δευτέρα, μάταια όμως, οι οίκοι ανήκουν στο τελευταίο στάδιο άρσης των μέτρων το οποίο είναι 29 Ιουνίου.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Σύμφωνα με το in.gr, ο Κ.Α.Δ. για τις ιερόδουλες απελευθερώνεται το αργότερο στις 7 Ιουνίου. Δείτε εδώ, και διαβάστε την τελευταία παράγραφο στο άρθρο.

www.in.gr/2020/06/01/economy/arsi-metron-poies-epixeiriseis-paramenoun-kleistes/]https://www.in.gr/2020/06/01/economy/arsi-metron-poies-epixeiriseis-paramenoun-kleistes/[/url]


Μακάρι να ισχύουν τα όσα αναφέρει το άρθρο, γιατί έχω φοβερή ανάγκη να επισκεφθώ για εκατοστή φορά τη μικρούλα Ναταλία στο Ιάσ. 37Α. Της έγραψα και ποιηματάκι:

Για ένα πούτσο πήγαινα,
να ρίξω στα μπουρδέλα.
τη Ναταλίτσα πέτυχα,
την έσκισα σαν σαρδέλα!

Που λέει ότι απελευθερώνεται?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Που λέει ότι απελευθερώνεται?
《《 Στην πέμπτη φάση της άρσης των μέτρων που εφαρμόστηκαν για τον περιορισμό της εξάπλωσης του κοροναϊού, μπήκαμε σήμερα, Δευτέρα.

Έτσι, κάποιες επιχειρήσεις και εταιρείες θα επαναλειτουργήσουν από σήμερα, αλλά ορισμένες θα παραμείνουν κλειστές έως τις 7 Ιουνίου.

Ειδικότερα, η προσωρινή απαγόρευση λειτουργίας στο σύνολο της Επικράτειας, αφορά στις ακόλουθες δραστηριότητες:

...

...

...

Δραστηριότητες σχετικές με τη φυσική ευεξία, εξαιρουμένων: α) των υπηρεσιών διαιτολογίας (ΚΑΔ 96.04.10.01), β) υπηρεσιών διαιτολογικών μονάδων (πολυδύναμων μονάδων συνδυασμού αισθητικής και δίαιτας (με εξαίρεση τη σωματική άσκηση) (ΚΑΔ 96.04.10.02), γ) των υπηρεσιών μασάζ συμπεριλαμβανομένου του θεραπευτικού μασάζ, (ΚΑΔ 96.04.10.05) και δ) των υπηρεσιών προσωπικής υγιεινής και φροντίδας σώματος (αποτρίχωσης, θεραπείας με υπεριώδεις και υπέρυθρες ακτίνες, ΚΑΔ 96.04.10.06) [ΚΑΔ 9604].
Υπηρεσίες ιερόδουλων (ΚΑΔ 96.09.19.12). 》》

Βασικά δεν λέει πουθενά οτι απελευθερώνονται... απλώς μόνο οτι παραμένουν κλειστά εως 7 Ιουνίου... Τώρα στις 7 Ιουνίου μπορεί να ελευθερωθούν κάποια απο τα παραπάνω, και να δώσουν και άλλη παράταση για τα υπόλοιπα... Υπομονή, απο Κυριακή σε Δευτέρα και απο Δευτέρα σε Κυριακή...

Κάποια στιγμή θα ανοίξουν, πιστεύω οτι είμαστε κοντά... 2 - 3 εβδομαδες... το πολύ!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Πριν λίγο πραγματοποιήθηκε καταδρομική στα στενά σοκάκια της ακολασίας με γνωστό μύστη.
Η κατάσταση για τον πούτσο, Μ. Αλέξανδρου 2-3 ανοιχτά (στη ζούλα, με την τσατσά μπροστά στην πόρτα του οίκου και τους νταβάδες ακροβολισμένους σε επίκαιρα σημεία), ίδια κατάσταση και στην Ιάσονος, γενικά η φάση είναι η χαρά του Ασιάτη, παίζει να ήμασταν οι μοναδικοί Έλληνες, σε καμία περίπτωση δεν αξίζει να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος με αυτό το χάλι. Πρέπει να έχεις τεράστια ανάγκη για να μπεις στον κόπο. Πετύχαμε και κάποιο γνωστό τσάτσο στην Κολωνού στο μοναδικό που ήταν ανοιχτό στον συγκεκριμένο δρόμο ο οποίος μας είπε ότι έχουν νέα ημερομηνία ανοίγματος για τις 15 του μήνα, παπάρια μάντολες, επίσης μας είπε ότι γίνεται συνεχές κρυφτούλι με την αστυνομία καθώς κάθε τρεις και λίγο σκάνε μύτη ασφαλίτες με τατουάζ, σκουλαρίκια κλπ παίζοντας το πελάτες με δύο λόγια τσίρκο μεντράνο. Τα λέμε


citizen καλά εκανες που έκανες καταδρομική, βοηθάει στην σιλουέτα το περπάτημα και στην κυκλοφορία του αίματος, ειδικά άμα πίνεις και πολύ νερό, όπως είπε ο Αλ6ς στον Κουλη.
Πάμε στο ζουμί τώρα, ο Τσάτσος που συνάντησες ήταν στο Κολωνού 23 ε;  ειλικρινά τώρα πιο τρομαγμένο πιο φοβισμένο πιο κοτα λυρατη τσατσο από αυτόν δεν βρίσκεις, ακόμα και οι τσατσαδες που ανοίγουν τα ντελα στο μετάξι έχουν μεγαλύτερη  πουτσα από αυτόν, για να σου λέει ότι παίζεται κρυφτουλι με την αστυνομία ή αυτός σου είπε ψεμματακια ή εσύ λες σε εμάς, με το προχθεσινό περιστατικό που γδυσανε τον αραβοπακι στη μέση της Ιάσωνος και να επεμβαίνουν εκεί αστυνόμοι και να μην είπαν τσιμουδιά για τα κρυφά ντελα φαίνεται ξεκάθαρα ότι η ΕΛ.ΑΣ ξέρει πάρα πολύ καλά τι συμβαίνει στην εν λόγω περιοχή
Και εγώ επειδή είμαι άνθρωπος που μ'αρέσει να βοηθάω και να είμαι ειλικρινής θα αναφέρω ονομαστικά όλους τους οίκους που δουλεύουν στο μετάξι, έναν προς έναν, τουλάχιστον σε όσους πάτησα μέσα και είναι καραεπιβεβαιωμενο ότι λειτουργούν καθημερινά, λοιπόν Πάμε :
Ιάσονος 43
Ιάσονος 39 ο περιβόητος πολυχώρος  με 4 σαλόνια μέσα και 10+ κοπέλες
Ιάσονος 37Β
Ιασονος 33
Ιάσονος 27Α
Λεωνιδου 28
Ιάσονος 36-32-30Α-30Β-20Β
Περδίκα 1
Περδίκα 3
Μεγάλου Αλεξάνδρου
28Α - 28 εισογειο - 17
Κολωνού 32Α - 23
18 οίκοι λοιπόν, με έναν πρόχειρο υπολογισμό οι κοπέλες είναι περίπου 40 στο ελάχιστο.
Στους περισσότερους η τιμή είναι 10€ πλέον.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Πριν λίγο πραγματοποιήθηκε καταδρομική στα στενά σοκάκια της ακολασίας με γνωστό μύστη.
Η κατάσταση για τον πούτσο, Μ. Αλέξανδρου 2-3 ανοιχτά (στη ζούλα, με την τσατσά μπροστά στην πόρτα του οίκου και τους νταβάδες ακροβολισμένους σε επίκαιρα σημεία), ίδια κατάσταση και στην Ιάσονος, γενικά η φάση είναι η χαρά του Ασιάτη, παίζει να ήμασταν οι μοναδικοί Έλληνες, σε καμία περίπτωση δεν αξίζει να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος με αυτό το χάλι. Πρέπει να έχεις τεράστια ανάγκη για να μπεις στον κόπο. Πετύχαμε και κάποιο γνωστό τσάτσο στην Κολωνού στο μοναδικό που ήταν ανοιχτό στον συγκεκριμένο δρόμο ο οποίος μας είπε ότι έχουν νέα ημερομηνία ανοίγματος για τις 15 του μήνα, παπάρια μάντολες, επίσης μας είπε ότι γίνεται συνεχές κρυφτούλι με την αστυνομία καθώς κάθε τρεις και λίγο σκάνε μύτη ασφαλίτες με τατουάζ, σκουλαρίκια κλπ παίζοντας το πελάτες με δύο λόγια τσίρκο μεντράνο. Τα λέμε
Διαβαζοντας εδω τι παιζει στο Μεταξουργειο κατεβηκα πριν λιγο και εγω να δω τι παιζει,απο περιεργεια πιο πολυ.
Οπως τα λεει ο φιλος πιο πανω,η κατασταση τραγικη,αν πριν ηταν απλως βρωμικα τωρα η κατασταση ειναι αθλια και αποκρουστικη.
Οποιος σεβετε τον εαυτο του μην πατησει Μεταξουργειο.
ΥΓ Καποιοι στις ενημερωσεις αναφεροντουσαν με απαξιωτικο τροπο στα πρεζακια της περιοχης,τωρα οι ιδιοι φερονται σαν πρεζακηδες κανοντας νταραβερι με παρακμιακες τσατσαδες στα πεζοδρομια και πιθηκανθρωπους νταβατζηβες  για ενα γαμησι του 3 λεπτου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ας είμαστε ελαστικοί... και ο άλλος την πραμάτεια του θέλει να πουλήσει!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
《《 Στην πέμπτη φάση της άρσης των μέτρων που εφαρμόστηκαν για τον περιορισμό της εξάπλωσης του κοροναϊού, μπήκαμε σήμερα, Δευτέρα.

Έτσι, κάποιες επιχειρήσεις και εταιρείες θα επαναλειτουργήσουν από σήμερα, αλλά ορισμένες θα παραμείνουν κλειστές έως τις 7 Ιουνίου.

Ειδικότερα, η προσωρινή απαγόρευση λειτουργίας στο σύνολο της Επικράτειας, αφορά στις ακόλουθες δραστηριότητες:

...

...

...

Δραστηριότητες σχετικές με τη φυσική ευεξία, εξαιρουμένων: α) των υπηρεσιών διαιτολογίας (ΚΑΔ 96.04.10.01), β) υπηρεσιών διαιτολογικών μονάδων (πολυδύναμων μονάδων συνδυασμού αισθητικής και δίαιτας (με εξαίρεση τη σωματική άσκηση) (ΚΑΔ 96.04.10.02), γ) των υπηρεσιών μασάζ συμπεριλαμβανομένου του θεραπευτικού μασάζ, (ΚΑΔ 96.04.10.05) και δ) των υπηρεσιών προσωπικής υγιεινής και φροντίδας σώματος (αποτρίχωσης, θεραπείας με υπεριώδεις και υπέρυθρες ακτίνες, ΚΑΔ 96.04.10.06) [ΚΑΔ 9604].
Υπηρεσίες ιερόδουλων (ΚΑΔ 96.09.19.12). 》》

Βασικά δεν λέει πουθενά οτι απελευθερώνονται... απλώς μόνο οτι παραμένουν κλειστά εως 7 Ιουνίου... Τώρα στις 7 Ιουνίου μπορεί να ελευθερωθούν κάποια απο τα παραπάνω, και να δώσουν και άλλη παράταση για τα υπόλοιπα... Υπομονή, απο Κυριακή σε Δευτέρα και απο Δευτέρα σε Κυριακή...

Κάποια στιγμή θα ανοίξουν, πιστεύω οτι είμαστε κοντά... 2 - 3 εβδομαδες... το πολύ!!

Ναι οκ..αυτό ελπίζω και γω..αλλά μη γράφουν ότι ναναι..με το να διαβάζει ο άλλος "απελευθερώνονται" γίνονται παρεξηγήσεις.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
citizen καλά εκανες που έκανες καταδρομική, βοηθάει στην σιλουέτα το περπάτημα και στην κυκλοφορία του αίματος, ειδικά άμα πίνεις και πολύ νερό, όπως είπε ο Αλ6ς στον Κουλη.
Πάμε στο ζουμί τώρα, ο Τσάτσος που συνάντησες ήταν στο Κολωνού 23 ε;  ειλικρινά τώρα πιο τρομαγμένο πιο φοβισμένο πιο κοτα λυρατη τσατσο από αυτόν δεν βρίσκεις, ακόμα και οι τσατσαδες που ανοίγουν τα ντελα στο μετάξι έχουν μεγαλύτερη  πουτσα από αυτόν, για να σου λέει ότι παίζεται κρυφτουλι με την αστυνομία ή αυτός σου είπε ψεμματακια ή εσύ λες σε εμάς, με το προχθεσινό περιστατικό που γδυσανε τον αραβοπακι στη μέση της Ιάσωνος και να επεμβαίνουν εκεί αστυνόμοι και να μην είπαν τσιμουδιά για τα κρυφά ντελα φαίνεται ξεκάθαρα ότι η ΕΛ.ΑΣ ξέρει πάρα πολύ καλά τι συμβαίνει στην εν λόγω περιοχή
Και εγώ επειδή είμαι άνθρωπος που μ'αρέσει να βοηθάω και να είμαι ειλικρινής θα αναφέρω ονομαστικά όλους τους οίκους που δουλεύουν στο μετάξι, έναν προς έναν, τουλάχιστον σε όσους πάτησα μέσα και είναι καραεπιβεβαιωμενο ότι λειτουργούν καθημερινά, λοιπόν Πάμε :
Ιάσονος 43
Ιάσονος 39 ο περιβόητος πολυχώρος  με 4 σαλόνια μέσα και 10+ κοπέλες
Ιάσονος 37Β
Ιασονος 33
Ιάσονος 27Α
Λεωνιδου 28
Ιάσονος 36-32-30Α-30Β-20Β
Περδίκα 1
Περδίκα 3
Μεγάλου Αλεξάνδρου
28Α - 28 εισογειο - 17
Κολωνού 32Α - 23
18 οίκοι λοιπόν, με έναν πρόχειρο υπολογισμό οι κοπέλες είναι περίπου 40 στο ελάχιστο.
Στους περισσότερους η τιμή είναι 10€ πλέον.

Ρε Τόνυ.. συνάντησες καμία Μπέλλα στην Ιάσωνος?..είχε γαμησει ο smith είπε πριν λίγες μέρες με φουλ πρόγραμμα...τον ρώτησα που είναι αλλά δεν απαντάει.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Ρε Τόνυ.. συνάντησες καμία Μπέλλα στην Ιάσωνος?..είχε γαμησει ο smith είπε πριν λίγες μέρες με φουλ πρόγραμμα...τον ρώτησα που είναι αλλά δεν απαντάει.

Την είχα ακουστά και εγώ αυτήν από άλλους συναγωνιστές αυτές τις μέρες, προσωπικά δεν είδα καμία εν ονόματι Μπελλα,  μπορεί και να μην έτυχε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom