Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 338 άτομα (19 μέλη και 319 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εγω πλεον για να περασω με Αρινα περνω την τσατσα της τη Νιτσα τηλεφωνο και κλεινω ραντεβου.  :hi:

Εχει ανεβει πολυ το Αρινακι επειδη ειναι εγγυηση.  :dancing:
κοιτά μόνο να είσαι καβλωμενος μολης μπει στο δωμάτιο η αρινα ... γιατί αν δεν είσαι θα στο τραβηξη με το στόμα σαν μακαρόνι μισκο και θα στο φτάσει 25 πόντους ξεκαβλωτο ..φιλικά στο λέω !!Καλημερα και καλή Καθαροδευτέρα σε όλους !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να καταλάβω τον ντόρο για την Κατερίνα Φυλής 74. Πέρασα προχτές απόγευμα ήταν μαζί της και μια άλλη. Η τσατσά την παρουσίασε ως "Κατερινάκι". Καμία σχέση, κωλος μέτριος και πολύ ντόρος για το τίποτα. Έφυγα κατευθείαν διότι πρόκειται για μέτρια γκόμενα.
Συνέχισα στη Βέργας 6α όπου είδα ένα πιόνι 22 χρόνων ψηλή λεπτή Ρωσίδα νομίζω Μιλένα. Πίπα άριστη στήσιμο καλό, τελείωμα στο στόμα με τις ματάρες της.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Δεν μπορώ να καταλάβω τον ντόρο για την Κατερίνα Φυλής 74. Πέρασα προχτές απόγευμα ήταν μαζί της και μια άλλη. Η τσατσά την παρουσίασε ως "Κατερινάκι". Καμία σχέση, κωλος μέτριος και πολύ ντόρος για το τίποτα. Έφυγα κατευθείαν διότι πρόκειται για μέτρια γκόμενα.
Συνέχισα στη Βέργας 6α όπου είδα ένα πιόνι 22 χρόνων ψηλή λεπτή Ρωσίδα νομίζω Μιλένα. Πίπα άριστη στήσιμο καλό, τελείωμα στο στόμα με τις ματάρες της.

όχι το Κατερινάκι είναι σχεδόν στα όρια του gfe και είναι εγγύηση για να περάσεις καλά, πολύ σημαντικό για μένα αυτό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
14
Like
3.379
Πόντοι
4.895
Τι κάθεστε και ποσταρετε? εδώ ο κόσμος χάνεται...
Μια ερώτηση έχει σημασία τώρα ...
Αύριο θα δουλεύουν οι πουτάνες ή θα πάρουν λαγάνα - ταραμά και θα πάνε να πετάξουν τον χαρταετό?
Εν αναμονή... πάντως σίγουρα θα υπάρχουν αποχές
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Jokeropoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
5
Like
91
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε αν επέστρεψε η MILF Ελένη στο Κολωνού 53?
Μένω επαρχία και θα έρθω Αθήνα μέσα στην εβδομάδα.
Την προηγούμενη βδομάδα που ρώτησα, έλειπε Μολδαβία.
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Δεν μπορώ να καταλάβω τον ντόρο για την Κατερίνα Φυλής 74. Πέρασα προχτές απόγευμα ήταν μαζί της και μια άλλη. Η τσατσά την παρουσίασε ως "Κατερινάκι". Καμία σχέση, κωλος μέτριος και πολύ ντόρος για το τίποτα. Έφυγα κατευθείαν διότι πρόκειται για μέτρια γκόμενα.
Συνέχισα στη Βέργας 6α όπου είδα ένα πιόνι 22 χρόνων ψηλή λεπτή Ρωσίδα νομίζω Μιλένα. Πίπα άριστη στήσιμο καλό, τελείωμα στο στόμα με τις ματάρες της.
Είσαι λάθος στο πρώτο μέρος άλλο τι προτιμάς άλλο τι δε σ αρεσει
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα καλή σαρακοστή λοιπόν έχω νέα καλά.
Αξιοποιώντας την πληροφορία που μου έδωσε ο εξωθεσμικος Pumari έσπευσα Διδύμου 22 ισόγειο σήμερα καθώς ο όροφος είναι κλειστός έτσι μπήκα καρφωτος δωμάτιο για δοκιμή με την καινούργια κοπέλα προμιλφ Σοφία μελαχρινή.
Η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή και τίμια ούτε βιάζεται ούτε κοιτάει να ξεπεταξει και έχει πολύ καλή διάθεση επίσης αγγλικά μιλάει καλά.
Σας την προτείνω άνετα και για να γίνω ακόμα πιο συγκεκριμένος σας την παρομοιασω ως εξής φανταστείτε την Νατάσσα από Κολωνου48 καμια10αρια χρόνια νεώτερη περίπου το ίδιο πρόγραμμα με μεγαλύτερη άνεση χρόνου.

Αυτά παραθέτω φωτό από δωμάτιο αργότερα ανεβαίνει κριτική.
Καλά η φολαρα Αγγέλα τραβάει τις μουνοτριχες της κανένας δεν περνάει μαζί της 10-0 το σκορ υπέρ της Σοφίας
 

Συνημμένα

  • IMG_20200302_161222.jpg
    IMG_20200302_161222.jpg
    414,1 KB · Εμφανίσεις: 22

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα καλή σαρακοστή λοιπόν έχω νέα καλά.
Αξιοποιώντας την πληροφορία που μου έδωσε ο εξωθεσμικος Pumari έσπευσα Διδύμου 22 ισόγειο σήμερα καθώς ο όροφος είναι κλειστός έτσι μπήκα καρφωτος δωμάτιο για δοκιμή με την καινούργια κοπέλα προμιλφ Σοφία μελαχρινή.
Η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή και τίμια ούτε βιάζεται ούτε κοιτάει να ξεπεταξει και έχει πολύ καλή διάθεση επίσης αγγλικά μιλάει καλά.
Σας την προτείνω άνετα και για να γίνω ακόμα πιο συγκεκριμένος σας την παρομοιασω ως εξής φανταστείτε την Νατάσσα από Κολωνου48 καμια10αρια χρόνια νεώτερη περίπου το ίδιο πρόγραμμα με μεγαλύτερη άνεση χρόνου.

Αυτά παραθέτω φωτό από δωμάτιο αργότερα ανεβαίνει κριτική.
Καλά η φολαρα Αγγέλα τραβάει τις μουνοτριχες της κανένας δεν περνάει μαζί της 10-0 το σκορ υπέρ της Σοφίας
εμφανησιακά πως είναι?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μελαχρινή ψηλή κανονικό σώμα δεν είναι κάτι σπουδαίο εμφανισιακά αλλά είναι πολύ τίμια στο δωμάτιο
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
με την ηλεκτρα ξερει κανεις τι γινεται?απο φωκαιας 17 .παλαιοτερα φωκαιας 25
που εχει χαθε?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
τι κωλαρα ηταν αυτη  ρε φιλε την ειχα ξεσκισει.οποιος ξερει ας πει εστω και αν κανει βιζιτες
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Μεσημέρι

Κων 166 άνω
Νίκα, κοντόχοντρη, μιλφ, στρογγυλοπρόσωπη, 5/10

Κων 166 κάτω
Λίνα, μιλφ, ξανθοβαμμένη, πολύ κοντό κουρεμένο μαλλί, καλό σώμα, 1,5άρι βυζί, 6,5/10

Παρασείου 36
α) Μπέτυ, χοντρή, μιλφ, μαυριδερή, 4/10
β) Μαρία, δεν επεδείχθη καθότι άρμεγε κάποια ψωλή.

Μαγνησίας 11
Σοφία, μιλφ, χοντρή, 3άρι βυζί, μεγάλο μουνί, 5/10

Ρεμούνδου 20
Νάντια, νεαρή, μελαχρινή, βυζί 1,5άρι, μακρύ μαλλί, κωλάρα king size, μουνί μετρίου διαμετρήματος, 7/10

Περγάμου 1
Κατερίνα, μιλφ, ξανθή, ψηλή, βυζί 2άρι, με κάποια παραπάνω κιλά, νομίζω ότι την είχα γαμήσει πριν από μήνες στο Κων 206, 6/10

Ρεμούνδου 21 άνω
Δύο γκιλφ 4/10

Ρεμούνδου 21 κάτω
Μπεμπούλα (Μαιρούλα νομίζω), χοντρή νεαρή φυσική ξανθιά, με ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, αλλά με βυζιά 1,5άρια και κοιλιά σαν του Μαρινάκη, 4/10
Μαζί με την βοηθό τη Δήμητρα, με παρακάλαγαν να τη γαμήσω γιατί δεν την είχε γαμήσει κανένας από το πρωί.
Φεύγοντας, η βοηθός με παρακάλεσε να κάνω μια μικρή τελετή: Να της ρίξω στα πόδια της ένα οποιοδήποτε νόμισμα, έστω και ένα λεπτό του ευρώ, και να της ευχηθώ να πάνε καλά οι εισπράξεις. Το έκανα, με φίλησε σταυρωτά και εγκάρδια, αλλά αμφιβάλλω αν έπιασαν τα μάγια. Η μικρή πρέπει να χάσει κιλά.  
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά.Η Αρίνα είναι στο πόστο της κανονικά?
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Ρεμούνδου 21 κάτω
Μπεμπούλα (Μαιρούλα νομίζω), χοντρή νεαρή φυσική ξανθιά, με ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, αλλά με βυζιά 1,5άρια και κοιλιά σαν του Μαρινάκη, 4/10
Μαζί με την βοηθό τη Δήμητρα, με παρακάλαγαν να τη γαμήσω γιατί δεν την είχε γαμήσει κανένας από το πρωί.
Φεύγοντας, η βοηθός με παρακάλεσε να κάνω μια μικρή τελετή: Να της ρίξω στα πόδια της ένα οποιοδήποτε νόμισμα, έστω και ένα λεπτό του ευρώ, και να της ευχηθώ να πάνε καλά οι εισπράξεις. Το έκανα, με φίλησε σταυρωτά και εγκάρδια, αλλά αμφιβάλλω αν έπιασαν τα μάγια. Η μικρή πρέπει να χάσει κιλά.   
:2funny: :2funny: :2funny: :respect: :respect: :respect:
 

Skipper!

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
80
τι κωλαρα ηταν αυτη  ρε φιλε την ειχα ξεσκισει.οποιος ξερει ας πει εστω και αν κανει βιζιτες

Έπαιζε ραντεβουδάκια μόνη της για εξτραδάκι... μου είχε δώσει ένα τηλ την είχα πάρει μέσα στο καλοκαίρι.. αράξαμε bill κανα δίωρο με 80 γιούρια.. δεν ήταν και άσχημα.. μετά από κανα μήνα προσπάθησα να επικοινωνήσω ξανά και το κινητό είχε φραγή. Μετά την ξέχασα... μου την θυμίσατε όμως... ωραίο κωλί. (είστε σε λάθος νήμα - Αναζητήσεις χαμένων ιερόδουλων το σωστό)
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
σκιππερ φιλε μπορεις να μου στειλεις το κινητο της σε προσωπικο μηνυμα το κινητο της?με ειχε τρελανει η κωλαρα.και μενα μου χε πει για τις βιζιτες αλλα ο μαλακας  της ειπα θα σε βρισκω εδω.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
574
Like
364
Πόντοι
26
ευχαριστω φιλε πρωινη βαρδια η βραδυνη?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom