Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Δυστυχώς έκλεισε το σπίτι από την αρχή του χρόνου και χάθηκαν τα ίχνη των κορασίδων. Μονάχα η www.desiregr.com/girls/claudia2]Κλαούντια [/url] πήρε μεταγραφή σε studio, ακολουθώντας τα χνάρια της Τζέσικα και Βερόνικα. Πατρίτσια και Νικόλ προς το παρόν άφαντες.
Όλες έχουν πάει συμπτωματικά στην ίδια αλυσίδα στούντιο..
Η Τζέσικα,η Βικτώρια (Βερόνικα) και αυτή η Νικόλ που λες..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
τώρα live


Φυλής 71α Σάρα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα ωραίο κωλο 2αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο αριστερό μπούτι κσι αλλά μικρότερα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71  Στέλλα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69α Ιωάννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 86β Σάρα μελαχρινή χοντρουλα με 2αρι βυζι , πιρσινγκ στα χείλη τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 86α  κλειστό.

Φυλής 84β  Όλγα καστανή κοπέλα με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα ,  2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Σονια καστανή κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Λιλυ καστανή κοντή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φιλιππιδου 11α & 11β κλειστά.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά   Κατερίνα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια από την περιφέρεια και κάτω 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 Σάσα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ πεταλούδα χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 66δ κλειστό.

Φυλής 66α  Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το δεξί γόνατο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Νανσί ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραίο κωλο, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλης 54β Γιαννα μιλφ με κάστανο σκούρο  μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Λίζα ξανθιά κοπέλα με μοντελε ωραίο κορμί το μαλλί δύο κοτσίδες, 1.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κατερίνα καστανη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 13 Αλεξάνδρα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι μπουτου , απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α  Παολα καστανοξανθη νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Εμμανουέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17β Μάγια ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Στέλλα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 & 25α κλειστά.

Φωκαιας 25β  Αθηνά ξανθιά σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 27α,27 κάτω, 27 πάνω και 24 κλειστά.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Λέμε τώρα για τη Στέλλα που έχει δουλέψει και Ιάσωνος 46Β γύρω στο 2014 και στο Βέργας 3 λίγο μετά ή καμία σχέση;

Δεν γνωριζω να σου απαντησω...διοτι ειμαι πελατης της πιατσας μονο του Μεταξουργειου και αυτο με μεγαλα κενα χρονικα.Βρισκομαι μονο οταν με πιανουν οι ανησυχιες μου ή τα ψυχολογικα μου...
Δεν την εχω δει ξανα αυτη τη Στελλα,δεν μου θυμισε κατι.



Ισως καποιος περισσοτερο περπατημενος συναγωνιστης να βοηθησει...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο δοκιμάστηκε η Δονατα στο Αχαρνών 85, μελαχρινη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Τα καλά και πλούσια πρωκαταρκτικα τα γλωσσοφιλα, η πολύ καλή πιπα της και η καλή διάθεση τα υπέρ της, δεν μου άρεσε που στο σεξ και ειδικά στα τέσσερα κουνιόταν πάρα πολύ, γενικά όμως μια καλή κατάθεση, χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 17 λεπτά.
Φωτός από το δωμάτιο :
IMG-20200123-124750.jpg
IMG-20200123-124728.jpg

IMG-20200123-122945.jpg

IMG-20200123-122928.jpg

IMG-20200123-124737.jpg
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
μήπως έτρωγε στη Βάρη τύπε ;
Ποια βάρη αυτοί τρώνε άμα γουστάρουν  σε πανάκριβα εστιατόρια πολιτεία ,Κηφισιά..
Η καλητερη επιχείρηση ειναι το μουνι.
Δεν τον ξερω τον άνθρωπο ,να ειναι καλα ,απλά μου εχει κανει εντύπωση οτι στις αλλαγές τις βάρδιας δεν μιλάει με τσατσαδες κ κοπελιες ,πως να το πω δεν χαιρετιούνται αλλα συνεννοούνται με τα ματιά .
Παλια σε ενα κουζινακι που ήταν τον άκουγα που μιλάγε στην Κοπελια κ μου έκανε εντύπωση η επειχηριματικοτιτα του ,ενώ είχε γίνει μαλακια το έπαιρνε κ επάνω του διακριτικά , ήξερε να ασκήσει διοίκηση, που δεν ειναι κ τόσο εύκολο.
 

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Μήπως κάποιος γνωρίζει αν δουλευουν καπου η Μπιάνκα απο φωκαίας 17 όροφος και η Χριστινα η πιπίνα απο μοντελοαλυσίδα?? Έχω καιρί να τις πετύχω ειδικά την πρώτη
 

Επισκέπτης
Ρε φίλε σου λέω βαριέμαι να γράψω, δώσε μου το τηλέφωνο σου να σου πω  :S :S :S
βαλε ενα απ στο κινητο σου αν δε βαριεσαι να το κατεβασεις και κρατα ηχητικο ημερολογιο. Πορνοεξομολογηση #344. Μια μερα θα αποκτησουν μεγαλη αξια.
 

Επισκέπτης
Ποια βάρη αυτοί τρώνε άμα γουστάρουν  σε πανάκριβα εστιατόρια πολιτεία ,Κηφισιά..
Η καλητερη επιχείρηση ειναι το μουνι.
Δεν τον ξερω τον άνθρωπο ,να ειναι καλα ,απλά μου εχει κανει εντύπωση οτι στις αλλαγές τις βάρδιας δεν μιλάει με τσατσαδες κ κοπελιες ,πως να το πω δεν χαιρετιούνται αλλα συνεννοούνται με τα ματιά .
Παλια σε ενα κουζινακι που ήταν τον άκουγα που μιλάγε στην Κοπελια κ μου έκανε εντύπωση η επειχηριματικοτιτα του ,ενώ είχε γίνει μαλακια το έπαιρνε κ επάνω του διακριτικά , ήξερε να ασκήσει διοίκηση, που δεν ειναι κ τόσο εύκολο.
τον θαυμαζεις
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Μήπως κάποιος γνωρίζει αν δουλευουν καπου η Μπιάνκα απο φωκαίας 17 όροφος και η Χριστινα η πιπίνα απο μοντελοαλυσίδα?? Έχω καιρί να τις πετύχω ειδικά την πρώτη

Η Μπιάνκα τύπε μου απ'ότι έμαθα επέστρεψε στην πατρίδα της και εγκατέλειψε τον χώρο!
*Ήταν το πουλέν μου στην Φυλής..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.474
Πόντοι
17.311
Μήπως κάποιος γνωρίζει αν δουλευουν καπου η Μπιάνκα απο φωκαίας 17 όροφος και η Χριστινα η πιπίνα απο μοντελοαλυσίδα?? Έχω καιρί να τις πετύχω ειδικά την πρώτη

απ'οσο γνωριζω με γνωμονα τις τσαρκες μου και την αναλογη εμπειρια μου, η ΜΠΙΑΝΚΑ εχει να εμφανισθει περιπου εδω και ενα χρονο περιπου, αρα λογικα εχει γυρισει πισω στην πατριδα της και η ΧΡΙΣΤΙΝΑ απο τοτε που εγινε το θεμα με τα συγκεκριμενα σπιτια της μοντελοαλυσιδας, πρεπει να πηρε τον ιδιο δρομο και αυτη. μαλλον δε θα ξαναγυρισουν αλλα ποτε δε ξερεις με τις πουτανες τι παιζει γιατι το χρημα ειναι πολυ γλυκο και ιδιως το γρηγορο. προτεινω να στραφεις σε αλλες κοπελες πλεον αν ηταν standards σου.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Είναι καλό ότι δουλειά να κάνει κάποιος να υπάρχει καλή συνεργασία, σεβασμός, είτε ιδιοτικος είτε δημόσιος τομέας.
Αν δεν περνάς καλά στη δουλειά υπάρχει ένα θέμα, δεν λέμε να πηγαινει κάποιος πετώντας, αλλά να πηγαίνει με μια σχετική ευχαρίστηση, αλλιώς είναι ψυχοφθωρο κ κάπου θα χτηπησει στην υγεία μας.
Στην δική μου την δουλειά γίνεται μπουρδελο, ο ένας κατηγορει τον άλλο, ενώ μπροστά στο παίζει καλός, πισώπλατα μαχαιρώματα για τις θέσεις,κουτσομπολιο, υποκρισία μεγάλη.
Σε εμένα προσωπικά τουλαχιστον οι μισοί μη πω κ περισσότερους αν καλυπτωνταν νομικά θα μου έριχναν χαλαρά μια σφαίρα ανάμεσα στα μάτια.
Σε λίγο πάω για νύχτα κ είμαι με αυτόν που με αντιπαθεί περισσότερο. Πακέτο.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.768
Πόντοι
5.646
Είναι καλό ότι δουλειά να κάνει κάποιος να υπάρχει καλή συνεργασία, σεβασμός, είτε ιδιοτικος είτε δημόσιος τομέας.
Αν δεν περνάς καλά στη δουλειά υπάρχει ένα θέμα, δεν λέμε να πηγαινει κάποιος πετώντας, αλλά να πηγαίνει με μια σχετική ευχαρίστηση, αλλιώς είναι ψυχοφθωρο κ κάπου θα χτηπησει στην υγεία μας.
Στην δική μου την δουλειά γίνεται μπουρδελο, ο ένας κατηγορει τον άλλο, ενώ μπροστά στο παίζει καλός, πισώπλατα μαχαιρώματα για τις θέσεις,κουτσομπολιο, υποκρισία μεγάλη.
Σε εμένα προσωπικά τουλαχιστον οι μισοί μη πω κ περισσότερους αν καλυπτωνταν νομικά θα μου έριχναν χαλαρά μια σφαίρα ανάμεσα στα μάτια.
Σε λίγο πάω για νύχτα κ είμαι με αυτόν που με αντιπαθεί περισσότερο. Πακέτο.
Είστε μια ωραία ατμόσφαιρα που έλεγε κ ο Ντίνος!
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
820
Πόντοι
81
Όλες έχουν πάει συμπτωματικά στην ίδια αλυσίδα στούντιο..
Η Τζέσικα,η Βικτώρια (Βερόνικα) και αυτή η Νικόλ που λες..

Μπορείς να μου πεις με ποιο όνομα υπάρχει η Νικόλ γιατί δεν τη βρίσκω στο ρόστερ της αλυσίδας, ούτε στις φωτογραφίες.
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Έχει παρατηρήσει κανείς τον πρωκτό της Ρουμάνας μιλφ Μόνικας στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 17; Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Τι είδες συναγωνιστη; Για δώσε στίγμα...

Επίμηκες ογκίδιο σαν κρεατοελιά. Παραλίγο να μου πέσει. Πέταξα το προφυλακτικό και αφού την παίδεψα για ένα πεντάλεπτο, τελείωσα με δυσκολία μέσα στο στόμα της.



Η Ντία θα απουσιάζει αύριο από το πόστο της. Την πληροφορία έλαβα από την ίδια, μετά από 12λεπτη συνουσία.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Μήπως ξέρεις κάποιος ποια κοπέλα δούλευε στο φυλής 65 σήμερα μετά τις 12??
 

mayhem666

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρεις κάποιος πού χάθηκε ή πού δουλεει τώρα η Ρενάτα από φυλής 66α???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom