Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (1 μέλη και 100 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
   Κσι γιατί ρε μπάρμπυ το απαντάς σε εμένα;; άλλος έγραψε οτι ηταν κλειστά λόγο της ημέρας...

Τύπε ξέρεις να διαβάζεις;
Είπα ήταν πολλά κλειστά λόγω ημέρας. Το πρώτο σχόλιό σου το παρέβλεψα, αλλά συνεχίζεις. 4-5 οίκοι στη Φυλής ήταν κλειστοί το απόγευμα και τα μισά στη Φωκαίας το ίδιο, όταν τις άλλες μέρες αυτοί ήταν ανοικτοί κανονικά. Ζητάτε και ενημέρωση μερικοί με τέτοια αντιμετώπιση.
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Καλή χρονιά...

Μια ερώτηση...μήπως ξέρει κανείς...

Μια νταρντανοκοπέλα που άκουγε στο όνομα ΗΡΑ,και δούλευε Κολωνού30Β...την έχει πετύχει κανείς πουθενά?..Δεν την έχω ξαναδεί...

:hi: :hi:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Τύπε ξέρεις να διαβάζεις;
Είπα ήταν πολλά κλειστά λόγω ημέρας. Το πρώτο σχόλιό σου το παρέβλεψα, αλλά συνεχίζεις. 4-5 οίκοι στη Φυλής ήταν κλειστοί το απόγευμα και τα μισά στη Φωκαίας το ίδιο, όταν τις άλλες μέρες αυτοί ήταν ανοικτοί κανονικά. Ζητάτε και ενημέρωση μερικοί με τέτοια αντιμετώπιση.
    Την ενημέρωση του papaphilips την διάβασες; γιατί εγώ δεν είδα καμία τραγικότητα στα κλειστά σπίτια όπως ανέφερες!! Οπότε μάθε να γράφεις... Και ο άλλος αυτό σχολίασε, οτι εκεί που πήγε ήταν ανοιχτά!! Βλαχάκο, δυστυχώς άλλος είναι που δεν ξέρει τι γράφει και τι του λένε... θες να ενημερώσεις κιόλας!!

    Και που είσαι... :piss:
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
    Την ενημέρωση του papaphilips την διάβασες; γιατί εγώ δεν είδα καμία τραγικότητα στα κλειστά σπίτια όπως ανέφερες!! Οπότε μάθε να γράφεις... Και ο άλλος αυτό σχολίασε, οτι εκεί που πήγε ήταν ανοιχτά!! Βλαχάκο, δυστυχώς άλλος είναι που δεν ξέρει τι γράφει και τι του λένε... θες να ενημερώσεις κιόλας!!

    Και που είσαι... :piss:

Ανοιχτά ποιά ρε? Όλα? Τα μισά φώτα στη Φωκαίας κλειστά, φ86 πάνω κάτω κλειστό, φ66α κλειστό και άλλα που δεν θυμάμαι, ενώ κατά τις 7 ετοιμάζονταν να κλείσουν κι άλλα. Δεν χρειάζεται να δω ενημέρωση, πήγα ο ίδιος εκεί. Δεν είδες τραγικότητα γιατί μάλλον είσαι συνηθισμένος σε αυτή.

Λες πολλά χωρίς να με ξέρεις. Για ψευτόμαγκας του πληκτρολογίου καλός είσαι.

Και πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Λες πολλά χωρίς να με ξέρεις. Για ψευτόμαγκας του πληκτρολογίου καλός είσαι.

Και πολύ ασχολήθηκα με την πάρτη σου.

  Την μια απαντάς στον άλλο που ρωτάει τη ώρα κλείνει η Φυλής να μην πάει καθόλου γιατί η κατάσταση είναι τραγική, πολλά κλειστά λόγο της ημέρας (λογικό για εσένα όπως έγραψες).
  Μετά το πολλά κλειστά γίνανε 4-5 κλειστά σπίτια. Απο κάτω υπάρχει ενημέρωση που δεν σε ενδιαφέρει... Κλείσανε μερικές σαβουρότρυπες λόγο της ημέρας και μίλησες για τραγικότητες.
  Στο μόνο που έχεις δίκιο είναι να μην ξανα ασχοληθείς μαζί μου. Όχι όμως μόνο με εμένα, γενικά στην ενημέρωση μην ξανα ασχοληθείς, παραπληροφόρηση δεν χρειαζόμαστε...

  Και για να μην ξεχνιόμαστε, τους ψευτοτσαμπουκάδες του πληκτρολογίου εσύ του ξεκίνησες με σχόλια του τύπου, τύπε ξέρεις να διαβάζεις;;

  ΒΛΑΧΑ, ΒΛΑΧΑΡΑ, ΑΜΟΡΦΩΤΗ, ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ, ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΤΣΑΡΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΣΟΥ...  :2funny:
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
20
πρωτοχρονια ειναι λογικο ειναι τα περισσοτερα μαγαζια να ειναι κλειστα σημερα
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Βλέποντας χθες τις φωτογραφίες της Αλίνας της καινούργιας κοπέλας από το κηφισού 60 30, πίστεψα ότι επιτέλους γύρισε η Αλίνα από μοντελοαλυσίδα, μοιάζουν οι φωτογραφίες ήλπιζα και σε επιστροφή και κάπως έτσι καταδρομική υπήρξε. Τζάπα ο χρόνος που έχασα και το κρύο που έφαγα, ήταν ένα μιλφόνι 30 ετών και βάλε σχεδόν 35. Η απογοήτευση μεγάλη γιατί ήθελα πολύ να είναι το Αλινάκι  :(.

Πάντως αλάνια τι μαύρο χάλι ήταν αυτό ως προς την εμφάνιση των κοριτσιών, πόσο μάλλον για στούντιο που πληρώνεις 50ευρώ.
Πρώτα βγήκε ένα γυφτάκι και καλά από Κύπρο, δεύτερο βγήκε ένα μελαχρινό παχύδερμο και τελευταία η Αλίνα περίμενα πως και πως και τελικά πήρα τα αρχίδια μου τα δυό  >:(. Καλά ρε εσείς υπάρχουν τύποι που δίνουν 50ευρά για τέτοιες καταστάσεις. Τρελά πράγματα :S. Και να με πληρώνανε δεν τις γάμαγα, και όχι δεν το λέω ειρωνικά  :thubsdown:.

Η απογοήτευση μεγάλη, έπρεπε να πνίξω τον πόνο μου σε μια φιλόξενη μήτρα της φυλής. Πέτυχα την Νάνσυ στη μοντελοαλυσίδα, από τις τελευταίες κοπέλες που συνδυάζουν εμφάνιση με τίμιες υπηρεσίες, της έριξα έναν πούτσο έτσι για να μπει καλά το νέο έτος και επιστροφή στα πάτρια εδάφη για αλλαγή του χρόνου.

Καλή χρονιά να έχουμε λαμόγια.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.773
Πόντοι
5.646

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλημέρα Καλή Χρονιά με Υγεία. Επιστροφή της Μπαρμπορας στην οδό Βεργας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Καλή Χρονιά με υγεία πάνω από όλα, σε όλους τους συναγωνιστές :hi: :hi: Και φυσικά, καλά μουνιά, στόματα και κώλους στους πούτσους σας, με όσο το δυνατό λιγότερες φόλες  :knockinb: :knockinb:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι το Πιπινου 118 και Αγκυρας 12 δεν κρατησε τα πιτσιρικακια που ειχε κανα δυμηνο τωρα και ξαναεφερε Λανα Τζενη και τα λοιπα θωρηκτα?

ξερουμε ποιες δουλευουν τωρα σε αυτα τα 2 ;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Πέρασα πριν λίγο από φυλής 109β ήταν ένα μικρό κοριτσάκι Νομίζω νελλυ το έλεγαν..Το έχει δοκιμάσει κάνεις??
πετα το εικοσαρικο καλυτερο.Ειναι το πιο αχρηστο πετιτ κοριτσακι που εκδιδεται και που μπορεις να βρεις.Μακρια....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι το Πιπινου 118 και Αγκυρας 12 δεν κρατησε τα πιτσιρικακια που ειχε κανα δυμηνο τωρα και ξαναεφερε Λανα Τζενη και τα λοιπα θωρηκτα?
 

pog1

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
γεια χαρα μπουρδελομαγκες και μπαζογαμηκουλες του πληκτρολογιου :cheesy:
χρονια πολλα, καλη χρονια και αλλα τετοια φυκια που γουσταρετε σχεδον ολοι σας.
λοιπον σημερα ειπα να κανω την τελευταια μπουρδελοεξορμηση-ενημερωση για να κλεισει η χρονια ετσι οπως πρεπει.
μαζεψα τους 3 μαγους και τα δωρα τους (οπου 3 μαγοι=το παπαρι και τα @@ μου και τα δωρα τους=τα χυσια μου) και ξεχυθηκαμε στη γνωστη οδο και τα περιξ της.

κλασσικα σκασιμο βικτωρια με το ελλε'ι'νιστικο ΗΣΑΠ και ξεκινημα με διδυμου.
στο 7 ΤΖΩΡΤΖΙΑ.
στο 8 πανω ΤΑΤΙΑΝΑ.
στο 18 ΑΛΙΟΝΑ
στο 22 ΡΑΜΟΝΑ.
υπ'οψην οτι για τις κλασσικες γνωστες δε χρειαζεται περιγραφη αφου τις ξερουμε σχεδον ολοι-οι περισσοτεροι. αν καποιος τωρα δεν τις γνωριζει, καλο ειναι να κανει καμια τσαρκα και αυτος για να μας πει και την αποψη του, χωρις να τα θελει ολα ετοιμα... δηλαδη που βρισκεται η μια και πως ειναι μεσα η αλλη.

τελος το χριστουγεννιατικο κραξιμο και συνεχιζω με φυλης.
στο 54 πανω ΛΙΖΑ.
στο 56 ΝΑΝΣΥ.
στο 66δ ΙΩΑΝΝΑ.
στο 74 δεξια ΜΑΡΙΑ.
στο 59 πανω ΑΛΙΣΑ.
στο 59 κατω ΑΝΝΑ.
στο 71 κατω ΣΑΡΑ.
στο 71 πανω ΣΤΕΛΛΑ.
στο 69 πανω ΙΩΑΝΝΑ που ειναι σα ξανθο κεφτεδακι.
στο 86 κατω ΛΑΟΥΡΑ. ξανθια βαμμενη, μπαμπατσικη με ανοιχτη κωλαρα και μικρα βυζια σε σχεση με αυτην.
στο 84 πανω ΑΡΙΝΑ. η γνωστη πρω'ι'νη που επιτελους την πετυχα και εγω, γιατι λογω πρω'ι'νης δουλειας δεν την ειχα παρει ποτε. η πιο ομορφη της ημερας εννοειται (μαζι με ΣΟΝΙΑ απο φ-65). δοκιμαστηκε με καλες εντυπωσεις, δεν εξεπλαγην, αλλα θα ξανατιμηθει σιγουρα επειδη μου αρεσε αρκετα σα φιγουρα.
στο 65 πανω ΕΛΛΗ. μελαχρινο γιουβαρλακι και μπηκα ταυτοχρονα με τον deliverα χαχαχα.
στο 65 σκαλακια ΣΟΝΙΑ (που εγραψα πιο πανω).
στο 105 ΓΙΑΝΝΑ.
στο 109 κατω ΝΕΛΛΥ.
στο 134 υπογειο ΜΟΝΙΚΑ.

στη φιλιππιδου.
στο 11 κατω ΛΩΡΑ. γλυκουλα, ξανθια με κανονικο κορμι και λιγο μεγαλη λεκανη σε σχεση με το υπολοιπο σωμα, που δε σε χαλαει σαν εικονα ομως. normal βυζι επισης. δοκιμαστηκε με μετριες εως αδιαφορες τεζα υπηρεσιες, επειδη την ειχα σταμπαρει απο προηγουμενη τσαρκα και την ειχα βαλει για testdrive. αποδειχθηκε μαπα και εννοειται δε θα ξαναπαω. το κορυφαιο ειναι οτι ενω τη γαμαγα με 1η σταση το cow και με μετρια στυση, γιατι δεν κανει και καμια ιδιαιτερη πιπα, να βγαζει συνεχεια κατι αναστεναγμους που πηγα να βαλω τα γελια σε καποια φαση. anyway, δε χρειαζεται παραπανω λεπτομερεια η συγκεκριμενη και απλα δεν το'χει, τελος.
στο 11 πανω ΑΝΝΑ.

στη φωκαιας.
στο 9 ΜΑΡΚΕΛΑ. ενα μελαχρινο και παρα πολυ αδυνατο που δεν το ειχα ξαναδει. δε μου εκανε ομως καποια ιδιαιτερη εντυπωση και δεν εκατσα να το πεταλωσω περισσοτερο και απλα λακησα. αδιαφορο μπορω να πω.
στο 17 πανω ΚΑΤΕΡΙΝΑ.
στο 19 ΑΘΗΝΑ.
στο 24 ΡΙΤΑ, που ειχα γραψει γι'αυτην στην προηγουμενη μπουρδελοεξορμηση.
στο 27 υπο-ισογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ.
στο 27 σκαλακια-μεση ΜΕΛΙΝΑ. καστανη milfοκατασταση με πολυ μικρο βυζι που δε με χαλαει προσωπικα, ωραια επιδερμιδα και σχετικα καλο κωλι για milf. επισης μετρια φατσα που ισως καποιοι να ξενερωσουν. εμενα παλι δε με χαλαει η φατσα, εκτος αν ειναι κανενας δρακος, γιατι δινω εμφαση στο κορμι πρωτα απ'ολα. δοκιμαστηκε λοιπον με μετριες προς καλες εντυπωσεις. της εκανα γλυφομουνι που εχυσε κιολας και θα ξανατιμηθει για πιο πολλες λεπτομερειες, γιατι το βρηκαμε απ'οτι καταλαβα. και αυτην την ειχα ξαναδει σε προηγουμενη τσαρκα παντως, αλλα δε θυμαμαι τι ειχα γραψει ακριβως.
τωρα ξερω τι θα σκεφτητε... στον μπουτσο μας κωστης παλαμας, αλλα και στην μπουτσα μου και μενα μαρια μανταλενα στην τελικη.
στο 25 ΣΟΦΗ. μελαχρινη μπαμπατσικη με μικρο σχετικα βυζι σε σχεση με το ολο σωμα της, με κατι διχτυωτα περιεργα και ενα tattoo στο ενα μαγουλο. εικονα για πολυ kinky καταστασεις. ξεστομισε προγραμμα ομως χωρις κωλο και free πιπα και μου φανηκε μαλλον monkey-imitation kinky χαχαχα. anyway, ουτε αυτην την ειχα ξαναδει, αλλα δε μου εκανε και σαν εικονα, επομενως αντε γεια.

στην πιπινου.
στο 65 ΜΑΡΙΑ.
στο 118 2 κοπελες, ΦΩΤΕΙΝΗ και ΤΖΕΝΗ. και οι 2 τελειωμενες μπαζαρες ολκης λεμε. παιζουν μπαλα και σε αγκυρας 12. θυμαμαι καποιος ειχε αναφερει την επιστροφη της ΤΖΕΝΗΣ λες και κατι εγινε χαχαχαχα. σιγα μη χασεις τη "γκομενα" ρε φιλε. θα μου πειτε για γουστα κτλπ.  χεστηκαμε, το μπαζο παραμενει μπαζο και τελος. απορω ποιος πληρωνει για τετοια εκτροπα.

στη ρεμουνδου στο 21α. ΝΑΤΑΣΑ, 3μπαζο ολκης. οτι και να πω θα ειναι λιγο. ειχε το χαβαλε της ομως και εκανε σκερτσα στο σαλονι.

στην αγκυρας στο 12 ΟΛΓΑ. αυτη λοιπον ειναι μια σχετικα ομορφη (μπορεις να πεις) χοντρη η' μπαζο.
με κοιλουμπα, κυτταριτιδα κτλπ κτλπ. εκει δινω μια δικαιολογια για να καλυψω και τα αναλογα γουστα που ισως καποιοι νευριασαν με τα παραπανω λογια. αλλα για αυτες της πιπινου... αστε το μαγκες, δε σας σωζει τιποτα λεμε.

αυτα μαγκες μου.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ, ΧΩΡΙΣ η' καλυτερα ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ !!!

p.s. 1: sorry κλασσικα για το σεντονι.
p.s. 2: η τσαρκα εγινε μεταξυ 17.30-21.00 περιπου, οπου καπου εκει θα κλεινανε τα σπιτια.
Ειμαστε ολοι ωραιοι-δυστυχως δεν υπαρχει ποικιλια στο σεξ απο τις κοπελλες.να υπαρχουν δυο τουλαχιστον σε καθε βαρδιαπαντοτε-ΣΥΓΚΕΝΤΡΟΣΟΥΛΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι το Πιπινου 118 και Αγκυρας 12 δεν κρατησε τα πιτσιρικακια που ειχε κανα δυμηνο τωρα και ξαναεφερε Λανα Τζενη και τα λοιπα θωρηκτα?
για να κλειση και αυτό όπως έκλεισε και το παραδίπλα !!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.232
Κριτικές
94
Like
46.526
Πόντοι
17.311
χαχαχα και απεργια πεινας στα καπακια.
 

Ppc7

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Καλη χρονια, ξερει κανεις αν υπαρχει σε μπουρδελο καμια λεπτη με μεγαλα βυζια (φυσικα κατα προτιμηση)?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom