Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (7 μέλη και 133 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τα μονα που με ενοχλουν ειναι:
1) η κλαψα που βγαζουν καποιοι για κατι το οποιο ειναι δεδομενο και το ξερουν, αλλα αυτοι εκει να σπανε μπαλες με τις χιλιοειπωμενες μαλακιες τους και
2) καποιες φορες η αχρηστη και ατοπη θεοποιηση καποιων γυναικων, αλλα εκει μπαινει και το θεμα γουστου και καπως το δικαιολογω σε ενα βαθμο.

για τα υπολοιπα που γραφεις και ετσι οπως τα γραφεις (στο εχω ξαναπει-γραψει αλλωστε) sorry, αλλα εμενα με κουραζουν τα πολυ φιλοσοφικα και τα πολυπλοκα και δε δινω πολυ βαση (sorry και παλι).
προτιμω τα απλα και direct πραγματα... οχι λαμια μεσω πατρας.

Έχω την εντύπωση ότι κουράζεσαι επιλεκτικά.
Προσωπικά δεν μπορώ-αρνούμαι και δε μου αρέσει να γράφω μονόστηλο.
Επιθυμώ και θέλω να εμπλουτίζω με λεπτομέρειες τις πουτάνες
(αυτά που γράφω είναι μόνο τα επιτρεπτά) γιατί μόνο έτσι πιστεύω βγαίνει άκρη.
Κι ύστερα πως θα δηλωθεί η διαφορετικότητα της οπτικής γωνίας;
εδώ φωνάζετε (γενικώς μιλάω) ότι δεν είναι κομμάτια κρέατος. Δεκτό λοιπόν.
Τι ακριβώς θέλετε;
άσε που είμαι και κομπλεξικός με άχρηστες υπηρεσίες.
Δεν το δικαιολογώ σε επαγγελματία.
Έτσι είμαι.
Κι άλλοι το κάνουν γράφοντας σεντόνια με πράγματα που ξέρω ήδη ότι δεν γίνονται
ή καβαλάνε καλάμι από την καύλα ή φιγουράρουν με ποιήματα και διθυράμβους
αλλά δεν βγαίνω να γκρινιάξω.
Αξιολογώ βάση τιμής και υπηρεσιών. Συμπάθειες και ιστορικό μηδέν.
Υπό του μηδενός!
Σε τελική ανάλυση μπορείς να με προσπερνάς ή να έχεις συμπάθειες
όπου νομίζεις εσύ. Δεκτό κι αυτό.

Νομίζω τα βρήκαμε.

ο λόγος στον Ραμάντα, δεν μπορεί να κρύβεται την δύσκολη στιγμή.
Ας μας πει κι αυτός την γνώμη του.

Από μένα λήξη στο θέμα!




 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Σπιρτούλη πάρε για τα μαγαζιά Λιοσίων που πας κάποιες πληροφορίες.
Ήταν (αόριστος) πολύ καλά ξεκινώντας από το ισόγειο.
Λίγο παλιότερα ήταν 3 πολύ καλές εκεί. Και τώρα μπορούν να γραφτούν γιατί έφυγαν όλες.
Η Αλίσια με την Ναταλία οι πιο δυνατές.
Η δεύτερη σε έστιβε και την έστιβες αλλά καμιά φορά αγαπούσε τον στίφτη της.
Η Μισέλ από πίσω που το έσκαγε για Φυλής 74 υπόγειο και συμπλήρωμα εισοδήματος.
Αυτή δούλευε μόνο όταν ξέμενε αλλά σε πετούσε στο ταβάνι.
Άμυαλη όμως. Καλά, έτσι είναι οι πιο πολλές.

Στην συνέχεια η ξαδέρφη της Μισέλ, η Ρεβέκκα η κοντή σταμάτησε για λόγους
που δεν χρήζουν ενημέρωσης όπως κι ο φάκελος του Κένεντυ.
Δεν ξέρω ακριβώς αν ισχύει ότι είχα μάθει και όχι δεν ήταν άρρωστη.
Για άλλο λόγο σταμάτησε.
Στην τελευταία γραμμή η Κωνσταντίνα που έκανε απλό πρόγραμμα (η μόνη)
αλλά ήταν καύλα και απέδιδε.
Ύστερα ήρθε η Μπέτυ και άρχισε να χαλάει το πράγμα
αν και δεν φταίει μόνο αυτή.
Η συνέχεια γνωστή κι η κατρακύλα συνεχίζεται...

Η Κωνσταντίνα δουλεύει σχεδόν καθε μέρα στο 73α

Η Μισέλ δούλευε παράλληλα στη Φυλής;;  σύμφωνα με κάποιο μέλος, έχει φύγει προσωρινά και θα γυρίσει μετά τα Χριστούγεννα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το τι γνωρίζω εγώ και ο καθένας δεν είσαι εσύ σε θέση να το γνωρίζεις!

Γνωρίζω αρκετές Ρωσίδες του χώρου (μπουρδέλα, στούντιο, χορεύτριες κ.α) οι οποίες εγκατέλειψαν την Ελλάδα για τον λόγο που ανέφερα. Κάποιες πήγαν στην Βόρεια Ευρώπη για να πηγαίνουν μόνο με λευκούς και κάποιες στις Αραβικές χώρες για να παίρνουν τα πενταπλάσια όταν πηγαίνουν με σκουρόχρωμους.

Ταυτολογείς και κωλοτουμπάρεις.

Σου έγραψα " Δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις παρά μόνο για όσες ήδη νιώθεις έτσι
υπό την προυπόθεση μάλιστα ότι είναι έτσι" κι εσύ απάντησες ότι

"Το τι γνωρίζω εγώ και ο καθένας δεν είσαι εσύ σε θέση να το γνωρίζεις!"

Δηλαδή εγώ λέω ότι γνωρίζεις αυτά που γνωρίζεις κι εσύ λες ότι δεν γνωρίζω τι γνωρίζεις.

Οκ, ούτε εσύ. Πάτσι. Τα λέμε.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Έχω την εντύπωση ότι κουράζεσαι επιλεκτικά.
Προσωπικά δεν μπορώ-αρνούμαι και δε μου αρέσει να γράφω μονόστηλο.
Επιθυμώ και θέλω να εμπλουτίζω με λεπτομέρειες τις πουτάνες
(αυτά που γράφω είναι μόνο τα επιτρεπτά) γιατί μόνο έτσι πιστεύω βγαίνει άκρη.
Κι ύστερα πως θα δηλωθεί η διαφορετικότητα της οπτικής γωνίας;
εδώ φωνάζετε (γενικώς μιλάω) ότι δεν είναι κομμάτια κρέατος. Δεκτό λοιπόν.
Τι ακριβώς θέλετε;
άσε που είμαι και κομπλεξικός με άχρηστες υπηρεσίες.
Δεν το δικαιολογώ σε επαγγελματία.
Έτσι είμαι.
Κι άλλοι το κάνουν γράφοντας σεντόνια με πράγματα που ξέρω ήδη ότι δεν γίνονται
ή καβαλάνε καλάμι από την καύλα ή φιγουράρουν με ποιήματα και διθυράμβους
αλλά δεν βγαίνω να γκρινιάξω.
Αξιολογώ βάση τιμής και υπηρεσιών. Συμπάθειες και ιστορικό μηδέν.
Υπό του μηδενός!
Σε τελική ανάλυση μπορείς να με προσπερνάς ή να έχεις συμπάθειες
όπου νομίζεις εσύ. Δεκτό κι αυτό.

Νομίζω τα βρήκαμε.

ο λόγος στον Ραμάντα, δεν μπορεί να κρύβεται την δύσκολη στιγμή.
Ας μας πει κι αυτός την γνώμη του.

Από μένα λήξη στο θέμα!

το οτι σε προσπερναω οπως λες, ειναι το μονο σιγουρο πλεον... no worries !
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η Κωνσταντίνα δουλεύει σχεδόν καθε μέρα στο 73α

Η Μισέλ δούλευε παράλληλα στη Φυλής;;  σύμφωνα με κάποιο μέλος, έχει φύγει προσωρινά και θα γυρίσει μετά τα Χριστούγεννα.

Η Μισέλ πήγε λίγες φορές Φυλής. Την έχω δει εγώ οπως και γνωστοί μου.
Από τότε έχουν περάσει χρόνια. Μήπως λες άλλη;

Η Κωνσταντίνα τι να κάνει μόνη της εκεί μέσα; παρέα με ποιες;
έχω να πάω χρόνια εκεί. Έχει ερημώσει.
Αφού όλοι γκρινιάζετε. Μόνο εσένα σου αρέσει.

 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η Μισέλ πήγε λίγες φορές Φυλής. Την έχω δει εγώ οπως και γνωστοί μου.
Από τότε έχουν περάσει χρόνια. Μήπως λες άλλη;

Η Κωνσταντίνα τι να κάνει μόνη της εκεί μέσα; παρέα με ποιες;
έχω να πάω χρόνια εκεί. Έχει ερημώσει.
Αφού όλοι γκρινιάζετε. Μόνο εσένα σου αρέσει.

Α, άλλη Μισέλ λες εσύ.
Αυτή που λέγω εγώ ήταν μια μελαχρινή και σκουρόχρωμη.

Εγώ στο Λ73 πάω από το Φεβρουάριο. Δεν το ήξερα πιο παλιά..

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα στο Έλλης 3 έχει έρθει καινούργια κοπέλα ξανθιά όπως μου είπε η τσατσά που δουλεύει πρωί και μάλλον θα δουλέψει πρωί απόγευμα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Πηγα πρωι κατα τις 10 να δω την Αννα και τη Βερονικα στο Μ.Αλεξανδρου κουρτινα που τοσα πολλα ακουγονται.
Σκετη απογοητευση και οι δυο,μαλιστα της ειχα δει και το Σαββατο μεταμεσονυκτια βαρδια,μεσα δεν ξερω τι αποδοση εχουν γιατι δεν δοκιμασα αλλα στο οπτικο κομματι παιρνουν κατω απο τη βαση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πηγα πρωι κατα τις 10 να δω την Αννα και τη Βερονικα στο Μ.Αλεξανδρου κουρτινα που τοσα πολλα ακουγονται.
Σκετη απογοητευση και οι δυο,μαλιστα της ειχα δει και το Σαββατο μεταμεσονυκτια βαρδια,μεσα δεν ξερω τι αποδοση εχουν γιατι δεν δοκιμασα αλλα στο οπτικο κομματι παιρνουν κατω απο τη βαση.
Γεια χαρά όπως είχα αναφέρει σε προηγούμενη παράθεση εάν το ζητούμενο με τις κοπέλες αυτές δεν είναι η εμφάνιση αλλά μόνο οι υπηρεσίες τότε για10 ευρωπουλα είναι καλή προσφορά ειδικά η Άννα.

 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Γεια χαρά όπως είχα αναφέρει σε προηγούμενη παράθεση εάν το ζητούμενο με τις κοπέλες αυτές δεν είναι η εμφάνιση αλλά μόνο οι υπηρεσίες τότε για10 ευρωπουλα είναι καλή προσφορά ειδικά η Άννα.
δεν αμφισβητώ την εμπειρία την δικιά σου ούτε του άλλου συναδέλφου που έγραψε χτες ότι τις δοκίμασε, μπορεί μέσα να είναι όντως καλές, εγω έγραψα μόνο για την οπτική παρουσία των κοριτσιών.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κάτι που θυμήθηκα γιατί δεν πήγα πουθενά σήμερα...

Στο Περδίκας δεξί χθες το απόγευμα ήταν η Μαρία ο ξανθός κεφτές μαζί με την Αλέξάνδρα που βλέπεται
και είναι και χαμογελαστή αλλά η δεύτερη θα ξεκινούσε σήμερα.
Είπαν απλό για την πρώτη και ελ.στοματικό για την δεύτερη.

Η πρώτη έχει απορριφθεί προ πολλού όχι μόνο λόγω αχρηστίας αλλά κι επειδή βγαίνοντας
από το δωμάτιο κάποια μέρα

πριν καν βγει ολόκληρη...
πριν καν κλείσει την πόρτα...

είπε στο σαλόνι:

Πάμε;;;

γελοία εικόνα και φυσικά έφυγαν όλοι. Υπερξεπέτα!


 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Καλησπέρα μύστες πριν λίγο σε ορισμένα σπίτια στη Φυλής στην απογευματινή βάρδια
Φυλής 59 ισόγειο Άννα
Φυλής 66Α Αλεξάνδρα
Φυλής 69 όροφος Μαρία
Φυλής 71 ισόγειο Νικόλ
Φυλής 74 δεξιά Άννα
Φωκαίας 17 ισόγειο Κατερίνα, Μικαέλα
Φωκαίας 19 Αθηνά
Φωκαίας 25 όροφος Βερόνικα
Φυλής 61,67,74 αριστερά,Φωκαίας 9 αριστερά κλειστά
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα φίλοι !
Το Εξηκίου 18Γ λειτουργεί ;
Γιατί πέρασα χτες πρωί κατά τις 11 παρά και ήταν κλειστό..
Και όσες φορές περνούσα από εκεί τις προάλλες ήταν πάλι κλειστό..
Τι έγινε ; Σφραγίστηκε από την αστυνομία όπως το Χωματιανού 11 ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Παίδες έχεται παρατηρήσει ότι σε όλα τα δωμάτια και των 190 μπουρδέλων(περίπου) που υπάρχουν στο κέντρο της Αθήνας δεν έχουν 'ΡΟΛΟΙ ΤΟΙΧΟΥ'?????

:think:

Ίσως για να χτυπάνε οι τσατσάδες/τσάτσοι την πόρτα στα 5-8 λεπτά,ενώ ο πελάτης έχει την ψευδαίσθηση ότι κάθεται εκεί μέσα για 10-15 λεπτά..Ούτε τα στούντιο των 50 ευρώ δεν έχουν...

Όπως κάποιες φορές με μια βλαμμένη στο Λ73β.
Αν καταλάβατε για ποια λέω...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ισχύει. :thumbsup:

Το πρόβλημα είναι ότι έτσι υπάρχει ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ & ΑΓΧΟΣ!!!

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: Σε όλα σχεδόν τα δωμάτια των μασατζίδικων έχουν 'Ρολόι Τοίχου'.

Στο πρόγραμμα των 30' λεπτών...βλέπω το ρολόι και κάνω τα κουμάντα μου:

1) 10' λεπτά μασάζ.

2) 10' λεπτά τσιμπούκι.

3) 10' λεπτά σέξ.

ΤΕΛΟΣ.


Στην προκειμένη περίπτωση του μπουρδέλου που ο χρόνος είναι μόνο 10' λεπτά...αν υπήρχαν ρολόι τοίχου στα δωμάτια θα κάναμε τα κουμάντα μας συντονισμένα και χωρίς άγχος:

1) 2' λεπτά φιλάκια & αγκαλίτσες.

2) 3' λεπτά τσιμπούκι.

2) 5' λεπτά σέξ.

ΤΕΛΟΣ.

Ακριβώς,όπως τα λες..
Σε κάποια 20ευρα μπουρδέλα είναι 12-15 λεπτά..
Στα ακριβά μπουρδέλα (στούντιο) είναι 15 λεπτά και δε σου χτυπάνε πόρτα,απλά μπορεί να βιάζεται να φύγει η κοπέλα.Χαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
γεια χαρα μαγκες και ελπιζω ολα καλα.

καθε χρονο τετοια εποχη με επισκεπτεται ο ξαδερφος μου απο το εξωτερικο που λεει οτι πηζει στη δουλεια, δε βγαινει, δεν ειναι περπατημενος και με λιγα λογια ειναι ολιγον τις μαλακοπιτουρ.
ετσι λοιπον τον παω τσαρκα για να ριξει κανα μπουτσο και να ξελαμπικαρει γενικως.
ειχα μαζεψει καποιες οικονομιες ωστε να τον παω μια αξιοπρεπεστατη τσαρκα, οπως συνηθιζω αλλωστε. ελα μου ομως που μου την εκανε και με πουλησε λεγοντας μου οτι εχει δουλειες στο χωριο και αλλα παρομοια φυκια.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ μαλακοξαδερφε, σε γραφω στην καραπουτσακλαρα μου και παω μονος μου για τσαρκα.... ΜΑΛΑΚΑ !!!
(by the way, εχω χαλασει σχεδον ολο το μηνιατικο στα γαμησια αυτο το μηνα, αλλα χαλαλι).

πριν λιγο λοιπον σε αρκετα σπιτια με πανω κατω τις ιδιες και γνωστες σε ολους κοπελες.
σα να πηγαινω με τη γκομενα μου αισθανομαι με μερικες, αλλα παλι καλα που ειναι και αυτες και αντι να τον παιζουμε, ριχνουμε και κανα πουτσο.

στη διδυμου.
στο 7β η τζωρτζια,
στο 8 η λιλιαν, γνωστες μπαμπατσικες both.
by the way, αν αδυνατησει παλι η τζωρτζια της τον δινω ανετα, ετσι με τιποτα.

στη φυλης.
στο 54 κατω η τατιανα αδυνατισμενη, η οποια ετσι φαινεται και πολυ γαμω σαν κορμι... κορμαρα βασικα. θα τιμηθει στο κοντινο μελλον αν δεν παχυνει παλι, παρολο που η φατσα θελει σακουλα.
στο 56 η λιζα η μοντελαρα (αχχχ λιζααα).
στο 66α η αλεξανδρα για skinny και ρομαντικες καταστασεις, αλλα τον παιρνει ολον χαλαροτατα χωρις μα και μου.
στο 66δ η ιωαννα (η οποια παλια ηταν skinny και τωρα εγινε normal, αλλα και παλι ειναι αδιαφορη σαν παρουσια) και μια ακομη που ηταν σα γιουβαρλακι με καποια tattoos, αδιαφορη και αυτη.
στο 59 οροφος 2 κοπελες, αλισα και ντιανα (αν θυμαμαι καλα), μαπες both,
στο 59 κατω η κλασσικη μπαζολα αννα,
στο 72 η ιζαμπελλα που τελικα ειχα κανει λαθος το ονομα και την ειχα πει ρανια στο προηγουμενο post, μετρια αλλα με κωλαρα (καποια στιγμη θα τιμηθει, αλλα οχι σε αυτο το αθλιο γαμωμπουρδελο),
στο 84α η σονια (no further comments),
στο 84β οροφος μια κατερινα ψιλομπουλα με μπουτια αδιαφορη... σα θειτσα εμοιαζε βασικα,
στο 86 οροφος η μπεττυ, καλουτσικη παρουσια αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο,
στο 86 κατω το γλυκουλι-μικρουλι αντζελα για στρουμφοκαταστασεις,
στο 71 κατω η νικολ αδιαφορη,
στο 71 οροφος η κλασσικη στελλα (demi pension),
στο 69 μια που δεν θυμαμαι ονομα, αλλα μου εκανε σαν αλβανιδα αγροτισσα (αγρια φατσα, αλλα σωμα καλο αδυνατο σχετικα... με λιγα λογια με σακουλα της τον εδινες χαλαρα),
στο 67 οροφο η μαρια μελαχρινη πλεον
εδω εγινε η πρωτη καταθεση η οποια στο συνολο ηταν μετριοτατη αν και το σαλοναρισμα το εχει και σε πειθει να περασεις.
να πω οτι οταν ηταν ξανθια και δουλευε στη φιλιππιδου κατω δε μου αρεσε καθολου. ηταν και λιγο chubby. τωρα με την αλλαγη ειναι πιο sexy και ελαφρως αδυνατισμενη, με λιγα λογια σε πειθει η εικονα και μπαινεις.
στα ενδοτερα, καλη πιπα αλλα μεχρι εκει αν και δεν της το'χα. στον αγωνα ρεταρει (σε μενα τουλαχιστον). ποτε δε βρηκαμε τον αναλογο συγχρονισμο στο in-out.
μη οχι ετσι ποναω, οχι αλλιως δε με βολευει, οχι ετσι γιατι εμενα τωρα δε βολευει, αχ γιατι σου επεσε...
γενικως τραγωδια το μαρακι και μετα τη σημερινη 2η φορα, δεν ταιριαζουμε φαινεται και δε θα ξαναπαω εννοειται.
για να καταλαβετε την πρωτη δεν καταφερα να χυσω με την καμια μετα απο 15+ λεπτα μεσα, αλλα της εδωσα μια 2η ευκαιρια γιατι το παλεψε και δεν ηταν φολα ολκης, σημερα.
συνεχιζω....
στο 67 κατω η αλισα, ατσουμπαλη εντελως σα σωμα και ακωλη δυστυχως. κριμα ομως γιατι εχει βυζαρες και φαινεται καλο κοριτσι :cheesy:
στο 65β μια ανιτα εντελως παντελως αδιαφορη, καινουρια ειπε ο τυπος, στα παπαρια μου ειπα εγω και του'πα ciussss,
στο 65 οροφο μια ρανια, normal σε γενικο συνολο, αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο και αυτη,

στη φιλιππιδου.
στο 11 κατω η λωρα, καινουρια ειπε η τσατσα, καλη παρουσια αλλα προσωπικα δε με επεισε, σοβαρα ομως καλη παρουσια δεν κανω πλακα. παιζει να ηταν και η καλυτερη νεα κοπελα που ειδα. θα δειξει αν θα την τιμησω στο κοντινο μελλον.
στο 11 οροφο η τζοαννα (no further comments #2).

στη φωκαιας.
στο 17 κατω 2 κοπελες, η κλασσικη μιχαελα και η κατερινα με γυαλακια, καυλακι μικρο σε ηλικια, αλλα κατι ειχε ο κωλος της και με ξενερωσε στο σαλοναρισμα που την ειδα, αλλιως θα περναγα γιατι την ειχα μπανισει στην προηγουμεη τσαρκα μαζι με την ναταλυ στο 17 οροφο και τη γουσταρα σαν εικονα. κατι γραμμες ειχε σαν καψιματα για να καταλαβετε καπως.
στο 17 οροφο, 2 κοπελες και εδω η παολα που δε μου κανει και η ρωξανη που τοσα γραφτηκαν για αυτην, αλλα μια απλη και αδιαφορη κοπελα ειναι. no big deal δηλαδη.
στο 19 η αθηνα που και αυτη δε μου κανει σαν εικονα,
στο 25 οροφο η βερονικα (Ε Μ Ε Τ Ο Σ και δε χρειαζεται να ξαναπω κατι για δ'αυτην),
στο 25 κατω η τζανινα που σε σχεση με την πρωτη πρωτη φορα που την ειχα δει (φιλιππιδου 17 οροφο) και ελεγα οτι θα περασω την επομενη για να τη δοκιμασω, με χαλασε ετσι οπως ηταν και εκανα μεταβολη.
μπορει ισως στο κοντινο μελλον και αυτη αμα κανει καμια αλλαγη της προκοπης.
στο 27 κατω 2 κοπελες, η κλασσικη χριστινα και μια καινουρια για μενα, η μελινα που σε γενικο συνολο ηταν καλη σαν παρουσια προς milf κατηγορια, αλλα δε μπηκα γιατι ειχε και λαο.
εδω επισης ηταν και η ωραια τσατσα, αλλα αυτην τη φορα φοραγε παλι τα γυαλια.
στο 27 μεση η magica de spell ευα, για skeleton κατασταση λιγο πριν τον ταφο δηλαδη,
στο 27 οροφο η ναταλια.
εδω εγινε η 2η καταθεση που παιχτηκε γαμησαρα με την τυπισσα.
καταρχην ειναι μεγαλη καυλα σαν παρουσια παρολο που εχει παρει λιγο σε σχεση που την ειχα γαμησει την πρωτη φορα πριν καιρο στο 27 μεση. και εκει ειχαμε ριξει τρελο γαμησι.
και παλι λοιπον γαμησαρα με γλωσσοφυλα και γενικως φιλια στο στομα, χαμουρεμα απο την αρχη στην εισοδο, πιπα φοβερη χωρις καποτα εννοειται γιατι το ΚΑΡΑΕΧΕΙ.
sex σε 2 στασεις, 1η σε cow στην οποια μου εχει πιασει τα χερια στο κρεβατι, εχει παρει τον ελεγχο αυτη και καλα, να παιζει μπαλα οπως γουσταρει με τρελα κουνηματα πανω-κατω και τριψηματα, με αποτελεσμα να χυσει πρωτη φορα και να μου λεει oh my god.
2η σταση ορθιος εγω να την εχω στα 4, οπου να δινω πονο τρελο, να τη χαιδευω στην πλατη, να τη φιλαω  σε πλάτη, αυτια, στομα και μαγουλα και να παιζει το μουνι της αυτη σε συνδιασμο με μενα με αποτελεσμα να χυσει και 2η φορα. να της παιζω το μουνι και εγω ταυτοχρονα οπως τη γαμαω και τρελενεται η τυπισσα με αποτελεσμα να καυλωσω στο full και να χυσουμε μαζι (απ'οτι καταλαβα).
στο τελος να μου λεει thank you και thank you. γλωσσοφυλο και byesss, c u again next time babe !!!
στα standards μου και αυτη εννοειται.
συνεχιζω...
στο 24 οροφο η πολυαγαπημενη αννα που εχω ξανα-αναφερει η οποια μου ειπε οτι ειναι η τελευταια της μερα και οτι θα επιστρεψει μετα απο 2-3 μηνες.
εδω εγινε η 3η καταθεση για την οποια δε χρειαζεται να πω κατι, αφου εχω ξανα-αναφερθει για τη συγκεκριμενη κοπελα σε προηγουμενο post. γενικως εχουμε χημεια τρελη και κανουμε γαμησαρες αυτο μονο.

στο γυρισμο για το σπιτι, ειπα δεν παω και μια studioτσαρκα συγγρου ???
οπως και εγινε δηλαδη...( και γαμηθηκα στον ποδαροδρομο).

μπηκα λοιπον και στα 2 της αριστοτελους, στο συγγρου 232 και στο της τριγγετα.
τις κοπελες με τις βαρδιες τους μπορειτε να τις δειτε στα αναλογα sites για να μη γραφω τα αυτονοητα.

μαγκες μου οι κοπελες της φυλης δεν εχουν να ζηλεψουν ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ απο αυτες που ειδα.
μπορω να πω οτι ειναι και καλυτερες κιολας καποιες (ιδιως τα standards που εχω), επομενως τζαμπα 50αρικα.
εδω θα μου πειτε για το θεμα καθαριοτητας και χρονου και οτι αλλο βγαλει ο νους σας, αλλα ειλικρινα ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΤΕ.
το μονο που δικαιολογω ειναι οτι ισως πετυχα ακυρες βαρδιες με ακυρες κοπελες.
ναι οκ αυτο το δεχομαι, αλλα μιλαω με αυτα που ειδα και κανω συγκριση με αυτα που εχω γαμησει.

φυλης και παλι φυλης.
μια χαρα μουνακια βρισκω και μια χαρα γαμησαρες ριχνω με μερικες και κυριως με τα standards μου, επομενως... slow the eggs !!!
αυτα...

p.s. : sorry και παλι για το σεντονι (spirtoyli εχει απορρυπαντικο μη φοβασαι :cheesy:).
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Βραδινη εξορμηση βραδυ Δευτερας στο μεταξουργειο και απο τα λιγα που ειδα στη 3η βαρδια

Ιασωνος 2Β εκεινο στον οροφο το μονο του,βρισκοταν η Νατασα.

Ιασωνος 1Γ Η Μπελλα

Ιασωνος 10 2 γυφτακια μου φανηκαν...μελαχροινα,το ενα πολυ αδυνατο,το αλλο αδυνατο ΑΛΛΑ με τσουπωτη κωλαρα!!!Τι κωλος ηταν αυτος??Αναγνωριζετε ποια λεω?Αξιζει μια δοκιμη?Στο δεξι της στηθος εχει μια γραμματοσειρα τατουαζ.

ΜΑ 28 κουρτινα η Ναταλι νταρντανο με βυζοτορπιλες απο ΜΑ22 Ισογειο πολλα υποσχομενη στο σαλονι αλλα μεσα τυπικα.

ΜΑ 28 στο διπλα στο υπογειο η Σοφια...η κυρια της υποδοχης ηταν πιο καυλιαρα απο την Σοφια αλλα πολυ αδυνατη για τα γουστα μου... Η σοφια ξανθια μιλφ φορουσε μια κατακοκκινη νυχτικια σαν αυτες που φορανε οι κυριες οταν γυρνανε απο το μεγαρο και εχει πισω ουρα απο τουλι κοκκινο για να φανταζεσαι τι κωλαρα κρυβεται εκει πισω καθως τα πορνοπεδιλα της τονιζουν τις γαμπες και ορθωνουν τα κωλομαγουλα-πως να το κανουμε αλλωστε-και για καποιο λογο ειχε τρυπες αυτη η νυχτικα στα στηθη της και τα ειχε εξω φορα παρτιδα,ωραια στηθη,στητα,2αρια θα ελεγα πως ηταν..

η οποια κυρια Σοφια με ενημερωσε οτι κανει "καταπληκτικη πιπα" ολες τις στασεις και χυσιμο στα στηθη.

Περασα στο δωματιο το ευρυχωρο στα αριστερα,ηρθε η κυρια Σοφια και εβγαλε αυτο το φανταστικο και συναμα καλτ νυχτικο και ψιλοξενερωσα...με ρωτησε αν θελω ΚΑΙ σεξ...ενω καθαρισε πολυ καλα το πουτσοκεφαλο μου με το μαντηλι.
Φορεσε το προφυλακτικο με την τεχνικη γεμιζω το εντερο και εχω ενα λουκανικο και το εφαρμοσε καλα καλα στη βαση το λαστιχο να μη παιρνει αερα ο πουτσος μου,κοινως με κατσιασε και αρχισε μια πιπα φυσιολογικη με αρκετο δοντι και χερι καθως κρατουσε την βαση λες και ειχε βεντουζαρει το δονητη στο πλακακι για να ειναι σταθερος....αρχισε μετα κατι σαλια και ρουφηγματα περιεργα αλλα ενταξει εχω δει-νιωσει και καλυτερα!

Πηγαμε στο πισωκολλητο οπου η κυρια Σοφια ξεκινησε την πρωτη της κλεψια...δεν ανοιξε τα ποδια παρα τα εκλεισε και επρπε να αφησω εγω ανοιχτα τα δικα μου...δεν δινω και πολυ σημασια αλλα καταβαθος ειχα ξενερωσει...ξεκινω το σφυροκοπημα αλλα η κυρια Σοφια συνεχισε με δευτερη κλεψια,ειχε το χερι της στο μουνι της..και σκεφτομαι εδω ειμαστε το παιζει το μουνακι της...αλλα δεν το επαιζε,ειχε θυληκωσει τον πουτσο μου για εξτρα διεργεση και να τελειωσω πιο γρηγορα...προτιμουσα να μου επιανες τα αρχιδια κυρα Σοφια αλλα οχι και ετσι...ε εκει δεν εχυσα ποτε..απλα εριξα μερικες δυνατες πουτσιες και τα παρατησα.
Το καταλαβε ομως και μου ζητησε να μου τον παιξει και να χυσω στα βυζια της...δεν ηθελα..αλλα επεμενε να μου βγαλει και αυτη το προφυλακτικο και να μου τον καθαρισει...

Ντυθηκε,ειπαμε καληνυχτα και εφυγε.
Οταν βγηκα απο το δωματιο πεταχτηκε ξανα απο το κουρτινακι και με αποχαιρετησε ακομη μια φορα.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom