Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 308 άτομα (38 μέλη και 270 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλησπερα απο μενα,εκανα μια βουτια γλυφαδα,και πηγα με το αμαξι μια βολτα στην πιατσα

αυτα απο μενα

ιωαννινων 5 Ιρις με φουλ,και ζαννα, η ιρις ηταν για μονο πρωι αλλα τελικα εκατσε και απογευμα

ιωαννινω 3 ελενη μεχρι στης 10 με φουλ χωρις κωλο,και ερικα μεχρι το πρωι με φουλ και κωλο μεσα


Πηγα ποιο κεντρο ,αγιου πετρου 7 τατιανα μεχρι στης 12 τα μεσανυχτα



και μια βολτα απο διδυμου


7 Α Αλίνα  με απλο
7 Β Χριστίνα    με απλο
8 Α Νικόλ  απλο και 69

απο εδω και κατω ολες ελευθερο στοματικο

18 Β Ντιάνα
18 Α Σόνια
20 Αμίρα
22 Αγγέλα
22 ορ. Κλειστό
27 Ελένη Βερόνικα Αλέξια Μαρία ολες με ελευθερο στοματικο

Αυτα μαγκες μου,δεν αντεξα αλλο ημουν απο το πρωι παραλια


πηγαινοερχομαι επαρχια γιατι ειμαι απο χαλκιδα κιολας,Πραγματικα η αθηνα το καλοκαιρι ειναι μια κολαση και μιση ,ζεστη,αστεγοι,βρωμια,πρεζονια,ταλαιπωρια στε μεσα μεταφορας οποτε δεν εχω το αμαξι τυγχαινει να ειναι φισκα τα παντα κλπ κλπ,απορω πως αντεχετε

Μεχρι να παω χαλκιδα ξανα για λιγες μερες θα προσπαθω να σας ενημερωνω,και οσους υποψιαστουν οτι μπορει να ειμαι πλαστο προφιλ παλιου μελους,κακο του κεφαλιου τους  :),απλα παντα παρακολουθουσα ενημερωσεις και επειδη εχουν σταματησει η περισσοτεροι μπηκα λιγο μπας και βοηθησω,ευχαριστω γιωργος..
Η αστεγοι ειναι σημαντικο κοινωνικο προβλημα και μπραβο σου φιλε που το ανεφερες; μηπως θα σε ενδιεφερε να γινεις πικεριστης;
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Μαγκες, γνωριζει κανεις αν η Αμιρα στο Διδυμου20 ειναι η ιδια που δουλευε και στο 27? Ρωσσιδα με ασιατικα χαρακτιριστικα, ξανθο μακρυ μπουκλοτο μαλλι, κολαρα.
Φχαριστω ε...
 

Giorgos_80

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
72
Πόντοι
0
Η αστεγοι ειναι σημαντικο κοινωνικο προβλημα και μπραβο σου φιλε που το ανεφερες; μηπως θα σε ενδιεφερε να γινεις πικεριστης;
Καλησπερα φιλε μου, ειμαι ανθρωπος που δεν εχω τον ωχαδερφισμο του ελληνα,μακαρι να ειχα μεγαλη οικονομικη δυνατοτητα να μπορουσα να βοηθησω,γιατι και σαν εικονα το κεντρο της αθηνας ειναι και χειροτερο απο το κεντρο των τιρανων


 

Giorgos_80

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
72
Πόντοι
0
Σημέρα λοιπον,αλλη μια βολτα,μεσημερι μεχρι της 6 ηταν αυτες εδω,αρκετες ειναι διπλοβαρδιες και ειναι και μεχρι της 11,τσεκαρετε σας παρακαλω οσοι θελετε


Λοιπον 

ΦΥΛΗΣ Μονο

71 Στελλα με απλο
69Α τζουλια με απλο
65Β σονια
65Α ελλη
84  Χριστινα
84β Συλβανα απλο
86 α  Μαρια ,αυτην την θυμαμαι και παλια
59 χριστινα απλο και 69
54β Αλινα απλο
54α  Τατιανα με κωλαρα,χανει στο προσωπο δυστηχως

Ολα τα υπολοιπα,φυλης,φωκαιας κλπ η πλειοψηφια κλειστα

στο 59 και 54 ειναι ακομα αυτες απλα εχουν αλλαξει σπιτια αυτες του 54 πηγαν στο 59, και αυτη του 59 στο 54 τωρα το απογευμα

Καλη συνεχεια
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Τυπε με επεισες με την ενημερωση σου και πεταχτηκα να την δοκιμασω!
Οπως ακριβως τα περιγραφεις ειναι απο ομορφια και χαρακτηριστικα,απο ρωγαρες και κολαρα!!!
ΑΛΛΑ στο σαλοναρισμα φανηκε κουρασμενη,ισως και μουτρωμενη...μεσα στο δωματιο βεβαια χαμογελαστη αλλα οχι τοσο διαχυτικη...θα αφησω και κριτικη με περισσοτερες πληροφοριες.
Πρέπει να την έχουν καταξεσκίσει γι'αυτό δεν είχε κεφάκια. Δεν βλέπω να μένει για πολύ στο βρωμερό Μεταξουργείο...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
Καλησπερα φιλε μου, ειμαι ανθρωπος που δεν εχω τον ωχαδερφισμο του ελληνα,μακαρι να ειχα μεγαλη οικονομικη δυνατοτητα να μπορουσα να βοηθησω,γιατι και σαν εικονα το κεντρο της αθηνας ειναι και χειροτερο απο το κεντρο των τιρανων
Ιδίως στο κέντρο στα Τίρανα,όπου και πήγα προσφάτως,είναι σαν να είσαι σε κάποια δυτική ευρωπαική πόλη.Επίσης να πώ ότι έχει αλυσίδα απο πλατείες και πάρκα -επίσης στο κέντρο- και δενδροστόλιστα πλακόστρωτα,με φωτισμό και 24ωρη αστυνόμευση.Να πω ότι στον ένα μήνα που έμεινα στην Αλβανία και την γύρισα σοκαρίστικα απο το γεγονός ότι φτιάχνουν δομές είτε ιδιωτικής είτε δημόσιας εκμετάλλευσης,τις οποίες και οι πολίτες σέβονται και διατηρούν και μας κατουράνε σε πάρα πολλά πράγματα και ένα απο αυτα είναι οι πρεζάκηδες,οι ζητιάνοι και οι άστεγοι που δεν υπάρχουν και αν υπάρχουν δεν είναι στο κέντρο ή σε τουριστικά μέρη.Αν βάλεις και τις τιμές χώμα καήκαμε.
 

Giorgos_80

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
6
Like
72
Πόντοι
0
Μυστες ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η Φωτεινη Κολωνου 27 οροφο?η διακοπαρει?

Καλησπέρα,ρωτησα την τσατσα και μου ειπε τον σεπτεμβριο ισως επιστρεψει,δεν ειναι σιγουρο,τυχερος εισαι γιατι του μεταξουργειου δεν ειμαι και πολυ
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μαγκες, γνωριζει κανεις αν η Αμιρα στο Διδυμου20 ειναι η ιδια που δουλευε και στο 27? Ρωσσιδα με ασιατικα χαρακτιριστικα, ξανθο μακρυ μπουκλοτο μαλλι, κολαρα.
Φχαριστω ε...

Ναι η ίδια είναι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.474
Κριτικές
94
Like
46.798
Πόντοι
17.311
λοιπον, επισκεψη πριν λιγο στην αλλη μοντελα που κραζουν οι περισσοτεροι και που ακουει στο μπουρδελοnickname ΤΖΕΣΙΚΑ. αφου εψαξα πρωτα να ξαναγαμησω την ΛΙΖΑ και δεν την προλαβα δυστυχως, γαμω τα λεωφορεια μου γαμω (ηταν πρωινη απο οτι μου ειπαν), ειπα να δοκιμασω την ΤΖΕΣΙΚΑ. επειδη δε γραφω μαλακιες και ουτε εκθειαζω πουτανες γιατι απλα δε χρειαζεται, Ε Δ Ω.... συμφωνω με ολους οσους την κραζουν. η γκομενα ειναι απλα μια ωραια γκομενα, (ενα ωραιο κομοδινακι θα ελεγα πιο σωστα) και σημερα με αυτο το πορνοσταρικο μαυρο διχτυωτο κορμακι που φοραγε, φαινοταν ακομα πιο ωραια μιας και αναδεικνυε παρα πολυ την κορμαρα που εχει. η καριολα με καυλωσε και περασα (ΚΑΡΧΙΑΑΑΑΑΑ). η τυπισσα ειναι ομως μουγκαφον. τι της ελεγα γλυκολογα, τι εκανα αστειακεια-την πειραζα μπας και γελασει λιγακι, αυτη απολυτως τιποτα ηταν σε φαση mute. δε γαμιεται λεω... τουλαχιστον να το ευχαριστηθω οσο ειναι, εφοσων δεν προκειται να ξαναπαω εννοειται. αφου εγλειψα λιγο τα ωραια της φυσικα βυζια και χουφτωσα το θεσπεσιο κωλαρακι της, εκανα 2 στασεις ολες και ολες. πανω και doggy, μιας και οταν ειναι ετσι η αλλη, δεν εχω ορεξη για περισσοτερο μπαλαμουτι. τελος... για οσους γουσταρουν ενα ακομα ωραιο-πολυ ωραιο μωρακι οντως, που απλα θα εχουν να λενε οτι γαμησανε, να πανε να το γαμησουν. για παραπανω απο 1... αντε 2 το πολυ φορες, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ !!! καλα γαμησια και καλες τσαρκες μαγκες !!!

P.S. : αν περασει κανεις απο φιλιππιδου 11 οροφο, να κανει μια ενημερωση αν δουλευει ακομα η ΣΑΡΑ η' αν την εκανε για διακοπες η καρια (εχω καιρο να τη γαμησω και μου εχει λειψει). δεν εχω αμαξι και δε μπορω να τσαρκαρω after midnight. ευχαριστω εκ των προτερων για οποιον κανει ενημερωση !!!
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Προσωπικά στη φυλής έχω να πάω καιρό γιατι βλέπω ότι αρχίζουν οι φόλες.Την είχα βρει με το Αγ.Πέτρου τότε που ήταν η Βερόνικα και η Τζέσικα,τώρα έχει χαλάσει και αυτό,μόνο η Πατρίσια αξίζει και πιπινου 118 που αξίζει φουλ.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Ιδίως στο κέντρο στα Τίρανα,όπου και πήγα προσφάτως,είναι σαν να είσαι σε κάποια δυτική ευρωπαική πόλη.Επίσης να πώ ότι έχει αλυσίδα απο πλατείες και πάρκα -επίσης στο κέντρο- και δενδροστόλιστα πλακόστρωτα,με φωτισμό και 24ωρη αστυνόμευση.Να πω ότι στον ένα μήνα που έμεινα στην Αλβανία και την γύρισα σοκαρίστικα απο το γεγονός ότι φτιάχνουν δομές είτε ιδιωτικής είτε δημόσιας εκμετάλλευσης,τις οποίες και οι πολίτες σέβονται και διατηρούν και μας κατουράνε σε πάρα πολλά πράγματα και ένα απο αυτα είναι οι πρεζάκηδες,οι ζητιάνοι και οι άστεγοι που δεν υπάρχουν και αν υπάρχουν δεν είναι στο κέντρο ή σε τουριστικά μέρη.Αν βάλεις και τις τιμές χώμα καήκαμε.

Δεν σε ξέρω, αλλά μ' αυτά που λες χειρότερος είσαι γιατί είσαι σκατόψυχος  :vomit:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.474
Κριτικές
94
Like
46.798
Πόντοι
17.311
Προσωπικά στη φυλής έχω να πάω καιρό γιατι βλέπω ότι αρχίζουν οι φόλες.Την είχα βρει με το Αγ.Πέτρου τότε που ήταν η Βερόνικα και η Τζέσικα,τώρα έχει χαλάσει και αυτό,μόνο η Πατρίσια αξίζει και πιπινου 118 που αξίζει φουλ.

οι πραγματικες φολες ειναι λιγες, απλα καποιες δεν το εχουν. αν δεν πας ομως, δε θα μαθεις... ετσι ειναι.
την ΒΕΡΟΝΙΚΑ δεν την προλαβα. μια φορα ειχα περασει να τη δω απο κοντα, γιατι ειχα δει κατι photos της και μου αρεσε παρα πολυ. δυστυχως δεν ειχα φραγκα να περασω τη συγκεκριμενη μερα. περασα μια αλλη και ειχε φυγει απ'οτι μου ειπαν. :((( ελπιζω να ξαναρθει και να την τιμησω δεοντως παντως.
 

Slenderdancer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2018
Μηνύματα
111
Κριτικές
18
Like
423
Πόντοι
291
Ρε σεις, δεν θα ήταν ωραία να έχουν λογαριασμό τα ρδελαΜπου και να ανεβάζουν εδώ τις κοπέλες που έχουν στη βάρδια?
Φωτό με εσώρουχα. Ακόμα και ντυμένες!
Δεν θέλουμε να τον παίζουμε με αυτές.
Απλά να μειώσουμε το περπάτημα για να βρούμε κάτι αξιόλογο!
Όποιος θέλει βέβαια,κάνει τις βόλτες του και απολαμβάνει σαλοναρισμα.

Αναπτυξτε
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Μάγκες καλά γαμήσια!ξερουμε τι ώρες δουλεύει η μπαρμπορα και που;καλό καλοκαίρι σε όλους!
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Καλημέρα σε ολουσσσσσς!!!
Ξέρουμε αν η Αντριάνα παίζει ακόμα μπαλίτσα στο χωματιανου 11β πρωινή βάρδια...;;;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom