Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (20 μέλη και 216 επισκέπτες)

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Σοβαρά τώρα ; Πέθανε ; Θα σαλταρο αδερφέ πες ότι με τρολαρης σε παρακαλώ
Ρε φιλαράκο Formet εύχομαι ολόψυχα να μην έχεις κολλήσει τίποτα.Αλλα συγνώμη κιόλας ηθελεστα και παθεστα. Επιτρέπεται τέτοια απερισκεψία!Ακαποτο σεξ με πτανα σε μπουρδέλο??. :uglystupid: :uglystupid: :headbang:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ρε φιλαράκο Formet εύχομαι ολόψυχα να μην έχεις κολλήσει τίποτα.Αλλα συγνώμη κιόλας ηθελεστα και παθεστα. Επιτρέπεται τέτοια απερισκεψία!Ακαποτο σεξ με πτανα σε μπουρδέλο??. :uglystupid: :uglystupid: :headbang:
4 χρόνια πήγαινα με την Εβελίνα φίλε μου με είχε διαβεβαίωση ότι κάνει καλή ζωή και γλωσσόφιλα κάνει με πολύ πολύ λίγους .. για ακαποτα σεξ μόνο παλιά που ήταν παντρεμένη όποτε ειμουν ήρεμος ότι δεν υπαρχη κανένα θέμα !! Τώρα μου λένε πιο πάνω σε ερώτηση μου για το που είναι η Εβελίνα απαντάνε με νεκρώσιμο ακολουθία !! Απαντά ρε μητσαρα με τρολαρης η έμαθες ότι όντος πέθανε ;
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Μπράβο η Εβελίνα...και την είχα και για συνειδητοποιημένη και σοβαρή πουτανα. Αλλά είσαι και συ formet... :jerking:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Ρε τωρα σοβαρά ολοκληροι μαντραχαλοι κ κάνετε ακαποτα σε ρδελα ειστε σοβαροί??δν νοιαζεστε για τον εαυτό σας δηλαδή τόση αγνοια ελεος ρε μαγκες σεβαστειτε τις ζωες σας πουτανες ειναι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Μπράβο η Εβελίνα...και την είχα και για συνειδητοποιημένη και σοβαρή πουτανα. Αλλά είσαι και συ formet... :jerking:
είμαι τύπε καθαρός σε όλα , ήταν καθαρή σε όλα και κάναμε έρωτα άφοβα χωρίς καποτα τόσο κακό; Αποκλείετε να μην είναι καλά απλά ξεκουράζεται φευγο σε λίγο για αχαρνων να ρωτησο την τσατσα
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
...αυτό το 15αρι δεν το καταλαβα...γιατί 15€?...επειδή είναι καινούργια?...η Βαλέρια έχει 10€ επειδή δουλεύει ενάμιση χρόνο στο Μετάξι?...μαλακίες...

Η Βαλέρια πολύ ωραίο μωράκι για Μεταξουργείο πως και δεν έγινε μεταγραφή φυλής; Στα του αγώνα τι λέει; Με τι διάθεση γαμιουνται εκεί μέσα ρε φίλε πραγματικά απορώ...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Μπράβο η Εβελίνα...και την είχα και για συνειδητοποιημένη και σοβαρή πουτανα. Αλλά είσαι και συ formet... :jerking:
..."σοβαρή πουτάνα"?...

... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...

...man μου έφτιαξες την μέρα...έχω λιώσει λέμε...

... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
είμαι τύπε καθαρός σε όλα , ήταν καθαρή σε όλα και κάναμε έρωτα άφοβα χωρίς καποτα τόσο κακό; Αποκλείετε να μην είναι καλά απλά ξεκουράζεται φευγο σε λίγο για αχαρνων να ρωτησο την τσατσα

Αν δεν τρολαρεις και κάνεις χαβαλε και πραγματικά αναρωτιεσαι αν είναι κακό να πηγαίνεις με πουτανα συστηματικά χωρίς προφύλαξη...Εδώ έγινε χαμός με την Ελένη από Αλκιβιάδου που λένε ότι γαμιεται δεξιά αριστερά ακαποτα και ποιος ξέρει τι αρρώστιες κουβαλάει και συ έτρεξες μην χάσεις το κελεπουρι.
 

Geoper

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
38
Πόντοι
0
Συναγωνιστες, η Μαρσελα απο Μαραθωνος 59 ξερετε που εχει χαθει?
Είχε φύγει από Ελλάδα και εργαζόταν Ισπανία μου φαίνεται, μου είχε πει η τσατσα οτι θα γυρνούσε το καλοκαίρι, αλλά δεν έχω μάθει κάτι. Αν ξέρει κανείς τπτ ας μας πει γιατί και εγώ την ψάχνω.
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Η Βαλέρια πολύ ωραίο μωράκι για Μεταξουργείο πως και δεν έγινε μεταγραφή φυλής; Στα του αγώνα τι λέει; Με τι διάθεση γαμιουνται εκεί μέσα ρε φίλε πραγματικά απορώ...
...man άμα φεύγεις κάθε μέρα με 150 euro στην τσέπη...την βρίσκεις την διάθεση...
...να στο πω κι αλλιώς?...
...στα κωλοχώρια της Μολδαβίας νομίζεις ότι είναι πολύ πιο καθαρά?...
...χέσε μέσα είναι και εκεί...

...η Φυλής έχει απαιτήσεις...δεν βγαίνει εύκολα το 20αρι πλέον...οπότε για να μην έχει πάρει μεταγραφή η Βαλέρια...μάλλον δεν το δουλεύει το δεκάρικο που ζητάει...οπότε θα μείνει στο δεκάρικο...
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
..."σοβαρή πουτάνα"?...

... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...

...man μου έφτιαξες την μέρα...έχω λιώσει λέμε...

... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...

Δεν εννοώ να έχει μάστερ και να μιλάει 3 γλώσσες. Σοβαρή ως προς το πώς αντιλαμβάνεται αυτό που έχει επιλέξει να κανει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Αν δεν τρολαρεις και κάνεις χαβαλε και πραγματικά αναρωτιεσαι αν είναι κακό να πηγαίνεις με πουτανα συστηματικά χωρίς προφύλαξη...Εδώ έγινε χαμός με την Ελένη από Αλκιβιάδου που λένε ότι γαμιεται δεξιά αριστερά ακαποτα και ποιος ξέρει τι αρρώστιες κουβαλάει και συ έτρεξες μην χάσεις το κελεπουρι.
στην Ελένη ένα καρφομα έκανα και καπάκι το έβγαλα και έχυσα στα μουνοχειλα ρε τύπε μου ήταν της στιγμής !!! Και δεν τρολαρο! Μα αυτή δεν ξαναπάω ... με την Εβελίνα με καίει αλλά πάω αχαρνων σε κανα μισάωρο να ρωτησο !! Είπα δεν είναι κακό γιατί με είχε διαβεβαίωση η Εβελίνα πως όλα είναι οκ!!!!! Πέρα από αυτό με την Εβελίνα έχω καψούρα μεγάλη πως να στο πω να καταλάβεις άλλιως !!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
...man άμα φεύγεις κάθε μέρα με 150 euro στην τσέπη...την βρίσκεις την διάθεση...
...να στο πω κι αλλιώς?...
...στα κωλοχώρια της Μολδαβίας νομίζεις ότι είναι πολύ πιο καθαρά?...
...χέσε μέσα είναι και εκεί...
Όπως το λες και στην Μολδαβία πολύ πίκρα φτώχεια πείνα και προοπτική καμία αλλά για να καταλάβετε πόσο μπουρδέλο σουρωτηρι έχει γίνει η χώρα μας έρχονται εδώ από Μολδαβία για τρεις μήνες με βίζα κονομανε φράγκα που στην Μολδαβία δεν θα έβγαζαν ποτέ και γυρίζουν πίσω με καβαντζα από το Ελλαντα έτσι απλά Ελλάδα η χώρα της ευκαιρίας για μαύρο χρήμα αφορολογητο εύκολο και ανεξελεγκτα
Κανονικά αν είχαμε κράτος θα έπρεπε να έχει  αυξήσει δύο και τρεις φορές την τρίμηνη βίζα ώστε να μην μπορεί η κάθε τυχοδιωκτρια να κονομαει χωρίς καμία συνέπεια
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
...man άμα φεύγεις κάθε μέρα με 150 euro στην τσέπη...την βρίσκεις την διάθεση...
...να στο πω κι αλλιώς?...
...στα κωλοχώρια της Μολδαβίας νομίζεις ότι είναι πολύ πιο καθαρά?...
...χέσε μέσα είναι και εκεί...

...η Φυλής έχει απαιτήσεις...δεν βγαίνει εύκολα το 20αρι πλέον...οπότε για να μην έχει πάρει μεταγραφή η Βαλέρια...μάλλον δεν το δουλεύει το δεκάρικο που ζητάει...οπότε θα μείνει στο δεκάρικο...
Αυτή η Βαλέρια έχει μεγάλο στήθος;
Τι πρόγραμμα κάνει και που και πότε την βρίσκουμε;
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Όπως το λες και στην Μολδαβία πολύ πίκρα φτώχεια πείνα και προοπτική καμία αλλά για να καταλάβετε πόσο μπουρδέλο σουρωτηρι έχει γίνει η χώρα μας έρχονται εδώ από Μολδαβία για τρεις μήνες με βίζα κονομανε φράγκα που στην Μολδαβία δεν θα έβγαζαν ποτέ και γυρίζουν πίσω με καβαντζα από το Ελλαντα έτσι απλά Ελλάδα η χώρα της ευκαιρίας για μαύρο χρήμα αφορολογητο εύκολο και ανεξελεγκτα
Κανονικά αν είχαμε κράτος θα έπρεπε να έχει  αυξήσει δύο και τρεις φορές την τρίμηνη βίζα ώστε να μην μπορεί η κάθε τυχοδιωκτρια να κονομαει χωρίς καμία συνέπεια
...μην τους βάζεις ιδέες man...
...άσε τα μικρά να έρχονται για 3 μήνες...και να τα πληρώνουμε 10 euro...αμοιβαίο είναι το όφελος...
...και αυτές κονομάνε...και εμείς γαμάμε φτηνά...έστω και σε αχούρια...

...οι φόροι δεν κάνουν καλό σε κανέναν...μόνο στο κράτος...που με αυτούς πληρώνει αργόσχολους για να ξύνονται μπροστά σε έναν υπολογιστή...μέχρι να στερέψει η φοροδοτική ικανότητα του κόσμου...και να αναγκαστεί να κάνει τις περικοπές που δεν θέλει να κάνει...
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Αυτή η Βαλέρια έχει μεγάλο στήθος;
Τι πρόγραμμα κάνει και που και πότε την βρίσκουμε;
...απλό πρόγραμμα Quaresma...έχει πολύ ωραίο στήθος η άτιμη...αλλά το φυλάει για τον "καλό" της...
...απόγευμα την βρίσκεις...Κολωνού30Β...

...ψιτ ρεμάλια?...αυτή η καινούργια...η Μάγια...σήμερα θα είναι βραδυνή βάρδια...μην πάτε και στηθείτε από τις 16:30... :grin: :grin: :grin:...
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
Επισης θέλω να πω και αυτό που με τρώει πραγματικά τύποι μου και οποίος ξέρει ας μου πει .. έχω κάνει πολλές φορές ακαποτα με την Εβελίνα αχαρνων 85 .. μειλαμε είχε αρκετές φορές βγει λίγο αίμα από την πολύ συχνή επαφή ... λοιπόν με έχει στρεσάρει ότι έχει εξαφανίστηκε και κάπου άκουσα ότι κάτι αρρώστησε η κάτι τέτοιο!!! Αυτό με βασάνιζε και όχι το ένα στα γρήγορα κάρφωμα που έκανα στην Ελένη αλκιβιαδου !! Οποίος ξέρει ας πει τύποι μου!!

Ακά σε τανα και δεν πήγαινες τουλάχιστον μια φορά στο δίμηνο για εξετάσεις;

Φίλε έχεις τάσεις αυτοκτονίας ή κάτι παίζει στο κεφάλι σου (το πάνω...)!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ακά σε τανα και δεν πήγαινες τουλάχιστον μια φορά στο δίμηνο για εξετάσεις;

Φίλε έχεις τάσεις αυτοκτονίας ή κάτι παίζει στο κεφάλι σου (το πάνω...)!
και στο πάνω και στο κάτω τύπε
 

aetos56

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
1
και στο πάνω και στο κάτω τύπε

Ειλικρινά γτ δεν πας να κάνεις γενικώς εξετάσεις; Μιλάμε για χαμηλό κόστος και θα ηρεμήσεις φίλε μου από τις κακές και αγχωτικές σκέψεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom