Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 391 άτομα (42 μέλη και 349 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.964
Πόντοι
39.662
Χθες και πριν την βραδινή έξοδο σε ένα γρήγορο πέρασμα απο φυλής για ένα τρυφερό ανακουφιστικό πήδημα. Ευτυχώς που γάμησα, γιατί πέθανα όλο το βράδυ να βλέπω τις ελληνίδες μουνάρες μες στην καύλα  :erection:.

Και για αυτούς που τους αρέσουν οι κρυόκωλες μουνάρες, ενδέχεται να επιστρέψει η Νταιάνα ο μελαχρινός μούνος απο μοντελοαλυσίδα  :S.


εμενα μου εχει λειψει η νικολετα,η ξανθια καυλα που μεσουρανουσε στο φ56 το 14' για οποιον θυμαται
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.964
Πόντοι
39.662

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
εμενα μου εχει λειψει η νικολετα,η ξανθια καυλα που μεσουρανουσε στο φ56 το 14' για οποιον θυμαται
Πωωωωω ρε φίλε τι μου θύμησες τώρα γαμω τα τυπακια την σκέφτομαι τώρα με θλίψη και νοσταλγία τι είχαμε τότε και τι ορντινατζες έχουμε τώρα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Ναι το βρηκαμε τωρα ολες trafficing ειναι ελεος μη ακουω βλακειες.
Ετσι πηγε ενα φιλος παλια στην φωκαιας δεν θυμαμαι ποια κοπελα ηταν μιλαμε τωρα πριν 15ετια να παει να γαμ..ει και τον ειδε ποσο συνεσταλμενος ηταν μεσα στο δωματιο εκτος το εισητιριο που ειχε δωσει στην τσα2 εδωσε και αλλα 50€ στην κοπελα γιατι την λυπηθηκε λεγοντας του οτι ηταν θυμα traffiking και το ωραιοτερο ειναι οτι δεν γαμησε κιολας.
Συγνωμη συναδελφε αλλα το θυμηθηκα με το που ειπες τον ορο traff
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.976
Κριτικές
33
Like
7.000
Πόντοι
3.496
Ναι το βρηκαμε τωρα ολες trafficing ειναι ελεος μη ακουω βλακειες.
φιλος παλια στην φωκαιας παει να γαμ..ει  τον ειδε ποσο συνεσταλμενος ηταν εκτος το εισητιριο που ειχε δωσει στην τσα2 εδωσε
και αλλα 50€ στην κοπελα γιατι την λυπηθηκε λεγοντας του οτι ηταν θυμα traffiking και το ωραιοτερο ειναι οτι δεν γαμησε κιολας.
Η που..  ακομη Θα τον θυμαται.. και θα γελαει παρεα με τους γκαμιαδες της..  :grin: :grin: :grin:
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Η που..  ακομη Θα τον θυμαται.. και θα γελαει παρεα με τους γκαμιαδες της..  :grin: :grin: :grin:

Μα αφου οταν συναντιομαστε με τον φιλο παντα μα παντα θα το φερει η συζητηση και παντα μα παντα θα γελαω με τις ωρες
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Παιδια, περιφερόμουν σαν την αδικη καταρα χτες και σημερα ξημερωματα στα μπουρδελα, αδυνατωντας να σκεφτω πού να χαλασω το (μονακριβο) 20ευρω...

Επειδη η Φυλης ηταν μαυρο χάλι στις γ' βάρδιες, το ιδιο κι η Λιοσίων, εφαγα μια φλασια να τιμησω ενα καλτ μπουρδελακι της Αχιλλεως  [λιγο πριν καβαλησεις τη γεφυρα όπου γινεται Λ. Καβαλας].  

Επεσα πανω σ' ενα γνωριμο ΜΙΛΦ, το οποίο δεν ειχα τιμησει ποτέ στη Φυλης.
Η κατασταση μού φανηκε ιδανικη, καθως θα ειχα την ευκαιρια να τεσταρω την παλιόφιλη και, συγχρονως, να μην ενοχλουμαι απο ορδες επισκεπτών, oυτε να περιμενω με τις ωρες στο δωμάτιο.
Ηταν γυρω στις 4μισι και νέκρα...

Ε, λοιπον, η επιλογη μου αποδειχθηκε σοφή: Χωρις φανφάρες στο σαλοναρισμα, χωρις εντυπωσιακη εμφανιση, χωρις πολλα κουνηματα και πολλα λογια, ειχα διαγνωσει το potential και μπηκα.

Η τυπισσα ηρθε μεσα τελείως χαλαρη, λες και ηταν βιζιτα της 1 ωρας. Χαμουρευτηκαμε στα όρθια, μετα ξαπλωσε μπρουμυτα, προκαλωντας με να παιξω με τον κωλο της, μετα συνεχισαμε με χουφτωματα και αγκαλιες (ενώ ηδη το πουλακι μου ανεβοκατεβαινε πανω στα μπουτια και την κοιλια της, με κινδυνο να ξεχαστω και να κανω κάνα αποτομο σερβίς χωρις καποτα...), ετρωγε τα μπατσακια στα κωλομέρια μετα χαρας, μου εκανε βαθια πιπα με και χωρις χέρι, εφαγε μερικες γερές πιστονιές σε 2-3 στασεις με συνεχεια χαστουκιων στον χαλαρο, ζουμερο κωλο της και τελος χαιρετηθηκαμε σε πολυ ζεστό κλιμα.

Ηταν μια απ' τις καλυτερες εμπειρίες μου σε μπουρδελο. Ενα pay-off των αμετρητων μπλε χαρτιών που 'χουν φυγει ακλαυτα σε ξεπέτες (αφηνοντας ενα μικρο καταστάλαγμα γνωσης).

ΥΓ- For the record: Θα περνούσα με την Μπιανκα απο Φωκαιας (την οποία ηθελα να επισκεφθω και χτες ξημερωματα, αλλά αποθαρρυνθηκα απ' το συνωστισμο...). Τελικά το βρηκα κλειστό κι εμεινα με την απορία για τις υπηρεσίες της.
Πάω στοιχημα οτι γαμησα πολυ καλυτερα εκει που πηγα.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Παιδια, περιφερόμουν σαν την αδικη καταρα χτες και σημερα ξημερωματα στα μπουρδελα, αδυνατωντας να σκεφτω πού να χαλασω το (μονακριβο) 20ευρω...

Επειδη η Φυλης ηταν μαυρο χάλι στις γ' βάρδιες, το ιδιο κι η Λιοσίων, εφαγα μια φλασια να τιμησω ενα καλτ μπουρδελακι της Αχιλλεως  [λιγο πριν καβαλησεις τη γεφυρα όπου γινεται Λ. Καβαλας].  

Επεσα πανω σ' ενα γνωριμο ΜΙΛΦ, το οποίο δεν ειχα τιμησει ποτέ στη Φυλης.
Η κατασταση μού φανηκε ιδανικη, καθως θα ειχα την ευκαιρια να τεσταρω την παλιόφιλη και, συγχρονως, να μην ενοχλουμαι απο ορδες επισκεπτών, oυτε να περιμενω με τις ωρες στο δωμάτιο.
Ηταν γυρω στις 4μισι και νέκρα...




Ε, λοιπον, η επιλογη μου αποδειχθηκε σοφή: Χωρις φανφάρες στο σαλοναρισμα, χωρις εντυπωσιακη εμφανιση, χωρις πολλα κουνηματα και πολλα λογια, ειχα διαγνωσει το potential και μπηκα.

Η τυπισσα ηρθε μεσα τελείως χαλαρη, λες και ηταν βιζιτα της 1 ωρας. Χαμουρευτηκαμε στα όρθια, μετα ξαπλωσε μπρουμυτα, προκαλωντας με να παιξω με τον κωλο της, μετα συνεχισαμε με χουφτωματα και αγκαλιες (ενώ ηδη το πουλακι μου ανεβοκατεβαινε πανω στα μπουτια και την κοιλια της, με κινδυνο να ξεχαστω και να κανω κάνα αποτομο σερβίς χωρις καποτα...), ετρωγε τα μπατσακια στα κωλομέρια μετα χαρας, μου εκανε βαθια πιπα με και χωρις χέρι, εφαγε μερικες γερές πιστονιές σε 2-3 στασεις με συνεχεια χαστουκιων στον χαλαρο, ζουμερο κωλο της και τελος χαιρετηθηκαμε σε πολυ ζεστό κλιμα.

Ηταν μια απ' τις καλυτερες εμπειρίες μου σε μπουρδελο. Ενα pay-off των αμετρητων μπλε χαρτιών που 'χουν φυγει ακλαυτα σε ξεπέτες (αφηνοντας ενα μικρο καταστάλαγμα γνωσης).

ΥΓ- For the record: Θα περνούσα με την Μπιανκα απο Φωκαιας (την οποία ηθελα να επισκεφθω και χτες ξημερωματα, αλλά αποθαρρυνθηκα απ' το συνωστισμο...). Τελικά το βρηκα κλειστό κι εμεινα με την απορία για τις υπηρεσίες της.
Πάω στοιχημα οτι γαμησα πολυ καλυτερα εκει που πηγα.

Παιχταρά μου , όλα τέλεια. Το όνομα όμως δεν το έγραψες; Κάνε μία συμπλήρωση αν γίνεται...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Χθες μεσημερι στο Μεταξι:

- Κολωνου 53: Mαρινα και Χριστινα. :-* Το Χριστινακι ειναι αγαπημενο μου απο τοτε που εκδιδοταν στο Ιασωνος 1 και ειχε το μαλλι του ξανθο. Ελατε στο νομο του Picker για τις αφιερωσεις.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία προπαντώς & καλές μπουρδελότσαρκες σε όσους επισκεφθούν οίκους ανοχής αυτές τις μέρες!
            :hi:
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Χτες κατα τις 8-9 βραδυ βολτα στην φυλης ,φωκαιας να δω τι παιζει.θελοντας να γαμησω καποια καινουργια(για το καβλι μου)επελεξα την κλεοπατρα. Ενα μουνετο πολυ δυνατο πουχα ξαναδει κ ειχα σταμπαρει! Η αποτιμηση ειναι: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΙΚΕΑΑΑΑ!
Θα ανεβασω κ κριτικη,οσονουπω...
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
Διδύμου 22 Αναστασία ξανθιά παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, Γκαμπριέλα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Λιδια μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, όλες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Μιλάω εκ πείρας, η Λίδια κάνει και πρωκτικό και
τα παίρνει στο στόμα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Παιδια, περιφερόμουν σαν την αδικη καταρα χτες και σημερα ξημερωματα στα μπουρδελα, αδυνατωντας να σκεφτω πού να χαλασω το (μονακριβο) 20ευρω...

Επειδη η Φυλης ηταν μαυρο χάλι στις γ' βάρδιες, το ιδιο κι η Λιοσίων, εφαγα μια φλασια να τιμησω ενα καλτ μπουρδελακι της Αχιλλεως  [λιγο πριν καβαλησεις τη γεφυρα όπου γινεται Λ. Καβαλας]. 

Επεσα πανω σ' ενα γνωριμο ΜΙΛΦ, το οποίο δεν ειχα τιμησει ποτέ στη Φυλης.
Η κατασταση μού φανηκε ιδανικη, καθως θα ειχα την ευκαιρια να τεσταρω την παλιόφιλη και, συγχρονως, να μην ενοχλουμαι απο ορδες επισκεπτών, oυτε να περιμενω με τις ωρες στο δωμάτιο.
Ηταν γυρω στις 4μισι και νέκρα...

Ε, λοιπον, η επιλογη μου αποδειχθηκε σοφή: Χωρις φανφάρες στο σαλοναρισμα, χωρις εντυπωσιακη εμφανιση, χωρις πολλα κουνηματα και πολλα λογια, ειχα διαγνωσει το potential και μπηκα.

Η τυπισσα ηρθε μεσα τελείως χαλαρη, λες και ηταν βιζιτα της 1 ωρας. Χαμουρευτηκαμε στα όρθια, μετα ξαπλωσε μπρουμυτα, προκαλωντας με να παιξω με τον κωλο της, μετα συνεχισαμε με χουφτωματα και αγκαλιες (ενώ ηδη το πουλακι μου ανεβοκατεβαινε πανω στα μπουτια και την κοιλια της, με κινδυνο να ξεχαστω και να κανω κάνα αποτομο σερβίς χωρις καποτα...), ετρωγε τα μπατσακια στα κωλομέρια μετα χαρας, μου εκανε βαθια πιπα με και χωρις χέρι, εφαγε μερικες γερές πιστονιές σε 2-3 στασεις με συνεχεια χαστουκιων στον χαλαρο, ζουμερο κωλο της και τελος χαιρετηθηκαμε σε πολυ ζεστό κλιμα.

Ηταν μια απ' τις καλυτερες εμπειρίες μου σε μπουρδελο. Ενα pay-off των αμετρητων μπλε χαρτιών που 'χουν φυγει ακλαυτα σε ξεπέτες (αφηνοντας ενα μικρο καταστάλαγμα γνωσης).
Πρέπει η κοπέλα που πέρασες και έμεινες ευχαριστημένος να είναι η Άννα μελαχρινή Αλβανίδα δούλευε για πολύ καιρό στο παρελθόν Φυλης134 ισόγειο θυμάμαι πολύ έμπειρη και τίμια και εμφανισιακά κρατιέται μια χαρά

Όσο για αυτό που λες τα μπλε χαρτιά που πάνε ακλαφτα να σου πω τον απολογισμό των τελευταίων τριών καταθέσεων κοστους50€ δύο Φυλής μια Μεταξουργείο τα 30€ο χαμένα ευτυχώς που ξηγηθηκε καλά το Μαρινακι Φυλης109 ισόγειο και δεν ήταν απόλυτα αποτυχημένες οι δοκιμές λείπουν κάποια στανταρακια με αποτέλεσμα οι δεύτερες τρίτες επιλογές να είναι αποτυχίες προσοχή πολύ παιδιά όσο μπορείτε γράψτε κριτικές θα βοηθήσουν πολλούς
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.964
Πόντοι
39.662
Καταθεση προ ολιγου στη Σαμπινα με το μπανικο τουπωτο κωλαρι στο ιασ 20 οροφος, στο δωματιο υπηρχε και ενα σακι με γατοτροφη  :S :S :S
 

Συνημμένα

  • IMG_20181224_124233.jpg
    IMG_20181224_124233.jpg
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 38

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Καταθεση προ ολιγου στη Σαμπινα με το μπανικο τουπωτο κωλαρι στο ιασ 20 οροφος, στο δωματιο υπηρχε και ενα σακι με γατοτροφη  :S :S :S

Θα γράψετε κριτική αξιότιμε τύπε;  :hi:

Την είχα δει σε παλαιότερη τσάρκα και μου κίνησε το ενδιαφέρον αλλά δεν ανακοινώθηκε κωλί όπως είχε πει κάποιος εδώ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Μάλλον την μπερδεύεις με τη Σαμπρίνα στο Ιάσονος 10 πάνω που ανακοινώνει κώλο και αυξομειώνει την τιμή ανάλογα με τα φεγγάρια της...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom