Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (14 μέλη και 223 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ενώ εμάς το παζάρι δεν είναι στο αίμα μας...Γιατί είναι εν γένει διάσημοι οι αφγανοπάκηδες για το εμπόριό τους...Απλά δεν είναι μαλάκες οι άνθρωποι και είναι συντονισμένοι.έχουν ανάγκη το μουνί,αλλά δεν προσκυνάνε κιόλας.Και καλά ξηγιόνται.Στο Μετάξι εννοείται πως μπαίνουν με δεκάρικα και απλά τα 15αρια είναι για την ψευδαίσθηση της αποκλειστικότητας του Έλληνα μαλάκα.Εδω η φωτεινή Γκμόχ έκανε παζάρι στο Μ.Α. 15 και ο Πάκης μπήκε με 8€,γιατί "τόσα έκο μαζέ μο.Αμα ντεντέλι να παη ντιπλα που γκαμαο με 7."... Εκείνη την ώρα αισθάνθηκα πολύ μαλάκας που είχα δώσει 10.Όχι για τα 2€.Δεν με σώζουν αυτα,ούτε τα είχα ανάγκη.Είναι η όλη μαλακία και μόνο που μου την έσπασε.Δεν είχα ξεντυθεί ακομα και βγηκα παίρνωντας τα λεφτά μου πίσω.Δεν με ξαναείδε ούτε εκείνη,ούτε το μαγαζάκι.Πιο μετά δεν με είδε ούτε το κατουρημένο Μετάξι ξανα.
Και τρωει και ξεπετα ο Ελληνας γιατι ειναι καλο παιδι και δεν παραπονιεται ή συχνα ξεσπαει τα νευρα της πανω του η πορνη γιατι ξερει οτι ειναι ασφαλης μαζι του.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Και τρωει και ξεπετα ο Ελληνας γιατι ειναι καλο παιδι και δεν παραπονιεται ή συχνα ξεσπαει τα νευρα της πανω του η πορνη γιατι ξερει οτι ειναι ασφαλης μαζι του.
ισχύει κ αυτό αλλά τις έχουμε σταμπάρει ποιες είναι οι εν λόγω κυρίες κ δεν περνάμε ούτε από έξω αλλάζουμε πεζοδρόμιο δρόμο περιοχή..
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Την πετυχα στο Βεργας 3 κατω δεξια το Σαββατο. Καλουλα φαινοταν. Ισως να εμπαινα αν δεν ακουγοντουσαν τα παντα απο το δωματιο σαν να ειναι ανοιχτη η πορτα.
Εκει δεν χτυπαει πορτα η τσατσα αλλα φωναζει απο εξω..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
Και τρωει και ξεπετα ο Ελληνας γιατι ειναι καλο παιδι και δεν παραπονιεται ή συχνα ξεσπαει τα νευρα της πανω του η πορνη γιατι ξερει οτι ειναι ασφαλης μαζι του.


Λιτος και περιεκτικος..Ημουν θαμωνας οσο υπηρχαν καποια στανταρακια στο πεζοδρομο και στη Κολωνου..Το Μεταξι εχει φτασει σε επιπεδο Καμπουλ,οχι τοσο απο θεμα πακιδων και πρεζακιδων οσο απο θεμα κορασιδων και προσφερομενων υπηρεσιων,καταντησαμε κυροι τανες που ουτε καν θα εκαναν αισθηση εμφανησιακα κυριως τωρα να θεωρουνται τοπ και οασεις,καταντησαμε οι 2τσαδες με το που βλεπουν 3 ατομο στο σαλονι να χτυπανε τη πορτα στο 5λεπτο και να λένε έλα κορίτσι μουυυ και να το ανεχομαστε και για να μην  παει χαμενο το 10ευρω και φυγεις αχυστος να τελειωνεις με πιπα η μαλακια.Γιατι?Γιατι οσο καθαρος και να πας οσο το δυνατον με λιγοτερι διαθιεση ξευτιλισματος της τανας οταν πριν απο σενα την εχουν παρει αλλα 20 που βρωμοκοπανε και φουλ στη καβλα να ειναι εχει χασει τη διαθεση,ουτε το καραουλι για την αλλαγη καθε βαρδιας για φρεσκο πραγμα ειναι λυση γιατι χρειαζετε συνχονισμο και απλετο χρονο....Πλεον μονο μετα απο γερες δοσεις αλκοολ το σιχαμερο μεταξουργειο αποτελει εσχατη λυση σε επιπεδο αυτοικανοποιησης
 

Elbabinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
9
Like
240
Πόντοι
280
Ποιες κοπέλες δουλεύουν στη Βέργας πρωινή βάρδια;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.907
Πόντοι
1.936
Οχι μια αλλη ειναι. Αρα συνολο 2 που φωναζουν.

Πλεον στο Βεργας 3 ολες οι τσατσαδες φωναζουν γιατι νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απ'τ'αρχιδια.Εχει φερει ωραια μουνια και δουλευει η μπιζνα.Τις προαλλες που περασα ειχς κλεισει ο αλλος τη Σαρα για μια ωρα.Η τσατσα ουτε καταδεχτηκε να με κοιταξει και να μου μιλησει.Πατσαβουρες ειναι.Για αμετρητα χαστουκια.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Πλεον στο Βεργας 3 ολες οι τσατσαδες φωναζουν γιατι νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απ'τ'αρχιδια.Εχει φερει ωραια μουνια και δουλευει η μπιζνα.Τις προαλλες που περασα ειχς κλεισει ο αλλος τη Σαρα για μια ωρα.Η τσατσα ουτε καταδεχτηκε να με κοιταξει και να μου μιλησει.Πατσαβουρες ειναι.Για αμετρητα χαστουκια.

Πως να μη πιστευουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα @@ αφου μονο αυτο το μαγαζακι εχει κινητικοτητα σε εκεινο το δρομο, τα αλλα στην Εξηκιου ουτε καν αναφερονται πλεον.
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
ισχύει κ αυτό αλλά τις έχουμε σταμπάρει ποιες είναι οι εν λόγω κυρίες κ δεν περνάμε ούτε από έξω αλλάζουμε πεζοδρόμιο δρόμο περιοχή..

Αυτη ειναι η μονη λυση.. Αλλα για να εχει αποτελεσμα πρακτικο πρεπει να ακολουθηθει απο-σχεδον-ολους εδω μεσα!Κ ξερω οτι μερικοι οχι απλα δεν μπορουν,αλλα δεν το ΘΕΛΟΥΝ!!Γιατι εχουν συμφεροντα:ειτε προμοταροντας αχρηστες,ειτε προσπαθωντας να εγκαθιδρυσουν τα 15ευρα στη μιση μεταξουπολη...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Αυτη ειναι η μονη λυση.. Αλλα για να εχει αποτελεσμα πρακτικο πρεπει να ακολουθηθει απο-σχεδον-ολους εδω μεσα!Κ ξερω οτι μερικοι οχι απλα δεν μπορουν,αλλα δεν το ΘΕΛΟΥΝ!!Γιατι εχουν συμφεροντα:ειτε προμοταροντας αχρηστες,ειτε προσπαθωντας να εγκαθιδρυσουν τα 15ευρα στη μιση μεταξουπολη...
Ξέρουμε όλοι ότι οι προμότορες καραδοκούν και αν το σκεφτείς είναι λογικό.Έρχομαι εγώ και σου λέω πως ανεβάζω τιμή στο μπουρδέλο μου,χωρίς να προσφέρεται κάτι παραπάνω σε σχέση με πρίν ή πες κάτι καλό για την μαλακισμένη που έχω και κάνε το κουμαντάκι σου να εκθειάσεις το προσωπικό με τους κλώνους σου και πάρε αυτά ή έλα να γαμήσεις τσάμπα ή σου την στέλνω σπίτι να την γαμήσεις για να μην σιχαίνεσαι.Κάποιοι πουλάνε την μάνα τους για μια μπουκιά τυρόπιτα,πόσο μάλλον για κάποιο πιο αντάλλαγμα με την όποια αξία.Εδώ υπάρχουν άνθρωποι που εκθαιάζουν την κακότροπη Βερόνικα,που πήγαινες να γαμήσεις και έφευγες με τα νεύρα ζαρτιέρες.Και είναι οι ίδιοι άνθρωποι που επιμένουν σε επίσης κακότροπες.Δεν είναι τυχαιότητες αυτές.Ενω οι Πάκιδες και λοιποι μιλάνε μεταξύ τους και προωθούν την αντίληψη πως το κοινό συμφέρον συμπίπτει και με το προσωπικό.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Παίδες, είναι γεγονός οτι οι κριτικές για μπουρδελα εχουν αραιώσει κατι που συνδέεται με την μέτρια εμφάνιση πολλών κοριτσιών και την έκπτωση στις υπηρεσίες. Αν ρωτούσα εδώ να πει καθένας ποιες είναι οι 2-3 καλύτερες πουτάνες που γαμησε τον τελευταίο χρόνο με κριτήρια την εμφάνιση και τις παρεχόμενες υπηρεσίες θα έμπαιναν πολλοί αστερίσκοι.
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Πλεον στο Βεργας 3 ολες οι τσατσαδες φωναζουν γιατι νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απ'τ'αρχιδια.Εχει φερει ωραια μουνια και δουλευει η μπιζνα.Τις προαλλες που περασα ειχς κλεισει ο αλλος τη Σαρα για μια ωρα.Η τσατσα ουτε καταδεχτηκε να με κοιταξει και να μου μιλησει.Πατσαβουρες ειναι.Για αμετρητα χαστουκια.
Tην τελευταία φορά στο Βέργας 3 έφυγα άχυστος με την Σάρα...Και σίγουρα δεν ρίχνω την υπαιτιότητα στην κοπέλα...Νομίζω τους γίνονται αυστηρές υποδείξεις όχι μόνο για τον χρόνο αλλά και για το τι θα κάνουν και τι δεν θα κάνουν μέσα στο δωμάτιο...Ηταν η τρίτη φορά με την Σάρα και τις δυο προηγούμενες στο κάτω δεξιά,παρ'όλο που είχε φωνάξει η τσα2,η κοπέλα υπομονετικά και χωρίς ίχνος βιασύνης,μου έκανε στοματικό και με τελείωσε στο στόμα της...Την τελευταία φορά στον πάνω όροφο,με το που ακούει η Σάρα την φωνή της υπηρεσίας ξενέρωσε πιό πολύ και από μένα και προσπάθησε για 20-30 δευτερόλεπτα να με κάνει να χύσω και μετά μου λέει ''sorry...no time...γειά σου'',και έμεινα σύξυλος στο κρεβάτι...Βγαίνω μετα από το δωμάτιο και δεν υπήρχε ψυχή...
Θα πρέπει να καταλάβουν οι τσα2δες ότι δεν έχουμε πλήρη έλεγχο για την στύση μας και για το πότε θα εκσπερματίσουμε,πόσω μάλλον όταν έχεις και την πίεση του χρόνου πάνω απ'το κεφάλι σου.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Αυτή η κατάντια της νέο(Ελληνικής και καλά) κοινωνίας δεν έχει έλεος και τέρμα....
Κάποιοι οι οποίοι αυτοαποκαλούντε Έλληνες έφτασαν στο έσχατο σημείο να ζηλεύουν Πακιστανούς, Αυγανούς, Ρομά κοκ.
Ξεκαθαρίζουμε άπαξ δια παντός: Ο γεωγραφικός χώρος, που σήμερα το έχουν ονομάσει Ελλάδα, όσους κατοικούν μέσα σε αυτό τον χώρο τους αποκαλούν Έλληνες και έχουν μια σημαία με σταυρό. Δεν έχει καμία σχέση με την ΕΛ-ΛΑΣ
(πέτρα του φωτός), τους πραγματικούς Έλληνες και την ιστορία τους. Οι οποίοι ούτε χριστιανοί ήσαν, ούτε ζήλευαν κάφρους και ούτε σχέση έχουν με τους κατοίκους του αυτοαποκαλούμενου Ελλαδικού γεωγραφικού χώρου.  
 

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
Ρεμουνδου και Αλκαμενους γυρω στις 5 το απογευμα ξερουμε τι παιζει ? Εχω πολυ καιρο να επισκεπτω την περιοχη
 
  • Like
Αντιδράσεις: sant7

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Αυτή η κατάντια της νέο(Ελληνικής και καλά) κοινωνίας δεν έχει έλεος και τέρμα....
Κάποιοι οι οποίοι αυτοαποκαλούντε Έλληνες έφτασαν στο έσχατο σημείο να ζηλεύουν Πακιστανούς, Αυγανούς, Ρομά κοκ.
Ξεκαθαρίζουμε άπαξ δια παντός: Ο γεωγραφικός χώρος, που σήμερα το έχουν ονομάσει Ελλάδα, όσους κατοικούν μέσα σε αυτό τον χώρο τους αποκαλούν Έλληνες και έχουν μια σημαία με σταυρό. Δεν έχει καμία σχέση με την ΕΛ-ΛΑΣ
(πέτρα του φωτός), τους πραγματικούς Έλληνες και την ιστορία τους. Οι οποίοι ούτε χριστιανοί ήσαν, ούτε ζήλευαν κάφρους και ούτε σχέση έχουν με τους κατοίκους του αυτοαποκαλούμενου Ελλαδικού γεωγραφικού χώρου. 
Για αυτό σηκωθείτε απο κρεβάτια,καρέκλες πολυθρόνες,ντιβάνια,σεζλόνγκ,κιλίμια και καλέστε στο 2310521010.
Τριλογία Φωτιά!!
Γιατί και πως ζουν ανάμεσά μας!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Για αυτό σηκωθείτε απο κρεβάτια,καρέκλες πολυθρόνες,ντιβάνια,σεζλόνγκ,κιλίμια και καλέστε στο 2310521010.
Τριλογία Φωτιά!!
Γιατί και πως ζουν ανάμεσά μας!

Τί θες να πεις οτι ο τύπος λέει μαλακίες και εσύ μας θεωρείς άξιους απογόνους των Ελλήνων; Γιατί τότε άλλος είναι ο πειραγμένος φίλε μου. Το πιό έυκολο, σύνηθες και καταστρεπτικό στην Ελλάδα είναι η σάτυρα και ο χλευασμός.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Παίδες, είναι γεγονός οτι οι κριτικές για μπουρδελα εχουν αραιώσει κατι που συνδέεται με την μέτρια εμφάνιση πολλών κοριτσιών και την έκπτωση στις υπηρεσίες. Αν ρωτούσα εδώ να πει καθένας ποιες είναι οι 2-3 καλύτερες πουτάνες που γαμησε τον τελευταίο χρόνο με κριτήρια την εμφάνιση και τις παρεχόμενες υπηρεσίες θα έμπαιναν πολλοί αστερίσκοι.
η μεγάλη μερίδα της πελατείας τους είναι ξένοι που δεν διαβάζουν εδώ, οπότε μεταξύ μας πρέπει να διακινείται όλη η πληροφορία . 
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
44
Πόντοι
1
Γεια σας ρε παλικάρια.καμια ώριμη ψάχνω τριχωτή πολύ υπάρχει καμία εκτός νανας
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ξερουμε στο διδυμιυ 20 ποια ειναι τωρα;
Καμία φίλε το μαγαζί έχει κλείσει
Ρεμουνδου και Αλκαμενους γυρω στις 5 το απογευμα ξερουμε τι παιζει ? Εχω πολυ καιρο να επισκεπτω την περιοχη
Άστο θα απογοητευτεις ειδικά Αλκαμένους απολιθώματα αν και έχω πολύ καιρό να περάσω δεν νομίζω να υπάρχει κάτι

Όσο για το Βεργας3 λόγω του ότι δεν έχει εκεί γύρω ούτε δίπλα κανένα μαγαζί που να φέρει κοπέλες την έχουν δει έτσι αφού δεν υπάρχει ανταγωνισμός.
Όσο για την μαλακισμενη υπηρεσία υποχθόνια και κακοήθη έχει μεγάλη ευθύνη για πτώση στις υπηρεσίες των κοριτσιών ειδικά της Βίκυς τους λέει πολλές μαλακίες τα έχουμε πει και παλιότερα.
Υπάρχουν κυρίες με μόρφωση ευγένεια αγωγή και επίπεδο που είναι σωστές υπηρεσίες και πάντα σωστές όπως η κυρία με τα γυαλιά που δουλεύει στο Φυλής 81 απόγευμα.
Δυστυχώς όμως υπάρχουν πολλές άθλιες υπηρεσίες που είναι αγενής και ποτέ δεν εκτιμάνε ανθρώπους που τους έχουμε αφήσει φράγκα και βρίζουν στην γλώσσα τους ένα τέτοιο Ντουγανι παναθεμα τη είναι το όρθιο ζώο χοντρή με γυαλιά Φυλης109ισογειο πολύ ευχάριστα θα μπορούσα να την φανταστώ για σάκο προπόνησης θα εμπνέει για περισσότερα λακτισματα μπουνιές και ένταση στην προπόνηση η αγανάκτηση ξεχειλίζει αλλά δεν αξίζει να δίνει σημασία κανείς σε τέτοια υποκείμενα.Πολλες μάλιστα υπονομεύουν και κοπέλες προσπαθώντας να ευνοήσουν κάποια άλλη αφήστε τα είναι πολλές οι μαλακιες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom