Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (2 μέλη και 57 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.771
Πόντοι
45.465
Φωκαίας 24

στην 3ή βάρδια δοκίμασα την Χριστίνα , ξανθιά ρωσώφωνη προμίλφ με γεμάτο κορμί και σχεδόν 3άρι βυζί.
Μέτριες εντυπώσεις , θα ακολουθήσει κριτική .

24.jpg
24-2.jpg


24-3.jpg
24-4.jpg
 

st3roids

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
58
Πόντοι
0
Βολτα από μεταξι κατά τις 5 30 μετα από μπουζούκια.  Πηρα τα 2 στανταρακια  που εχω τωρα τελευταια. Στελλα από μεγαλου αλεξανδρου 15 με βυζαρες και ωραίο πρόσωπο , εχει βαλει και ελεύθερο στοματικο στο πρόγραμμα και ολο βελτιώνεται. 

Ιασωνος 43 και στην εμανουελλα με την αννα καινούργια κοπελα ,  τις πηρα παρτουζα.  Ξεσκιζα τη κωλαρα τις εμανουελλας  στα 4 και αυτή γαμαγε με στραπ ον τη φιλη της. Good times εξαιρετικές υπηρεσίες στο δεκαρικο
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
κατα τις 19 ωρες και κατι :

μπαινω Φυλής 67 μια ξανθια μοντελα εκ ρωσσιας μου ειπαν Αλισα το ονομα με φτιαχτα βυζια μου φανηκε
παω απεναντι φυλης 86 ισογειο οπου ενας τυπακος τσατσος μου παρουσιασε τη Ραϊσα!!
μελαχρινη με ραστα και γυαλια μοντελοειδες σωμα κι αυτη!!μου επιασαν τα βρωμικα χερια μου και οι δυο ως ενδειξη σεβασμου στον πελατη
παω φιλιππιδου ισογειο οπου ηταν σονια η μινιατουρα μελαχρινο με μακρι μαλλακι και ασπρο δερματακι απο
ετριψε το κολαρακι του στο πουτσο μου στο σαλονι.... στο τσακ ημουν (μου εβγαλε υποχθόνια ενστικτα)
μαζι η Αλεξια νταρντανοειδες μελαχρινο με βυζαρες πιο σκουρα επιδερμιδα (κρυφοτσιγγανα?)μολις ηρθε απο γαλλια ειπε η τσατσα!! :think:

ο στοχος ομως ηταν η Αννα η καινουργια απο το 74 φυλης
μονο το δεξι ηταν ανοικτο και βγηκε η Αννουλα μελαχρινη με μακρι μαλλι κοντουλα ασπρο δερματακι και ωραιο σωματακι
ζεστη στ σαλονι αλλα και μεσα οπως διαπιστωθηκε κανει με ευχαριστηση προκαταρκτικα γλυφει και δινει πεταχτα φιλακια
μπορει και γλωσσοφιλα για μερακληδες
το μονο προβλημα που ταχουν πολλες πουτανες ειναι η τοποθετηση του προφυλακτικου οπου το ανοιγουν σαν σκουφο κεφαλιου αντι απλα να το αφησουν πανω στο κεφαλι (το κατω ) . βαζουν μεσα και τα νυχια τους , δεν ξερω ποιος μαλακας τους τοχει μαθει .... πουτανες χρονια δεν ξερουν πως μπαινει το προφυλακτικο ... τι να πω
για να μην αναφερω αυτες που  πανε να το βαλουν σε πεσμενο πεος!!
η αννουλα γενικα λοιπον πιστευω πως αξιζει να δοκιμαστει ... αλλα ολα τα κρινει ο χρονος
ακομα και τις πουτανες!!
αν μαθετε απο που ειναι πεστε ... αλβανεζα?
αυτα αντε και καλη δουλοβδομαδα!!




 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Χθες κατηφορισα καρφι για την λιζα.μπηκα στον οικο,η υπηρεσια μου μου ανακοινωσε αλλη κοπελα και ξενερωσα.ρωτησα την τσατσα για την λιζα και μου ανεφερε οτι σταματησε για οικογενειακους λογους.ΜΕΓΑΛΗ απωλεια.η καλυτερη και πιο ξηγημενη κοπελα στην 10χρονη εμπειρια μου.

ελπιζω να ειναι καλα η κοπελα κατεμε η καλυτερη επιλογη οχι μονο στην 3 βαρδια μπορει και σε ολη την φυλης απιστευτο που σταματησε εγω δεν μπορω να το χονεψω ακομη κριμα πραγματικα
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Καταθεση πρωινη Αλκιβιαδου στο πρωτο στην μελαχροινη μιλφ με τη βραζιλιανικη κολαρα. Καθως της φιθυριζα αισθησιακα στο αυτι για ακαποτο σεξ φανηκε ποσο τεραστια αναγκη το ειχε. Πολυ καλο στησιμο στα τεσσερα με το μαγουλο της στο σεντονι και την κολαρα της τουρλωμενη και δεκτικοτατη στις ορεξεις μου. Εχυσα βαθια μεσα στο μουνι της (το οποιο ειχε ποτισει με betadine οπως μου ειπε) κατι που το ευχαριστηθηκε και αυτη οσο εγω...
Αριστος κρεμπιες..!!!
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Μεγαλο κενο της λιζας 3η βαρδια περναγα πάντα οταν ηταν εκει..τωρα που να μπεις γτπ ολες.κ μεταξυ απο τοτε που φυγε η ντιανα με το στρογγυλό κωλι το χαος μετά..πανε τα στανταρακια.μ τωρα μια στο τοσο ρδελα.. ολες φυγαν ρε μαγκες
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
τωρα στανταρακια ειναι η νανσυ ..τατιανα, αθηνα και νατασα απο κολωνου
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Συναγωνιστές στο Μετάξι κοριτσιπου να παρτουζονεται καλά από δύο γαμιαδες υπάρχει? Έχετε να μας προτείνεται κάποια καλή περίπτωση?
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
[quote author=st3roids notid=186882 link=topic=26.msg8605137#msg860 Στελλα από μεγαλου αλεξανδρου 15 με βυζαρες και ωραίο πρόσωπο , εχει βαλει και ελεύθερο στοματικο στο πρόγραμμα
[/quote]απο τι ωρα την βρισκουμε?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.328
Πόντοι
3.936
Καταθεση πρωινη Αλκιβιαδου στο πρωτο στην μελαχροινη μιλφ με τη βραζιλιανικη κολαρα. Καθως της φιθυριζα αισθησιακα στο αυτι για ακαποτο σεξ φανηκε ποσο τεραστια αναγκη το ειχε. Πολυ καλο στησιμο στα τεσσερα με το μαγουλο της στο σεντονι και την κολαρα της τουρλωμενη και δεκτικοτατη στις ορεξεις μου. Εχυσα βαθια μεσα στο μουνι της (το οποιο ειχε ποτισει με betadine οπως μου ειπε) κατι που το ευχαριστηθηκε και αυτη οσο εγω...  Αριστος κρεμπιες..!!!
  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • tumblr_mdvu67ieqx1ry4qim.gif
    tumblr_mdvu67ieqx1ry4qim.gif
    470,6 KB · Εμφανίσεις: 46

block4

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
8
Πόντοι
0
Η Πωλινα επεστρεψε στο  Ελλης 3 οπως εχει αναφερθει
ψιλη με ατελειωτα ποδια και κορμαρα
Φοβερα αισθησιακη με πολυ καλο στοματικο και τελειωμα στο στομα.
Μονο αρνητικο το πολυ τζελ που βαζει στο μουνι της με αποτελεσμα να χανεται η αισθηση κατα την πραξη...

Φίλε, αυτή είναι η Φωτείνη η ψήλη μιλφάρα από Ιουλιανού? 
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φίλε, αυτή είναι η Φωτείνη η ψήλη μιλφάρα από Ιουλιανού? 
Καμία σχέση η Φωτεινή έχει σταματήσει οριστικα εδώ και πάνω από ένα χρόνο.
Τεράστια η απουσία της
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δυστυχώς άλλο ένα δυσάρεστο νέο της τελευταίας στιγμής μόλις με ενημέρωσε ο εξωθεσμικος φίλος Καρπαθης από την επιτροπή αγωνα η Γνωστή Μιλφ Άννα σταμάτησε από Ιωαννίνων3 αν μάθω κάτι νεώτερο αν πήγε σε άλλο μαγαζί θα ενημερώσω.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Δυστυχώς άλλο ένα δυσάρεστο νέο της τελευταίας στιγμής μόλις με ενημέρωσε ο εξωθεσμικος φίλος Καρπαθης από την επιτροπή αγωνα η Γνωστή Μιλφ Άννα σταμάτησε από Ιωαννίνων3 αν μάθω κάτι νεώτερο αν πήγε σε άλλο μαγαζί θα ενημερώσω.

Την κόβω να πήγε σε κανά στούντιο, καθώς είχε πελατεία. Υπόθεση κάνω, δεν έχω ιδέα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Dobermann7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ,χθες το απόγευμα παρτουζωσα την Κατερίνα και την Λουτσια με άριστες εντυπώσεις στο Ρεμουνδου 21.Φοβερό δίδυμο για αυτούς που γουστάρουν παρτουζες!!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Την κόβω να πήγε σε κανά στούντιο, καθώς είχε πελατεία. Υπόθεση κάνω, δεν έχω ιδέα...
Τι να σου πω φίλε δεν αποκλείεται πάντως αν συνεχιστεί αυτό το πράγμα μετα την απώλεια της Λίζας και Ντιάνας από Φιλιπιδου11 την μη επιστροφή της Αδυνατουλας Μαριάννας από Διδυμου22 τα πράγματα γίνονται δύσκολα ίσως μια καλή είσοδος είναι η καινούργια κοπελίτσα στο Αχιλλέως48 και Μαραθώνος Κλεοπάτρα ομορφη καλή αλλά δεν έχει ακόμα την εμπειρία των προαναφερόμενων γυναικων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom