Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (3 μέλη και 90 επισκέπτες)

DESMOND

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2017
Μηνύματα
272
Like
142
Πόντοι
1
ΦΥΛΗΣ 66Δ...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΣΑΤΣΑ!!!Μου σπασε τα αρχίδια με το να με τραβάει ώστε να με χωσει στο δωμάτιο.Ύστερα απο κάνα 5λεπτο μάχης κατάφερα να ξεγύγω και απο τη τσατσα και την αλλη τη πρωινή κοπελιά που με τράβαγε για να μη φύγω.Μετά καθώς έφευγα με βρίζανε λέγοντας μου ότι είμαι άσχημος,αγάμητος ότι δεν έχω γκόμενα και διάφορα αλλα...Δεν έκατσα να ασχοληθώ,κακώς βέβαια γτ έπρεπε να αδειάσω επειγώντος κάπου τα μπαλάκια μου.Αυτή ήταν μια ξανθιά γριά με μεγαλούτσικο βυζί,μάλλον ρωσσίδα.Οπότε προσοχή εκει.ΥΓ αν κάτσεις σου κλείνει την είσοδο οπότε όποιος μπαίνει καλύτερα να χει πλάτη τη πόρτα για γρήγορη μεταβολή...

Να σου πω ότι σκεφτόμουν σε παρόμοιες γραμμές όταν δούλευα ταξί; Να σταματήσω δλδ να βουτήξω κάποιον καπαρτινάκια και να τον βάλω μέσα με το ζόρι "έλα μαλάκα θα πας ταξί, τέλος".
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Τώρα στην πρωινή βάρδια στο Ιάσονος 46 όροφος η μελαχρινή,όχι ιδιαίτερα όμορφη milf Ρίτα με καλό κορμί και μικρό βυζί,Βουλγάρα μού συστήθηκε μέσα, προσφέρει ακά πίπα και "69",τη δοκίμασα κι έμεινα ευχαριστημένος,πολύ καυλιάρα και δοτική στο γαμήσι,θα ξανατιμηθεί σίγουρα!
ειχα παει την προηγουμενη βδομαδα κ ειδα καινουργιες κοπελες-τσαστο,αλλαξε ιδιοκτητη ο οικος?ξερεις που πηγε η γκαλινα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φωκαίας 7 υπόγειο δεξιά Άννα ξανθιά κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.

Φωκαιας 9 αριστερά μια Άννα στο δωμάτιο.

Φωκαιας 9 δεξιά περίμεναν την Ειρήνη.

Φωκαιας 17α Μικαελα μεκαχρινη κανονικό σώμα 2αρι βυζι αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Παολα  καστανή Ελληνίδα με λίγα πιασιματακια 2.5αρι βυζι και καστανοξανθη ψηλολιγνη με μικρό βυζι Κρίστι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Νικόλ μελαχρινή χοντρή κατσαρομαλλα με 2αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Άννα από Φυλής 86α σαν Αννι και πριν λίγο καιρό πάλι εδώ και με περάσματα από στούντιο, ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα αλλά σφιχτό 2αρι συν σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Φωκαιας 25β Μπέλα από Φυλής 84α,65α καστανη με πιασίματα 2αρι βυζι τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Χριστίνα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα....

Φωκαίας 27Β πάνω Άννα το ξανθό κοντό ζυμαράκι με ωραίο κορμάκι 2αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, την πρώτη φορά που την πήρα ήταν πάρα πολύ καλή, την δεύτερη η μέρα με την νύχτα...

Φωκαιας 24 Ντιαννα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί ώμο και στο χέρι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
114
Like
32
Πόντοι
1
Διδυμου τι παιζει τωρα συναγωνιστες?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Διδυμου τι παιζει τωρα συναγωνιστες?
Στο πάνω μέρος 8 ισόγειο απ'ότι γράφτηκε πρέπει να επέστρεψε η Ρωσσιδα Ντιάνα κάτω στο 16 η πολύ καλή τίμια Μιλφ Ρωσσιδα Αλινα  στο 22 νομίζω μια Λιδα που είχε δουλέψει φυλης109 ισόγειο και αυτή καλή στο δωμάτιο
Στο 27 προσοχή καθώς ο παραπλανητικος ημιφωτισμος μπορεί να σας παρασύρει σε μια εντελώς λάθος επιλογή σας το λέω γιατί έτσι έπεσα και γω στη λούμπα και πεταξα20€ο δοκιμάζοντας μια Αναστασία με πολύ χάλια σώμα κυτταρίτιδα ραγαδες χαλάρωση που κρύβει φορώντας ολόσωμο έχω ανεβάσει κριτική μπας και γλιτώσει κανείς.

Γενικά χρειάζεται επειγόντως ανακατανομή πολλές από Μεταξουργείο πρέπει να έρθουν Φυλής και πολλές από Φυλής, Διδυμου να πάνε Μεταξουργείο ή σπίτι τους
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.095
Πόντοι
39.662
Μικρη ενημερωση απο Μεταξι πριν απο λιγο απο οσα επισκεφτηκα ...  :hi:

Ιασωνος 43- Μαρινα η Ταυλανδεζα με 2,5αρι βυζι και μεγαλες ρωγες με ελευθερο τσιμποκι.

Ιασωνος 46α- Δημητρα μπαζο κακασχημη και Αννα μιλφ με ξεχειλωμενη κοιλια απο γεννα και περιεργη φατσα..

Ιασωνος 46β-Βαλερια  μιλφ ξανθο με γεματο κορμο. (οχι η Λαουρα/Βαλερια) .

Ιασωνος 46γ-Αλισα, ομορφο προμιλφ με γλυκια φατσα ξανθο μαλλακι και ωραιο κορμακι, βγηκε στο σαλονι με τσαχπινια
και μπηκε χαρουμενη μεσα στο δωματιο να γαμηθει, θα δοκιμαστει συντομα.

Ιασωνος 37 ισογειο- Αντζελα, γυφτομιλφ αδιαφορο με ελευθερο τσιμπουκι.

Ιασωνος 33- Μαρια το ξωτικουλη.

Ιασωνος 27 υπογειο- κλειστο.

Λεων 28 οροφος- κλειστο

Ιασωνος 1β δεξι- Καμελια,βυζαρου πιτσιρικα.

Κολωνου 11 ισογειο- Δε θυμαμαι ονομα,καινουρια κοπελα 2η μερα στη δουλεια μιλφ με κοιλιτσα και γεματο κωλο, στα 10ε.
Η υπηρεσια ενημερωσε πελατη που εψαχνε τη Ντορινα οτι θα γυρισει σε 2-3 εβδομαδες ! Υπομονη Ντορινοφιλοι !!! Θα ξαναγαμησουμε !!!

Κολωνου 11 οροφος- Ντιανα ψηλη νεαρη κορασιδα μακρυποδαρη ισως το καλυτερο στην απογευματινη βαρδια,και Χριστινα το ξανθο γλυκο ζυμαρακι.

Κολωνου 15 δεξι- Κλειστο

Μεγ.Αλεξ 21 ισογειο-Σαρα ή Αλεξανδρα η γνωστη πρωην τροφιμος απο το Ιασωνος 43, αρκετα καλη παρουσια, εχει γινει πολυ θερμη μεσα στο
δωματιο τωρα τελευταια.

Μεγ.Αλεξ 22- Ειρηνη μιλφ με γυμνο τσιμπουκι,απο τα ομορφοτερα μιλφ στην αγορα και Αλεξια ψηλη ξανθια που μοιαζει αρκετα σε σωματοτυπο με την Ελενη που δουλευει πρωι στον ιδιο οικο.

Περδικα 1 με τις σκαλες-Αννα προμιλφ με λιγη κοιλιτσα απο γεννα και ολιγο πεσμενο κωλι. Στο προγραμμα της εχει και το ελευθερο τσιμπουκι ,προσφορα που δεν βρισκεις ουτε στον Κωτσοβολο συμφωνα με τον ευγενη γραβατακια τσατσο.Συμπαθητικη παρουσια η Αννα εχει και μια μικρη ελια διπλα στα χειλη. Το πιπινι η Κατια πηγε στην 3η βραδινη βαρδια (μας γαμησες Κατια).

Η Αντζελα μπεμπα η κωλαρου επινε το ροφημα της σε γνωστο καφε της περιοχης μαζι με την Πατρινια μπεμπα οπου μετα εφυγαν και οι δυο με αγνωστο προορισμο !!!!

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
τώρα live



Φωκαίας 27Β πάνω Άννα το ξανθό κοντό ζυμαράκι με ωραίο κορμάκι 2αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, την πρώτη φορά που την πήρα ήταν πάρα πολύ καλή, την δεύτερη η μέρα με την νύχτα...

Επιτέλους και κάποιος που την πήρε και ήταν έστω μια φορά καλή.

Νόμιζα ότι είμαι ο μοναδικός εδώ μέσα  :-  :S :S :S
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Ποιος φωστήρας νονός βάφτισε το φρεσκο γλυκό ξανθό κορίτσι της Λιοσίων 73 με το όνομα Λέρα?
εεεελλλλεεεεοοοοος
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Επιτέλους και κάποιος που την πήρε και ήταν έστω μια φορά καλή.

Νόμιζα ότι είμαι ο μοναδικός εδώ μέσα  :-  :S [quote author=quaresma17.6 notid=173720




link=topic=26.msg8523728#msg8523728 date=1536609951]
Επιτέλους και κάποιος που την πήρε και ήταν έστω μια φορά καλή.

Νόμιζα ότι είμαι ο μοναδικός εδώ μέσα  :-  :S :S :S
[/quote



Καραφολαρα το βουλγαρικό κοντοπουτανο
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλησπέρα ξέρει κανεις ποια κοπέλα βρίσκεται πιπινου 65
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Φίλε Killburn , καλό κρεμπέδιασμα είχα κάνει πριν κάνα δίμηνο στην Τζούλια τη μιλφαρα πρωινή στο Πιπίνου. Συνολικά τρεις φορές τη γάμησα και τις τρεις χωρίς καπότα. Όλα μέσα το γούσταρε η πουτάνα,το επιδίωξε και η ίδια γιατί της είχα αρέσει πολύ σε εμφάνιση. Αν πας και σε γουστάρει θα στο κάνει.
Οπως το περιγραφεις την μιλφαρα την διακατεχει τεραστια αναγκη να νιωσει σπερμα μεσα της απο αντρα που κανει τα ποδια της να τρεμουν. Εχω βαλει στοχο δεκα κρεμπιεδες οταν κατεβω, θα τιμηθει σιγουρα η Τζουλια..
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Επισκεψη στο κολ 27β για να τιμηω την Σοφιια που εχω διβασει παρα πολλα γιαδαυτη.
Ξανθια μετριου αναστηματος
ωραια στηθη ψιλοπεσμενα
και απο κωλο που διαβαζω κολαρα δεν εντυπωσιαστηκα.Δεν κρινω αρνητικα καμια κριτικη απο αλλους συναγωνιστες εξαλλου γουστα ειναι αυτα.
Περασα στο μεσα και τελευταιο δωματιο αριστερα.
Μεγαλο δωματιο με δυο ερ κοντισιο δεν δουλευαν παρολα αυτα το δωματιο ηταν ψυχρο.
Ηρθε το μιλφονι με χαμογελο και ενδιαφερον ποιος ειμαι και αν ειμαι καλα!
Εκανε προκατ και λιγο ισπανικο.
Πιπα με σκουφακι...εδω τωρα τα χαλαμε γιατι ηταν αεροπιπα μακρας διαρκειας,αλλα αεροπιπα.
Περασμα καραμελας και στις μπαλες και τιναγμα πουτσοκεφαλου στη γλωσσα.
Εκανε ερωτηση αν θελω σεξ.
Ναι,ημουν ετοιμος.
Πισωκολλητα και μου αρεσε παρα πολυ η διαφορα χρωματος απο τα σημαδια μαυρισματος του μαφιο της και ειδικα στον κωλο που γραφοταν το μαγιο στρινγκ.
Το στησιμο ωραιο καθως και η θεα....αλλα ηταν σε τετοια κλιση ωστε να ακουμπαει ο πεος μου το κοκαλο που εχουν εκει κατω μεσα στην τρυπα για γινεται καλυτερη τριβη και το διαπυστωσα αυτο (αν δεν κανω λαθος) γιατι μετα γλυστραγε στα γονατα και ανοιγε περισσοτερο.
Σφυροκοπουσα για αρκετα λεπτα στην ιδια σταση αλλες φορες πιο δυνατα αλλες πιο χαλαρα και εσφιγγα τα κωλομερια αλλα και τα ανοιγα για να δω αντιδρασεις.
Δεκτικη και σιγουρα και για πιο σκληρο σεξ.
Αλλα η εμπειρια της της εδωσε το ok και καταλαβε οτι εφτανα στο τελος και αρχισε να μου πιανει τα αρχιδια.
Δεν ξερω,κατι μαλλον μεσα στη τρυπα της πρεπει να δοθηκε το σημα γιατι σε εκεινο το σημειο σφυροκοπουσα σταθερα.
Εχω την εντυπωση οτι ειχε βαλει πολυ λιπαντικο διοτι γλυστρουσε ανετα ο πεος μου εκει κατω.

Μετα το περας πολυ ευγενικη και με  χαμογελο αποχαιρετιστηκαμε.
Επισκεψη μια παρα τεταρτο τη νυχτα περιπου.
Ισως εγω να μην ημουν σε διαθεση
Ισωα η κοπελα να ηταν κουρασμενη.
Μετρια κατασταση για εμενα.

 
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Θα μπορούσε εάν είναι εφικτό κάποιος να μ'ενημερώσει σχετικά με το όνομα αυτής που εργάζεται στο Ιάσωνος 36 τελευταία βάρδια ;;
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Θα μπορούσε εάν είναι εφικτό κάποιος να μ'ενημερώσει σχετικά με το όνομα αυτής που εργάζεται στο Ιάσωνος 36 τελευταία βάρδια ;;

Την σγουρομαλα χοντρη ρωσιδα τανια λες?
Τυπικη για τα χοντρα..απο εκεινες που σιγουρα θα παρεις μια η δυο φορες αλλα οχι πανω απο δυο φορες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
λενε τπτ οι καινουριες??

Συνολικα ειδα 3.

Πανω ειδα μια απο Βενεζουελα.Αρκετα εως πολυ μελαμψη...
Ονομα Σεμπαστιανα.Σωμα κανονικο χωρις περιττα κιλα,προσωπο συνηθισμενο.Αυτη ειχε το καλυτερο σωμα απο τις αλλες 2.

Μαλβινα.30+ μου φανηκε.Στηθος ψιλο νερουλο/πεσμενο.Γυμνο σαλοναρισμα και λιγο βαριεστημενο(?).Σωμα κανονικο με λιγα κιλα παραπανω στα πλαγια.Προσωπο νορμαλ ως αδιαφορο.

Μια κοντουλα με καταμαυρο μαλλι,τσουπωτη και με κιλακια στα γνωστα σημεια.Ονομα δεν θυμαμαι.Οχι κατι το ιδιαιτερο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom