Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 408 άτομα (32 μέλη και 376 επισκέπτες)

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
τι εννοεις δεν κολλας aids? εχω ακουσει για καποιους ανθρωπους οι οποιο ενα γονιδιο αν δεν κανω λαθος με το οποιο δεν κολλανε aids, αυτο εχεις και εσυ?
Εχω θεραπεια PREPS που την παιρνω σπιτι μου μετα το κασκαντεριλθκι και ολα καλα. Θελετε χρονια πολλα στην Ελλαδα για τετοιες καβαντζες...εγω τα παιρνω απο κολλητο στο NHS στην Αγγλια
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Ψαξε το φαρμακο Truvada και θα καταλαβεις
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Εχω θεραπεια PREPS που την παιρνω σπιτι μου μετα το κασκαντεριλθκι και ολα καλα. Θελετε χρονια πολλα στην Ελλαδα για τετοιες καβαντζες...εγω τα παιρνω απο κολλητο στο NHS στην Αγγλια
Κάνεις λάθος, την έχουμε και εμείς αυτή τη θεραπεία στα νοσοκομεία, μετά την επαφή έχεις 72 ώρες να την κάνεις και δεν κολλάς τον ιό
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Χαιρομαι που καταλαβες τωρα το οτι δεν κολαω AIDS εγω...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Χαιρομαι που καταλαβες τωρα το οτι δεν κολαω AIDS εγω...
Ναι αλλά και πάλι που ξέρεις τι προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει στον οργανισμό αν κάνεις αυτή τη θεραπεία κάθε φορά μετά το σεξ ?
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Δεν το χρησιμοποιω συχνα, αλλα ολοι οι γκει εδω (Λονδινο) ζουνε χρονια με καθημερινη χρηση και δεν εχει βγει κατι σε κανενα. Γενικα εδω HIV νεα κρουσματα υπαρχουν μονο σε χρηστες.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Τώρα στην πρωινή βάρδια στο Ιάσονος 46 όροφος η μελαχρινή,όχι ιδιαίτερα όμορφη milf Ρίτα με καλό κορμί και μικρό βυζί,Βουλγάρα μού συστήθηκε μέσα, προσφέρει ακά πίπα και "69",τη δοκίμασα κι έμεινα ευχαριστημένος,πολύ καυλιάρα και δοτική στο γαμήσι,θα ξανατιμηθεί σίγουρα!
 

Haig33

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, η Ρενάτα είναι στο Φ.66 ή λείπει διακοπές? ευχαριστώ
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Kilburn, welcome back!!!

ο καλύτερος σε deepthroat φάσεις!!!!
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Η Λιλιαν στο διδυμου 8 υπαρχει ακομα;
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
ΦΥΛΗΣ 66Δ...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΣΑΤΣΑ!!!Μου σπασε τα αρχίδια με το να με τραβάει ώστε να με χωσει στο δωμάτιο.Ύστερα απο κάνα 5λεπτο μάχης κατάφερα να ξεγύγω και απο τη τσατσα και την αλλη τη πρωινή κοπελιά που με τράβαγε για να μη φύγω.Μετά καθώς έφευγα με βρίζανε λέγοντας μου ότι είμαι άσχημος,αγάμητος ότι δεν έχω γκόμενα και διάφορα αλλα...Δεν έκατσα να ασχοληθώ,κακώς βέβαια γτ έπρεπε να αδειάσω επειγώντος κάπου τα μπαλάκια μου.Αυτή ήταν μια ξανθιά γριά με μεγαλούτσικο βυζί,μάλλον ρωσσίδα.Οπότε προσοχή εκει.ΥΓ αν κάτσεις σου κλείνει την είσοδο οπότε όποιος μπαίνει καλύτερα να χει πλάτη τη πόρτα για γρήγορη μεταβολή...
 

Επισκέπτης
ΦΥΛΗΣ 66Δ...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΣΑΤΣΑ!!!Μου σπασε τα αρχίδια με το να με τραβάει ώστε να με χωσει στο δωμάτιο.Ύστερα απο κάνα 5λεπτο μάχης κατάφερα να ξεγύγω και απο τη τσατσα και την αλλη τη πρωινή κοπελιά που με τράβαγε για να μη φύγω.Μετά καθώς έφευγα με βρίζανε λέγοντας μου ότι είμαι άσχημος,αγάμητος ότι δεν έχω γκόμενα και διάφορα αλλα...Δεν έκατσα να ασχοληθώ,κακώς βέβαια γτ έπρεπε να αδειάσω επειγώντος κάπου τα μπαλάκια μου.Αυτή ήταν μια ξανθιά γριά με μεγαλούτσικο βυζί,μάλλον ρωσσίδα.Οπότε προσοχή εκει.ΥΓ αν κάτσεις σου κλείνει την είσοδο οπότε όποιος μπαίνει καλύτερα να χει πλάτη τη πόρτα για γρήγορη μεταβολή...
Εχουμε πει οτι δε μπαινουμε στο 66Δ ουτε στο Μεταξι που δουλευει Μ.Αλ. 28.

Για τα ακαποτα πρεπει να υπαρχει κανονας στο σαιτ ντελιτ και μπαν. Επηρεαζεται κοσμος απο αυτες τις μαλακιες
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ειναι γνωστη αυτη, τα εχει κανει και σε αλλους αυτα. Οταν μπαινω καπου και βλεπω οτι ειναι αυτη μεσα, φευγω χωρις δευτερη σκεψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

El_Buitre

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
Φιλε εγω δεν κολαω AIDS αλλα ευχαριστω για το ενδιαφερον anyway.

Φίλε Killburn , καλό κρεμπέδιασμα είχα κάνει πριν κάνα δίμηνο στην Τζούλια τη μιλφαρα πρωινή στο Πιπίνου. Συνολικά τρεις φορές τη γάμησα και τις τρεις χωρίς καπότα. Όλα μέσα το γούσταρε η πουτάνα,το επιδίωξε και η ίδια γιατί της είχα αρέσει πολύ σε εμφάνιση. Αν πας και σε γουστάρει θα στο κάνει.
 

georgesv

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
36
Like
72
Πόντοι
0
Ναι αλλά και πάλι που ξέρεις τι προβλήματα μπορεί να δημιουργήσει στον οργανισμό αν κάνεις αυτή τη θεραπεία κάθε φορά μετά το σεξ ?
Από όσο ξέρω μπορεί να δημιουργήσει πολλές παρενέργειες και είναι γενικά πολύ δυνατή φαρμακευτική αγωγή, δεν είναι για συνέχεια. Γι αυτό εξάλλου, τουλάχιστον στην Ελλάδα δε συνταγογραφείται εύκολα από τα νοσοκομεία. Μόνο αν είναι κάτι εξαιρετικά επείγον, πχ. επαφή με άτομο που έχει HIV πριν από 72 ώρες, κλπ.
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Ψαξε το φαρμακο Truvada και θα καταλαβεις
Οι μελέτες για την αξιοπιστία του φαρμάκου ως μέσου προφύλαξης ξεκίνησαν πριν από 2 χρόνια και κατέληξαν στο συμπέρασμα ότι το φάρμακο όταν λαμβάνεται καθημερινά μπορεί να μειώσει τα ποσοστά μετάδοσης του ιού περισσότερο από 90%. «Καθώς περιμένουμε το εμβόλιο και την αγωγή που θα θεραπεύει από τον ιό, η προφυλακτική αγωγή με truvada αποτελεί ένα δυναμικό εργαλείο με το οποίο μπορεί να αλλάξει σήμερα την επιδημιολογία του ιού HIV στις ΗΠΑ», δήλωσε o Τζόναθαν Μέρμιν, διευθυντής του τομέα πρόληψης HIV/AIDS, Ηπατίτιδας και Φυματίωσης στο CDC.
Οπως εξηγεί ο ίδιος, οι οδηγίες για τη χρήση του φαρμάκου αντιπροσωπεύουν ένα σημαντικό βήμα για την πρόληψη και τον έλεγχο του ιού HIV. Αυτό που θα πρέπει να διασφαλίσουμε τώρα είναι ότι το λαμβάνουν τα σωστά άτομα, με τον σωστό τρόπο.

Το truvada όμως δεν είναι, για την ώρα, φτηνό. Η μηνιαία δόση, δηλαδή το κουτί με τα 30 χάπια, στην Ελλάδα κοστίζει 512 ευρώ και για να είναι αποτελεσματικό θα πρέπει να λαμβάνεται κάθε μέρα. «Η λύση αυτή δεν ωφελεί μόνο όσους κινδυνεύουν να μολυνθούν με τον HIV, αλλά θα βοηθήσει και αρκετά στη δραματική μείωση των νέων περιστατικών», εξηγεί ο ανοσολόγος Αντονι Φόσι, διευθυντής του Εθνικού Ιδρύματος Αλλεργίας και Μεταδιδόμενων Νοσημάτων των ΗΠΑ
Το φάρμακο, όπως είπαμε και στην αρχή, μπορεί να είναι ένα καλό όπλο στο οπλοστάσιο των φορέων δημόσιας υγείας για τον έλεγχο της εξάπλωσης του ιού. Βέβαια, η πρώτη προληπτική μέθοδος, έρχεται μέσα από την γνώση και την ενημέρωση όλων μας και την βασική διαδικασία χρήσης προφυλακτικού. Μία τόσο πολύ απλή πρακτική σε ένα τόσο σύνθετο πρόβλημα.
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Εχουμε πει οτι δε μπαινουμε στο 66Δ ουτε στο Μεταξι που δουλευει Μ.Αλ. 28.

Για τα ακαποτα πρεπει να υπαρχει κανονας στο σαιτ ντελιτ και μπαν. Επηρεαζεται κοσμος απο αυτες τις μαλακιες
Ακριβώς αυτό...Όταν βρεθεί κάποια καλύτερη λύση απο το προφυλακτικό που να σε εξασφαλίζει 100% απο τον ιό τότε τα ξαναλέμε...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
ΦΥΛΗΣ 66Δ...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΣΑΤΣΑ!!!Μου σπασε τα αρχίδια με το να με τραβάει ώστε να με χωσει στο δωμάτιο.Ύστερα απο κάνα 5λεπτο μάχης κατάφερα να ξεγύγω και απο τη τσατσα και την αλλη τη πρωινή κοπελιά που με τράβαγε για να μη φύγω.Μετά καθώς έφευγα με βρίζανε λέγοντας μου ότι είμαι άσχημος,αγάμητος ότι δεν έχω γκόμενα και διάφορα αλλα...Δεν έκατσα να ασχοληθώ,κακώς βέβαια γτ έπρεπε να αδειάσω επειγώντος κάπου τα μπαλάκια μου.Αυτή ήταν μια ξανθιά γριά με μεγαλούτσικο βυζί,μάλλον ρωσσίδα.Οπότε προσοχή εκει.ΥΓ αν κάτσεις σου κλείνει την είσοδο οπότε όποιος μπαίνει καλύτερα να χει πλάτη τη πόρτα για γρήγορη μεταβολή...
αυτη η Τσατσα ειναι για πολλές σφαλιάρες..το παιζει κ καλα εξουσία ατρόμητη,οτι εδώ ειμαι προςτατευμενη κ καμω οτι μου καυλωςει..ποιος θα κάνει την αρχή να την πλακωσει να δείτε για ποτε συμμορφώνεται..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom