Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (20 μέλη και 229 επισκέπτες)

julio2018

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Ευχάριστο .Δεν έχω πάει εκεί ακόμα Δηλαδή είναι καλύτερα εκεί πιο καθαρά δωμάτια και δεν πάνε pakistani ?

Πακιστανούς δεν είδα. Είναι καλύτερα και υπάρχει και περισσότερος χρόνος στο δωμάτιο
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Στο Ακομινάτου 2 ισόγειο είδα τη milf Αλεξάνδρα που επέστρεψε,αγνώριστη με ξανθό μαλλί κομμωτηρίου.Πέρασα με την επίσης milf Χριστίνα,μέσα μού ξεφούρνισε ότι πενθεί στενό συγγενικό της πρόσωπο και δεν μπορούσε να κρύψει τη θλίψη της,παρόλα αυτά ήταν πάλι πολύ καλή και μου ζήτησε συγνώμη που δεν απέδωσε το 100%!
 

psolantikos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0

Καλησπέρα μάγκες.

CIF στο Μετάξι απογευματινή βάρδια που παίζει????
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα δοκιμασα και πέρασα πριν λίγο με την Τάνια στο Φυλης109 ισόγειο πολύ μέτρια πράγματα η κοπελίτσα δεν το έχει το μόνο θετικό είναι ότι είναι ευδιάθετη και χαμογελαστή αλλά αυτό δεν αρκεί να καλύψει την ανεπάρκεια της.
Επίσης αυτό που με ενόχλησε ιδιαίτερα ήταν η απλυσια καθώς η επιδερμίδα της κολαγε τόσο δυσκολο να φρεσκαρονται και να είναι καθαρές και δροσερές στο δωμάτιο πριν πάνε στον πελάτη τι να πω.Αλλη μια δοκιμή που δεν βγήκε στην ουσία χαμενο20€ο,θα ανεβάσω κριτική
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Καλησπέρα δοκιμασα και πέρασα πριν λίγο με την Τάνια στο Φυλης109 ισόγειο πολύ μέτρια πράγματα η κοπελίτσα δεν το έχει το μόνο θετικό είναι ότι είναι ευδιάθετη και χαμογελαστή αλλά αυτό δεν αρκεί να καλύψει την ανεπάρκεια της.
Φίλε την είχα δει τις προάλλες και αυτήν και την άλλη που ήταν μαζί.Απήλθα εμπιστευόμενος τη διαίσθησή μου.Ούτε και από εμφάνιση λένε τίποτα ιδιαίτερο.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φίλε την είχα δει τις προάλλες και αυτήν και την άλλη που ήταν μαζί.Απήλθα εμπιστευόμενος τη διαίσθησή μου.Ούτε και από εμφάνιση λένε τίποτα ιδιαίτερο.
Ναι δεν αξίζει ούτε αυτή ούτε η μελαχρινή για20€ο μιλάμε πάντα για10€ο μπορεί η κατάντια της πιάτσας ειδικά Φυλης είναι απίστευτη πολλοί έχουν σταματήσει εδώ και καιρό να πηγαίνουν πλέον όχι μόνο κίνητρο δεν υπάρχει αλλά το αντίθετο καθώς γι'αυτό που προσφέρουν το20€ο είναι υπερβολή χαλιά κάθε πρό πέρσυ και καλύτερα.
Λίγες Μιλφ σε περιφερειακά μαγαζιά κάτι αξίζουν
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Ναι δεν αξίζει ούτε αυτή ούτε η μελαχρινή για20€ο μιλάμε πάντα για10€ο μπορεί η κατάντια της πιάτσας ειδικά Φυλης είναι απίστευτη πολλοί έχουν σταματήσει εδώ και καιρό να πηγαίνουν πλέον όχι μόνο κίνητρο δεν υπάρχει αλλά το αντίθετο καθώς γι'αυτό που προσφέρουν το20€ο είναι υπερβολή χαλιά κάθε πρό πέρσυ και καλύτερα.
[size=15pt]Λίγες Μιλφ σε περιφερειακά μαγαζιά κάτι αξίζουν[/size]
Ακριβώς.Αλλά και αυτές τις λίγες μιλφ, τις βαρέθηκα.Τον ρίχνω λοιπόν στην γυναίκα μου πιο συχνά από πριν.Είδε κι αυτή χαρά στα σκέλια της!
Ουδέν κακόν,αμιγές καλού.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.675
Πόντοι
2.471
Διδύμου16 η τιμια ευτραφης Αλινα, μελαχρινη μιλφ απλο

στο Δ.18 η γνωστη ρουφηχτρα Αλιονα ποσες κ ποσες φορες με ειχε λαρυγγωσει κ καταπιει τα φλοκια αυτη η γυναικα, ξελαφρωνα τελεια με θεαμα τις βυζαρες να κρεμονται, τις εκφυλες ματιες κ το δυνατο τρομπονιασμα στο χυσιμο! πλεον χοντρη με αδεια δωματια.

Δ.27 γκιλφ ξερακιανη Αλιονα με ακα, δεν την εχω παρει ακομα, αποψεις? α Και μια ΟΛγα στο δωμα

Ιασωνος 27 οροφος Σοφιαρα Ρωσσιδα μιλφ κοντη μαυρισμενη με ακαπελα-τελειωτικο κ απιθανη κωλαρα αφρατη, Πληρωθηκε x2 γαμηθηκε αναλογως με Μεγαλη πιεση χρονου τη 2η φορα Απο τσατσα.

*Ερωτηση παιδες, μια Σαμπρινα μελαχρινη-αφρατη νεα σε ηλικια με ταττοο κινεζικα στη πλατη-μεση στο Φωκαιας 17 στην 3η βαρδια, που ειναι ξερει κανεις??
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δ.27 γκιλφ ξερακιανη Αλιονα με ακα, δεν την εχω παρει ακομα, αποψεις? α Και μια ΟΛγα στο δωμα
Η Αλιονα στο Διδυμου 27 είναι πολύ τίμια και το μόνο σίγουρο θα προσπαθήσει να κάνει ότι μπορεί για να ευχαριστήσει ικανοποιήσει τον πελάτη αλλά όπως και να το κάνουμε είναι μεγάλη οπότε πεσμένη αρκετά σε σωμα
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
εγω πιο καλη γυναικα τσατσα δεν εχω ξαναδει ,αρχοντογυναικα ευγενικη γλυκομιλιτη με το χαμογελο παντα,ειναι λιγο ζηλιαρα αλλα την εχω συγχορεση !!

Σκατά στα μούτρα της είναι.
Ανήκει στα ψώνια που όσο γνωρίζουν κάποιον τόσο χειρότερη συμπεριφορά έχουν αντί για καλύτερη.
Και σε μένα τις πρώτες φορές καλή μου φάνηκε αλλά στην πορεία φάνηκε η μαλακία που την δέρνει από την κλεισούρα στους τέσσερις τοίχους.
Έπρεπε να το είχα καταλάβει από την γάτα που κυκλοφορούσε εκεί μέσα.
Άλλες τσατσάδες είναι συνεχώς ευγενικές όχι αυτή, έχει θέματα.

Πάμε παρακάτω η γνωστή Αθηνά μου είπε όταν έβγαινε από την πόρτα ότι θα δουλεύει ως τέλος Ιουλίου αλλά δεν είπε πότε θα επιστρέψει αν κάποιος πάει ας την ρωτήσει να ξέρουμε.
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
17
Like
52
Πόντοι
0
Αθήνα από φωκ.27 που κάνει εξτραδακια από την πρώτη φορά,  σε προτρέπει να την σκισεις δυνατά, δεν φεύγει αν δεν χύσεις και έχει και social που είναι από τα καλύτερα επειδή είναι Ελληνίδα.
Πες μου μία άλλη που τα συνδυάζει όλα αυτά
Θα συμφωνησω με τον Πορτογαλλο ποδοσφαιριστη :P, η Αθηνα ειναι ότι καλυτερο κατα τα δικα μου γουστα τουλαχιστον!Τα κανει ολα εκτος απο κωλο,αψογη συμπεριφορα μεσα,ειναι ελληνιδα και μπορεις να συνεννοηθεις πιο καλα.Για μενα ειναι απο τις καλυτερες επιλογες και θα την ξανατιμησω σε λιγες εβδομαδες που θα ερθω Αθήνα για 2 μερες...
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Στη Βουλή κατατέθηκε σήμερα το νομοσχέδιο του υπουργείου Εσωτερικών για τη μεταρρύθμιση του θεσμικού πλαισίου της Τοπικής Αυτοδιοίκησης (πρόγραμμα «Κλεισθένης Ι»).
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σκατά στα μούτρα της είναι.
Ανήκει στα ψώνια που όσο γνωρίζουν κάποιον τόσο χειρότερη συμπεριφορά έχουν αντί για καλύτερη.
Και σε μένα τις πρώτες φορές καλή μου φάνηκε αλλά στην πορεία φάνηκε η μαλακία που την δέρνει από την κλεισούρα στους τέσσερις τοίχους.
Έπρεπε να το είχα καταλάβει από την γάτα που κυκλοφορούσε εκεί μέσα.
Άλλες τσατσάδες είναι συνεχώς ευγενικές όχι αυτή, έχει θέματα.

Πάμε παρακάτω η γνωστή Αθηνά μου είπε όταν έβγαινε από την πόρτα ότι θα δουλεύει ως τέλος Ιουλίου αλλά δεν είπε πότε θα επιστρέψει αν κάποιος πάει ας την ρωτήσει να ξέρουμε.
Θελει να μην ασχολησε πολυ...να μην δινεις σημασια...εγω την ξερω σαν πελατης 3 χρονια και κατι ψιλα...πηγαινε ντυμενος στην πενα!μην μασας τσικλα!μην καπνιζης!νασαι υπερευγενικος και ολα καλα , στο φιναλε ολα αυτα που προανεφερα τα αξιζη η θεα εβελινα!αυτη η πανεμορφη κοπελα ειναι παραδεισος!!
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Που πήγανε όλα τα κορίτσια από Βενεζουέλα στη Λιοσίων 73?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.429
Κριτικές
39
Like
6.912
Πόντοι
1.936
Διδύμου16 η τιμια ευτραφης Αλινα, μελαχρινη μιλφ απλο

στο Δ.18 η γνωστη ρουφηχτρα Αλιονα ποσες κ ποσες φορες με ειχε λαρυγγωσει κ καταπιει τα φλοκια αυτη η γυναικα, ξελαφρωνα τελεια με θεαμα τις βυζαρες να κρεμονται, τις εκφυλες ματιες κ το δυνατο τρομπονιασμα στο χυσιμο! πλεον χοντρη με αδεια δωματια.

Δ.27 γκιλφ ξερακιανη Αλιονα με ακα, δεν την εχω παρει ακομα, αποψεις? α Και μια ΟΛγα στο δωμα

Ιασωνος 27 οροφος Σοφιαρα Ρωσσιδα μιλφ κοντη μαυρισμενη με ακαπελα-τελειωτικο κ απιθανη κωλαρα αφρατη, Πληρωθηκε x2 γαμηθηκε αναλογως με Μεγαλη πιεση χρονου τη 2η φορα Απο τσατσα.

*Ερωτηση παιδες, μια Σαμπρινα μελαχρινη-αφρατη νεα σε ηλικια με ταττοο κινεζικα στη πλατη-μεση στο Φωκαιας 17 στην 3η βαρδια, που ειναι ξερει κανεις??

Φιλαρακι,η γιαγια αλιονα προτεινεται ανεπιφυλακτα με την προϋποθεση οτι σου αρεσουν οι γιαγιαδες.Η Αλιονα σε αποζηνιωνει με τις υπηρεσιες της.
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Θελει να μην ασχολησε πολυ...να μην δινεις σημασια...εγω την ξερω σαν πελατης 3 χρονια και κατι ψιλα...πηγαινε ντυμενος στην πενα!μην μασας τσικλα!μην καπνιζης!νασαι υπερευγενικος και ολα καλα , στο φιναλε ολα αυτα που προανεφερα τα αξιζη η θεα εβελινα!αυτη η πανεμορφη κοπελα ειναι παραδεισος!!
Καλά,αλλά υπάρχει και κάτι άλλο τώρα το καλοκαίρι.Όποιος έχει ιδρώσει και μυρίζει ιδρωτίλα,να μπει στο Αχαρνών 85;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Θελει να μην ασχολησε πολυ...να μην δινεις σημασια...εγω την ξερω σαν πελατης 3 χρονια και κατι ψιλα...πηγαινε ντυμενος στην πενα!μην μασας τσικλα!μην καπνιζης!νασαι υπερευγενικος και ολα καλα , στο φιναλε ολα αυτα που προανεφερα τα αξιζη η θεα εβελινα!αυτη η πανεμορφη κοπελα ειναι παραδεισος!!

Σε μπουρδέλο πάω όχι στο παλάτι του Μπάκιγχαμ !!
Μήπως θέλει να της κάνω και κάνα γλειφωμούνι να με εγκρίνει ή να περάσω καμιά επιτροπή να με εγκρίνουν για λόρδο ??
Οι πουτάνες καλές μόνο το γυμναστήριο τους λείπει, ο οίκος καλός μόνο ντουζάκια του λείπουν αλλά αυτή θα έχει διώξει πόσο κόσμο με τις ιδιοτροπίες της τα είχα διαβάσει και σε κριτικές για τις εργαζόμενες και ήμουν υποψιασμένος.
Την τσίχλα για να φρεσκάρω την αναπνοή την είχα όπως κάνω συνήθως αλλά αυτή θα έχει δικά της θέματα και ανασφάλειες του τύπου "οι πουτάνες μασάνε τσίχλες άρα αυτός με τρολάρει" ή κάτι τέτοιο.
Όταν ήταν πουτάνα θα την γαμάγανε οι μεθυσμένοι και οι μαστουρωμένοι και τώρα τι θέλει να παραστήσει δηλαδή.


Μεγάλη μαλακία με την υποβάθμιση του κέντρου της Αθήνας είτε τότε με τα μπουρδέλα είτε τώρα με του λαθρομετανάστες , άνθρωποι εγκαταλείπουν τα σπίτια τους γιατί δεν τους αντέχουν μετά οι λάθρο θα τα σπάσουν θα μπουν μέσα και θα έχουν και νομικά δικαιώματα να μένουν μόνιμα....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom