Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (18 μέλη και 244 επισκέπτες)

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
farkeli respect για την ενημερωση,απο τις καλυτερες του σαιτ με διαφορα...αν κατεβω σημερα στο μεταξι το βραδακι θα βρω καμια καμια καλη μελαχροινη?? Σε ευχαριστω εκ των προτερων!! :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
farkeli respect για την ενημερωση,απο τις καλυτερες του σαιτ με διαφορα...αν κατεβω σημερα στο μεταξι το βραδακι θα βρω καμια καμια καλη μελαχροινη?? Σε ευχαριστω εκ των προτερων!! :grin: :grin:

Σε ευχαριστώ συναγωνιστή να είσαι πάντα καλά...

Θα σου σημειώσω παρακάτω με χωροταξική κατατόπιση τα μπουρδέλα που έχουν μελαχρινές...
Ο φίλος Πιάτσας, αν θέλει, θα σημειώσει (ως πλέον ειδικός) τους ακριβείς αριθμούς των οδών


Σε μελαχρινή έκδοση, στο Μεταξουργείο διατίθονται σε βραδυνή βάρδυα τα εξής (εκτός απρόοπτων επεισοδίων):

1. Στο δεύτερο από δεξιά ξεκινώντας την Ιάσονος από Αχιλέως, ισόγειο. Φράντζα, διαφορετικό χτένισμα κάθε φορά, ωραία οπίσθια, 15 Ε.

2. Στη Μ. Αλεξάνδρου και Ιάσονος, όροφος. Μακριά μαλλιά, τοροειδές πουτανίδιο, μικρό αλλά με σιδεράκια (ίσως στο στόμα?). Άν πάς αργά, δεν θα ευχαριστηθείς περιποίηση. Άν πετύχεις σε αξύριστα πόδια θα θυμηθείς όχι την γέννηση του Χριστού, αλλά την σταύρωση...

3. Στο προτελευταίο από αριστερά ξεκινώντας την Ιάσονος από Αχιλέως, ισόγειο. Χριστίνα, από Φυλής με τις χαρακτηριστικές ελιές στο πρόσωπο (βλέπε και παραπάνω σχόλια)

4. Στο τελευταίο από αριστερά ξεκινώντας την Ιάσονος από Αχιλέως, όροφος. Κορίνα, Ισπανοελληνίδα, σταθερή αξία, καλή συμπεριφορά και πολύ καλλίτερη με τους καλούς

πληροφορίες λένε ότι θα ξαναέρθει η Ρουμάνα με τα ωραία τατουαζ, χαμόγελο, σώμα, περιποίηση...χαιρετηθήκαμε στο πεζόδρομο (δεν γνωρίζει Ελληνικά)

5. Ακομινάτου, ισόγειο. Έμα, Ιταλίδα, θερμή περιποίηση και πυρωμένο μπουρδέλο από την υπερβολική θέρμανση

6. Κεραμικού, στα τέσερα μαζεμένα μπουρδέλα. Προσοχή στη Βουλγάρα με τα μακριά μαλλιά και το ακόλαστο πρόσωπο. Αν διαθέτεις μέγεθος δεν αντέχει την διείσδυση. Αν τύχεις και σε νύκτα που δεν έχει πολύ όρεξη, θα ...κτυπάς το κεφάλι σου στο τοίχο 
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Δυστυχως farkeli απο το Μεταξουργειο εχω απο λιγες εως ανυπαρκτες γνωσεις και δεν μπορω
να βοηθησω!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Σε ευχαριστώ συναγωνιστή να είσαι πάντα καλά...

Θα σου σημειώσω παρακάτω με χωροταξική κατατόπιση τα μπουρδέλα που έχουν μελαχρινές...
Ο φίλος Πιάτσας, αν θέλει, θα σημειώσει (ως πλέον ειδικός) τους ακριβείς αριθμούς των οδών


Σε μελαχρινή έκδοση, στο Μεταξουργείο διατίθονται σε βραδυνή βάρδυα τα εξής (εκτός απρόοπτων επεισοδίων):

1. Στο δεύτερο από δεξιά ξεκινώντας την Ιάσονος από Αχιλέως, ισόγειο. Φράντζα, διαφορετικό χτένισμα κάθε φορά, ωραία οπίσθια, 15 Ε.

2. Στη Μ. Αλεξάνδρου και Ιάσονος, όροφος. Μακριά μαλλιά, τοροειδές πουτανίδιο, μικρό αλλά με σιδεράκια (ίσως στο στόμα?). Άν πάς αργά, δεν θα ευχαριστηθείς περιποίηση. Άν πετύχεις σε αξύριστα πόδια θα θυμηθείς όχι την γέννηση του Χριστού, αλλά την σταύρωση...

3. Στο προτελευταίο από αριστερά ξεκινώντας την Ιάσονος από Αχιλέως, ισόγειο. Χριστίνα, από Φυλής με τις χαρακτηριστικές ελιές στο πρόσωπο (βλέπε και παραπάνω σχόλια)

4. Στο τελευταίο από αριστερά ξεκινώντας την Ιάσονος από Αχιλέως, όροφος. Κορίνα, Ισπανοελληνίδα, σταθερή αξία, καλή συμπεριφορά και πολύ καλλίτερη με τους καλούς

πληροφορίες λένε ότι θα ξαναέρθει η Ρουμάνα με τα ωραία τατουαζ, χαμόγελο, σώμα, περιποίηση...χαιρετηθήκαμε στο πεζόδρομο (δεν γνωρίζει Ελληνικά)

5. Ακομινάτου, ισόγειο. Έμα, Ιταλίδα, θερμή περιποίηση και πυρωμένο μπουρδέλο από την υπερβολική θέρμανση

6. Κεραμικού, στα τέσερα μαζεμένα μπουρδέλα. Προσοχή στη Βουλγάρα με τα μακριά μαλλιά και το ακόλαστο πρόσωπο. Αν διαθέτεις μέγεθος δεν αντέχει την διείσδυση. Αν τύχεις και σε νύκτα που δεν έχει πολύ όρεξη, θα ...κτυπάς το κεφάλι σου στο τοίχο 

Να συμπληρώσουμε :

7. Κολωνού, στο τελευταίο από αριστερά ξεκινώντας από Αχιλέως, ισόγειο. Τακτοποίηση, σοβαρότης, μαλλί, καθρέπτες, καρδούλες, καθαριότητα, ...Βόρειος Ήπειρος

8. Κολωνού, στο πρώτο από δεξιά ξεκινώντας από Αχιλέως, ισόγειο. Νεαρά, σαλόνι γήπεδο, ...δεν αντέχεται η αναμονή είτε είναι άδειο είτε είναι γεμάτο
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Παιδιά καλώς σας ξαναβρήκα και εγώ μετά από ένα κουραστικό ταξίδι έπρεπε οπωσδήποτε να περάσω για μια απογευματινή τσάρκα έτσι για το γαμώτο .

Φωκαίας 17 κάτω Στέλλα
Φωκαίας 17 πάνω μια μέτρια μελαχρινή κοπέλα
Φωκαίας 19 μια με καστανά μαλλιά λεπτή και μικρό στήθος
Φωκαίας 25 κάτω ένα μελαχρινό
Φωκαίας 25 πάνω μια ξανθιά κοντή Ρωσίδα
Φωκαίας 22 πάνω Αλεξάνδρα η Μαρία απο Λετονία
Φωκαίας 22 κάτω μια νταρντάνα μέτρια καστανή
Φωκαίας 27 μια μελαχρινή μέτρια
Φωκαίας και Αχαρνών στην αποθήκη μια μάλλον καλή μελαχρινή
Φυλής 59 κάτω Βανέσα
Φυλής 59 πάνω Έλενα
Φυλής 65 πάνω μια μελαχρινή νταρντάνα όπου όταν έφευγα ένα παιδί μου είπε δεν λέει η κοπέλα
Φυλής 67 Μόνικα
Φυλής 69 πάνω η μελαχρινή από το Φωκαίας 17 πάνω με το ωραίο στήθος
Φυλής 71 κάτω η Μιλένα
Φυλής 86 κάτω η Άννα η Πολωνέζα
Φυλής 86 επάνω μια όμορφη κοπέλα καστανή
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
amc_anthony13 is back  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Παιδιά καλώς σας ξαναβρήκα και εγώ μετά από ένα κουραστικό ταξίδι έπρεπε οπωσδήποτε να περάσω για μια απογευματινή τσάρκα έτσι για το γαμώτο .


Φυλής 71 κάτω η Μιλένα

φιλαρακι η γνωστη (παλια)μιλενα....???δωσε τις συντεταγμενες σου... :cheesy:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
ΦΥΛΗΣ,σημερα βραδακι
109,ελλη ξανθο mlf  με καλο για τη κατηγορια αυτή σωμα
109 κατω,μαρια,η ιδια κοπελα με τη προηγουμενη φορα
134 τζεσσικα
134α,αννουλα
134β,ρωξανη,μελαγχροινο κοντοπουτανο που εχω ξαναδει,όχι συχνα όμως,στα σπιτια της φυλης

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 11,μαρινα,θετικη και με φαντασια καταθεση

ΦΩΚΑΙΑΣ
19,σοφια,η χαριτωμενη λεπτη κοπελα
25 πανω ,βικτωρια,ξανθο ελκυστικο κοντοπουτανο με το …χρυσο μουνακι

25 κατω,βερονικα,ωραιο κορμι,κακη συμμετοχη

ΑΧΑΡΝΩΝ 106, αλινα,η  γνωστη ρωσιδουλα

ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ 3
Κατω,μαρια νο  1,ξανθια μετριου αναστηματος με καλο λεπτο σωμα
Πανω,μαρια νο2,ξανθια μουλατη με πλουσιες καμπυλες,η κοπελα ειμαι σιγουρος οτι εχειι δουλεψει στη φωκαιας



 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
και έλεγα θα φανεί???

δεν θα φανεί???

Γειά σου συναγωνιστή
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Την Βικυ που δουλευε πρωινα Φωκαιας 19 την εχει πετυχει κανενας?
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Μίνι πρωινή ενημέρωση από Φυλής Σαβ.20/12/2008,

Φ84Α Ισόγειο η Άννα η πολωνέζα,
Φ80 μια Μαρία νομίζω μελαχρινή λεπτούλα μάλλον δεν την πρόσεξα γιατί πήγα να τσεκάρω μήπως ήταν η Κάτια η υπέροχη ΠΙΠΑ αλλά
      η κοντή τσα2 με τα γυαλιά μου είπε οτι η Κάτια σήμερα δουλεύει σε στούντιο στην Καλλιθέα (προαγωγή η υπέροχη πιπούλα).
Φ92 ήταν αυτή η νταρντάνα με τους βύζους που αρέσει στον Πιάτσα, εγώ πήγα μήπως ήταν η Εύα και δώ χαρά στα σκέλια μου αλλά δεν...
Φ71Β Ισόγειο η ...γκόμενα από την...ΣΛΟΒΑΝΙΑ...μουάχαχαχαχα, Νέλλη που πνίγει το κουνέλι...
Φ65 Πάνω πήγα μήπως και βρώ την Τίνα μας αλλά δέν (3 πίπες μέχρι τώρα έφαγα ο δύσμοιρος), ήταν η ...μίς πίγκυ...χεχεχε, η Αλεξάνδρα νομίζω.

Τέλος, με την ψυχολογία του μπουρδελιάρη καταρακωμένη μου ήρθε μια φωτεινή ιδέα  :woldman: να περάσω από Αχαρνών 106 όπου και
  ...ναί, ναί, μετά από καιρό πέτυχα την Σιλικονούχο Βικτώρια (τη φίλη της Ξένιας), εννοείται κατάθεση όπου έβγαλα το άχτι μου γιατί έχουμε
    και μια άλφα χημεία με το μωρό. Έχει κάνει και τατού κατακόρυφο στην πλατούλα της κάτι κινέζικα στύλ Σάντυ ...μουάχαχαχα.
    Γενικά ήταν πολύ εορταστική σήμερις η Βικτώρια, με ένα ημιδιάφανο κορμάκι μαύρο δαντελωτό, κόκκινα νυχάκια, μαλλί φρεσκοβαμένο ξανθό,
    κ.λ.π. και με Τους σιλικονάτους ΣΤΗΤΟΥΣ της Πυραύλους της να Ξεχειλώνουν το κορμάκι...χεχεχε
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Χθεσινή βολτίτσα με φιλαράκι στο Μεταξουργείο μετά από επίσκεψη στο Baby Gold!!
Μέτρια πράματα και αρκετά μπάζα!! Ωρα γύρω στις 02:30!!

Ιάσωνος 19Α, λεπτοκαμμωμένο ξανθό πορνίδο όπου θύμιζε λίγ οπρος Τσέχα....
στο σαλόνι βγήκε βιατικά και δεν είδα τι παπούτσι φόραγε!!
Ιάσωνος 20Α μελαχροινό μπάζο χωρις τακούνια >:(
Κολωνού 30Β, μέτρια κοπελα και η τσατσά αραχτή στον καναπέ μόνο που δεν την είχα πάρει ο ύπνος!!
Κολωνού 30Α η Κατερίνα με αγιοβασιλιάτικη περιβολή!! Μπότες πάνω απο το γόνατο ψηλοτάκουνες, κόκκινο με άσπρη φούντα στριγκάκι, σουτιέν, σκουφί αγιουβασίλη και διχτάκια στα χέρια!! Καύλα...... :rockon: :rockon:

αυτά τα ολίγα .....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μίνι πρωινή ενημέρωση από Φυλής Σαβ.20/12/2008,


Φ80 μια Μαρία νομίζω μελαχρινή λεπτούλα μάλλον δεν την πρόσεξα γιατί πήγα να τσεκάρω μήπως ήταν η Κάτια η υπέροχη ΠΙΠΑ αλλά
       η κοντή τσα2 με τα γυαλιά μου είπε οτι η Κάτια σήμερα δουλεύει σε στούντιο στην Καλλιθέα (προαγωγή η υπέροχη πιπούλα).
Oντως η τσατσα δεν σου ειπε ψεματα Αρχοντικε Αρχοντα  :rockon: :rockon:
Πετυχα την Κατια γυρω στις 5 στο στουντιο Αριστοτελους6!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Επρεπε να ξερω για να ενημερωσω...τι να κανω  :dunno:  :tooth: :tooth:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Oντως η τσατσα δεν σου ειπε ψεματα Αρχοντικε Αρχοντα  :rockon: :rockon:
Πετυχα την Κατια γυρω στις 5 στο στουντιο Αριστοτελους6!

ΩΩΩ...Άρχοντα της Ενημέρωσης Πιάτσα !!! ...Γονατιστός Προσκυνώ Ευλαβικά, αυτό δεν είναι
απλή ενημέρωση είναι το 'Φώς στο Τούνελ' λέμε ...χεχεχε, Ουδεμία Ιερόδουλη κρυπτόμενη από
το Ερευνητικό Φώς της Μπουρδελοσύνης του Άρχοντα Πιάτσα !!!

Εγώ έκανα και μια απογευματινή βολτίτσα από Φυλής αλλά ρε γμτ μου όλο διπλοβάρδιες, οι περισσότερες
που είδα το πρωί ήταν και τώρα (Φ92, Φ84Α, Φ80, F71B). Τελικά επειδή δεν έβλεπα φώς είπα να πνίξω τον
μπουρδελικό μου πόνο στις υπέροχες αναρτήσεις της 'σου κάνω τη δύσκολη' Στελλίτσας του Φ17Α, την
έμαθα σήμερα να μου πέρνει πίπα χωρίς δοντάκια (για να χύσω και καλά πιο γρήγορα...χεχεχε) και ως
συνήθως την πήρα μπρούμητα πισωκολλητά (της αρέσει πολύ αυτή η στάση αρκεί να είσθε 'Ευαισθητοκάβλης'
και να σπρώχνετε γλυκά γλυκά κι όχι να σφυροκοπάτε) ...χεχεχε

Υ.Γ. Φωκαίας 25 Όροφο είχε την μετριογλυκιά ξανθιά κοντοπούτανη 'το χρυσό μουνάκι' (την έχω πετύχει και στο
                Φ86 Ισόγειο χωρίς να μου κάνει εντύπωση)
    Φωκαίας 22 υπόγειο μπάζο, ανυψωμένο ισόγειο μια ξανθιά βαμένη με καλό κορμί ωραίο κόλο αλλά δεν συγκινήθηκα.
    Φωκαίας 25 Ισόγειο μια μελαχρινή που την πέρναγες για τον μέσο όρο της Ελλεηνίδας εμφανισιακά.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τελικά επειδή δεν έβλεπα φώς είπα να πνίξω τον
μπουρδελικό μου πόνο στις υπέροχες αναρτήσεις της 'σου κάνω τη δύσκολη' Στελλίτσας του Φ17Α, την
έμαθα σήμερα να μου πέρνει πίπα χωρίς δοντάκια (για να χύσω και καλά πιο γρήγορα...χεχεχε) και ως
συνήθως την πήρα μπρούμητα πισωκολλητά (της αρέσει πολύ αυτή η στάση αρκεί να είσθε 'Ευαισθητοκάβλης'
Ατιμε Scorpie δεν σκεφτηκες το Ρενατακι σου σημερα καθολου  :bottom: :bottom:
Παντως...την λαδωσες την αναρτηση της Στελλιτσας για τα καλα  :cheesy: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom