Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (1 μέλη και 114 επισκέπτες)

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
επισης θα ρεπαρη η νταιαννα απο μοντελοαλυσιδας λογο περιοδου για πεντε μερες.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Απαξιοτικο γαμηση στην Αλισα από ιασωνος 30 υπογειο  :takethis:.

Την συγκεκριμένη την έχει καψουρευτει ο Νάσος και δισταζε να μπει γιατί του έβγαζε κάτι gfe. Έτσι και εγώ σαν καλός συνάδελφος του την γαμησα  :takethis: :takethis: :takethis: :hi:

Βέβαια μέσα λίγα πράγματα, δεν θέλει να γαμηθει και για αυτό την απαξιωσα όπως της άξιζε  :fuck1:

Βέβαια μπορεί να γαμιεται καλά με κάποιον που να αισθάνεται κάτι...  :rolleyes:

Ακόμα ξέρεις κανείς για το αν αξίζει μια καστανομαλα με καλό σώμα και μεγάλα βυζιά από Λεωνιδίου 28 ισόγειο.

Στο δρόμο που ήμουν είδα την Αννιτα από Λεωνιδίου 28 όροφο με νέο μαλλί που την έκανε ερωτευσημη  :smitten:

Λέτε να πάθω ότι και ο Νάσος  :S :S :S
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Δεν εχω αποψη για το Ιασωνος 43 που αναφερει ο αποπανω φίλος.
Αλλά κάνει μπαμ ότι οι μπούληδες του VICE δεν βρήκαν κανονική πουτάνα να μιλήσει on camera και φώναξαν ηθοποιό...
Η τύπισσα είναι σχεδόν λόγια (θηλυκό του "λόγιος").
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
Απαξιοτικο γαμηση στην Αλισα από ιασωνος 30 υπογειο  :takethis:.

Την συγκεκριμένη την έχει καψουρευτει ο Νάσος και δισταζε να μπει γιατί του έβγαζε κάτι gfe. Έτσι και εγώ σαν καλός συνάδελφος του την γαμησα  :takethis: :takethis: :takethis: :hi:

Βέβαια μέσα λίγα πράγματα, δεν θέλει να γαμηθει και για αυτό την απαξιωσα όπως της άξιζε  :fuck1:

Βέβαια μπορεί να γαμιεται καλά με κάποιον που να αισθάνεται κάτι...   :rolleyes:

Ακόμα ξέρεις κανείς για το αν αξίζει μια καστανομαλα με καλό σώμα και μεγάλα βυζιά από Λεωνιδίου 28 ισόγειο.

Στο δρόμο που ήμουν είδα την Αννιτα από Λεωνιδίου 28 όροφο με νέο μαλλί που την έκανε ερωτευσημη  :smitten:

Λέτε να πάθω ότι και ο Νάσος  :S :S :S
τυπε μου γαμησες την γκομενα :'( :S :S :S
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
229
Like
304
Πόντοι
21
:heavymetalbig: :heavymetalbig:καλησπερα στην παρεα! ειμαι παλιος μπουρδελιαρης αλλα προσφατα ανακαλυψα την βιβλο των μπουρδελων, αυτο το καταπληκτικο σαιτ,και αποφασισα να γινω και γω μελος αυτης της μεγαλης παρεας. Καλησπεριζω την μεγαλη παρεα κ γω απο μερους μου και μιας κ μεσα ιουλιου θα κατεβω στο κλεινον αστυ, θα ηθελα τη βοηθεια σας για μια πορνοεπιδρομη στην πλανευτρα οδο φυλης, στο μαγευτικο μεταξι, που μου θυμιζουν αγνα χρονια στρατου. Εχω αδυναμια σε κοντοπουτανα 'η skinny φασεις....Καλοδεχουμενη οποιαδηποτε βοηθεια σας παιδες  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

droy2

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Δίνει καμία μαπα αυτόν τον καιρό μύστες?
 

Ivak

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα παιδιά ήθελα να ρωτήσω κατι αυτή χανετ είναι τόσο καυλα όντως όπως δείχνεις στις φωτό ; Γτ σκέφτομαι να το επισκεφτώ γτ μας έχει μοιράζει εγκεφαλικά να ουμε
 

Επισκέπτης
τα ιδια και τα ιδια φυλης-φωκαιας-διδμου

ασε που παραλιγο να τσακωθω ασχημα με μια στην φωκαιας επειδη την ειπα σουκα στα ρωσικα ( τι σημαινει? :grin:) ειχαμε πιει κατι μπρες και ειχαμε ορεξη για πλακα

η συγκεκριμενη παντως δεν αξιζει για 20ρικο, το βρισιδι αυτη το ξεκινησε επειδη πηγαμε να φυγουμε  ,αλλο και παλι τουτο δεν περνας σε σταυρωνουν,βγηκε μεχρι τα σκαλια με τα στρινγκ  :2funny:


Εαν θελετε αλλαγες στο 20ρικο διαφορετικες κοπελες, ανεπιφυλατα συνιστω λιοσιων στουντιο 73 και α και β

ειμαι πολυ ευχαριστημενος,στης 15 επισκεψεις που εχω κανει συνολικα 2 χρονια  ,μονο 1 φορα εφαγα φολα, 4-5 φορες περασα μετρια-τυπικα, και της υπολοιπες πολυ ωραια

Απο φυλης ειμαι απολυτα απογοητευμενος,εμφανιση,υπηρεσιες

η μονη που το σωζει ειναι η βερονικα,και η τζενη ηταν στην αρχη πλεον εγινε επιλεκτικη

Αυτα παιδια, εαν θελετε καλες υπηρεσιες στο 20ρικο πατε στην λιοσιων ,και ντους θα κανετε και πετσετες κλπ,και φολα αν φατε ,ενα ντουσακι και συνηλθατε  :zfuck:

σχετικα με το περιστατικο που πηγε να παιχτει,εχω δει διαφορα σκηνικα τελευταια , Η υπηρεσιες τσατσαδες/τσατσοι βγαζουν κακια,νευρο,ειρωνια

επειδη πολυ απλα η δουλεια εχει πεσει οπως επεσε η μετοχη της airtickets ,και επειδη τα λεφτα που βγαζανε πριν 9-10 δεν προκειτε να τα ξαναβγαλουν,η πλειοψηφια κανει απλα βολτα,το επιπεδο υπηρεσιων ,εμφανισης εχει πεσει στο 20ρικο στην φυλης

εχω ακουσει τσαταδες να προσβαλουν κοσμο για εμφανιση τους χοντρους,αληθορους,ηλικιωμενους

Μην ξεχνανε η υπηρεσιες οτι χωρις τα λεφτα των πελατων δεν πανε πουθενα


Οσο εχω στανταρακια στην λιοσιων ,εχω φυλης δεν ξαναπαταω ουτε για βολτα,μεχρι να ερθει τιποτα φρεσκο αιμα

Και προσοχη στους τσαμπουκαδες και με πορνες και με υπηρεσιες

Η πλειοψηφια εχει αλβανους στα καφενεια γρω και ποτε δεν ερχεται ενας με εναν να λυσετε το προβλημα

ερχονται 10 εναντιων ενος ( παραδοση αλβανων) την επαθε ενας παιδικος μου φιλος στο μεταξουργειο,ενα τηλεφωνο πηρε μια καριολα,μαζευτηκαν 5 αλβανοι

Οταν τρωτε ειρωνιες και εχετε νευρα για τσαμπουκαδες καντε τα αυτα οταν ειστε παρεα τουλαχιστον 3-4 ατομα,μονοι σας θα βρεθειτε στο ΚΑΤ  :rolleyes:

αυτα,ακολουθουν 2-3 κριτικες, 2 απο λιοσιων,θετικες,και μια απο αχχιλεως,μετρια..

καλα να περνατε..Και ψαχτε το πολυ,δεν υπαρχον και πολλα στανταρακια..


 

julio2018

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις; Λίγο πιο πριν ρώτησες πάλι Για το Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 για την Μαρίνα. Καλοπροαίρετα ρωτάω μήπως ζητάς κάτι συγκεκριμένο και μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε. 
Kαλησπέρα .Όχι απλός ρωτάω διότι πριν 1 χρόνο ήταν μαζί και τις είχα πάρει παρτούζα τώρα δεν ξέρω εάν είναι μαζί και τι ώρα δουλεύουν .Έχω να δω πολύ καιρό την Alexia όλο λίπi
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις; Λίγο πιο πριν ρώτησες πάλι Για το Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 για την Μαρίνα. Καλοπροαίρετα ρωτάω μήπως ζητάς κάτι συγκεκριμένο και μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε. 

Kαλησπέρα .Όχι απλός ρωτάω διότι πριν 1 χρόνο ήταν μαζί και τις είχα πάρει παρτούζα τώρα δεν ξέρω εάν είναι μαζί και τι ώρα δουλεύουν .Έχω να δω πολύ καιρό την Alexia όλο λίπi

Αυτή την Αλέξια που αναφέρεις δεν την ξέρω, Τελικά την Μαρίνα την βρήκες; Στον συγκεκριμένο οίκο πάντως, δούλευε πάντα απογεύματα. 
 

julio2018

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις; Λίγο πιο πριν ρώτησες πάλι Για το Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 για την Μαρίνα. Καλοπροαίρετα ρωτάω μήπως ζητάς κάτι συγκεκριμένο και μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε. 

Αυτή την Αλέξια που αναφέρεις δεν την ξέρω, Τελικά την Μαρίνα την βρήκες; Στον συγκεκριμένο οίκο πάντως, δούλευε πάντα απογεύματα. 
Ne την βρήκα ευχάριστο .
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
η επάνοδος της ξενίας στην απογευματινή βάρδιας στο φωκαιας 17 είναι γεγονός αφού είναι ξεκούραστη και ανανεωμένη μαλλί ξανθό και γυμνασμένο σώμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

HIERRO

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
159
Like
258
Πόντοι
21
Περασμα  σημερα το μεσημερακι  ( 12 με  12μιση  ) απο  Φυλης  84α  προγραμματακι  φουλ  εξτρα  απο  προστυχοφατσα ...... λυγισανε  τα  γονατα  μου  ...... Οποιος  γνωριζει  το  ονμα  της  κορασιδας  και  λοιπες  λεπτομερειες  ας  επικοινωνήσει- με  ενημερωσει....
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια! Η Ρενάτα απο Φυλής 66 ξέρουμε αν δουλεύει και σε ποιά βάρδια;
Επίσης η Βερόνικα γύρισε και να ξέρουμε σε ποιά βάρδια;
Ευχαριστώ πολύ!
 

HIERRO

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
159
Like
258
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδια! Η Ρενάτα απο Φυλής 66 ξέρουμε αν δουλεύει και σε ποιά βάρδια;
Επίσης η Βερόνικα γύρισε και να ξέρουμε σε ποιά βάρδια;
Ευχαριστώ πολύ!
Βερονικα  ...... αν  λες  αυτη  στο  Φυλης  86  το  μεσημερακι  περι  της  12  ηταν  εκει  ευδιαθετη  οπως  παντα !!!
 

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291
Είδα που αναφερθηκε πιπινακι στο Αγκυρας και ετρεξα να δοκιμασω πριν απο λιγο.


Η Ειρηνη ειναι αρκετα καλη οπως θα δειτε στη κριτικη μου και μοιαζει καπως ετσι:(ελπιζω να μη με παρετε με τις πετρες)
 

Συνημμένα

  • fingering_of_super_skinny_german_chick-4_tmb.jpg
    fingering_of_super_skinny_german_chick-4_tmb.jpg
    6,8 KB · Εμφανίσεις: 20
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom