Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (32 μέλη και 264 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Live.Φυλής 109β Μέλια.μετριες εντυπώσεις στο δωμάτιο.
Πέρασα και την είδα την κοπελίτσα ήταν τρομαγμένη στο σαλόνι βγαίνοντας από δωμάτιο φοβισμένη απορώ πως περνάτε στο δωμάτιο προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο να περάσω με μια κοπέλα που δείχνει τόσο δυστυχή
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Πέρασα και την είδα την κοπελίτσα ήταν τρομαγμένη στο σαλόνι βγαίνοντας από δωμάτιο φοβισμένη απορώ πως περνάτε στο δωμάτιο προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο να περάσω με μια κοπέλα που δείχνει τόσο δυστυχή
στο δωμάτιο ανοίγεται ...πάντως φαίνεται να μην το γούσταρει αρκετά .. επίσης ελπιζω να είναι πάνω από τον 18..είναι τρομαγμένη όντως θέλει λίγο χρόνο να λύθει
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81

Επισκέπτης
με πανε γαμιωντας καποια προβληματα τελευταια με πανε και η φολες

Ειχα βαλει στο ματι την μελισια απο κολωνου 45 λαβυρινθο που δουλευει πρωι

ψηλη, με γλυκο προσωπο και ωραιο σωμα,εμφανισιμη για μεταξουργειο

την ειχα ξαναδει προχτες, χορευε στο σαλονι,εκανε την καλη

εγω σαν αρχαριος που συμπεριφερθηκα τσιμπησα

μπηκα μεσα η κοπελα δεν εβγαζε μηλια,σαν να της ειχαν σκοτωσει την μανα

εξω εισαι διαφορετικα της ειπα


Δεν εκανε 69,την ακουμπησα λιγο στον κωλο πεταχτηκε,τσιμπουκι χωρις ρυθμο,ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ

τι γινεται ρε παιδια? εξω να σε κοιταζει γλυκα μεσα σαν εχρθο

Καλα δεν το συζητω για αυταρχικο,ποδολαγνεια κλπ

Ουτε να ακουσει,της λεω γουσταρω και τετοια,λεει εαν δεν θες φευγω,Επαγγελματιας της πλακας που απλα τραβαει κοσμο επειδη εχει μια αξιολογη εμφανιση για μεταξουργειο

Δεν λες στον πελατη εαν θες φευγω χωρις να σου πει τιποτα ασχημο

Φολα ALERT απο εμενα,ξερω παιδια και το 10 ρικο δεν το δινετε οπως παλια,προσεξτε,ειπα και εγω να δοκιμασω τιποτα καινουριο και εφαγα τα μουτρα μου

Θα σκεφτω σαν να εχασα 10 ευρω απο την τσεπη μου στο μεταξουργειο καπου.. σαν να μην πηγα ποτε

Ξενερωμα απιστευτο λεμε
 

Επισκέπτης
α συγνωμη τωρα διαβασα παλιες κριτικες για μελισια..


ΠΩΠΩ,σορρυ παιδια  :headbang: :headbang: :helpplea:

αφου δεν γουσταρει το επαγγελμα,τι το συνεχιζει?

Θα μου πεις που αλλου θα βγαζει 150-200 την ημερα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Τι βλακείες είναι αυτά που γράφεται ρεεεεεεεεεεεεεεεε....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ........ :headbang: :headbang: :headbang:

#Η ΝΕΛΙΑ (από Φυλής 109 ισόγειο) στο δωμάτιο μεταμορφώνεται σε μία καυτή και ναζιάρα γατούλα που νιαουρίζει για ψωλή!

#Την έχω πάρει δύο φορές και ευχαριστήθηκα κάργα το νεανικό και σφιχτό μουνάκι της!!! :rose:
Όλο νάζι και τσαχπινιά είναι η μικρή. :smitten:

Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΛΥΣΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΥΤΣΑ... :alivedick:

--------- ΤΕΛΟΣ --------- :heavymetalbig:
Γράφουν αυτό που είδαν ρε.Και συ γράφεις αυτό που είδες.
Πάντως μπράβο που το κορίτσι είναι καλό και λυσάει για πούτσο.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Χθεσινοβραδυνή  μεταμεσονύκτια βόλτα στο Μετάξι περί της 00:30. Κόσμος πολύς και κυρίως αλλοδαποί.

Είχα αρκετό καιρό να επισκεφτώ την περιοχή, αλλά είχα αρκετή διάθεση να συνευρεθώ με κάτι αξιόλογο. Επισκέφτηκα αρκετούς οίκους  και απογοητεύτηκα από τις επιλογές που υπήρχαν .
το ένα μπάζο μετά το άλλο…..

Κυρίως μεγάλες ρωσίδες που δεν έδιναν το παραμικρό ερέθισμα ούτε στο μυαλό μου , αλλά ούτε και στο καβλί μου. Το μοναδικό αξιόλογο κορίτσι που βρήκα ήταν στο γωνιακό κολωνού 30β, με 15 ευρώ (δε θυμάμαι όνομα), αλλά αποφάσισα να συνεχίσω τη βόλτα.

Επισκέφτηκα τα μεγάλα της κολωνού , κάποια της μεγ. Αλεξάνδρου και τα μεγάλα της ιάσωνος.

Κυριολεκτικά τελευταία στιγμή πάνω που είχα απογοητευθεί και ήμουνα έτοιμος να πάω για βρώμικο στους κοτοπουλάδες στην καβάλας , συνάντησα στο ιασωνος  43, ένα απίστευτο πιπινάκι και η παρτίδα σώθηκε στο 90+. Ξανθό βουλγαράκι με όνομα σύλβια, για την οποία θα ήθελα να γράψω κριτική ,εάν υπήρχε η επιλογή, αλλά κοιτώντας στις κριτικές του οίκου δεν υπάρχει, (υπάρχει το όνομα αλλά είναι σίγουρα για άλλη αφού είναι του 2012). Εάν μπει από τους διαχειριστές θα γράψω αναλυτικά.

Φυσικά θα την ξαναεπισκεφτώ σύντομα………
να μπει τι ρε τυπε ;Συλβια 2018 :think:
:S :S :S
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πριν μια ώρα περίπου σύντομο πέρασμα από τα εξής μαγαζιά Φώκαιας

Φωκαιας25 ισόγειο Ελένη η νεαρή εύσωμη κοπέλα που εμφανίστηκε αυτές τις μέρες Διδυμου 18 υπόγειο
Φωκαιας27 υπόγειο Χριστίνα η ξανθιά Ελληνοουκρανη όπως λέει,
Φωκαιας27 ισόγειο Αλεξία η γνωστή μελαχρινή αδύνατη σχετικά κοπέλα αξιόλογη εμφανισιακά
Αχιλλέως48 & Μαραθώνος Άννα μια μελαχρινή μετρίου αναστήματος κανονικό σώμα μαύρα μαλλιά αδιάφορη παρουσία χωρίς διάθεση στο σαλόνι

Αυτά τα ολίγα καλό βράδυ
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
17
Like
52
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.Αν περάσει κανείς από Φωκαίας 27 ας ενημερώσει αν είναι η Αθηνά εκεί.Ευχαριστω!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Δεύτερη φορά με τη milf Ειρήνη στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω με πρόγραμμα τα πάντα όλα πλην πρωκτικού,πολύ δοτική και καυλιάρα με άψογη συμπεριφορά, κρίμα που δεν την είχα ανακαλύψει τόσον καιρό! Δουλεύει επίσης η ξανθιά και αρκετά ευτραφής Ήρα με το ίδιο πρόγραμμα.
 

Εμπεδοκλής

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Κατά τις 12 στον όροφο Ιάσονος 46 για ανεύρεση της Γκαλινας. Η υπηρεσία μου είπε ότι θα αφιχθεί κατά τις 12:30. Οπότε καφέ και τυρόπιτα στο bread factory και επιστροφή στο μπουρδέλο για τα περαιτέρω. Γλωσσοφιλα κάργα, πίπα άνευ,αλλά όχι κάτι που θα θυμάμαι και σκληρό γαμησι με αυτή από πάνω και εμένα να την πιστονιαζω και πισωκολλητο όπου παρεδωσα πνεύμα και σπέρμα. Μαζί της σαλοναρισε και η Κατερίνα, άχρωμη, άοσμη και κατσουφα. Καλά να περνάτε
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δεύτερη φορά με τη milf Ειρήνη στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω με πρόγραμμα τα πάντα όλα πλην πρωκτικού,πολύ δοτική και καυλιάρα με άψογη συμπεριφορά, κρίμα που δεν την είχα ανακαλύψει τόσον καιρό! Δουλεύει επίσης η ξανθιά και αρκετά ευτραφής Ήρα με το ίδιο πρόγραμμα.
Πέρασα πριν λίγο μαζί της με γέλασε αυτό που φορούσε και έκρυβε την μικρή κοιλιά που έχει με χάλασε ιδιαίτερα η υφή του δέρματος της μα το χειρότερο η απαίσια απερίγραπτη δυσοσμία που έβγαινε από το στόμα της την γαμουσα ως εξής φανταστείτε να έχετε πάρει θέση για κάμψεις αλλά να μην καταβαινετε κάτω μαλακίες δεν θα δοκιμάσω ξανά μαζί της αν και έχει καλή συμπεριφορά και θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Δεύτερη φορά με τη milf Ειρήνη στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω με πρόγραμμα τα πάντα όλα πλην πρωκτικού,πολύ δοτική και καυλιάρα με άψογη συμπεριφορά, κρίμα που δεν την είχα ανακαλύψει τόσον καιρό! Δουλεύει επίσης η ξανθιά και αρκετά ευτραφής Ήρα με το ίδιο πρόγραμμα.
Θα μπορούσες να μας πεις περισσότερες πληροφορίες για τέτοια γκιλφακια τύπου ειρήνη κ γκαλινα απο ιασωνος;;
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
17
Like
52
Πόντοι
0
Ένα πέρασμα από φυλής κατά τις 12:15 και Φωκαίας όπου για καλή μου τύχη ήταν η Αθηνά Φωκαίας 27. Η κοπέλα φαίνεται ότι είναι φοβερή από τον κόσμο που περιμένει για να την πάρει.Θα ακολουθήσει κριτική σε λίγο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tehlulz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
447
Πόντοι
290
Χτες Κυριακη κατα τις 13:00

Φυλης 84 κατω Μπιουτι και Τζενη, Η δευτερη 40αρα αδυνατη με τατουαζ σαν πρωην χιπισσα το στυλ. Δεν ειναι ο τυπος μου αλλα φανηκε δυνατη απ το σαλοναρισμα.
Στο πανω μια Μαρια αν θυμαμαι καλα, μεγαλη και νταρντανα.
Φ86 Τανια και Ροξυ αμφοτερες ελευθερο στοματικο/τελειωτικο.
Φ65 Η Χριστινα η κοντη με τις ολοστρογγυλες βυζαρες με καυλωνει καθε φορα αλλα εχω φαει φολα και εμαθα.
Φωκαιας 17 πανω κλειστο.
Φωκαιας 17 κατω η Φλωρα μαυρισμενη σαν λατινα, και η Ξενια την οποια εψαχνα γιατι καποιος χαρακτηρισε στυλιαρι αλλα η κοπελα δεν ειναι σε καμια περιπτωση. Μπολικα πιασιματα, ελαφρως πεσμενο βυζι αλλα φανηκε πολυ τσαχπινα.
Φ66 δεξια μια ξανθουλα με πιασιματα αλλα σφιχτη.

Φ54Β μια Νταιανα μουναρα ψηλη αδυνατη μαυρομαλλα με κατασπρο δερμα και μαλλον πειραγμενα στητα βυζια, εχουμε κανα ινφο γιατι δε βρηκα κριτικη?
Αυτα, καλα κουραγια με τις ζεστες.
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
ξερει κανεις ποιες ειναι σημερα απογευμα στο ιασωνοσ 46 οροφος?
 

Εμπεδοκλής

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
ξερει κανεις ποιες ειναι σημερα απογευμα στο ιασωνοσ 46 οροφος?
λογικά Γκαλίνα, Κατερίνα γιατί εκεί η απογευματινή βάρδια είναι 12 μεσημέρι 12 μεσάνυχτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom