Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 352 άτομα (36 μέλη και 316 επισκέπτες)

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Καλησπερα,τελειωτικο στομα ΜΕ προφυλακτικο σε ποια  παιζει?ξερουμε τιποτα?
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
Ενημερωση-ΠΡΟΣΟΧΗ- προς τον/τους ιδιοκτητες του μαγαζιου ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΟΡΟΦΟΣ-ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΒΑΤΑ

ειχα προ ολιγων λεπτων 7/6/18 εντονο διαλογο με τον κυριο στην υπηρεσια,μου ανεφερε οτι δεν με θελει στο μαγαζι του μπροστα σε πελατη λεγοντας μου οτι την ξερω την κοπελα(η οποια παρεπτιμπτοντως σημερα ηταν μια κοπελα που δεν ειχα ξαναδει ποτε μου)

του εξηγησα παντα μπροστα σε αλλο πελατη οτι δεν εχει δικαιωμα να με διωξει απο το μαγαζι και οτι η δουλεια του ειναι να αναφερει τις κοπελες στους πελατες,και ειμαι πελατης σε αυτο το μαγαζι καθως εχω περασει με κοπελα του μαγαζιου...

μετα του αναφερω οτι θα τον αναφερω στο ιντερνετ και εκεινος αρχισε τις απειλες οτι θα με ξαναπετυχει εξω...εφιστω την προσοχη σας να του κανετε μια συσταση και να συμμορφωθει.. να μην ειναι ουτε εριστικος ουτε να διωχνει πελατης που στην προκειμενη αν μπειτε στις καμερες θα δειτε οτι ειμαι τρομερα διακριτικος ανθρωπος και δεν εχω δωσει δικαιωμα ποτε.. και ουτε ειμαι υποχρεωμενος να περναω με κοπελα καθε μερα...

επειτα ο εν λογω κυριος αρχισε τις και καλα δικαιολογιες οτι με περασε για εναν που κοιταγε το σεντονι με ενα μουσι και κατι τετοια...

σας κανω εκληση να συμορφωσετε τον κυριο στα καθηκοντα του τα οποια ειναι συνγκεκριμενα και να μην παρεκτρεπετε ειδικα οταν ενας πελατης δεν δινει δικιωμα..

δεν εδωσα δικαιωμα και ο κυριος εγινε εριστικος την στιγμη που με αντικρισε στο μαγαζι χωρις να μιλησω καν... δεν εχει το δικαιωμα να με διωχνει και ποσο μαλλον να με απειλει..
αναφερομαι στον υπηρεσια περδικα οροφο το καινουριο ο κυριος με την γραβαρα

ευχαριστω πολυ
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Ενημερωση-ΠΡΟΣΟΧΗ- προς τον/τους ιδιοκτητες του μαγαζιου ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΟΡΟΦΟΣ-ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΒΑΤΑ
Σωστός.Το γατάκι με την γραβάτα να συμμορφωθεί.Αν δεν....να τσακιστεί να φύγει....
Αϊντε...γιατί ήδη ψάχνετε δεκάευρο με το ψαροντούφεκο και δεν το βρίσκετε.
ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥ ΕΥΚΟΛΟΥ ΠΛΟΥΤΙΣΜΟΥ
 

Επισκέπτης
Ενημερωση-ΠΡΟΣΟΧΗ- προς τον/τους ιδιοκτητες του μαγαζιου ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΟΡΟΦΟΣ-ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΒΑΤΑ

ειχα προ ολιγων λεπτων 7/6/18 εντονο διαλογο με τον κυριο στην υπηρεσια,μου ανεφερε οτι δεν με θελει στο μαγαζι του μπροστα σε πελατη λεγοντας μου οτι την ξερω την κοπελα(η οποια παρεπτιμπτοντως σημερα ηταν μια κοπελα που δεν ειχα ξαναδει ποτε μου)

του εξηγησα παντα μπροστα σε αλλο πελατη οτι δεν εχει δικαιωμα να με διωξει απο το μαγαζι και οτι η δουλεια του ειναι να αναφερει τις κοπελες στους πελατες,και ειμαι πελατης σε αυτο το μαγαζι καθως εχω περασει με κοπελα του μαγαζιου...

μετα του αναφερω οτι θα τον αναφερω στο ιντερνετ και εκεινος αρχισε τις απειλες οτι θα με ξαναπετυχει εξω...εφιστω την προσοχη σας να του κανετε μια συσταση και να συμμορφωθει.. να μην ειναι ουτε εριστικος ουτε να διωχνει πελατης που στην προκειμενη αν μπειτε στις καμερες θα δειτε οτι ειμαι τρομερα διακριτικος ανθρωπος και δεν εχω δωσει δικαιωμα ποτε.. και ουτε ειμαι υποχρεωμενος να περναω με κοπελα καθε μερα...

επειτα ο εν λογω κυριος αρχισε τις και καλα δικαιολογιες οτι με περασε για εναν που κοιταγε το σεντονι με ενα μουσι και κατι τετοια...

σας κανω εκληση να συμορφωσετε τον κυριο στα καθηκοντα του τα οποια ειναι συνγκεκριμενα και να μην παρεκτρεπετε ειδικα οταν ενας πελατης δεν δινει δικιωμα..

δεν εδωσα δικαιωμα και ο κυριος εγινε εριστικος την στιγμη που με αντικρισε στο μαγαζι χωρις να μιλησω καν... δεν εχει το δικαιωμα να με διωχνει και ποσο μαλλον να με απειλει..
αναφερομαι στον υπηρεσια περδικα οροφο το καινουριο ο κυριος με την γραβαρα

ευχαριστω πολυ
Ο γνωστος  με την γραββατα και ελαφρα καραφλα  που εχει,ο μελαχρινος? προσφατα δουλευε μεταξουργειο

Ο χειροτερος μαλακας/υπηρεσια που εχω δει ποτε μου,απο φυλης που δουλευε μεχρι μεταξουργειο εχει πατσαβουρες μαζι του παντα και δεν εχω περασει ποτε..

Εχει τσακωθει με ολο τον κοσμο,δεν εχει σκεφτει οτι αυριο μεθαυριο μπορει να εχει καμια κοπελα που θα αρεσει στον αλλον που εχει τσακωθει?

Τερμα μαλακας..

Ειχε βρισει εναν φιλο μου που πηγε να φυγει και δεν του αρεσε η κοπελα,αντε μωρη πουσταρα του λεει,ο φιλος μου ειναι χαμηλων τονων,εαν ηταν κανας οξυθυμος θα πεφτανε μπουνιες σιγουρα

Σε θυληκη εκδοση ειναι η ξανθια τσατσα που δουλευει με την αννιτα στην λεωνιδου οροφος,βριζει πελατες,φωναζει,προσβαλει και απειλει οτι θα φερει τους νταβατζηδες


υγ
πραγματικα ευχομαι σε 2-3 χρονια να μην κανουν ουτε 10 τζιρο,ξερεις τι λετα βγαζανε μεχρι αρχες του 2010? Μεταξουργειο,εμφανισιμη κοπελα ,σε κακη μερα εκανε 200-250 ευρω,οποτε η υπηρεσια καθαριζε 70-80 ευρω στανταρ σε κακη μερα παντα

να τα χαρουν,αλλα σε μια χωρα που καταρεει ,δεν μπορεις εσυ να απαιτεις τα 5πλασια που βγαζει ο μεσος ορος

προσφατα επισκεφτηκα ενα στανταρ μου,μου ειπε η δουλεια παει χαλια,με το ζορι να κανει 100 ευρω την ημερα,συνεπαγεται με 2-2.5 χιλιαρικα το μηνα που ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ σαν εισοδημα για τα δεδομενα της ελλαδας

ο γραβατας καθαριζει στανταρ 1000ρικο και στην λεει ο μαλακας

Πρεπει να πεσει σε καναν παλαβο η οξυθυμο καμια μερα να δουμε τι θα κανει

εαν λεμε για τον ιδιο,που πιθανον για τον ιδιο λεμε γιατι μονο ενας φοραει γραβατες στα σπιτια..

Καλα

δεν θελω να συζητησω  για φυλης, η στουντιο της καλες εποχες προ 2010..αστο,6000-7000 το μηνα μινιμουμ για καποια πολυ ομορφη

οποτε εχει πεσει κατακορυφα ο τζιρος τους,εδω μου ελεγε μια τσατσα της προαλλες βγαζει 40 ευρω την ημερα λεει ειναι τιποτα

Και εσυ ,εγω,ο μητσος,ο βαγγελης κανεις ενα 8ωρο για ενα 20ρικο...ε οχι ρε φιλε..

Θες περισσοτερα λεφτα? Ευκαιριες? Τραβα εξωτερικο,η αγγελαδα στεγνωσε πλεον,ποσο να βγαλει ακομα?

υγ2
Εαν τον ξαναπετυχεις ριχτου καμια φαπα πραγματικα..

 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.230
Πόντοι
18.036
Καλησπέρα. Βόλτα νωριτερα, προς το τελος της απογευματινής βαρδιας στο Μεταξουργειο (7.VI.2018).

Οδός Κολωνού & Μ.Αλεξάνδρου: Πάολα και Νατασα. Η πρωτη είναι χοντρη μαυρομαλλα μιλφ με αδιαφορο προσωπο. Σλαυα. Καυλαντιζε με έναν ομοεθνή της. Η Νατασα ηταν σε δωματιο.

Οδός Κολωνού 48: η Ειρήνη. Υπερμπαμπατσικο μιλφ. Σλαβοφατσα με κοντό μαλλί.

47 ισόγειο: Ξεχασα το ονομα. Μια ρωσιδα Γκιλφ υπερπροχωρημένης ηλικιας (γιαγια θα ελεγα). Ψιλοτρομακτικη φατσα. Ξανθα μαλλιά. Για σκληροπυρηνικούς χύστες.

47 οροφος: Ελένη και Λίζα. Γκιλφαρες για μερακλήδες.

45 ισογειο (δεξια θυρα): Ντανα (αν δεν σφαλλω).

45 ισογειο (αριστερη θυρα): 2 οικοι εδώ. Ι) τερμα βαθος και δεξιά: νομιζω Μαρίνα. Νεα καστανομαλλα βυζαρού. ΙΙ) πρωτο δεξιά: η Αλίνα. Αδυνατη κοντη με μετριο προσωπο.

32 Α: η Μισέλ. Τσιγγανα μου φανηκε. Μπαμπατσικη νεα με βυζαρες. Μετριου αναστηματος. Με ροζ καυλωτικο μπικινι.

32 Γ (υπογειο): η Νίκη. Μιλφογκιλφ με ζαρτιερες. Κοκκινο καρε μαλλί και συμπαθητικο προσωπο.

32 Β όροφος: η Μαρία. Ξανθια αερατη με κωλάρα. Η τσατσα ξεκαθαρισε εξαρχής ότι κανει «απλο προγραμμα με 15€»…

Διπλα δεξια από 32Β. 1ος οροφος: Μαρια κι Εύα. Νεες και εμφανισιμες, αλλα κοντες από υψος.  2ος οροφος: Γκαμπριελλα κι Αλίνα. Η πρωτη γεματη με μετρια φατσα. Η Αλινα είναι ομορφη κι αδυνατη κοπελα. Ξεχωριζει. Ηδη περίμεναν στο σαλονι 4 νοτιοασιάτες..

30: η Ιβαννα. Μπαμπατσικη ξανθια ρωσιδα. Κλασικη σλαβοφατσα και κανονικο υψος.

27 Α: Εδώ ηταν ενας είρων καραπουστης τσατσος, περιπου 60 ετων. Ελεγε κατι παπαριες αν περασα να γαμησω κλπ. (Λες κι ηθελα να τον πηδηξω). Παρουσιασε μια μπαμπατσικη νεα μαυρομαλλα κοπελα εμφανισιμη με βυζαρες. Ο κοπανος δεν ειπε ονομα.

27 Γ υπογειο: Τζινα και Σιμόνα. Μιλφαρες. Η πρωτη μπαμπατσικη. Η δευτερη κοντη κι αδυνατη. Αδιαφορες οι φατσες τους.

27 Β όροφος: Η Σοφία (ηταν σε δωματιο).

27 Β υπογειο. Οι μιλφ Ιωαννα και Μαρια. Η Μαρια είναι αδυνατη με καστανοκκονινα μαλλια σε κοτσιδα κι εμφανισιμο προσωπο. Ειμαι σιγουρος ότι την ειδα προχθες ως Βικτώρια στο Βέργας 3Β.

23 ημιώροφος: η τσιγγανοβουλγαρα Στεφανια (που ομοιαζει με Λατίνα) & η Ελένη. Η τελευταια είναι μαυριδερη αδυνατη μαυρομαλλα. Ιδιας ηλικιας με νεαρη Στεφανία.

15: το αριστερα, δηλ 15Α: η γριά μου παρουσιασε μια χοντρη μαυρομαλλα αδιαφορη μιλφ με το ονομα Αλίσα./ Στην άλλη θυρα του ετέρου οικου, δηλ απεναντι, ειδα την Μαρια: τουμπανο με πιασίματα & σιλικονουχα βυζια, αλλα σκυλοφατσα.

11 ισογειο: Γιαννα και Αντζελίνα. Αυτές σχετικως εμφανίσιμες κοπελες. Η Γιαννα βαμενα ξανθα μαλλια και πιασμενα ως ψιλές χάντρες. Η Αντζελινα μιλφ με καρέ μαλλί.

11 όροφος: Χριστίνα και Ντιάνα. Η πρωτη είναι μπαμπατσικη κοπελα με μετριο προσωπο. Η Ντιανα είναι ομορφη νεα αδυνατη κοκκινομάλλα κοπελα. Ισως η πιο ομορφη που ειδα στην βολτα (λεγεται ότι είναι φόλα). Πάντως, ενας πακις εβγαινε από δωμάτιο και στο διπλανό εμπαινε άλλος.. :S

11 Β (υπόγειο): κλειστόν.

Οδός Λεωνίδου 28 όροφος: η Νικόλ. Μια χοντρη προμιλφ. Ταυτοχρονα ηρθε η Ανδριανα με την έτερη τσατσά για να αναλαβουν πόστο. Προχθες μου ελεγαν 15€ το προγραμμα. Εχουν στη θύρα ταμπέλα «only Greeks», αλλα μπαινοβγαινουν ανετα οι πακιδες...

Οδός Μ.Αλεξανδρου 28 Α (αριστερά): η Λίλυ. Ψηλη νταρντανομιλφ και σκυλόφατσα.

ΜΑλεξ 28 Α (δεξια & μετα βάθος): η Μαιρη (ηταν σε δωματιο).

ΜΑλεξ 28 (με μπλε κουρτινα): η Αντριανα. Μαυρομαλλα μιλφ μετρίου αναστηματος. [Η σγουρομαλλα μιλφ Μαρια ειχε ρεπό].

ΜΑλεξ 28 (όροφος) & Περδίκκα: εδώ ηταν ο «γραβατακιας» που ανεφεραν οι προηγούμενοι συναδελφοι. Δεν υπηρχε σκηνικο εντασης τοτε. Παρήλθε. Αρχισε το γνωστο ποιημα. Παρουσιασε την Σονια, γνωστή ως «βαθυ τσιμπούκι», όπως ειπε.. (όχι του Διδ22). Η Σόνια αυτή είναι μια μελαμψη μελαχρινη αδυνατη μιλφ. Σε ελ.στοματικο με 10€.  Η άλλη κοπελα ηταν η Μπέμπα: μια ψηλή νεα κοπελα μαυρομαλλα κοπελα, αλλα πολύ χοντρη. 10€ απλο προγραμμα. 15€ με ελ.στοματικό. Οντως κόπανος.
:hi:
ΥΓ. Η επισυναπτομενη φωτο ειναι η οδος Ιασωνος απο την αρχη της. Δεν κυκλοφορουσε κοσμος.
 

Συνημμένα

  • 20180607_224151.jpg
    20180607_224151.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 56

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 11α όροφος Ντιαννα καστανοξανθη λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Ντιαννα /Γιάννα ξανθιά με μακρύ μαλλί ραστα μικρά κομπακια ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, χειλάκια στο αριστερό κωλο μάγουλο κσι ένα μεγάλο στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 11β Βίκα καστανή χοντρή 2αρι βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στην μέση στον ώμο τον δεξιό στον πήχη του χεριού και στα πλάγια της γάμπας, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Μαρία μελαχρινή μαυριδερή κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Φωτεινή ξανθοκαστανη μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στόμα πρόσωπο.

Κολωνού 30α Μαρία καστανοξανθη κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 32α Γκαμπριέλα ξανθιά λεπτή με μικρό βυζι με αρκετά μικρά τατουάζ αλλά και το χαρακτηριστικό στην αριστερή ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Αντριανα ξανθιά νταρντανα γκιλφ με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Ελένη ξανθιά μιλφ παχουλη 2.5αρι βυζι και Αθηνά ξανθιά κοντό μαλλί πιο παχουλη 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό, κάνουν και παρτουζα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Λίνα ξανθιά κοντή παχουλη μιλφ με το μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 κάτω Νατάσα ξανθιά παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, μικρο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46 Μελίνα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Ιάσωνος 46β Λωρα η πρώην Ατζελικα καστανοξανθη μιλφ με γυαλάκια έχει γίνει σκελετός και έχει μπει και το βυζι...με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Άντζελα ξανθιά νταρντανα μιλφ με ωραία μάτια 2.5αρι βυζι, ανακοίνωσε ότι κάνει φουλ πρόγραμμα κσι ότι αν θέλω κάτι το συζητάμε...

Ιασωνος 19α Χριστίνα η καστανή Ρουμάνα πιτσιρικά ψιλοκανονικο σώμα μπουταρες, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Ναόμι μαυρουλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 κάτω Σαμπρινα μελαχρινή κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με πρωκτικο και Ναταλι στο δωμάτιο.

Ιάσωνος 10 όροφος Αννιτα μελαχρινή κοντή πιτσιρικά κανονικό σώμα μικρό βυζι αλλά ωραίο πεταχτο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Καμελια καστανοξανθη παχουλη πιτσιρικά με το μαλλί δύο κοτσίδες, σφιχτό όμως κορμί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 2α Τζοανα που πιο παλιά δουλευε Τροφωνιου 11, ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
 

Επισκέπτης
Ξέρετε αν η Λώρη από Ρεμούνδου 20 κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό με κάνα εξτραδακι;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Χτεσινή μεσημεριανή εξόρμηση στο Περγάμου-27 Β, με σκοπό να πάρω παρτούζα την Εύα και την Κατερίνα,  :pipa1: :pipa1: ύστερα από την πολύ καλή κριτική του συναγωνιστή Dean Corso :hi: Δυστυχώς όμως τις πέτυχα σε άσχημη φάση, αφού μάλωναν και οι 2 τους με την τσατσά, σε πολύ έντονο ύφος.
...
Γίνονται έξαλλες και ανισόρροπες όσες παρτουζιάζονται με τον Dean Corso.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ενημερωση-ΠΡΟΣΟΧΗ- προς τον/τους ιδιοκτητες του μαγαζιου ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΟΡΟΦΟΣ-ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΒΑΤΑ
Καλημέρα μην δίνετε σημασία και μην χαλιεστε από τον κάθε μαλακά δεν αξίζει, βέβαια ο συγκεκριμένος τύπος αυτό το έχει κάνει σε αρκετούς και σε εμένα μου έλεγε ότι ξέρω την κοπέλα θυμάμαι το χειμώνα ήταν κολωνου27 ισόγειο πήγε να μου πει μαλακίες και του λέω παλιά που δούλευες Φυλής ήσουν πιο σοβαρός τώρα τι συμπεριφορά είναι αυτή και δεν μίλησε καθόλου μπήκε μέσα εντάξει ο τύπος είναι για γέλια
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Έχει πάρει κανείς στη μεταμεσονύχτια βάρδια του Ιάσωνος 10 κάτω τη Σαμπρινα που κάνει φουλ να μας πει αν είναι τίμια κουλουρτζου;
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλησπερα παιδια τομεσημερι κατα της 3μιση περασα αο Βεργας 3 μηπως ητσν η Μιραμαρ ή καπως ετσι,εκει ομως ηταν η Μιλα, ρωτησα την κυρια του οικου κ μου ειπε πως η Μιραμαρ θα εινσι σπο τις πεντε κ έπειτα ειπε πως ειναι  ομορφη και πως το προγραματης  ειναι εντελως απλο δεν δεχεται πολλα χαδια ουτε και 69. Την ρωτω εχει δουλεια με αυτο το προγραμμα και μου απαντα ε εχει λιγη δουλεια. Εμενα παντως κατι μου λεει πως η κοπελα αυτη θα ειναι πολυ καλη. Αν περασει καποιος ας ενημερωσει. Κσλη συνέχεια σε ολους.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση στην μπιουτι από Φυλής 84. Πολύ πιο θερμή με γλωσσόφιλα αλλά και πολύ σκληρό γαμηση , σαν ένα gfe ξεσκισμα  :knockinb:.
Στο τέλος την ρώτησα αν κάνει παρτουζα και μου είπε ναι  :rockon:
Μπορεί να ακολουθήσει κριτική  :hi:
 

Εμπεδοκλής

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πριν λίγο πέρασα στο Κολωνού 48 (τα πρωινά μου είπε παραμένει στο Κολωνού 53) με την μιλφ Νατάσσα (Ναταλία). Ζουμερο ακαποτο τσιμπούκι και δύο στάσεις από πάνω και ιεραποστολικο με αρκετό πάθος και ένταση. Παραμένει μια τίμια επιλογή του 10ρικου. Καλό βράδυ και καλά γαμησια
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
λοιπον περασμα κατα τις 6 το απογευμα , τελικα αν δεν δεις απο μονος σου δε γινεται δουλειτσα ....
φωκαιας 17 οροφος τζενη , ψηλη αδυνατη , χαλαρο βυζι με ραγαδες ,καλο κωλαρακι ωραιο παιδικο προσωπο αλλα τιποτα το ιδιαιτερο σαν συνολο , τιμηθηκε με μετριες εντυπωσεις .
φωκαιας 17 κατω , ξενια και μια αλλη νομιζω φλορα .....η ξενια λοιπον μαγκες ειναι η ξενια που δουλευε και παλια εκει αλλα με ξανθο μαλλι , δεν ξερω αν μας την πλασαρανε ως καινουργια εκτος και αν υπαρχει και αλλη  , αδυνατη δεν την λες , εχει αυτο το σωμα με την ανοιχτη μεση και με την κωλαρα .
φυλης 65 πανω χριστινα ,πιπινοκαβλακι μινιον .
κατω σιμονα .
φυλης 84 β ραισα
φυλης 86 β τανια , πολυ αδυνατη και ανεκφραστη ,απορω με μερικους αλλα γουστα ειναι αυτα και η ροξυ οχι τοσο αδυνατη με τατουαζ .
φυλης 86 α αννυ .
αυτα ...
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86

  "Τιποτα το ιδιαίτερο σαν σύνολο" ...η  ... Τζένη  !!! Ελεος ,αν αυτη η ωραία κοπέλλα είναι "τίποτε το ιδιαίτερο" , τότε οι αντροπρόσωπες και αχλαδοκώλες ελληνίδες ( 85 0/0 του συνόλου)  θάπρεπε να πάνε να αυτοκτονήσουν ομαδικά  ...
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κανεις  Ιάσωνος 46 στο πάνω ένα ωραια ρωσιδι δουλεύει ακόμα ;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σε όλη την παρέα του bourdela.com.Eνημερώνω για τα τεκτενόμενα της απογευματινής βάρδιας.H ζέστη έπιασε για τα καλά, αν και απόγευμα ήταν αισθητή ιδιαίτερα.Το μεσημέρι βέβαια είναι αφόρητη.
Στο Διδυμου 27 3 κοπέλες Ρωσόφωνες.Η πρώτη η αρκετά έμπειρη Αλιόνα,ώριμη,ψηλή,με σώμα κανονικό και μαλλιά καστανόξανθα μακριά.Η δεύτερη η Βικτώρια,ψηλή,νταρντάνα,σώμα με πιασίματα,μακριά καστανόμαυρα μαλλιά.H τρίτη η πιο καινούρια Ιβάνα,με μαλλιά ξανθά πάνω απο τους ώμους,σώμα με πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και οι τρεις.
Στο Έλλης 3 ήταν 3 κοπέλες οι 2 απο αυτές καινούριες. Η πρώτη ήταν κλασσικά η Ρουμάνα Ντενίζα από Αλκιβιάδου 16Γ καθώς και το μαγαζί αυτό.Μιλφ,με μαλλιά καστανόμαυρα μακριά,γυαλιά οράσεως,βυζάρες,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα.Ανακοινώνεται φουλ πρόγραμμα.
Η δεύτερη κοπέλα ήταν η Μόνικα,Ρουμάνα,νεαρή,λεπτή,με μελαμψό δέρμα,μαλλιά καστανόμαυρα πιασμένα πάνω.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η τρίτη κοπέλα ήταν η Ρωσόφωνη μιλφ Αλεξάνδρα,με μαλλιά ξανθά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,σώμα με πιασιματάκια,στήθη τριάρια.Φορούσε έναν πορτοκαλί στενό κορσέ.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις.
Στο Διδύμου 22 ήταν η Λίντα,πρόκειται για την Λύδια από το Φυλής 109Β.Ρωσόφωνη μιλφ,με μαλλιά καστανά προς το καρέ,σώμα με λίγα πιασιματάκια.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.
Στο Διδύμου 20 υπηρεσία η Ήρα και κοπέλα η Αναστασία,μιλφ Ρωσόφωνη,γεματούλα με μαλλιά καστανόμαυρα στο ύψος των ώμων.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο καινούρια κοπέλα η Ελένη.Πρόκειται για μιλφ,ψηλή,με μαλλιά καστανά μακριά,γεροδεμένη και με κάμποσα κιλά παραπάνω.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο ήταν η μιλφ Λίλιαν,με πολλά χρόνια ένσημα στην χώρα μας.Μαλλιά ξανθά ως τους ώμους,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα.Πρόγραμμα κανονικό.
Στο Διδύμου 8 στον όροφο η Ντιάνα,ψηλή,λεπτή,με ωραίο σώμα και μαλλιά μαύρα μακριά.Σε κανονικό πρόγραμμα.Όμορφη παρουσία.
Στο Διδύμου 7 στο ισόγειο αριστερά η Νάντια,σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα στους γλουτούς,βυζάρες και μαλλιά καστανόξανθά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 54 στον όροφο ήταν η Αλεξάνδρα,λεπτή κοπέλα,με μαύρα μακριά μαλλιά σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 54 στο ισόγειο η Αουρόρα,κοντή,με μαλλιά καστανά πιασμένα πάνω,γυαλιά οράσεως,δέρμα μαυρισμένο απο σολάριουμ,κωλάρα και βυζάρες.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 56 κλασσικά η Άννα,μιλφ,ψηλή,λεπτή,με ξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Παρουσίαστηκε ολόγυμνη ηλεκτρίζοντας την ατμόσφαιρα.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 74 στο υπόγειο στο αριστερά μαγαζί ήταν η Αλίνα,κοπέλα νεαρή,κοντή, με μαλλιά καστανά κάτω απο τους ώμους,γυαλιά οράσεως.Σε ελεύθερο στοματικό.Στο μαγαζί δεξιά,κοπέλα γεματούλα ελαφρώς με μαλλιά καστανά ως τους ώμους.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο η Φλώρη,κοπέλα με μαύρα μακριά μαλλιά,ελαφρώς γεματούλα.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο η Τζένη το άλογο.Κοπέλα ψηλή,λεπτή,με μελαμψό δέρμα και καστανόμαυρα μακριά μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 19 στο ισόγειο ήταν η Άντζυ,κοπέλα ψηλή,λεπτή,με μαλλιά μαύρα πάνω απο τους ώμους.Σε ελεύθερο στοματικό και κώλο.
Τα Φωκαίας 25 κλειστά αμφότερα.
Στο Φωκαίας 27 στο υπόγειο η Χριστίνα η "Ελληνοουκρανέζα". Κοντή,λεπτή,με μαλλιά ξανθά κάτω απο τους ώμους,λίγο ψευδή.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Φωκαίας 27 στο ισόγειο η Ναταλύ,με μαλλιά καστανόμαυρα ίσια μακριά.Σώμα λεπτό.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 27 στον όροφο ήταν η Σόνια.Μαλλιά καστανοκόκκινα πιασμένα πάνω,μικροσκοπική,λεπτή προς το κανονικό.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 24 ήταν δύο κοπέλες η Ναταλύ γνωστή παλιότερα και σαν Νάτα όταν δούλευε στα Αλκιβιάδου.Μιλφ Αλβανέζα,σώμα κανονικό με πιασίματα,μαλλιά κοντά καστανά.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.Μαζί της η Όλγα,κοπέλα με κανονικό σώμα,μαλλιά ξανθά προς το καρέ.Σε ελεύθερο στοματικο.
Στο Φυλής 69 στο ισόγειο μου παρουσίασαν μία κοπέλα σαν καινούρια με κώλο στο πρόγραμμα και ελεύθερο στοματικό.Λεπτή,με μαλλιά καστανά προς το καρέ.Εμφανισιακά ήταν στο στυλ της Τζέσης από την ίδια αλυσίδα Φωκαίας 19-Φυλής 69.Δεν το αποκλείω να ήταν και η ίδια αλλά πάνε να την πλασάρουν σαν καινούρια.Μου την παρουσίασαν νομίζω σαν Σόφη.
Στο Φυλής 71 στο ισόγειο ήταν δύο κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Αντζελίνα,λεπτή,με μαλλιά καστανά μακριά.Η δεύτερη ήταν η Νικόλ καινούρια,λεπτή με μαλλιά μαύρα μακριά.Αντιεπαγγελματική συμπεριφορά υπηρεσίας και Αντζελίνας που δεν μου έλεγαν πρόγραμμα όταν ρώτησα για Νικόλ.Τελικά μου ανακοίνωσε η Αντζελίνα κανονικό προσπαθώντας μάλλον να προμοτάρει τον εαυτό της αντί της Νικόλ.
Στο Φυλής 109 ισόγειο τέλος ήταν δύο κοπέλες η Καρίνα,λεπτή,με μαλλιά μαύρα μακριά και μία καινούρια η Νέλια.Πρόκειται για πιπίνι,με μαλλιά μαύρα μακριά αφανέ, αδύνατή,μικροσκοπική,πετίτ αρκετά,λευκό δέρμα.Σε ελεύθερο στοματικό,τελείωμα στο σώμα της.Αν και σαλονάρισε κουρασμένη μέσα στο δωμάτιο που την πήρα ήταν καλή.
Καλό Σαββατοκύριακό!



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom