Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (27 μέλη και 258 επισκέπτες)

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
Μάγκες μου καλησπέρα!! Όντας καινούριο μέλος,παλιός βέβαια στο κουρμπέτι,ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει πουθενά το μάτι σας τελευταία τη Πεπη Τσεσμελή τη γνωστή.. τώρα που γράφτηκα Κ εγώ θα ενημερώνω για ότι μπορώ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
490
Like
36.549
Πόντοι
41.447
H θεία Ολγα χάρις στα  προ ετών ..ρεκτιφιέ, από εκει  που  ιδιώτευε  και έκανε  κανένα εξτρα που και που στα ρεπό   πχ της Σόνιας στο Β6 κάτω,  έχει  επανέλθει  σε πλήρη ενεργό δράση. Χαρακτηριστικό της,  το μαξιλάρι που έβαζε από παλιά στο ιεραποστολικό  κάτω από  τη μέση  της .. :)

:) :thumbsup:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Λίγο μετά τής 22:00 πέρασμα από τα εξής μαγαζιά στην άδεια πιάτσα

Φυλης109 ισόγειο Καρίνα και Τάνια γνωστές και βαριεστημενες τι να γίνει κορίτσια βαριά η καλογερικη
Φυλης109
Όροφος δύο μιλφ Μια Βικτώρια με καστανοξανθα μακριά μαλλιά καλό σωματακι και μια Μαρίνα καινούργια κοπέλα επίσης Μιλφ μέτριο ανάστημα μαύρα μακριά μαλλιά ωραίο σώμα καλή φάτσα τρείς μέρες στο μαγαζί αρκετά καλές και οι δύο από πρόγραμμα τα πάντα εκτός πρωκτικού
Φωκαιας24 Μια Σόνια μικρόσωμη κοντή με καστανα μαλλιά πολύ μέτρια αδιάφορη
Φυλης54ισογειο Ωρορα η γνωστή πολύ βαρετή παρουσία στο πέρασμα των χρόνων
Διδυμου8 όροφος Μια Τατιάνα ψηλή νταρντανα νεαρή κοπέλα απλά συμπαθητική τίποτα ιδιαίτερο
Διδυμου7Α Νικόλ νεαρή μελαχρινή κοπέλα με ελαφρώς πεσμένα ωραία βυζιά αρκετά καλή

Και πέρασα μια από Ιασωνος46 όροφο μιας και ήταν ανοιχτό δούλευε η Γκαλίνα και μια Νάντια ψηλή με ξανθό καρέ μαλλί μέτρια φάτσα και παρουσία αυτά καλό βράδυ
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
Μάγκες μου καλησπέρα!! Όντας καινούριο μέλος,παλιός βέβαια στο κουρμπέτι,ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει πουθενά το μάτι σας τελευταία τη Πεπη Τσεσμελή τη γνωστή.. τώρα που γράφτηκα Κ εγώ θα ενημερώνω για ότι μπορώ
:wanker: :wanker: :wanker:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.153
Πόντοι
24.596
:takethis: :takethis: :takethis:
Tελειωτικο ξεστραγγισμα στην μουνοτρυπα της Μαριας-Μπεμπας :takethis: οπως παρουσιαζεται απο τον γραβατακια τσατσο, γωνια Μ.Αλεξανδρου και Περδικας πανω :headbaning1:
Δυνατο BBW,πιτσιρικα,με τελεια Ελληνικα. :bigdick:
θα ακολουθησει κριτικη :takethis:

Επιστροφη της Λολας της Αλβανοφατσας πιτσιρικας στο Κολωνου 27,υπογειο :alivedick:

Εξω απο το Ιασωνος 10,υγειονομικα επικινδυνα γατια :zombie: ειχαν στησει τσιμπουσι τρωγοντας υπολλειματα  απροσδιοριστου οντος :huh:
Πιθανοτατα να ηταν λαθρο η πρεζακι :- :S :S :S
 

Συνημμένα

  • WP_20180504_22_51_51_Pro[1].jpg
    WP_20180504_22_51_51_Pro[1].jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 45

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Που θα ανεβάσεις κριτική ρε μύστη δεν έχει το μαγαζί καρτέλα. Εγω την ανέβασα εδώ :)
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μάγκες μου καλησπέρα!! Όντας καινούριο μέλος,παλιός βέβαια στο κουρμπέτι,ήθελα να ρωτήσω αν έχει πάρει πουθενά το μάτι σας τελευταία τη Πεπη Τσεσμελή τη γνωστή.. τώρα που γράφτηκα Κ εγώ θα ενημερώνω για ότι μπορώ
Σταμάτησε φίλε.
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Γάμησα ένα κοτόπουλο (μάλλον στρουθοκάμηλο λόγο μεγέθους) στο καινούργιο τσαρδι που έχει είσοδο στην γωνία ακριβώς Μ.Αλεξανδρου και Πέρδικα, αυτό που έχει κάτι καινούργιες μεταλλικές σκάλες και σε οδηγούν στον ημιόροφο.
Δεν εχει το μαγαζί κάπου να ανεβάσω κριτική και τη βάζω εδώ μέχρι να γίνει να την αντιγράψω και εκεί.


Εμφάνιση κοπέλας: 6
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας: 8
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 7
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου: 8
Πρόσβαση/Parking: 6
Σχέση απόδοσης/τιμής: 9

Μαρία η κοτοπουλαρα.

Ελληνίδα πιτσιρικά στα 20 ψηλή (1,75 περίπου) με τερατώδη μπούτια και κώλο. Σκληρά σμιλευμένα. Πολύ όμορφο προσωπάκι μαύρα μαλλιά μαζεμένα προς τα πάνω. Απλό με 69 10 ευρώ, ελεύθερο στοματικό 15. Μπήκα με τα 15 ευρώ και πέρασα θαυμάσια. Η νταρντανουλα είναι μια γλύκα, ένα αληθινό λαχτσριστο κοτόπουλο. Δεκτική πουτανίτσα και ευγενική, εκτιμά τους χυστες που γουστάρουν τα μεγάλα δυνατά κορίτσια και τους φέρονται με σεβασμό. Είχαμε χημεία, κάναμε πολύ δυνατό σεξ. Ελεύθερο στοματικό με λίγο δόντι όπως γουστάρω. Γλωσσοφιλα, 69, δυνατό σφυροκόπημα σε όλες τις στάσεις. Επειδή ο σωματότυπος της είναι πολύ στα γούστα μου, είχα δυνατή στύση και τη καταγαμησα βαθιά στη μουνάρα της με μανία, και το εκτίμησε δέοντος λέγοντας μου οτι τη καύλωσα πολύ.
Προσοχή: είναι στη κατηγορία εκτοπίσματος "τάνκερ" και θέλει αντοχές και δύναμη για να ανταπεξέλθεις. Για δυνατούς χυστες των μεγάλων κοριτσιών που ξέρουν τι θέλουν. Αν δεν μπορείτε να κάνετε καλά τις νταρντανοκορες μην μου λέτε μετά οτι δε σας προειδοποίησα!
Το τσαρδί καινούργιο και σχετικά καθαρό σε σχέση με τις τρογλες της περιοχής, ο γραβατάκιας τσάτσος πάντα ευγενικός αλλά να ξέρετε οτι είναι τυπικός με το χρόνο, μια φορά μου είχε ανοίξει πόρτα με μια άλλη κοπέλα να της πει οτι τελείωσε ο χρόνος και πρέπει να βγεί όταν κατάλαβε οτι δε φτάνει μόνο το χτύπημα της πόρτας.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.546
Like
7.182
Πόντοι
1.056
:takethis: :takethis: :takethis:
Tελειωτικο ξεστραγγισμα στην μουνοτρυπα της Μαριας-Μπεμπας :takethis: οπως παρουσιαζεται απο τον γραβατακια τσατσο, γωνια Μ.Αλεξανδρου και Περδικας πανω :headbaning1:
Δυνατο BBW,πιτσιρικα,με τελεια Ελληνικα. :bigdick:
θα ακολουθησει κριτικη :takethis:

Επιστροφη της Λολας της Αλβανοφατσας πιτσιρικας στο Κολωνου 27,υπογειο :alivedick:

Εξω απο το Ιασωνος 10,υγειονομικα επικινδυνα γατια :zombie: ειχαν στησει τσιμπουσι τρωγοντας υπολλειματα  απροσδιοριστου οντος :huh:
Πιθανοτατα να ηταν λαθρο η πρεζακι :- :S :S :S
RESIDENT EVIL γιναμε! :zombie:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Πολυ υποτονικα και βαρετα τα πραγματα τον τελευταιο καιρο στους οικους. Γιατι ετσι;; :-
Η μείωση του ενδιαφέροντος λόγω της βασικής οικονομικής αρχής περί προσφοράς και ζήτησης.
Για αυτό και πολλά έκλεισαν οριστικά.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
Δευτέρα προς Τρίτη, τρίτη βάρδια μετά  τις 11 μμ.

στις 08-05-2018 πήρα στο Φωκαίας 17 β ( πάνω) την Τζένη !  :rockon:

Η κοπέλα θυμίζει την πορνοστάρ Chloe Amour

( με βάση παρατήρηση συναγωνιστή )

MV5BOTZiNjJkMzAtZWJiZS00NmRlLThkMDYtNGY3Zjk2YjgwNjZiXkEyXkFqcGdeQXVyMzM4MjM0Nzg@._V1_SY1000_CR0,0,666,1000_AL_.jpg


Είναι Βουλγάρα ( γνωρίζω λίγες φράσεις βουλγάρικα και
την τσέκαρα) , και από τη προφορά της επιβεβαιώνεται και αυτό.

Είναι ψηλή γύρω στο 1.73 και με τα τακούνια 1.90
μουνάρα .
Την  ( ξανα) πήρα  και ήταν καλή μέσα .




Στο 17 α ήταν η Μιχαέλα , κάβλα από τη Ρουμανία
που την έχω πάρει αρκετές φορές.

Την Κρίστυ στο 17β , δεν την έχω πάρει
και ας κάνει παρακαλώ κάποιος συναγωνιστής ενημέρωση
αν την πήρε, και τώρα που πέρασε καιρός
αν βελτιώθηκε .

:hi:

 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
H θεία Ολγα χάρις στα  προ ετών ..ρεκτιφιέ, από εκει  που  ιδιώτευε  και έκανε  κανένα εξτρα που και που στα ρεπό   πχ της Σόνιας στο Β6 κάτω,  έχει  επανέλθει  σε πλήρη ενεργό δράση. Χαρακτηριστικό της,  το μαξιλάρι που έβαζε από παλιά στο ιεραποστολικό  κάτω από  τη μέση  της .. :)
Μιλάς για τη γιαγιά Όλγα της Ρεμούνδου 21 κ.α.. Έδώ και αρκετά χρόνια κατάντησε φόλα.Που επανήλθε για να μην πάμε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom