Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (17 μέλη και 274 επισκέπτες)

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν λίγο σε Κολωνού,Μεγ.Αλεξάνδρου και Κεραμεικού...


▪Κολωνού 11 ισόγειο:
Λίντα,η θηλυκή μελαχροινή σκιστομάτα πιτσιρίκα με το ωραίο σώμα-με μαύρο κολλητό εσώρουχο κορμάκι.

▪Κολωνού 30 όροφος:
Κάτω,η Βάλια,μελαχροινή μουναροπιπίνα με ωραίο κορμί.
Μαζί της η Γκάμπυ.
Μελαχροινή,κοντούλα,συμπαθητική με ψιλοζουμερό σώμα.
Επάνω,η Νατάσα,η γνωστή θηλυκή πιτσιρίκα.
Μαζί της η Αλίνα,το αδύνατο κορίτσι με το νόστιμο μουτράκι.

▪Κολωνού 11 όροφος:
Ντιάνα,ψηλή μελαχροινή όμορφη κοπέλα με ωραίο στυλιαροκορμί.
Μαζί της η Άννα,η κοντή καστανή ατσούμπαλη χοντρούλα.

▪Κολωνού 32 ισόγειο:
Νίκη,το μελαχροινό κοντοπούτανο πιπίνι με το ωραίο αδύνατο σωματάκι-με θηλυκά μαύρα εσώρουχα και με τα γυαλάκια της σήμερα.

▪Κολωνού 32 υπόγειο:
Μπέλα,μελαχροινή πιτσιρίκα με καλό σώμα,σχετικά αδύνατη-με πεταχτό βυζορωγίδι και με πεταχτό κωλί.

▪Κολωνού 30 ισόγειο:
Ντάρια,η ψηλή ξανθιά λευκόσαρκη κοπέλα.
Κορμάρα με γεμάτο και στητό στήθος.
Ολόγυμνη στο σαλόνι.

▪Κολωνού 23 ισόγειο:
Νικόλ,η καστανή σκουρόδερμη μικρή,με όμορφο πρόσωπο και με καλό σώμα-με μπάνικο κώλο.

▪Κολωνού 15 δεξιά:
Μαρία,καστανόξανθο κοντοπούτανο με ψιλομέτρια φάτσα.
Κορμί με ωραία πιασιματάκια και με ζουμερό κώλο.

▪Κολωνού 15 αριστερά:
Άννα,η γνωστή πολύ αδύνατη κοπέλα με θηλυκό-παιχνιδιάρικο μούτρο.
Μαζί της η Χριστίνα.
Ξανθιά λευκόσαρκη μιλφ με θηλυκιά-ψιλοάγρια φάτσα,ζουμερή στο σώμα.

▪Κολωνού 11 υπόγειο:
Άννα,η καστανόξανθη ζουμερή σκιστομάτα.Με γεμάτο στήθος.

▪Κολωνού 23 υπόγειο:
Ναταλί,η γνωστή καστανή γκιλφορουφήχτρα.

▪Κολωνού 27 όροφος:
Φωτεινή,η συμπαθητική καστανόξανθη νταρντανομιλφ.

▪Κολωνού 27 υπόγειο:
Μόνικα,η γλυκοπρόσωπη καστανή ατσούμπαλη χοντρούλα που δούλευε στο Κολωνού 45 δεξιά.

Κλειστό το Κολωνού 27 ισόγειο.

▪Κολωνού 45 αριστερά:
Στην ευθεία,η Ναταλία,η ξανθιά κοντή αδύνατη μιλφ με το χαρακτηριστικό πηγούνι.
Δεξιά,η Μαρία,η μελαχροινή ατσούμπαλη χοντρούλα πιτσιρίκα.

▪Κολωνού 45 δεξιά:
Ντάνα,η θηλυκή μελαχροινή νταρντάνα με τις ωραίες βυζάρες.

▪Κολωνού 47:
Στο ισόγειο,η Αλίνα,η μελαχροινή χοντρή μιλφ με τους μεγάλους βύζους.
Στον όροφο,η Τζούλια το μελαχροινό βυζοθωρηκτό.
Μαζί της η Ναταλί,η γνωστή ξανθιά λευκόσαρκη (παλαιά) μιλφ-με το κλασσικό κούνημα κώλου στο σαλόνι.

▪Κολωνού 48:
Άντζελα,η ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί και το καλό,αδύνατο σώμα-μέσα σε ένα κόκκινο ημιδιαφανές εσώρουχο κορμάκι.
Από τις πιο ωραίες μιλφ της βάρδιας.

▪Κολωνού 53:
Άννα,η ξανθιά ασπρουλιάρα χοντρούλα με το μεγάλο στήθος.



Στην Μεγ.Αλεξάνδρου...



▪Μεγ.Αλεξάνδρου 22 ισόγειο:
Ελένη,η ξανθιά θηλυκή μιλφ με το ωραίο,σχετικά αδύνατο,σώμα.
Μαζί της η Μαρία.
Ξανθιά μιλφ,με κοντό μαλλί,με ψιλοατσούμπαλο κορμί-και με φάτσα σαν του Σρεκ.

▪Μεγ.Αλεξάνδρου 22 όροφος:
Καρολίνα,μελαχροινή κοπέλα με συμπαθητικό πρόσωπο.
Σώμα με πιασίματα αλλά όχι απωθητικό με ζουμερό στήθος.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.
Μαζί της η Λίνα,η γνωστή ξανθιά ασπρουλιάρα μιλφ-κοντή και γεματούλα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο στόμα.

▪Μεγ.Αλεξάνδρου 15:
Καίτη,η ψηλή νταρντανομιλφ με το κοντό πλατινέ μαλλί.
Με χαρακτηριστική κωλάρα.

▪Μεγ.Αλεξάνδρου 25:
Αριστερά,η Σοφία η γνωστή καστανή ψηλή μιλφ με το νταρντανοσώμα.
Δεξιά,η Μαρίνα η Ταϊλανδέζα,μελαχροινή κινητή σκιστομάτα με όχι κακό σώμα,ελαφρώς ζουμερό.
Μαζί της η Κατερίνα,ψηλή μελαχροινή σκουρόδερμη μιλφ με γεμάτο κορμί και με αγριόφατσα.

▪Μεγ.Αλεξάνδρου 28 δεξιά:
Στο εσωτερικό αριστερό μαγαζί,η Κατερίνα,η ξανθιά γεματούλα μιλφ-γνωστή και από Ιάσωνος 2 και Κολωνού 27 όροφος.
Δεξιά,η Γκαμπριέλλα.
Μελαχροινό κοντοπούτανο με σχετικά γλυκιά φάτσα.
Κορμί με λίγα πιασίματα που κάπου ξεφεύγουν.
Υπηρεσία η Νίκη,μια μελαχροινή σκιστομάτα που κάνει και την κοπέλα στο Ιωαννίνων 3 όροφος.

Κλειστό το παλαιό Μεγ.Αλεξάνδρου 28α.


Στην Κεραμεικού...


▪Κεραμεικού 15 ισόγειο:
Αμαλία,η μελαχροινή ψηλή κοπέλα-με θηλυκό πρόσωπο και με ωραίο νταρντανέ κορμί.

▪Κεραμεικού 13 ισόγειο:
Ιζαμπέλλα.
Μαυρούλα,με γλυκό πρόσωπο.
Κοντή,με πεσμένο στήθος αλλά με ωραίες ιδίως στον κώλο!
Μαζί της η Έζρα/Μαρία-ή όπως αλλιώς την λένε.
Η γνωστή μελαχροινή "Τουρκάλα"ζουμερή υπεργυρολόγος-φόλα.

Κλειστά τα Κεραμεικού 13 υπόγειο και 15 όροφος.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Για τις συγκεκριμένες που ενδιαφέρεσαι και ρωτάς υπάρχουν τόσες και τόσες ενημερώσεις-και μάλιστα ένα ποστ πιο πάνω ή μια σελίδα πιο πίσω.

Και Έλενα υπάρχει και Ειρήνη και Σόνια.

Αν καταλήξεις και περάσεις με κάποια,γράψε μας (αν θέλεις) δυο λόγια με τις εντυπώσεις σου.

Συμφωνώ! Να βοηθάμε όσο μπορούμε όλοι μας...
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Σημερα πρωινη βολτα ξεκινισε απο φωκαιας οπου δεν ειχε κατι καλο ετσι πηγα στην γνωστη σε ολους μοντελοαλυσιδα ειδα αρχικα την γιαννα μεχαχρινη με μαυρο μαλη κπνυο και τατουαζ στην πλατη μου ενφανιστηκε γυμνη στο σαλονι και μου παρουσιαστικε μονη της ανεφ υπηρεσιεας πολη καλη και ορεξατη μοθ φανηκε.θα την επισλεφτω συντομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Μετα πηγα στην ρωσιδουλα γνωστη σε ολους νανσυ οπου με ειδε απο στο σαλονι με θυμηθηκε ηταν ορεξατη μου χαμογελασε και μου εκλεισε το ματι και φορουσε ενα μικροσκοπικπ στινγκ.οπου και περασα μεσα δωματιο ηταν ηπεροχη και μυριζε αρωμα ωραιο και φορουσε μια αλυσιδιτσα στον λαιμο τελειωσα χωρις προφιλαχτικο στο στηθος της μου ειπε οτι επειδη εχυσα πανο στην χρυση αλυσιδιτσα και στο στηθος της θα της φερω γουρι και οτι ειμουν ο πρωτος για σημερα που εχυσα εκει.απαλο δερμα ναζιαρικο σεξυ βλεμα δεν βιαζεται την συνιστο μου ειπε οτι τηα δουλευει απο το πρωι καθε μερα πλεον οποτε καταλαβαινετε
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παιδιά τι παίζει με το Διδύμου 22 και είναι αρκετά κλειστό τελευταία?

Επίσης... πριν τη Λουτσία ήταν για λίγες μέρες ένα πιπίνι η.. Μόνικα.... την έχασα εκεί μέσα Οκτώβρη και μου είχε πει η τσατσα πως επιστρέφει μέσα Δεκέμβρη αλλά... τίποτα... ξέρουμε κάτι?

Μήπως είναι κάπου αλλού?
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Διδυμου 22 εαν δεν κανω λαθος ηταν τζωρτζια εκ ρωσιας αυτη πηγε στην χωρα της και δεν υπαρχει κοπελα να την αντικαταστησε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Στο Ρεμουδου 21 οροφος,  χθες το απόγευμα,  ηταν η Ελένη.  Μιλφ με ξανθιά μαλλιά και συμπαθητικό σωμα.  Δεν βιάζεται καθόλου,  κάνει πολυ καλο τσιμπουκι και περιποίηση της γυρω περιοχης. Έχει και ισπανική περιποίηση.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Κολωνού  30 όροφος:
Καλώς τα κορίτσια μας!!!
Χριστίνα το ξανθό σκυλί του πολέμου-με λίγα κιλά παραπάνω!
Επιστροφή λοιπόν στους δρόμους της αμαρτίας,αμηχανία και συγκίνηση συνάμα,πολύ θερμή η συνεύρεση με μοναδικό αρνητικό σημείο τον τυπικό χρόνο που κρατάει η υπηρεσία,πού οι παλιές καλές εποχές στο Ιάσονος 10 όροφος που έκανε αυτή κουμάντο στην ουσία και καθόταν όσο γούσταρε στο δωμάτιο...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596
απεκρουσα :takethis: επιτυχως τη φολα που πηγε να με σερβιρει η ομορφη μελαχροινη Ρουμανα πιτσιρικα Ελλη στο Κολωνου 27 υπογειο σημερα το απογευμα :headbaning1:
θα ακολουθησει κριτικη :headbaning1:

Στο Ιασωνος 44 δεξια αυτη τη φορα η Μαρια-Μορφονιος με κωλοτρυπιδι στο 10ευρω.
στο αριστερα μια μιλφ,μπαζακι :thubsdown: με κοντο μαλλι.ανακοινωθηκαν τα παντα και επιπλεον ''οτι αλλο θελετε ρωτηστε'' :zombie:
τα παντα εκανε επισης μια χοντρουλα στο Ι.43 :S,μαζι της η Σαρα,με πιασιματα και γυαλακια.

Κωλοτρυπιδι επισης διαθεσιμο στο Ι.19,κατω,μια καστανη ασχηματιστη,δεν το ακουω :S

πηγαινα για τη Χριστινα και γω,μετα την ενημερωση του Digweed,στο Κ.30,το οποιο ανοιξε κατα τις 20.00.
Προσωπικα η εικονα της δεν μου αρεσε σε σχεση με την καυλα που εβγαζε μεχρι πριν 2,5 χρονια στο Ιασωνος 10
θα δουμε ομως. :hi: :S :S :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
πηγαινα για τη Χριστινα και γω,μετα την ενημερωση του Digweed,στο Κ.30,το οποιο ανοιξε κατα τις 20.00.
Προσωπικα η εικονα της δεν μου αρεσε σε σχεση με την καυλα που εβγαζε μεχρι πριν 2,5 χρονια στο Ιασωνος 10
θα δουμε ομως. :hi: :S :S :S
Έχεις δίκιο όσον αφορά την εικόνα που βγάζει στο σαλόνι,φταίει κατ'εμέ πρώτον το κατάξανθο μαλλί που την κάνει άχρωμη,δεύτερον ότι έχει χάσει τα ''πατήματά'' της μετά από δυόμισι χρόνια που απουσίαζε,αλλά κατά κύριον λόγο ότι εκεί φέρεται σαν απλή υπάλληλος με τυπική συμπεριφορά,στο Ιάσονος 10 είχε καταφέρει να επιβάλλει τη δικιά της γραμμή και λειτουργούσε σαν να'ταν αυτή το αφεντικό... Σωματικά πάντως τη βρήκα ίδια όπως πριν,καθαρή και μυρωδάτη!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596
Έχεις δίκιο όσον αφορά την εικόνα που βγάζει στο σαλόνι,φταίει κατ'εμέ πρώτον το κατάξανθο μαλλί που την κάνει άχρωμη,δεύτερον ότι έχει χάσει τα ''πατήματά'' της μετά από δυόμισι χρόνια που απουσίαζε,αλλά κατά κύριον λόγο ότι εκεί φέρεται σαν απλή υπάλληλος με τυπική συμπεριφορά,στο Ιάσονος 10 είχε καταφέρει να επιβάλλει τη δικιά της γραμμή και λειτουργούσε σαν να'ταν αυτή το αφεντικό... Σωματικά πάντως τη βρήκα ίδια όπως πριν,καθαρή και μυρωδάτη!
σωστος οπως παντα ο Μυστης Επιρεπης :headbaning1: :S :S :S
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
...τα μουνια δεν εχουν ιθαγενεια.Πανε εκει που θα τιμησουν το εικοσαρικο και θα περασεις καλα.
Φόλες υπάρχουν παντού και στο δεκάρικο και στο εικοσάρι...απλά στο δεκάρικο κλαις λιγότερο  :hi:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
ΦΥΛΗΣ 86Α
ΒΕΡΟΝΙΚΑ
18:00
10/1/2018


Δε θα κουράσω με εμφάνιση της κοπέλας κλπ κλπ... Τα έχουν γράψει αναλυτικά οι προηγούμενοι...

Η κοπέλα είναι βγαλμένη από τσόντα ότι και να λέμε.... Η συμπεριφορά της επίσης....
Οι... αγαπούλιδες με glf διαθέσεις μην ανέβουν καν τα σκαλιά....

Τα τσιμπουκόχειλα, τα γυαλιά της κοπέλας, το σώμα με τα τατου αλλά κυρίως το νάζι και η συμπεριφορά ξεκάθαρα θυμίζουν αμερικάνικη τσόντα υπερπαραγωγή....

αφού μπήκα με χάλασε που περίμενα πολύ ώρα.... τουλάχιστον 20-30 λεπτά....

και επειδή είχε και πολλούς πελάτες ήταν λίγο τσακ μπαμ η φάση αλλά χαλάλι....

μπαίνει, μου τουρλώνει κωλί, μου ζητάει να βγάλω βρακί (επίτηδες το φορούσα για να μου το βγάλει εκείνη έτσι στην τρέλα μου την είχε βαρέσει) περιμένοντας μπας και μου πλύνει την πούτσα επειδή έτσι είχα διαβάσει αλλά τελικά αφού με ρώτησε για καπότα ή όχι και της είπα να βάλει δεν μου την έπλυνε... προφανώς μόνο στην ακάποτη το κάνει....

προκατακτικά δεν....

σκύβει σαν πορνοσταρ, περνάει καπότα σε ντεμί πούτσο και ξεκινάει κλαρίνο.... δίπλα στον καθρέφτη... με κοιτάγματα τσόντας.... και σκύψιμο σα να "κατουράει" σε τούρκικη τουαλέτα... της λέω πως θέλω να δω την κωλάρα της και συνεχίζει στρίβοντας για την βλέπω από τον καθρέφτη καλύτερα..

μου λέει... "θες να δεις την κωλάρα μου ή  και να την γαμήσεις??".... ε αυτό ήταν.... ξαπλώνω, και μου τον βάζει έτσι όρθια (με πλάτη προς τα εμένα) στον κώλο.... μετά από λίγες πουτσιές με ξαπλώνω πιο πίσω και έρχεται με τη μούρη της προς τα εμένα, ανεβαίνει από πάνω και πάει να μου τον βάλει στον κώλο της... έτοιμος για χύσιμο την σταματάω και την βάζω όρθια στον τοίχο, της τον καρφώνο πάλι 2-3 και γεια σας....

που να αντέξεις ο άμοιρος....

με το που βγαίνει η πούτσα, με χαιρετάει και τσουπ φεύγει... αφού έτσι κιαλλιώς τσιτσίδι μπήκε τσιτσιδι βγήκε για τον επόμενο...

να σημειώσω εδώ πως με ρώτησε αν έχω ξαναπάει εκεί με την... αδελφή της λέει τη Νίκη.... της λέω όχι... πρώτη φορά με σένα ....

και κάτι άλλο που κάπως μου έκανε κακή εντύπωση.... όπως την γαμούσα από κώλο.... βγαίνει κάποια στιγμή, μου ξαναπαίρνει πίπα (με την ίδια καπότα) και συνεχίζει κώλο πάλι.... ε όσο ναναι... σε αυτούς που... τους αρέσουν τα γλωσσόφιλα... είναι "κάπως".... όσο και καθαρή κωλοτρυπίδα και να έχει..

θα ξαναπάω εννοείται... θα την βάλω να μου πλύνει και τον πούτσο την άλλη φορά έτσι για το παλμαρέ...

 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Για τις συγκεκριμένες που ενδιαφέρεσαι και ρωτάς υπάρχουν τόσες και τόσες ενημερώσεις-και μάλιστα ένα ποστ πιο πάνω ή μια σελίδα πιο πίσω.

Και Έλενα υπάρχει και Ειρήνη και Σόνια.

Αν καταλήξεις και περάσεις με κάποια,γράψε μας (αν θέλεις) δυο λόγια με τις εντυπώσεις σου.

Η Ειρηνη εκτελλεστηκε χθες βραδυ. Την ειδα λιγο πιο χαλαρης το σωμα μετα απο τους 4-5 μηνες που περεσαν, αλλα και παλι καλη ηταν, κανενα παραπονο. Η Σονια καπου ειδα οτι παιζει διπλη βαρδια αλλου πρωι και αλλου απογευμα, που θα την βρω ακριβως;
 
  • Like
Αντιδράσεις: mikezi

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τη Σόνια το πρωί θα τη βρεις στο Φυλής 65 όροφος και το απόγευμα (μετά τις 5) ακριβώς απέναντι,στο Φυλής 84 ισόγειο.

Αν την πάρεις (και αν θέλεις) γράψε μας πώς την "είδες" και αυτήν-να'χουμε και μια "μη Αθηναϊκή" γνώμη για το Soniaki! :babycry:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Παιδιά τι παίζει με το Διδύμου 22 και είναι αρκετά κλειστό τελευταία?

Επίσης... πριν τη Λουτσία ήταν για λίγες μέρες ένα πιπίνι η.. Μόνικα.... την έχασα εκεί μέσα Οκτώβρη και μου είχε πει η τσατσα πως επιστρέφει μέσα Δεκέμβρη αλλά... τίποτα... ξέρουμε κάτι?

Μήπως είναι κάπου αλλού?

"Έλλειψη χρημάτων,στάση εμπορίου" λέγανε παλιά στην αγορά.

Όλες οι κοπέλες των μαγαζιών αυτών έχουν φύγει,άλλες αναμένονται,άλλες όχι οπότε βλέποντας και κάνοντας...

Και η Μόνικα είναι μέσα σε αυτές που δεν ξαναγύρισαν.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
"Έλλειψη χρημάτων,στάση εμπορίου" λέγανε παλιά στην αγορά.

Όλες οι κοπέλες των μαγαζιών αυτών έχουν φύγει,άλλες αναμένονται,άλλες όχι οπότε βλέποντας και κάνοντας...

Και η Μόνικα είναι μέσα σε αυτές που δεν ξαναγύρισαν.

Έχει κορεστεί όλη η φάση με αυτή την αλυσίδα..τόσο καιρό οι ίδιες...ελπιζω σε μια ριζική ανανέωση όπως το  παλιό καλό καιρό
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Η Ειρηνη εκτελλεστηκε χθες βραδυ. Την ειδα λιγο πιο χαλαρης το σωμα μετα απο τους 4-5 μηνες που περεσαν, αλλα και παλι καλη ηταν, κανενα παραπονο. Η Σονια καπου ειδα οτι παιζει διπλη βαρδια αλλου πρωι και αλλου απογευμα, που θα την βρω ακριβως;
για πια ειρηνη λες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom