Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 134 άτομα (10 μέλη και 124 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.735
Κριτικές
6
Like
8.951
Πόντοι
1.686
Τετάρτη 03.01.2018 πήρα τη Νταϊάνα
στο Διδύμου 8 πάνω ! :rockon:
Όλο και πιο όμορφη, η όμορφη Νταϊάνα !
Ήταν 9.30 μμ , και δεν ήταν ΚΑΝΕΙΣ στο ντέλο !
Μπήκα στη δωματιάρα, όπως μπαίνουμε αριστερά
στο βάθος.
Την γάμησα , με τα πόδια της  ψηλά

5_45_3.png


και θα την επισκεφτώ πάλι σύντομα !



 

showman_80

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα απο εμενα,

εκανα σημερα μια καταδρομικη στο μεταξουργειο

απο εφμανιση χαλια μαυρα

πηγα στην Αννα την μιλφαρα στο κολωνου 30 οροφος,

πως εγινε ετσι ρε παιδια? Προσωπο γερασμενο,ρυτιδες φουλ,μαυροι κυκλοι στα ματια,ανασα με μυρωδια τσιγαριλας ημουν πελατης της παλια ,και σε αυταρχικο,και νορμαλ επειδη ειμαι και λατρης του 1ου εγω

απλα πλεον εαν δεν προσθεσει ελευθερο στοματικο η τιποτα εξτρα,δεν περναει η μπογια της ποια,δεν θα παει ο αλλος με την 50αρα γιατι φτανει στανταρ τα 50 εμφανισιακα για να την παρει σε απλο προγραμμα

εαν συνεχισει ετσι λιγα τα ψωμια της

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Καλημερα τυποι μου,επαθα υποτροπη χτες βραδυ μπηκα σε κανα 2 μπουρδελα δεν θυμαμε καν πια οπουωπαρολο που ηταν ωραιες τανες εμενα δεν μουκανε κουκου..τα 2 ατανταρ μου ελειπαν και το μυαλο μου καρφομενο στην σονια..που ειχα ξενεροση με τον χρονο αναμονης κτλ...τελικα πηγα στο φυλης 84α που ηταν βαρδια δεν αντεξα...πηγα λοιπον..και εμεινα εκληκτος διοτι εμπεναν συναγωνηστες και εφευγαν λογο χρονου ενοω που πετιμεναν..Σκευτικα μηπος ρε φταιο εγω που τα ανεφερα εδω? Μπορει ναταν και τυχαιο...Οσο περιμενα τοσο καυλονα..την περιμενα λεε και δεν υπαρχη αλλη λεε και δεν υπαρχη αυριο...για καλη μου τυχη δεν αργησε αυτη την φορα...οντος ακουσα πως εκανε μπανιο πριν ερθει σε μενα..μουκανε και παραπονο που εφυγα την προηγουμενη φορα και της εξηγησα λογο δουλειας κτκ και πως δεν φταις εσυ...Μου ειπε πως ειχε πολυ κοσμο εκηνη την μερα..και μετα μου λεει το κορυφαιο..Δεν θες να ειμαι καθαρη πριν μου φιλησης τα βυζακια το μουνακι και τα χελακια μου? και μου μυριζε το καυλι ....εγω να εχω παρη αγκαλια τηε ποδαρεε της και να της λεω ναι μωρακι μου ναι μουναρα μου θελω οταν σε γαμανε να πλενεσε πριν ερθεις σε μενα και σε γαμανε πολλοι...εκει μου τον ρουφαει τρελο μπουκι...μετα ηθελε νανεβη πανο μου αλλα της λεω εγω θαμε πανο και συ τερμα ανοιχτα τα ποδια...καταλαβα πως ποναγε στο καρφομα...και ηθελε πιο πολυ κυκλικες κινισης φιλακια χαδακια κτλ...μειναμε σε αυτο το τεμπο και να την ρωταο συνοχος ποσοι σε γαμανε? Με απαντηση της πολλοι αγαπη μου πολοι αχ πολοι αχ αχ τελειονο...και χυσαμε...δεν ξερω αληθεια ψεματα ...ακομα καγκελο μουνε!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
πηγα στην Αννα την μιλφαρα στο κολωνου 30 οροφος,

πως εγινε ετσι ρε παιδια? Προσωπο γερασμενο,ρυτιδες φουλ,μαυροι κυκλοι στα ματια,ανασα με μυρωδια τσιγαριλας ημουν πελατης της παλια ,και σε αυταρχικο,και νορμαλ επειδη ειμαι και λατρης του 1ου εγω

απλα πλεον εαν δεν προσθεσει ελευθερο στοματικο η τιποτα εξτρα,δεν περναει η μπογια της ποια,δεν θα παει ο αλλος με την 50αρα γιατι φτανει στανταρ τα 50 εμφανισιακα για να την παρει σε απλο προγραμμα
Καλημέρα ναι μπορεί να προσθέσει και κανένα ποτάκι καμία πίτσα ή καρμπονάρα.Αστειευομαι έτσι εντάξει10€ δίνεις και περνάς μια χαρά με την Άννα που είναι από τις πλέον τίμιες κοπέλες στο Μεταξουργείο
 

ppgp

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Κάνα μοουρδελο με νεαρή μαύρη για το απόγευμα και μετά;
 

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Καλημερα τυποι μου,επαθα υποτροπη χτες βραδυ μπηκα σε κανα 2 μπουρδελα δεν θυμαμε καν πια οπουωπαρολο που ηταν ωραιες τανες εμενα δεν μουκανε κουκου..τα 2 ατανταρ μου ελειπαν και το μυαλο μου καρφομενο στην σονια..που ειχα ξενεροση με τον χρονο αναμονης κτλ...τελικα πηγα στο φυλης 84α που ηταν βαρδια δεν αντεξα...πηγα λοιπον..και εμεινα εκληκτος διοτι εμπεναν συναγωνηστες και εφευγαν λογο χρονου ενοω που πετιμεναν..Σκευτικα μηπος ρε φταιο εγω που τα ανεφερα εδω? Μπορει ναταν και τυχαιο...Οσο περιμενα τοσο καυλονα..την περιμενα λεε και δεν υπαρχη αλλη λεε και δεν υπαρχη αυριο...για καλη μου τυχη δεν αργησε αυτη την φορα...οντος ακουσα πως εκανε μπανιο πριν ερθει σε μενα..μουκανε και παραπονο που εφυγα την προηγουμενη φορα και της εξηγησα λογο δουλειας κτκ και πως δεν φταις εσυ...Μου ειπε πως ειχε πολυ κοσμο εκηνη την μερα..και μετα μου λεει το κορυφαιο..Δεν θες να ειμαι καθαρη πριν μου φιλησης τα βυζακια το μουνακι και τα χελακια μου? και μου μυριζε το καυλι ....εγω να εχω παρη αγκαλια τηε ποδαρεε της και να της λεω ναι μωρακι μου ναι μουναρα μου θελω οταν σε γαμανε να πλενεσε πριν ερθεις σε μενα και σε γαμανε πολλοι...εκει μου τον ρουφαει τρελο μπουκι...μετα ηθελε νανεβη πανο μου αλλα της λεω εγω θαμε πανο και συ τερμα ανοιχτα τα ποδια...καταλαβα πως ποναγε στο καρφομα...και ηθελε πιο πολυ κυκλικες κινισης φιλακια χαδακια κτλ...μειναμε σε αυτο το τεμπο και να την ρωταο συνοχος ποσοι σε γαμανε? Με απαντηση της πολλοι αγαπη μου πολοι αχ πολοι αχ αχ τελειονο...και χυσαμε...δεν ξερω αληθεια ψεματα ...ακομα καγκελο μουνε!

Τυπε ουτε δημοτικο δεν εχεις παει? πες την αληθεια...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.205
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Αυτο που λέτε για τη Σόνια έχει κ συνέχεια! Πήγε ενας φίλος μου κ περίμενε υπομονετικά 3 δωμάτια σειρά..
Μπαίνει λέει ενας κινέζος κοστουμάτος με χρυσές αλυσίδες και δαχτυλίδια και τη κλείνει για μία ώρα..
Μολις το μαθαίνει η Σόνια δινει τη σειρά στον κινέζο και σε αυτούς που περιμέναν σαλόνι και προηγούνταν, τους λέει να κάνουν βόλτα και να περάσουν σε καμιά ώρα.. Μιλάμε αυτο δε το χω ξανακούσει..  
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν λίγο με αρκετή βροχή...


Φυλής 71 ισόγειο:
Μαίρη,η καστανή μουναροκορμάρα!
Με μαύρο ολόσωμο δικτυωτό!

Φυλ.71 όροφος:
Αντζελίνα,το καστανό (πλέον) κοντοπούτανο με το ωραίο αδύνατο σώμα.
Ολόγυμνο σαλονάρισμα!
Με πρωκτικό.

Φυλ.69 ισόγειο:
Τζούλια,η ξανθιά λευκόσαρκη ζουμερή κοπέλα.
Με πρωκτικό.

Φυλ.69 όροφος:
Μαρία,η καστανή όμορφη πιτσιρίκα-καλό σωματάκι,στητό στήθος.
Με θηλυκά κοκκινόμαυρα εσώρουχα!Με πρωκτικό.

Φυλ.67:
Λάουρα,η καστανή βυζαρού πιτσιρίκα-αδύνατο κορμί.
Γυμνόστηθη στο σαλόνι με μπεζ δαντελωτό εσώρουχο!

Κλειστό το Φυλής 86 ισόγειο.

Φυλ.86 όροφος:
Βερόνικα,η γνωστή καστανή πορνόφατσα,αρκετά αδυνατισμένη.
Με τα γυαλιά της,ξώβυζη και με μαύρο κορσέ από κάτω!
Φουλ πρόγραμμα.

Φυλ.65 ισόγειο:
Ρόξη,η όμορφη μικρή σκιστομάτα,αδυνατούλα στο σώμα.
Με ωραία κόκκινα μικροσκοπικά εσώρουχα.
Ελεύθερο στοματικό στο μενού.

Φυλ.65 όροφος:
Αντζελίνα,η ξανθιά ψηλή μουνάρα.
Ξώβυζη στο σαλόνι με ωραίο λευκό εσώρουχο.

Κλειστό το Φυλής 84 ισόγειο.

Φυλής 61:
Αννίτα,το όμορφο μελαχροινό κοντοπούτανο πιπίνι-σχετικά αδύνατο.
Με μαύρα στριγκοεσώρουχα και με απλό πρόγραμμα.

Φυλ.72:
Ναταλί,η καστανή πονηρόφατσα με το ωραίο αδύνατο σωματάκι.
Με μαύρα πορνοσταρικά ζαρτιεροειδή εσώρουχα.
Ελεύθερο στοματικό.

Φυλ.66 αριστερά:
Άντζελα,η μελαχροινή αδύνατη σκιστομάτα μιλφ-χαρακτηριστικά σκουρόδερμη.
Με μαύρα εσώρουχα.
Με πρωκτικό.

Φυλ.66 δεξιά:
Καμέλια,η μελαχροινή γεματούλα μικρούλα με μέτριο πρόσωπο.
Ζουμερό στήθος που το είχε έξω και από κάτω κόκκινο εσώρουχο.

Φυλ.56:
Έλενα,η καστανή βυζοπιτσιρίκα-με τους βύζους της έξω και με κόκκινο εσώρουχο από κάτω!

Φυλ.54 ισόγειο:
Νικόλ,το καστανό παιχνιδιάρικο πιπίνι,ομορφούλικο με γεμάτο στήθος.
Με μπλε εσώρουχο-ξώβυζο το μικρό από πάνω.

Φυλ.54 όροφος:
Νταϊάνα,το σκιστομάτικο μελαχροινό μοντέλο-ωραίο κορμί με γεμάτο στητό αγαλματένιο στήθος.
Βγήκε από δωμάτιο ολόγυμνη!




Στη Διδύμου...




Διδύμου 8 όροφος:
Γιάννα,η μελαχροινή ψηλή αεράτη γυναικάρα με ωραία πιασιματάκια.
Γυμνόστηθο σαλονάρισμα και με μαύρο μικροσκοπικό στριγκοεσώρουχο.

Κλειστά τα Διδύμου 7α και 7β.

Διδύμου 16:
Όλγα,το καστανό βυζοθωρηκτό.

Διδ.18 υπόγειο:
Άνκα,η γλυκιά κοκκινομάλλα (πλέον) σκουρόδερμη κοπέλα με λίγα πιασίματα.
Με μαύρο αεράτο εσώρουχο κορμάκι!
Με πρωκτικό.

Διδ.18 ισόγειο:
Αλεξάνδρα,η ξανθιά ασπρουλιάρα γεματούλα μιλφ-ντυμένη με Αγιοβασηλίτικο ξέκωλο κορμάκι!
Μαζί της η Τζίνα η γνωστή κοντή μελαχροινή Κορεάτισα.
Τα πάντα εκτός κώλου και για τις δυο.

Κλειστά τα Διδύμου 20 και 22.

Διδυμου 27:
Βικτώρια,η μελαχροινή νταρντανομιλφ και Τζούλια, νταρντάνα και αυτή,στο ίδιο στυλ με την Βικτώρια.
Σε παρτούζα και οι δυο τους κλεισμένες για μισή ώρα.



Στη Φωκαίας...




Φωκαίας 25 όροφος:
Ζάνα,η καστανή νόστιμη πιτσιρίκα με σώμα καλό,ψιλοζουμερό.
Με γκρι δαντελωτά εσώρουχα.
Μαζί της η Κάτια.
Κοντοπούτανη καστανή-μικρούλα και αδυνατούλα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 19:
Άννα,η καστανόξανθη ζουμερή κωλαρού με το γλυκό πρόσωπο.
Με μαύρο διαφανές ριχτό κορμάκι.
Πρωκτικό στο μενού της.

Κλειστά τα Φωκαίας 25 ισόγειο και 17 όροφος.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Φελίσια,η συμπαθητική μελαχροινή κοπέλα,σκιστομάτα,σχετικά ψηλή και αδύνατη.
Με ροζ εσώρουχα και απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 9 δεξιά:
Κατερίνα,η μελαχροινή μουναροπιτσιρίκα.
Ψηλή,προσωπάρα και κορμάρα.
Με ασπρόμαυρα εσώρουχα και μαύρο καλτσοδετικό.
Με πρωκτικό.

Φωκαίας 9 αριστερά:
Μαρία,η μελαχροινή πολύ αδύνατη κοντούλα και ασπρουλιάρα με την χαρακτηριστική μύτη.
Με κόκκινα δαντελωτά εσώρουχα.
Με πρωκτικό.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Αυτο που λέτε για τη Σόνια έχει κ συνέχεια! Πήγε ενας φίλος μου κ περίμενε υπομονετικά 3 δωμάτια σειρά..
Μπαίνει λέει ενας κινέζος κοστουμάτος με χρυσές αλυσίδες και δαχτυλίδια και τη κλείνει για μία ώρα..
Μολις το μαθαίνει η Σόνια δινει τη σειρά στον κινέζο και σε αυτούς που περιμέναν σαλόνι και προηγούνταν, τους λέει να κάνουν βόλτα και να περάσουν σε καμιά ώρα.. Μιλάμε αυτο δε το χω ξανακούσει.. 
Και ομως Αυτος με πιο πολυ χρημα παιζη μπαλα...εργαζετε σε τρελους ρυθμους τυπε μου..μερα νυχτα προφανος να βγαλει ενα γερο ποσο και να φυγη ετσι δουλευε και η χριστινα καζαξταν 7 ολοκληρα χρονια!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τυπε ουτε δημοτικο δεν εχεις παει? πες την αληθεια...
Το εχω ξαναπει και παλια εχω απλα ξεχαση...δεν με ενδιεφερε ποτε παρα μονο για να σπουδασο και να εχω την αξιολογη δουλεια που εχω...Στην δουλεια μ παντα εχω λεξικο και γραφο...Θα πεις γιατι δεν το κανεις και εδω? Εδω ειμαι ο εαυτος μου απλα!!! Το εχουν δεχτη οι πιο πολοι συναγωνηστες μου,και πανο απο ολα οι διαχειριστες που τους ευχαρηστο για πολοστη φορα,οσο μπορω βοηθαω με τον τροπο μου ...πιο πολυ με κριτικες με εμπειριες που εχω αρκετες...εχω φτυση αιμα εδω για ναχο το παλιοε ειναι αλλιως και ειμαι απο 13 χρονον στην πιατσα!!αναζητοντας εμπειριες ,για καλη μου τυχει αυτα που φαντασιονομουν απο παιδι μου βγηκανε..
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Κάνα μοουρδελο με νεαρή μαύρη για το απόγευμα και μετά;

Πριν από λίγο καιρό είχα πετύχει στο 84Α μεταμεσονύχτια την Μπιούτυ. Νταρντάνα και μου φάνηκε αρκετά νέα. Λογικά ακόμα εκεί θα είναι.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Το εχω ξαναπει και παλια εχω απλα ξεχαση...δεν με ενδιεφερε ποτε παρα μονο για να σπουδασο και να εχω την αξιολογη δουλεια που εχω...Στην δουλεια μ παντα εχω λεξικο και γραφο...Θα πεις γιατι δεν το κανεις και εδω? Εδω ειμαι ο εαυτος μου απλα!!! Το εχουν δεχτη οι πιο πολοι συναγωνηστες μου,και πανο απο ολα οι διαχειριστες που τους ευχαρηστο για πολοστη φορα,οσο μπορω βοηθαω με τον τροπο μου ...πιο πολυ με κριτικες με εμπειριες που εχω αρκετες...εχω φτυση αιμα εδω για ναχο το παλιοε ειναι αλλιως και ειμαι απο 13 χρονον στην πιατσα!!αναζητοντας εμπειριες ,για καλη μου τυχει αυτα που φαντασιονομουν απο παιδι μου βγηκανε..
Είσαι λευκός, ή είσαι έγχρωμος;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
34
Like
4.365
Πόντοι
7.195
Στην δουλεια μ παντα εχω λεξικο και γραφο...Θα πεις γιατι δεν το κανεις και εδω? Εδω ειμαι ο εαυτος μου απλα!!!

Ο εαυτός σου και μαλακίες.
Στη δουλειά δε σε παίρνει τύπε, εδώ στ αρχίδια σου.
Αυτό ειν όλο.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Τοσο ωραιο μουνι αυτη η Σονια ρε σεις?? Απο deepthroat το παλευει καθολου???
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Ρε γκομεναρα ειναι να μην μιλαγε και σα την Αναστασία Γιουσέφ...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.676
Like
1.320
Πόντοι
366
Φυλ.69 ισόγειο:
Τζούλια,η ξανθιά λευκόσαρκη ζουμερή κοπέλα.
Με πρωκτικό.
Έγινε καταθεση στο κωλοτρυπιδι της εν λογω κορασιδας.

Η λαγνεια και δεκτικοτητα αυτης της γαμιάρας υπερκαλυπτει τη σχετικα εμφανισιακή της υστερηση -εν συγκρισει με τα δυνατα τεμαχια της περιοχης.

Το δε κωλοτρυπιδι της ειχε μια πελωρια λαχταρα για ψωλη. Ετσι οπως τη επαιρνα σε ιεραποστολικη σταση, μου ζητουσε να της τον βαλω στην καλοδουλεμενη κωλοτρυπαρα της!
Η αμφοτερη επιθυμια μας για κωλοτρυπιδι εν τελει πραγματοποιηθηκε αφου την εστησα -κλασικα- στα τεσσερα.

Σιγουρα Θα ξαναπροτιμηθει.

ΥΓ το πιπετο της μπορει και καλυτερα...

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Έγινε καταθεση στο κωλοτρυπιδι της εν λογω κορασιδας.

Η λαγνεια και δεκτικοτητα αυτης της γαμιάρας υπερκαλυπτει τη σχετικα εμφανισιακή της υστερηση -εν συγκρισει με τα δυνατα τεμαχια της περιοχης.

Το δε κωλοτρυπιδι της ειχε μια πελωρια λαχταρα για ψωλη. Ετσι οπως τη επαιρνα σε ιεραποστολικη σταση, μου ζητουσε να της τον βαλω στην καλοδουλεμενη κωλοτρυπαρα της!
Η αμφοτερη επιθυμια μας για κωλοτρυπιδι εν τελει πραγματοποιηθηκε αφου την εστησα -κλασικα- στα τεσσερα.

Σιγουρα Θα ξαναπροτιμηθει.

ΥΓ το πιπετο της μπορει και καλυτερα...
Καθε φορα που την βλεπο στο σαλονι..Δεν μου κανει ασθηση να μπω..Δεν μαρεση ενοω..τι να πω..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ο εαυτός σου και μαλακίες.
Στη δουλειά δε σε παίρνει τύπε, εδώ στ αρχίδια σου.
Αυτό ειν όλο.
Ο εαυτος μου ειναι ναμαι σταρχιδια μου...Το ιδιο ειπαμε με αλλα λογια...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.676
Like
1.320
Πόντοι
366
Καθε φορα που την βλεπο στο σαλονι..Δεν μου κανει ασθηση να μπω..Δεν μαρεση ενοω..τι να πω..
Κι εγω η αληθεια ειναι οτι περασα με αρκετο σκεπτικισμο (συν οτι βιαζομουν κιολας και ο καιρος δεν επετρεπε και πολλες εξερευνησεις), αλλα στα ενδοτερα δικαιωθηκα.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom