Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 396 άτομα (24 μέλη και 372 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Πριν λίγη ώρα

Κων/πόλεως 92 κάτω
Στέλλα, νεαρή, πολύ μελαχρινή, 7/10
Ο τσάτσος δυσανασχέτησε έντονα που δεν τους τίμησα.

Κων/πόλεως 92 άνω
Μιχαέλα, νεαρή, καστανή, 7/10
Ο τσάτσος πολύ διακριτικός, αποχώρησε από την αίθουσα αναμονής και επιδείξεων κατά τη διάρκεια της περιφοράς της Μιχαέλας.

Κων/πόλεως 94 άνω
Δύο τεμάχια.
Η νεαρή Έμιλυ 7,5/10 και η μιλφ Γκαμπριέλα 6,5/10

Βιργινίας Μπενάκη
Μαριάννα, Ελλεεινίς, μακρύ ξανθοβαμμένο μαλλί, βυζάρες, μειλίχια και προσηνής 6,5/10

Κων/πόλεως 166 κάτω
Νικόλ, μελαχρινή, λεπτοφυής, νεαρή, όχι του γούστου μου, 7/10

Κων/πόλεως 166 άνω
Δύο τεμάχια.
Α) Ρωσίς Τζούλια, ψηλή, γεροδεμένη, υπέρβαρη, ως πρωταθλήτρια ρίψεων, 5/10
Β) Ελεεινίς, ξανθοβαμμένη, υπέρβαρη, βυζιά πολλά, 5,5/10

Περγάμου 27
Εύα και Ειρήνη, στρογγυλοποιημένες Ρωσίδες γκιλφ, 4/10

Αλκα113
Τατιάνα, βραχύσωμη Ρωσίς μιλφ, με άφθονα βυζιά και κωλομέρια, 6/10

Αλκα117
Άννα, ξανθοβαμμένη Ρωσίς μιλφ, με ενδιαφέροντα βυζιά και κωλομέρια, 6/10
Η εξωτερική μονάδα του κλιματιστικού θορυβεί σαν δίχρονο μοτοποδήλατο.

Ρεμούνδου 20
Λώρη, μικροκαμωμένη, λεπτοφυής, νεαρή, σαν χαμένη, 7/10

Ρεμούνδου 21 άνω
Ρωξάνη, μικροσκοπική γυφτορουμάνα, νεαρότατη, 7/10
Με τις μικροσκοπικές γυναίκες, η ψωλή σου φαντάζει σαν του Peter North.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Παίδες, η Κωνσταντίνα απο Λιοσίων 73α ξέρουμε που πήγε? Έχει βγει απο το πρόγραμμα και σαν καταχώρηση στις κοπέλες του μαγαζιου
Οκ τύπε μου δεν έγινε και τπτ...την χιλιογαμήσαμε αυτή..σίγουρα όμως είναι μεγάλη απώλεια για το συγκεκριμένο στούντιο...
 

nick-O-seven

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
51
Like
4
Πόντοι
0
Οκ τύπε μου δεν έγινε και τπτ...την χιλιογαμήσαμε αυτή..σίγουρα όμως είναι μεγάλη απώλεια για το συγκεκριμένο στούντιο...
Ναι ρε σ, απλά το κωλαράκι της ήταν ποίημα και άντεχε δυνατό γαμήσι. Όποτε αν γνωρίζει κάποιος κάτι ενημερώνει. θενξ
 
  • Like
Αντιδράσεις: angiem

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Εκτος απο τους οικους αναβαθμιζονται και τα κοριτσια.Ετσι εκτος απο τον νεο φυλ 81 οικο που φυσαει χθεσινη εντύπωση
μου εκανε και η ανανεωση υπερπαραγωγη της Βικοσκαρλετ στο 109 η οποια εμφανιστηκε   με γαματο ξανθομεζ μαλλι και ενα δυνατο σετ απο sexy yet classy εσωρουχα με φουτουριστικο κορδωνατο σλιπ και μυστηριακες μαύρες γόβες.....μιλάμε για πππσσσσ πππωωωωωωω :erection: :wanker: :tn04:
 

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Σάββατο 2η βάρδια.
Η Ραΐσα από Φυλής 86 κάτω είναι πολύ μουνάρα. Με εντελώς απλό πρόγραμμα δεν την τίμησα.
Επίσης η Χριστίνα στο 71 κάτω σαλονάρισε λες και μας έκανε χάρη.
Αυτή χάλασε όταν εργάστηκε στο Κ. 32 πάνω. Στο Κ. 11 και στο Κ. 15 ήταν ψευτοκαλή.

 

Επισκέπτης
Σάββατο 2η βάρδια.
Η Ραΐσα από Φυλής 86 κάτω είναι πολύ μουνάρα. Με εντελώς απλό πρόγραμμα δεν την τίμησα.
Επίσης η Χριστίνα στο 71 κάτω σαλονάρισε λες και μας έκανε χάρη.
Αυτή χάλασε όταν εργάστηκε στο Κ. 32 πάνω. Στο Κ. 11 και στο Κ. 15 ήταν ψευτοκαλή.

μηπως λες 30 οροφος ? μια μπαμπατσικη καστανη με ολοστρογγυλη κωλαρα ?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
488
Κριτικές
7
Like
233
Πόντοι
281
Οποιος εντοπισει την Αθηνα ξανα σε καποιο οικο ας ενημερωσει!μου ανεφεραν οτι απο φωκαιας εφυγε!
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
100 € είναι τύπε μου η ώρα στο στούντιο και αν πας σε μασατζήδικο θα κάνεις και το μασαζάκι σου σε ωραίο περιβάλλον στην ίδια τιμή.  :smitten:
Τα μπουρδέλα έγιναν για να γαμάμε με 10-20€ δεκάλεπτο...μη τα μπερδεύεις

Σε ποιο στούντιο είναι 100 ρε τυπε?

Τελευταία βλέπω πολλούς να ανακοινώνουν νούμερα που δεν υπάρχουν ούτε στη φαντασια τούς! Εγω που ενδιαφερομαι ρωτάω σε μαγαζιά και μου λένε αλλά νούμερα ... Λιγο προσοχή δε βλάπτει οταν ενημερώνουμε..

100 δε γαμας μια ωρα ουτε σε βρωμερό μπουρδέλο
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
100 € είναι τύπε μου η ώρα στο στούντιο και αν πας σε μασατζήδικο θα κάνεις και το μασαζάκι σου σε ωραίο περιβάλλον στην ίδια τιμή.  :smitten:
Τα μπουρδέλα έγιναν για να γαμάμε με 10-20€ δεκάλεπτο...μη τα μπερδεύεις
Έχεις πάρει 1 ώρα στο στούντιο με 100? Εγώ παλιά που είχα ρωτήσει, μου είχανε πει 200 και δεν νομίζω να έπεσε τόσο.
το μασατζίδικο οκ είναι άλλη φάση.
 

Gelladaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Κριτικές
8
Like
171
Πόντοι
280
Ρε παιδιά πείτε καμια καλη πρόταση για μπουρδελο Μεταξουργειο μεριά να πάμε για καμιά κατάθεση...!!
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
240
Like
189
Πόντοι
1
Παίδες, η Κωνσταντίνα απο Λιοσίων 73α ξέρουμε που πήγε? Έχει βγει απο το πρόγραμμα και σαν καταχώρηση στις κοπέλες του μαγαζιου

την ιδια ερωτηση εκανα και εγω αλλα δεν απντησε κανεις <<επισημα>>.λογικα την εκανε. τελευταια φαινοταν οτι εκανε αγγαρεια
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Λίγο νωρίτερα...


Φυλής 54 ισόγειο:
Νταϊάνα.
Η σχετικά καινούρια κοπέλα της μοντελοαλυσίδας.
Μελαχροινή με όμορφο πρόσωπο.
Σχετικά ψηλή,καλό κορμί με ωραία πιασιματάκια-ψιλοζουμερός κώλος και γεμάτο στήθος.
Ωραία παρουσία,αεράτη στο σαλονάρισμά της,με συνεχόμενα δωμάτια-και αυτό όχι μόνο απόψε.

Φυλής 54 όροφος:
Νικόλ,η καστανή όμορφη κοντοπούτανη πιτσιρίκα με το παιχνιδιάρικο βλέμμα.
Ωραίο στήθος η μικρή και γελαστή.

Φυλής 56:
Τατιάνα,ξανθιά πλέον,αρκετά περιποιημένη και σήμερα.
Βγήκε γυμνόστηθη,έχει κάνει κοιλίτσα αλλά δεν την χαλάει,γενικά ωραίο κορμί με μπάνικο κώλο που τον κουνούσε προκλητικά στο σαλόνι.

Φυλής 66 δεξιά:
Αλεξάνδρα,το μελαχροινό πιπινάκι.
Όμορφο,αδύνατο και αυτό έκανε κοιλιά-οι περισσότερες τελικά μετά από λίγο καιρό στην Ελλάδα σουβλακοποιούνται.
Δεν της χτυπάει άσχημα πάντως,πιο κάτω έχει και ωραίο κωλί,βάφεται κιόλας δείχνει πιο γυναίκα-γενικά μια χαρά.

Φυλής 66 αριστερά:
Αντριάννα,η ξανθιά λευκόσαρκη μετριότητα-αδύνατη στο σώμα,φόλα στο δωμάτιο,πρωκτικό στο μενού.
Αλλοδαπός σκουρόχρωμος έβγαινε από το δωμάτιο σιχτιρίζοντας.

Φυλής 72:
Άννα,η καστανή σκουρόδερμη ντίβα.
Καλό κορμί τατουαζάτο όχι εντελώς στεγνό με κωλάρα.
Με ελεύθερο στοματικό.
Μαζί της η Ελένη αν δεν λαθεύω στο όνομα-ένα περιφερόμενο μελαχροινό ατσούμπαλο που κάνει κώλο.

Φυλής 84 ισόγειο:
Ρόξυ ξαναβάφτισαν τελικά την μικρή Ελένη από την Κολωνού.
Μελαχροινό πιπινάκι,σχιστομάτικο,έντονα βαμμένο απόψε.
Ωραίο σωματάκι η μικρή αδύνατο με προκλητικό κωλαράκι.
Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84 όροφος:
Λουίζα,το παλαιό πιπινάκι.
Τόσα χρόνια ίδιο και απαράλλακτο.
Μικροσκοπικό,αδύνατο και τσαχπίνικο.

Φυλής 86 όροφος:
Άννυ,η καστανή προστυχόφατσα-σήμερα που την πρόσεξα καλύτερα είναι λίγο σαν καλαπόδι η μούρη της.
Κοντή με ωραίο σώμα πάντως,προκλητική γενικά δίχως να φοράει κάτι το πορνοσταρικό.

Φυλής 86 ισόγειο:
Χριστίνα,το ξανθό πιπίνι.
Νόστιμο μουτράκι,κοντοπούτανο,ψιλοζουμερό κωλί-τουμπανοφέρνει.
Έχει πάρει τα χούγια της άλλης στο σαλόνι και βγαίνει με ψιλοτουπέ.
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.
Μαζί της η Μάγια η κοντή μελαχροινή με τον ωραίο κώλο και το σιλικονάτο στήθος-κλασσικά ξώβυζη.Με 69.

Φυλής 65 όροφος:
Εμμανουέλα,η γνωστή-απίθανη φρεσκαδούρα σήμερα,γελαστή και υπερπεριποιημένη.
Νομίζω ότι στο κορμί είναι εδώ και καιρό στα καλύτερά της.

Φυλής 65 ισόγειο:
Μπιούτυ η νταρντανομαυρούλα που δεν την είδα να πάρουμε (με την ευκαιρία) και την διπλωματική χειραψία μας!
Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67:
Από τα καυλωτικά σαλοναρίσματα της βραδυάς η Ελένη (πρώην Αντίνα) και η Ναταλί.
Ξανθιά μιλφ η μία,μελαχροινό κοριτσάκι η άλλη-ωραία σώματα και οι δυο τους,κλασσικά κατέβαζαν παιχνιδιάρικα το εσώρουχο και τα έδειχναν όλα!



Στη Διδύμου...


Διδύμου 22:
Μόνικα,το ξανθό πιπινοειδές.
Λευκόσαρκο,όμορφο προσωπάκι και πολύ καλό αδύνατο σώμα.
Ωραίο κωλαράκι,γυμνασμένη κοιλιά.
Η μικρή έχει από τα καλύτερα σωματάκια που παίζουν και μάλλον έχει ξεφύγει από πολλούς.


Διδυμου 27:
Αλιόνα,η ξανθιά γκιλφ αρκετά αδυνατισμένη αλλά χαλαρό και νερουλιασμένο το κορμί της.
Αναμένονταν η Γιάννα/Τατιάνα κι εγώ δεν ξέρω πόσα άλλα ονόματα έχει.

Διδύμου 16:
Άννα.Ξανθιά ψηλή μιλφάρα.
Ωραία γυναίκα,με θηλυκό πρόσωπο και καλό κορμί,γεμάτο αλλά όχι ατσούμπαλο ή απωθητικό-το αντίθετο.
Έχω μια εντύπωση ότι δούλεψε ένα φεγγάρι στο Φυλής 71 και προηγουμένως στο Βριλησού 42.
Μαζί της η Αλίνα.
Μελαχροινή νταρντανομιλφ,ψηλή μεν αλλά με αρκετά κιλά και πολύ πλατιά κωλάρα.
Σε κάποιο μασαζοίδρυμα της Μιχαλακοπούλου την είχε πάρει το μάτι μου παλιότερα.

Διδύμου 18 υπόγειο:
Ντιάνα,η μελαχροινή με την κωλάρα και το υπερφουλαρισμένο μενού.

Διδύμου 18 ισόγειο:
Αλιόνα,η ξανθιά σιλικονάτη μιλφ με το πυρηνικό βυζοοπλοστάσιο έξω από το κολλητό εσώρουχο-κορμάκι που φορούσε.

Κλειστό το Διδύμου 20.

Διδύμου 7 αριστερά:
Άννα-Ιλόνα,η γνωστή ξανθιά θηλυκή-βγήκε ολόγυμνη και αναψοκκοκινισμένη στο σαλόνι ύστερα από τουλάχιστον 15λεπτη μάχη στο δωμάτιο.
Από τις ωραίες της βάρδιας.

Διδύμου 8 όροφος:
Μάγια,η ψηλή μελαχροινή σκιστομάτα.
Θηλυκή με λίγα πιασίματα,οι βυζάρες της έξω και με ρόζ στριγκοκόρδονο από κάτω-έχει μαζέψει λίγο.

Διδύμου 8 ισόγειο:
Ντιάνα,η ωραία ψηλή μελαχροινή με την κορμάρα-έχει αρχίσει και γεμίζει στον κώλο και στο σαλόνι δεν είναι πια τόσο ψυγειοκαταψύκτης.

Κλειστό το Τζωρτζιανόσπιτο.



Στη Φωκαίας...


Κλειστό το Φωκαίας 9 δεξιά-απούσα η ωραία Ειρήνη.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Μικαέλα,η γνωστή μελαχροινή σκιστομάτα.
Θηλυκή παρουσία,όμορφη γυναίκα με ωραίο κορμί-έχει τα τατουάζ της,έχει αδυνατήσει αλλά ο κώλος καλός,χορταστικός τον τονίζει με μαύρα πορνοσταρικά εσώρουχα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα-και με ροή πελατών παρακαλώ.

Φωκαίας 17 όροφος:
Θεοδώρα,μελαχροινή λευκόσαρκη κοπέλα.Με θηλυκό-πονηρό πρόσωπο και ανοικτόχρωμα μάτια.
Κορμί ζουμερό,γεμάτο αλλά ωραίο με καλή κωλάρα.
Παιχνιδιάρα στο σαλόνι,στήνονταν στους καναπέδες και κοίταζε την κωλάρα της στους καθρέφτες!

Φωκαίας 19:
Άννα,καστανόξανθη όμορφη ζουμερή κοπέλα-γεμάτη ιδίως περιφερειακά.
Με τα κλασσικά διαφανή κομπινεζόν της-και με κώλο στο πρόγραμμά της.

Φωκαίας 25 όροφος:
Βίκυ,η μελαχροινή νταρντανοπιτσιρίκα που έχει ξεφύγει και έχει ατσουμπαλέψει εντελώς στο κορμί.
Με πρωκτικό και αυτή.

Φωκαίας 25 ισόγειο:
Άννα,η μελαχροινή με το πονηρό-παιχνιδιάρικο πρόσωπο.
Με ωραία πιασιματάκια στο κορμί,γενικά καλή εμφανισιακά για όσους τους αρέσει αυτό το στυλ.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27 ισόγειο:
Σιμόνα,η όμορφη μελαχροινή πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί.

Φωκαίας 24:
Βικτώρια,η καστανή συμπαθητική κοπέλα,με καλό σωματάκι,σχετικά αδύνατο-έχει κάνει κοιλίτσα αλλά είναι μια χαρά.


Επίσης...


Έλλης 3:
Ελένη,η μελαχροινή αδύνατη μιλφ με το αρκετά μέτριο πρόσωπο.

Φιλιππίδου 11 ισόγειο:
Μαρία,το θηλυκό ξανθό κοντοπούτανο-λευκόσαρκη,με σώμα με ωραία πιασιματάκια.

Φιλιππίδου 11 όροφος:
Κορίνα,καστανόξανθη κοπέλα,ψιλοάχρωμη και σχετικά αδιάφορη παρουσία,με πρόσωπο που δεν σου μένει κάτι.
Στο σώμα πάντως δεν είναι κακή για όσους τους "πάνε" οι ψιλοζουμερές-έχει ωραία πιασίματα και καλό γεμάτο στήθος.
 

Επισκέπτης
μηπως λες 30 οροφος ? μια μπαμπατσικη καστανη με ολοστρογγυλη κωλαρα ?

δε θα τη βρω ποτε αυτη τη χριστινα , οποιος ξερει κατι για αυτη τη πονηροφατσα τουρλοκωλα με το καλητερο τσιμπουκι σε ολα τα μπουρδελα ασ ριξει ενα μηνυμα
 

Επισκέπτης
Σε ποιο στούντιο είναι 100 ρε τυπε?

Τελευταία βλέπω πολλούς να ανακοινώνουν νούμερα που δεν υπάρχουν ούτε στη φαντασια τούς! Εγω που ενδιαφερομαι ρωτάω σε μαγαζιά και μου λένε αλλά νούμερα ... Λιγο προσοχή δε βλάπτει οταν ενημερώνουμε..

100 δε γαμας μια ωρα ουτε σε βρωμερό μπουρδέλο

στο μεταξι με 60 ευρο παιζει , αναλογα το μαγαζι σαφως αλλα και την ωρα /μερα , με 100 ειναι η ταριφα στο μεταξι , 120 φυλης , εσυ τι ακριβως προσπαθεις να πεις ??
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596
Στο Ιάσονος 31 η μελαχρινή Ντόναμε πρωκτικό,γνωστή από το Μ.Αλεξάνδρου 25,και η ξανθιά γλυκιά Λίλη με απλό πρόγραμμα,με έπεισε για άλλη μία φορά ότι αξίζει να γίνει στανταράκι μου στην πρωινή βάρδια!
...και η Νατάσσα?...είναι καλύτερη και από την Νατάσσα?...
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Σε ποιο στούντιο είναι 100 ρε τυπε?

Τελευταία βλέπω πολλούς να ανακοινώνουν νούμερα που δεν υπάρχουν ούτε στη φαντασια τούς! Εγω που ενδιαφερομαι ρωτάω σε μαγαζιά και μου λένε αλλά νούμερα ... Λιγο προσοχή δε βλάπτει οταν ενημερώνουμε..

100 δε γαμας μια ωρα ουτε σε βρωμερό μπουρδέλο
Δεν θα σου μάθω εγώ τα στούντιο και τα μασάζ ρε τύπε...ίσως εσένα σου παίρνουν περισσότερα γιατί σε βλέπουνε φραγκάτο...
Στα μπουρδέλα η ώρα στοιχίζει περισσότερο από στούντιο/μασατζήδικο και είναι λογικό...δεν θα το κλείσει ο άλλος το μπουρδέλο για μια ώρα τσάμπα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Δεν μου έρχεται στο μυαλό κάποια Νατάσα εκεί,σε ποιά αναφέρεσαι;
:offtopic: Αν εννοείς τη Νατάσα στο Κολωνού 30,η προσωπική μου πεποίθηση είναι πως δεν τίθεται θέμα σύγκρισης μεταξύ των κοριτσιών εφόσον είναι τίμιες και άξιες σε αυτό που προσφέρουν,καθεμιά έχει τις χάρες της και αυτό απολαμβάνουμε!Για τον ίδιο δε αντίστροφο λόγο δεν θέλω να μπαίνω στο τριπάκι αν ο προηγούμενος ή ο επόμενος πελάτης είναι καλύτερος ή χειρότερος από μένα... Μια φορά μια κορασίδα στο πλαίσιο του επαγγελματικού ανταγωνισμού με ρώτησε αν οι άλλες που πάω είναι καλύτερες απ'αυτήν,της απάντησα ότι με ενοχλούσε αυτή η κουβέντα κι ότι είναι σαν να τη ρωτήσω αν ο προηγούμενος πελάτης της τη γάμησε καλύτερα ή χειρότερα από μένα... ;)
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Δεν θα σου μάθω εγώ τα στούντιο και τα μασάζ ρε τύπε...ίσως εσένα σου παίρνουν περισσότερα γιατί σε βλέπουνε φραγκάτο...
Στα μπουρδέλα η ώρα στοιχίζει περισσότερο από στούντιο/μασατζήδικο και είναι λογικό...δεν θα το κλείσει ο άλλος το μπουρδέλο για μια ώρα τσάμπα

οκ καλά...κλασσική απάντηση...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom