Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (6 μέλη και 132 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Για την πέμπτη απόγευμα , ξέρει κανείς αν θα δουλεύουν οι εξής: Γιάννα κολ 11 ισ., Ντορίνα κολ 15 δεξιά, Αννίτα λεων.28 οροφο.
Διαφορετικά, για σίγουρο ποντάρσμα με βλέπω με Άννα από Ιωαννίνων 3Α.
 

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Μια γρήγορη ματιά στην μοντελοαλυσίδα
-Φυλής 66α Χριστίνα
-Φυλής 56 κλειστό
-Φυλής 54 κάτω Μάγια
-Φυλής 54 επάνω Ελένη
-Διδύμου 7α Νικόλ
-Διδύμου 8α Αλεξάνδρα
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Σήμερα σε μερικά στη δεύτερη βάρδια

Διδύμου 7α Νικόλ

Δεν την είχα ξαναδεί. Ομορφούλα με γατίσια μάτια, μέσου ύψους, κανονικό σώμα, μεγαλούτσικο φυσικό στήθος. 7,5/10

Διδύμου 7β Τζιώρτζια

Τι γράφετε ρε πως πάχυνε και άλλο! Μια χαρά είναι! Η κοιλιά της επίπεδη. Η κωλάρα, κωλάρα :wanker:
Σώμα επιπέδου της στουντιακής Ζανέτ! 8,5/10
Κατα τα άλλα ένα νεαρό πίτμπουλ περιφερόταν ελεύθερο στους καναπέδες και το διάδρομο του πορνείου :S

Φυλής 66α Πήγα μπας και βρω την Ρενάτα αλλά αντί για αυτήν ήταν η Χριστίνα η επονομαζόμενη μουναροπιπίνα, με την οποία είχα μια κακή συνέυρεση >:(
Ομορφούλα με βλαμμένο υφάκι, έχει κοντύνει τα μαλλιά της τα οποία είναι πλέον καστάνα.
Ψηλή αδύνατη ολίγον χαμηλοκώλα 7,5/10

Φωκαίας 7 Σε αυτό το άθλιο υπόγειο είδα πάλι την Έλενα μια όμορφη αδύνατη ξανθία( μάλλον βαμμένη) κοπέλα, με λεπτή μέση και ωραίο κωλό. Μου φάνηκε κάπως συνεσταλμένη. Δεν ταιριάζει καθόλου εκεί μέσα. Εφυγα κάπως αμήχανος. Δεν ξέρω πόσο να  βαθμολογήσω την εμφάνισή της.

Φωκαίας 19 Τζέσσυ

Όμορφη, αδύνατη, καστανή με κοντό μαλλί,αρκετά ψηλή. Στα υπόψιν 8/10

Φωκαίας 25 Μια μετριότητα και η Μπιούτυ, πρώτη φορά την είδα νταρντάνα μαύρη με ωραίο πρόσωπο, και όλα τα άλλα να τελείωνουν σε -άρες :wanker:
Πολύ θερμή στο σαλόνι. Μου άρεσε 7,5/10
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αλκιβιάδου 16γ μιας και δεν ήταν η Αντριάννα σήμερα εκεί...όπως έγραψες είναι στο Ιάσωνος...μήπως και επέστρεψε η Αλεξάνδρα από βουλγαρία?..πολύ τη γουστάρω αυτή τη κοπέλα.
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
Φωκαίας 25 Μια μετριότητα και η Μπιούτυ, πρώτη φορά την είδα νταρντάνα μαύρη με ωραίο πρόσωπο, και όλα τα άλλα να τελείωνουν σε -άρες :wanker:
Πολύ θερμή στο σαλόνι. Μου άρεσε 7,5/10
[/quote]

τι ωρα ηταν η μπιουτι φιλε μου γιατι πηγα 6-6,30 και ηταν αλλη.και οταν ρωτησα δεν μου ειπαν οτι θα ερθει πχ σε μια ωρα. η δευτερη βαρδια τι ωρα ξεκιναει
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
Είχε να δουλέψει κάνα δυο ημέρες και χθες το απόγευμα ήταν στο Φυλής 65 ισόγειο.

Εάν δεν είναι εκεί,κάνε ένα κόπο να ρωτήσεις και σίγουρα θα σε πληροφορήσουν αν και σε ποιο από τα υπόλοιπα μαγαζιά της αλυσίδας δουλεύει.

Άλλη μαύρη σε Φυλής και Μεταξουργείο δεν μου έρχεται-πάντως η Ορόρα στο Φυλής 56 είναι beauty style από το σολάριουμ!  :grin:
ωραιος σε υχαριστω. ρωτησα στο φ65 κ μου ειπαν φωκαιας 25, πηγα αλα δεν ηταν.
χαχα τοσο μαυρη απ το σολαριουμ δεν γινετε με τιποτα
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Φωκαίας 25 Μια μετριότητα και η Μπιούτυ, πρώτη φορά την είδα νταρντάνα μαύρη με ωραίο πρόσωπο, και όλα τα άλλα να τελείωνουν σε -άρες :wanker:
Πολύ θερμή στο σαλόνι. Μου άρεσε 7,5/10


τι ωρα ηταν η μπιουτι φιλε μου γιατι πηγα 6-6,30 και ηταν αλλη.και οταν ρωτησα δεν μου ειπαν οτι θα ερθει πχ σε μια ωρα. η δευτερη βαρδια τι ωρα ξεκιναει
Δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλά δεν πρέπει να πήγα πολύ μετά από την ώρα που γράφεις.
 

tony_montana1989

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2017
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδες. η αλλαγη βαρδιας στη φυλης τι ωρα γινεται στο περιπου; ξερετε, μην πεσουμε με καμια που είναι στα¨"τελειώματα" και δεν αποδωσει. επισης αν καποιου το ματι εχει δει μια πολύ κοντουλα ονοματι Αλεξια νομιζω από ρουμανια που δουλευε μεταμεσονυχτια σε ένα υπογειο στη φυλης ας ενημερωσει. είναι ότι καλυτερο ειχα συναντησει τον τελευταιο καιρο
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Η αλλαγή βάρδιας γίνεται στις 17:00 και τα μεσάνυχτα στις 00:00.

Η πρωινή βάρδια στα περισσότερα μαγαζιά αρχίζει απο κλειστο μαγαζί αρα δεν υπάρχει αλλαγη βάρδιας

Η Αλεξία είναι στο Φυλής 61 απόγευμα και νύχτα
 

tony_montana1989

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2017
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Η αλλαγή βάρδιας γίνεται στις 17:00 και τα μεσάνυχτα στις 00:00.

Η πρωινή βάρδια στα περισσότερα μαγαζιά αρχίζει απο κλειστο μαγαζί αρα δεν υπάρχει αλλαγη βάρδιας

Η Αλεξία είναι στο Φυλής 61 απόγευμα και νύχτα
είσαι μεγάλος, Ευχαριστώ
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Νεα παρουσια στο Ρεμουνδου 48β στον οροφο 18χρονη πετιτ μελαχρινη αδυνατη και ομορφουλα ρουμανα η Ροξανα και απο οτι εμαθα απο την υπηρεσια θα ειναι απο 10 το πρωι εως 11 το βραδυ θα δοκιμαστει και θα ακολουθησει κριτικη
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Νεα παρουσια στο Ρεμουνδου 48β στον οροφο 18χρονη πετιτ μελαχρινη αδυνατη και ομορφουλα ρουμανα η Ροξανα και απο οτι εμαθα απο την υπηρεσια θα ειναι απο 10 το πρωι εως 11 το βραδυ θα δοκιμαστει και θα ακολουθησει κριτικη

Ρεμούνδου.... 48β?!?!?!?
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Περασα χτες το πρωι από το Ιασωνος-46 Α, με στοχο τη Μαρια με τα σχιστα ματια. Ειχα καιρο να παω για την λαρυγγωτη της πιπα, και μιας που χτες το πρωι βρεθηκα στο κεντρο για δουλειες, ειπα να παω να την τιμησω. Μπαινω στο σαλονακι, και αμεσως μου την πεφτει χουφτώνοντας με και βαζοντας το χερι μου στα βυζια της. Κι ενώ ειχα παει ετοιμος και καυλωμενος, ξενερωσα απίστευτα από τη μυρωδια του αλκοολ που εβγαζε το στομα της. Εννοείται ότι μου εχει ξανατυχει αυτο, αλλα ποτέ τόσο έντονη μυρωδια!! Ειδικα όταν με πλησιασε για να μου δωσει 1 μικρο φιλακι στα χειλη, δεν την παλεψα καθολου. Το πιο φοβερο είναι ότι πηγα πολύ πρωι, πριν τις 10, και ηδη ειχε πιει τοσο πολύ (η βαρδια της ειχε αρχισει στις 9 το πρωι). Τι να πω! Κριμα, γιατι ενώ η Μαρια είναι παρα πολύ καυλιαρα και κανει απιστευτη πιπα, με ξενερωσε με την πολύ εντονη μυρωδια του αλκοολ.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Ρεμούνδου.... 48β?!?!?!?

21B εννούσε ο συναγωνιστής. Μικρό κορίτσι, Ροξάννη, με έντονα βαμμένα μαύρα χείλια, ωραίο στητό στήθος που διαγραφόταν μέσα από ένα μαύρο δίχτυ. Από φάτσα δεν ενθουσιάστηκα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
21B εννούσε ο συναγωνιστής. Μικρό κορίτσι, Ροξάννη, με έντονα βαμμένα μαύρα χείλια, ωραίο στητό στήθος που διαγραφόταν μέσα από ένα μαύρο δίχτυ. Από φάτσα δεν ενθουσιάστηκα.

πάντως .... πετιτ ακούω και... μοιάζει ενδιαφέρον....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom