Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (8 μέλη και 198 επισκέπτες)

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Ντουζιέρες διαθέτουν και τα Φυλής 109 άνω,Λιοσίων 73,Χωματιανού 11 άνω,Βέργας 2,Εξηκίου 18 άνω και 18 αριστερά,Φιλιππίδου 11 άνω,Διδύμου 8 άνω,Διδυμου 27 και στο Μεταξουργείο,τα Κολωνού 11 ισόγειο και 15α-και β νομίζω.

Όποιος θυμηθεί και άλλα,ας συμπληρώσει.

Ωραίος φίλε, ευχαριστώ για την πλήρη ενημέρωση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Πρωινη καταθεση Φωκαιας 25Β σε ενα τρελο ξανθο που δυστυχως δεν θυμαμαι τωρα ονομα!Οχι η Ηλεκτρα παντως,η αλλη.Πως μου ειχες ξεφυγει μωρακι μου εσυ!!!! Δεν θα πω πολλα το μωρο τα εκανε ολα σωστα και ειναι και μουναρα,μαλλον εξ Αλβανιας!!! Δεν το περιμανα απο μουναρα,μαλλον ειχαμε καλη χημεια!!! Μωρακι μου θα ερθω να σε ξαναχυσω αυριο πρωι παλι!!!! :rose: :rose: :rose:
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Μπορεί φίλος να ενημερώσει για την ύπαρξη μπουρδέλου που να διαθέτει ντουζιέρα στο 20αρικο (όπως το Ιωαννίνων 5);
Ζητούμενο είναι σε πόσα μπουρδέλα, οι ντουζιέρες τους είναι διαθέσιμες για τους πελάτες και όχι κλειδωμένες.
Να προσθέσω Έλλης 3,Αγ.Πέτρου 7,Παρασίου 36.
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Ζητούμενο είναι σε πόσα μπουρδέλα, οι ντουζιέρες τους είναι διαθέσιμες για τους πελάτες και όχι κλειδωμένες.
Να προσθέσω Έλλης 3,Αγ.Πέτρου 7,Παρασίου 36.

Σωστός τύπε... Μάλλον από τα προαναφερθέντα θα τιμήσω, τουλάχιστον σήμερα, το Λιοσίων 73. Είδα ένα ωραίο μικρό μελαχρινό στην απογευματινή ονόματι Κλεοπάτρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πρωινη καταθεση Φωκαιας 25Β σε ενα τρελο ξανθο που δυστυχως δεν θυμαμαι τωρα ονομα!Οχι η Ηλεκτρα παντως,η αλλη.Πως μου ειχες ξεφυγει μωρακι μου εσυ!!!! Δεν θα πω πολλα το μωρο τα εκανε ολα σωστα και ειναι και μουναρα,μαλλον εξ Αλβανιας!!! Δεν το περιμανα απο μουναρα,μαλλον ειχαμε καλη χημεια!!! Μωρακι μου θα ερθω να σε ξαναχυσω αυριο πρωι παλι!!!! :rose: :rose: :rose:

Τζανίνα από Ρουμανία.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ζητούμενο είναι σε πόσα μπουρδέλα, οι ντουζιέρες τους είναι διαθέσιμες γι :pipa3:α τους πελάτες και όχι κλειδωμένες.
Να προσθέσω Έλλης 3,Αγ.Πέτρου 7,Παρασίου 36.

Έλλης 3 έχει κλείσει εδώ και καιρό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Και μετα θα παω με αγριες ρομαντικες διαθεσεις στην Μονικα του Νασου Ιασωνος 31!!!!! Αλλο τρελο καυλι και αυτο!!!!! :takethis:
Νομίζω ότι η ''μις Κοστάντζα'' εκδίδεται πλέον στο εικοσάρικο στα κεντρικά,ας επιβεβαιώσουν οι γνώστες.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μη του λες τέτοια απότομα γιατί θα έχουμε θρήνους και οδυρμούς! :babycry:
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Kαλησπέρα σας,
Μία σύντομη ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.
Ξεκίνημα απο το Φυλής 109Β όπου εργάζοταν η Αλίνα.Πράγματι πρόκειται για την Ροδίκα απο τα Ιάσωνος 19 και Κολωνού 11 όροφος.Η κοπέλα είχε εργαστεί και ως Σάνδρα στο μαγαζάκι αυτό.Η κοπέλα είναι λεπτή,με μαλλιά ξανθά κάτω απο τους ώμους,τατού ένα λουλούδι στην κοιλιακή της χώρα,αστεράκια στον αυχένα και ονόματα στο περιβραχιόνιο.Στο πρόγραμμα της περιλαμβάνεται το ελεύθερο στοματικό.Την δοκίμασα στο πρόγραμμα αυτό και έμεινα ευχαριστημένος.
Στο Φυλής 84 στον όροφο ήταν η Λάουρα σε κανονικό πρόγραμμα.Κοπέλα λεπτή,νεαρή,με μακριά καστανά μαλλιά.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο ήταν η Λάουρα μόνη της.Ψηλή,νταρντάνα,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,μαλλιά μαύρα στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο ήταν η Μιχαέλα,κοπέλα λεπτή,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και μεγάλο τατού γράμματα στον ένα της μηρό.Σε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα.
Στο Φωκαίας 25 ισόγειο κλασσικά η Τζανίνα,ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μακριά ξανθά μαλλιά. Κανονικό. Ο όροφος κλειστός.
Στο Φωκαίας 24 κλασσικά η Λάουρα,κοπέλα κοντή,λεπτή,με ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους.Σε πρωκτικό
Στο Φωκαίας 27 στο ισόγειο η Αθηνά πρώην Ελένη η Πειραιώτισα.Ημεδαπή,ψηλή,νταρντάνα,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και μαλλιά ξανθά πλατινέ στο ύψος των ώμων της.Ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 27 στον όροφο καινούρια ώριμη κοπέλα.Για την ακρίβεια γκράννυ, το όνομα της Ντορίνα.Λεπτή,με μαλλιά κοντά καστανά,φορούσε ολόσωμο κορμάκι.Ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα. Ρωσόφωνη με σχετικά καλά ελληνικά η κοπέλα.
Στο Διδύμου 16 στο υπόγειο η Μόνικα,ώριμη Ρωσόφωνη,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και μαλλιά ξανθά προς το καρέ.Σε ελεύθερο στοματικό.
Τέλος στο Διδύμου 18 στο υπόγειο δύο κοπέλες.Η πρώτη ήταν κλασσικά η μιλφ Μαρία η Αλβανέζα,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και μαύρα μακριά μαλλιά σε φουλ πρόγραμμα.Και η δεύτερη ήταν η Ράνια που έψαχνα να βρω,μιλφ Βουλγάρα,ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,μαύρα μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά,κοιλίτσα.Σε ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα της.Την πήρα τρίτη φορά συνολικά με καλές εντυπώσεις. Η Ράνια είναι καινούρια κοπέλα και έχει εργαστεί Διδύμου 18 υπόγειο,Φωκαίας 17 και μάλλον όπως βλέπω επέστρεψε ξανά στα παλιά της λημέρια.
Αυτά για σήμερα. Δυστυχώς δεν κατέστη δυνατό να συνεχίσω τον περίπατο και να δω περισσότερα σπιτάκια. Ελπίζω να σας κάλυψα εν μέρη.
Καλό τριήμερο να έχετε!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom