Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (6 μέλη και 159 επισκέπτες)

mpixths131313

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
11
Like
79
Πόντοι
10
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την Μοίρα Ρωσίδα από το φυλής 118?
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Δεύτερη εξόρμηση στο Μεταξουργείο. Η πρώτη ήταν πριν μέρες όπου είχα απογοητευτεί καθως με το που μπαίνει η πουτάνα στο δωμάτιο άρχισε τα ''πονάω και μη μη μη''

Τέσπα. Βγαίνω απο το μετρό ,πάω στο φανάρι και περνάω απέναντι. Τώρα δρόμο δεν κοίταξα. Η ιάσωνος πρέπει να ήταν. Παω στο πρώτο bourdelo,ισόγειο και πάνω όροφος μπαζόλες ξανθιές. Μετά παω δεξιά και πάλι στο ισόγειο όπου με υποδέχτηκε μια ξανθια Ρωσίδα; τσατσα χοντρή που αρωμάτιζε συνέχεια τον χώρο. Ήταν ευγενική και με ενημέρωσε για το πρόγραμμα.

Βγαίνει η κοπέλα που για τα δικά μου γούστα είναι μουνάρα. Ψηλή, μελαχρινή,30+, μάλλον Ρωσίδα(γιατί συνομιλούσε με την τσατσά). Νορμάλ σώμα με μικρό βυζάκι ,αλλά έκφυλο πρόστυχο πρόσωπο. Το όνομα της δεν το θυμάμαι. Ινα; Κάτι τέτοιο. Της λέω απο που είναι και μου λέει Ντουμπάι; Καλά κατάλαβα ή με κορόιδευε; Μάλλον λαθος κατάλαβα. Εγω Ρωσιδα, Μολδαβη την έκοψα.

Μπαίνει στο δωμάτιο και την περίμενα γυμνός μισοκαυλωμένος. Βάζει το προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα και μου άρχισε τα πονάω και τα μη μη μη. Αλλάζουμε στάση και έρχεται απο πάνω μου και πάλι δεν με άφηνε να την γαμήσω και άρχισε τα πονάω. Αυτή απλά έκανε καθίσματα αργά και χωρίς να παίρνει όλη την πούτσα. Με αυτή την κατάσταση εγω δεν θα έχυνα αν και εμφανισιακά το έκφυλο πρόσωπο της με καύλωνε.

Τελικά μάλλον κατάλαβε τι θέλω και μου δάγκωνε το αυτί, το βυζί και μετα με έπιασε δυνατά απο το σαγόνι και μου γύρισε το κεφάλι και μου λέει ''στο μπουρδέλο κάνω κουμάντο εγω. Δεν θα με γαμάς δυνατά για 10ε. Με την κοπέλα σου''. Κανονικά θα έπρεπε να την βρίσω ,αλλά με καύλωσε το θράσος της και η βιαιότητα της.

Ξέρετε ποια λέω; Θα ξαναπάω αύριο για πιο kinky καταστάσεις. Αν με βλέπει πιο συχνά λογικά θα σταματήσει τα μη και τα οχι και θα γαμιέται καλύτερα.
 

kyrosg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Φυλης 65β,ωρα 16.30 νεαρα ετων 19 εξαιρετική για αγαπουληδες . τετοια αγαπη ουτε η γκομενα...
μικρο στηθος ,παρα πολυ ωραιο κωλαρακι , κοντο μελαχρινο απο ρουμανια.. απειρο αλλα με πολυ διαθεση.. 20 ευρω ,τιμια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Μια μαγδα-μαντα μελαχρινή με φουλ πρόγραμα τελευταία φορά την είδα στην πιπινου μήπως ξέρει κανεις σε ποιον οικο πήγε ; :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Χωματιανού 11 όροφος...

Μια φορά κι έναν πορνοκαιρό,υπήρχε μια όμορφη φόλα που την έλεγαν Νέλυ.

Ήταν τόσο φόλα που όπως άλλαζε τα μαγαζιά που δούλευε,έτσι άλλαζε και ονόματα-τί Φυλής 71,τί Χωματιανού 11/τί Νέλυ,τί Νικόλ,τί Φωκαίας 9,τι Κωνσταντινουπόλεως 166.

Ήταν τόσο φόλα που έγινε θρύλος,μύθος-κυκλοφόρησαν ακόμη και "δίδυμες" αδελφές της:
Η Σάρα,η Μάρα,το κακό συναπάντημα,άλλο όνομα,άλλο σπίτι-Φυλής 65,είναι δεν είναι κι αν δεν είναι,ποια είναι πιο φόλα;
Η Νέλυ,η Νικόλ,η Σάρα;

Εν πάση περιπτώσει,η φόλα πάντα επιστρέφει στα παλιά της λημέρια-κάτι σαν τον δολοφόνο με τον τόπο του εγκλήματος ένα πράγμα...

Οπότε η Νικόλ,στο Χωματιανού 11 άνω,είναι μάλλον η Νέλυ του Φυλής 71,ίσως η Νικόλ του Κωνσταντινουπόλεως 166,ενδεχομένως η Σάρα του Φυλής 65 αλλά σίγουρα μια από τις πιο όμορφες και μεγάλες φόλες της αγοράς...
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Καλησπέρα στην ομάδα.θελω να μοιραστώ μία παραλίγο εμπειρία που είχα στο Λιοσίων 79 ισόγειο.
Δεν είχα ξαναπάει και μία μέρα κατά τις 3 και μισή μπήκα και με υποδέχτηκε η υπηρεσία μία Ρωσίδα gilf ....Καλώς το αγόρι μου τον μορφονιο και τετοια..Που είναι η κοπέλα λέω ...Εγώ είμαι μου κάνει...Ναιαιαιαι...Όχι μου λέει αγόρι μου ή παλιορουμανα έχει αργήσει..Έχει πάνω μία κοπέλα να δεις...Εκείνη την ώρα σκάει και ένας άλλος και τον έστειλε κατευθείαν πάνω..
Τεσπα αφού με κοίταζε σαν ξερολουκουμο της λεω με εψησες....Μα αγόρι μου εγώ είμαι η υπηρεσία μου λέει δεν μπορώ...Της κάνω ας δεν μπορείς ρε??Και ρίχνω μία ματιά στην κάμερα από πάνω ....Οκ....Πάει στην πόρτα τραβάει συρτη και μου λέει πάμε να σε πάρω εγώ μεχρι να έρθει αυτή....Πόσο της λέω ..20? Όχι 5€ μου λέει ειρωνικά..Πάω να βγάλω λεφτά της είπα...Καλά λέει νευριασε με έδιωξε και έκλεισε και το φως στα καπάκια..
Η αλήθεια είναι ότι είμαι Πιπίνολατρεις τρεις και για μία τροφαντη θεία δύσκολα θα τα έδινα...Θα το έκανα μόνο για τη φάση..Τεσπα δεν ξαναγυρισα...Η θεία ήταν μία Ρωσίδα γαλανοματα ανοιχτό κατά..Με μεγάλα βυζιά ...Μπορεί και 55-60 χρ....Ξέρουμε τι παίζει με την τσατσά εκεί πέρα???
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Φυλης 65β,ωρα 16.30 νεαρα ετων 19 εξαιρετική για αγαπουληδες . τετοια αγαπη ουτε η γκομενα...
μικρο στηθος ,παρα πολυ ωραιο κωλαρακι , κοντο μελαχρινο απο ρουμανια.. απειρο αλλα με πολυ διαθεση.. 20 ευρω ,τιμια..
Πες μας τυπε τι ακριβος προγραμμα κανει!!!
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Χωματιανού 11 όροφος...

Μια φορά κι έναν πορνοκαιρό,υπήρχε μια όμορφη φόλα που την έλεγαν Νέλυ.

Ήταν τόσο φόλα που όπως άλλαζε τα μαγαζιά που δούλευε,έτσι άλλαζε και ονόματα-τί Φυλής 71,τί Χωματιανού 11/τί Νέλυ,τί Νικόλ,τί Φωκαίας 9,τι Κωνσταντινουπόλεως 166.

Ήταν τόσο φόλα που έγινε θρύλος,μύθος-κυκλοφόρησαν ακόμη και "δίδυμες" αδελφές της:
Η Σάρα,η Μάρα,το κακό συναπάντημα,άλλο όνομα,άλλο σπίτι-Φυλής 65,είναι δεν είναι κι αν δεν είναι,ποια είναι πιο φόλα;
Η Νέλυ,η Νικόλ,η Σάρα;

Εν πάση περιπτώσει,η φόλα πάντα επιστρέφει στα παλιά της λημέρια-κάτι σαν τον δολοφόνο με τον τόπο του εγκλήματος ένα πράγμα...

Οπότε η Νικόλ,στο Χωματιανού 11 άνω,είναι μάλλον η Νέλυ του Φυλής 71,ίσως η Νικόλ του Κωνσταντινουπόλεως 166,ενδεχομένως η Σάρα του Φυλής 65 αλλά σίγουρα μια από τις πιο όμορφες και μεγάλες φόλες της αγοράς...
Δηλαδή τύπε δεν είναι Ουκρανή, που μου είπε;  :rolleyes:
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Φυλης 65β,ωρα 16.30 νεαρα ετων 19 εξαιρετική για αγαπουληδες . τετοια αγαπη ουτε η γκομενα...
μικρο στηθος ,παρα πολυ ωραιο κωλαρακι , κοντο μελαχρινο απο ρουμανια.. απειρο αλλα με πολυ διαθεση.. 20 ευρω ,τιμια..
Η Χριστίνα είναι. Το πάντα χαμογελαστό πιπινάκι.  :smitten:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Oustreeee

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
55
Πόντοι
0
Χωματιανού 11 όροφος...

Μια φορά κι έναν πορνοκαιρό,υπήρχε μια όμορφη φόλα που την έλεγαν Νέλυ.

Ήταν τόσο φόλα που όπως άλλαζε τα μαγαζιά που δούλευε,έτσι άλλαζε και ονόματα-τί Φυλής 71,τί Χωματιανού 11/τί Νέλυ,τί Νικόλ,τί Φωκαίας 9,τι Κωνσταντινουπόλεως 166.

Ήταν τόσο φόλα που έγινε θρύλος,μύθος-κυκλοφόρησαν ακόμη και "δίδυμες" αδελφές της:
Η Σάρα,η Μάρα,το κακό συναπάντημα,άλλο όνομα,άλλο σπίτι-Φυλής 65,είναι δεν είναι κι αν δεν είναι,ποια είναι πιο φόλα;
Η Νέλυ,η Νικόλ,η Σάρα;

Εν πάση περιπτώσει,η φόλα πάντα επιστρέφει στα παλιά της λημέρια-κάτι σαν τον δολοφόνο με τον τόπο του εγκλήματος ένα πράγμα...

Οπότε η Νικόλ,στο Χωματιανού 11 άνω,είναι μάλλον η Νέλυ του Φυλής 71,ίσως η Νικόλ του Κωνσταντινουπόλεως 166,ενδεχομένως η Σάρα του Φυλής 65 αλλά σίγουρα μια από τις πιο όμορφες και μεγάλες φόλες της αγοράς...
επικη ιστορία και πολυ διδακτικη!! ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!!!
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλημερα και καλη εβδομαδα!
το κοριτσι Αθηνα Πειραιωτησσα επεστρεψε?
 

mpixths131313

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
11
Like
79
Πόντοι
10
Μάγκες κάνα καλό γκομενάκι να γουστάρει πουτσα στο 10ευρώ?Να γουστάρει όμως έτσι?Αλλιώς δεν γουστάρω εγώ μετά...
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Φυλής 71 ισόγειο π/βάρδια: Η ρουμάνα Αντρέα, με πρωκτικό??… μακριά παίχτες πιό χάλια δεν γίνεται ...  άσε που καταλαβαίνει μόνο με νοήματα η κοπέλα δεν ξέρει να λέι ούτε ... γιά ... και μια κάργια τσατσά που χτυπάει πόρτα ... άντε τε τελειώνετε!!!!!
 

kostasthefox

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα! Μηπως γνωριζεται αν η Πωλινα απο το Καλυμνου 48 δουλευει αυτη την ωρα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom