Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 161 άτομα (8 μέλη και 153 επισκέπτες)

mitv7

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα , η ξανθια μιλφ Αγαπη με το μαγαλο στηθος απο Τροφωνιου ξερουμε που βρισκεται?
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
156
Like
178
Πόντοι
1
Καλημέρα σ όλους! Επειδή έλειπα καιρό από Ελλάδα κι έχω χάσει αρκετές ενημερώσεις, για πρωινή βάρδια υπάρχει κάνα πιπινι με καλές επιδόσεις φυλής - Μεταξουργείο? Ευχαριστω
Φυλής 65α Σονια κ 65β Χριστίνα (και τα 2 ρουμανακια )  είναι πολύ καλά
 

Oustreeee

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
55
Πόντοι
0
αργησα να το δω και τελικα πηγα κολονου 32β πανω με μια μεγγυ! σ ευχαριστω, θα εχω στο νου μου και αυτες τις επιλογες!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μουνοθύελλα σήμερα στη φυλης, παμε σιγα σιγα τωρα δευτερη απογευματινη βαρδια.

φυλης 54α οροφος: Χριστινα η τρελοπιπινα, ξανθια πλεον φοραγε σημερα κατι πανεμορφα λευκα εσωρουχα που καλυπταν τα ποδια σαν παντελόνα, πολυ καυλα το μωρο.
φυλης 54β ισογειο: Δυο κοπέλες εδω, Ελενη καστανη με το ζουμερο σωμα και το γλυκο μουτρακι και Αλεξανδρα νεα αφιξη στη μοντελοαλυσιδα, λευκοδερμη μελαχρινη με ισιο μακρυ  μαλλι, αδυνατη ευθραυστη με πανεμορφο προσωπο. Πρωτη καταθεση εδω, τελειως αματσουρ φαση θα μιλησω πιο αναλυτικα για εδω.
φυλης 56: Τατιανα με την κωλαρα και το ωραιο σωμα. Ενταξει απο φατσα δεν λεει και πολλα αλλα και παλι ειναι πιο ωραια απο τις μισες κοπελες στη φυλης.
φυλης 66α: Αννα Ιλονα η ξανθια μουναρα και παλια καραβανα, στο δωματιο.
φυλης 65α οροφος: Εμμανουελα κοπελα με ωραιο αδυνατο σωμα αλλα και μετρια φατσα. Παντως σημερα και αυτη μου φανηκε πιο ομορφη απο τις αλλες φορες.
φυλης 65β ισογειο: Αντζελινα η ξανθια μουναρα και φολαρα δεν καταδεχτηκε να βγει στο σαλονι, στα αρχιδια μας  :birdman:.
Φυλής 67: Λαουρα με τους βυζους, καλο σωμα μετρια φατσα, φοραγε σημερα μαυρα εσωρουχα οχι τσιτσιδη οπως τις αλλες φορες.
φυλης 69α οροφος: Μαρια αδυνατη μελαχρινη με τραχυ προσωπο, και με κωλο στο προγραμμα.
φυλης 71α ισογειο: Μαιρη με νεο λουκ, καρε μαλλι πλεον, σωμα με τα πιασηματα του, καλο μουτρο. Εξυπνη κοπελα, εκει που νομιζεις οτι ξεφουσκωσε εμφανισιακα τσακ σου κανει την αλλαγη(το καρε μαλλι στη συγκεκριμενη περιπτωση) και νατη παλι στο παιχνιδι.
φυλης 84 η 86 οροφος δεν θυμαμαι: Δυο μετρια μιλφ Ατζελα και Βερονικα(νομιζω).
φωκαιας 9: Ναταλι μελαχρινη πιπινα μαλλι μεχρι τους ωμους, αδυνατο πετιτ σωματακι ομορφη φατσουλα.
φωκαιας 17 ισογειο: Δυο κοπελες, Μαρι στο δωματιο κλεισμενη για μισαωρο, και Λαουρα νεα κοπελα μαλλι πιασμενο κοτσο, μετριο προσωπο σωμα νταρντανε με τροφαντο μεγαλο κωλο.
φωκαιας 17 οροφος: Η μελαχρινη λευκοδερμη Ξενια που πλεον αλλαξε κατηγορια και απο σωμα κανονικο περασε σε σωμα μπαμπατσικο. Ας ελπισουμε να μην παχυνει αλλο, ειναι ομορφη κοπελα.
φωκαιας 19: Αλεσια μελαχρινη κανονικο προς αδυνατο  σωμα με σχετικα καλο προσωπο. Νομιζω πρεπει να ειναι η φολα Αλεσια απο φυλης 71α ισογειο.
φυλης 84α ισογειο: Σονια αερας μπριο φαντασια ενα πραγμα τσιγγανικη μαγεια  :erection:. Δευτερη καταθεση εδω με πονεσε ο πουτσοκεφαλος, δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα. Τελικα τα καταφερα και την εχυσα στα θεσπεσια βυζια της. Δεν θα περναγα αλλα μου εκανε κλαψομουνικη επιθεση. -Ολο με την κοντη περνας(χριστινακι απο απεναντι, αδυναμια) και με μενα καθολου μονο βολτες. Αυτο ηταν τελικα περασα, ασε που ηταν και μουναρομουναρος σημερα. Για να λεμε και του στραβου το δικιο σπανια οι υπηρεσιες συμβαδιζουν τοσο καλα με την εμφανιση οσο στη Σονια. Τα μονα αλλα καλα παραδειγματα που μπορω να θυμηθω ειναι η Αννα Ιλονα στις αρχες της, και ενα 21χρονο σλοβενακι απο φυλης 71 οροφο, ετος 2007, δεν θυμαμαι ονομα, θυμαμαι οτι ηταν μουναρα, απο το μαριμπορ οπως μου ειχε πει η ιδια(τι θυμηθηκα παλι  :'().
Η Σονια κανει ελευθερο στοματικο αλα βαζη αρκετο δοντι κατι που με αποτρεπη να παω ξανα....ενα καλο οτι τι  χυνης στα βυζακια που τα εχει κια πολυ ομορφα και φυσικα.....στο σεξ τωρα στηνετε καλα αλλα δεν εχει παθος....εκτος αν ειναι με εμενα ετσι η θελει να πας πολλες φορες για να γινη πιο θερμη....δεν ξερω αν σε καποιον κανει πιο πολλα κολπα ας το πει μπας και της δοσο αλλη μια ευκαιρια..Επισης οταν κανει πιπα κια της χαιδευεις τα μπουτια κανει κατι σαν να τρεμη τα ποδια της...προσοπικα ενιωσα σαν να θελει να μου δοση κλοτσια αλλα κρατιοταν αν εχει καπιος αλλος αναλογες εμπειριες ασ το πει
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
αργησα να το δω και τελικα πηγα κολονου 32β πανω με μια μεγγυ! σ ευχαριστω, θα εχω στο νου μου και αυτες τις επιλογες!!!
Αν δεν σου κάνει κόπο,ενημέρωσέ μας για τις εντυπώσεις σου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 37 κάτω: Ειρήνη

- Ιάσωνος 20 δεξιά: Τζώρτζια, ψηλό ξανθό προ-milf από τη Ρουμανία. Δεν μιλάει ελληνικά ή αγγλικά. Καλό ήταν αν και λίγο σιτεμένο για τα γούστα μου.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο στο κωλαράκι του Stekas72.  :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.159
Πόντοι
45.465
βόλτα λίγα λεπτά μετά τις 1800 μόνο στα κεντρικά της Φυλής με κυριότερο στόχο την Παολα στο 72,το μελαχρινό στιλιαρι ήρθε τελικά στις 18.25
Φυλής 72 Παολα μελαχρινό στιλιαρι με 1.5αρια βυζια πιρσινγκ στον αφαλό,πολύ στενό καλοξυρισμενο μουνάκι, 22 στα 23 Ρουνανα δηλωσε γεννημενη στην Ελλαδα,πρόγραμμα ακα τελειωτικό στο σώμα ,απίστευτη πίπα και συμμέτοχη και ας μην δίνει γλωσσοφιλα ...θα ακολουθήσει κριτική και φωτος του δωματιου, πιπινοστιλιαροlovers σπεύσατε. ..

Υ.Γ αν δεν με απατά η μνήμη μου το καλοκαίρι την είχα πετύχει βράδυ Κωνσταντινουπολεως 80&92
_72_(7).jpg

_72_(5).jpg
_72_(3).jpg

_72_(4).jpg
_72_(6).jpg

_72_(2).jpg
_72.jpg
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Η Σονια κανει ελευθερο στοματικο αλα βαζη αρκετο δοντι κατι που με αποτρεπη να παω ξανα....ενα καλο οτι τι  χυνης στα βυζακια που τα εχει κια πολυ ομορφα και φυσικα.....στο σεξ τωρα στηνετε καλα αλλα δεν εχει παθος....εκτος αν ειναι με εμενα ετσι η θελει να πας πολλες φορες για να γινη πιο θερμη....δεν ξερω αν σε καποιον κανει πιο πολλα κολπα ας το πει μπας και της δοσο αλλη μια ευκαιρια..Επισης οταν κανει πιπα κια της χαιδευεις τα μπουτια κανει κατι σαν να τρεμη τα ποδια της...προσοπικα ενιωσα σαν να θελει να μου δοση κλοτσια αλλα κρατιοταν αν εχει καπιος αλλος αναλογες εμπειριες ασ το πει
Μια χαρα τα λες!!!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.969
Πόντοι
39.662
Πριν απο λιγο στο Μεταξι, Ιασωνος 20α Βιβη ! :rockon: :rockon:
Τι ευτυχια να γαμας δυνατα και να γουσταρει κιολας ενα τετοιο ομορφο
σφιχτο πιπινι με μονο 10 ευρω !!  :s&m_2:
Η Κορινα ειναι σε αδεια.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
χυσιμο πριν λιγο στην Ανκα,απο Ιασονος 37 ισογειο.θα ακολουθησει κριτικη.στο Ιασωνος 44  δεξια ανακοινωθηκε καινουρια πορνη.δεν την εχω ξαναδει.και καλα δευτερη της μερα στη δουλεια.δεν ξερω,οι γνωστες να εκφερουν γνωμη :S :S :S
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Επεσα να βαλω μια ταινεια και να ξαπλωσω νωρις σημερα γιατι πλεον δουλευουμε 12ωρα και πληρωνομαστε για 4ωρα ετσι οπως γιναμε ...
ελα που παρα την κουραση ο μικρος ειχε ανησυχιες ... καβαλάω το δικυκλο και φευγω για Φυλής 72 να δω την πιπινοπαολα ...

μπαινω και περιμενω , κανω 2 τσιγαρα , δεν ξερω ποση ωρα ηταν απο πριν κιολας μεσα, η μικρη φωναζε και την ακουγαμε αχ βαχ αχ βαχ
ειμαι ετοιμος να μπω με κλειστα ματια ... ελα ομως που βγαινει να τη δουμε

δεν ξερω αν ηταν αυτη η παολα ... βγηκε ενα πολυ στυλιαρι αλλα οχι ομορφη ... μαλλον δεν θα ηταν αυτη , φοραγε και ψηλες καλτσες μαυρες και εκανε το ιδιο προγραμμα με τη παολα , η τσα2 ελεγε νεα κοπελα καινουργια κοπελα χωρις ομως το ονομα της ... θελω να πιστευω πως δεν ηταν αυτη. εφυγα φυσικα

μετα πηγα στο φυλης59 ισογειο που ηταν ανοιχτο, βγηκε μια ολογυμνη με κωλο στο προγραμμα αλλα δεν ηταν του γουστου μου η κοπελα , γυρισα πηρα 2 σουβλακια και ειμαι ετοιμος να συνεχισω αυτο που δεν εκανα νωρις σημερα. να κοιμηθω
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
χυσιμο πριν λιγο στην Ανκα,απο Ιασονος 37 ισογειο.θα ακολουθησει κριτικη.στο Ιασωνος 44  δεξια ανακοινωθηκε καινουρια πορνη.δεν την εχω ξαναδει.και καλα δευτερη της μερα στη δουλεια.δεν ξερω,οι γνωστες να εκφερουν γνωμη :S :S :S

Δούλευε και χθες:

Η μελαχροινή Άννα με το όμορφο πρόσωπο και τον ζουμερό κυτταριδοκώλο που δούλευε εδώ και 10 ημέρες στο Φωκαίας 9 αριστερά.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Η μελαχροινή Άννα με το όμορφο πρόσωπο και τον ζουμερό κυτταριδοκώλο που δούλευε εδώ και 10 ημέρες στο Φωκαίας 9 αριστερά.
καστανοξανθη ειναι digweed,εδω και 2-3 βδομαδες που την εχω παρατηρησει,Ρουμανα.αυτη ειναι;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Φάσκεις και αντιφάσκεις:

Από τη μία μάς λες ότι στο Ιάσωνος 44 δεξιά,ανακοινώθηκε απόψε μια καινούρια πόρνη που "δεν την έχω ξαναδεί".

Και αμέσως μετά διευκρινήζεις ότι αναφέρεσαι σε κάποια που "εδώ και 2-3 βδομάδες την έχω παρατηρήσει".

Στο Ιάσωνος 44 δεξιά λοιπόν εδώ και δύο απογεύματα δουλεύει η μελαχροινή Άννα από Φωκαίας 9 αριστερά.


 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Φάσκεις και αντιφάσκεις:

Από τη μία μάς λες ότι στο Ιάσωνος 44 δεξιά,ανακοινώθηκε απόψε μια καινούρια πόρνη που "δεν την έχω ξαναδεί".

Και αμέσως μετά διευκρινήζεις ότι αναφέρεσαι σε κάποια που "εδώ και 2-3 βδομάδες την έχω παρατηρήσει".

Στο Ιάσωνος 44 δεξιά λοιπόν εδώ και δύο απογεύματα δουλεύει η μελαχροινή Άννα από Φωκαίας 9 αριστερά.
παρεξηγηση.δεν ειδα που εγραφες ΄'δουλευε και χτες'.νομιζα αναφεροσουν στην Ανκα που γαμησα στο Ιασονος 37 και οτι αυτη ηταν η μελαχροινη και αλλλαξε μαλλια.λαθος μου.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επεσα να βαλω μια ταινεια και να ξαπλωσω νωρις σημερα γιατι πλεον δουλευουμε 12ωρα και πληρωνομαστε για 4ωρα ετσι οπως γιναμε ...
ελα που παρα την κουραση ο μικρος ειχε ανησυχιες ... καβαλάω το δικυκλο και φευγω για Φυλής 72 να δω την πιπινοπαολα ...

μπαινω και περιμενω , κανω 2 τσιγαρα , δεν ξερω ποση ωρα ηταν απο πριν κιολας μεσα, η μικρη φωναζε και την ακουγαμε αχ βαχ αχ βαχ
ειμαι ετοιμος να μπω με κλειστα ματια ... ελα ομως που βγαινει να τη δουμε

δεν ξερω αν ηταν αυτη η παολα ... βγηκε ενα πολυ στυλιαρι αλλα οχι ομορφη ... μαλλον δεν θα ηταν αυτη , φοραγε και ψηλες καλτσες μαυρες και εκανε το ιδιο προγραμμα με τη παολα , η τσα2 ελεγε νεα κοπελα καινουργια κοπελα χωρις ομως το ονομα της ... θελω να πιστευω πως δεν ηταν αυτη. εφυγα φυσικα

Αυτή που είδες ήταν η Πάολα.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Δούλευε και χθες:

Η μελαχροινή Άννα με το όμορφο πρόσωπο και τον ζουμερό κυτταριδοκώλο που δούλευε εδώ και 10 ημέρες στο Φωκαίας 9 αριστερά.
Δούλευε και σήμερα εκεί.  ;)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
6
Like
8.870
Πόντοι
1.686
Απογευματική βάρδια , Φυλής 56
Ρωσόφωνη μελαχροινή ελαφίνα, η Αλεξάνδρα !
Λεπτή σαν μοντελάκι.

Πολύ ερωτική !  :rockon:

Σαν ξαδέρφη της πιο κάτω ( ... νταξ, δεύτερη ! )

MV5BMjI2MjM2NDQwOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDAxOTg3MTE@._V1_UY1200_CR83,0,630,1200_AL_.jpg



Μουνάκι καλλιτέχνημα !  :rockon:
 

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες!!!!!!!
θα ηθελα την γνωμη σας για μαυρουλα η για γεματουλα?
εχει κανενας υποψιν του κατι?
ευχαριστω πολυ!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom