Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 365 άτομα (40 μέλη και 325 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.703
Κριτικές
6
Like
8.850
Πόντοι
1.686
τη Τζωρτζια λες μαλλον,συνεχισε μετα στο κολωνου 30 :hi:

Εννοείς ότι πήγε μετά στο Κολωνού 30 , μεταμεσονύχτια ;

Δεν μου το έλεγες πιο νωρίς, να ξαναπεράσω μαζί της ;  :knockinb:
Τώρα ύπνος, και αύριο στο Κολωνού 30 για τη Μόνικα
πρωϊνή βάρδια !  :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Εννοείς ότι πήγε μετά στο Κολωνού 30 , μεταμεσονύχτια ;

Δεν μου το έλεγες πιο νωρίς, να ξαναπεράσω μαζί της ;  :knockinb:
Τώρα ύπνος, και αύριο στο Κολωνού 30 για τη Μόνικα
πρωϊνή βάρδια !  :rockon: :rockon:
ναι μωρε,την πετυχα γυρω στις 23 και.καλο βολι αυριο :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο μετά από βόλτα στα κεντρικά της Φυλής
Φυλής 84β Ελλη μελαχρινή κορμαρα με μπουκλε μαλλί, κανονικό σώμα ωραίο κωλο 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική, όσοι ψάχνουν για υπηρεσίες και συμμετοχή... φάτε ματιά ψάρια...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.703
Κριτικές
6
Like
8.850
Πόντοι
1.686

aris_164

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

Αυριο δεν εχω δουλεια και έλεγα το μεσημερι γύρω στις 2 να πήγαινα προς Διδύμου μεριά. Εχω τιμήσει αρκετές φορές την Αλιόνα στο 18, αλλά μεσημερι δεν εχω κατέβει ποτέ..

Ξέρουμε αν παιζει κατι καλο με παρόμοιες υπηρεσίες Δευτέρες μεσημερι;

Ευχαριστώ!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 30 1ος όροφος: Αλίνα. Γλυκό κορίτσι, εκφραστικά μάτια, ωραία πόδια για γλείψιμο. Θα είναι εκεί ως τις 11.  :-*
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Στο Ιάσονος 31 πρώτο υπόγειο ένα  αδύνατο γυφτάκι με ωραίο βυζάκι και παιχνιδιάρικο ύφος,και η ζουμερή ξανθιά milf Μαρία που προτίμησα σαν στανταράκι,περνάμε κι οι δύο καλά αλλά η ξερακιανή μαυριδερή τσατσά δεν γουστάρει και χτυπάει πόρτες...  :headbang: Ο χώρος παρακμιακός,χρήζει βελτίωσης άμεσα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Να πω κι εγώ 2 κουβέντες για το θέμα που τέθηκε σχετικά με το αν θα πρέπει οι κοπέλες να έχουν τη δυνατότητα να μας κρίνουν. Και βέβαια θα πρέπει να την έχουν γιατί πολύ απλά, όπως έχω ξαναπεί, αυτό που κάνουν δεν είναι απλά ένα επάγγελμα. Με τις πουτάνες έχουμε κανονική ερωτική σχέση. Επειδή όμως είναι απίθανο κάποιος κακός εραστής τους να αποκαλύψει το nickname του σε αυτές, οι κριτικές από τις κοπέλες λογικά θα αφορούν μόνο τους καλούς εραστές τους. Τα υπόλοιπα στο νόμο του Picker.  :-*
 

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
20
Να πω κι εγώ 2 κουβέντες για το θέμα που τέθηκε σχετικά με το αν θα πρέπει οι κοπέλες να έχουν τη δυνατότητα να μας κρίνουν. Και βέβαια θα πρέπει να την έχουν γιατί πολύ απλά, όπως έχω ξαναπεί, αυτό που κάνουν δεν είναι απλά ένα επάγγελμα. Με τις πουτάνες έχουμε κανονική ερωτική σχέση. Επειδή όμως είναι απίθανο κάποιος κακός εραστής τους να αποκαλύψει το nickname του σε αυτές, οι κριτικές από τις κοπέλες λογικά θα αφορούν μόνο τους καλούς εραστές τους.


Άσε μας ρε φίλε...Συνεχίζεις δυνατά για Mr.Μαλάκας 2017.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Να πω κι εγώ 2 κουβέντες για το θέμα που τέθηκε σχετικά με το αν θα πρέπει οι κοπέλες να έχουν τη δυνατότητα να μας κρίνουν. Και βέβαια θα πρέπει να την έχουν γιατί πολύ απλά, όπως έχω ξαναπεί, αυτό που κάνουν δεν είναι απλά ένα επάγγελμα. Με τις πουτάνες έχουμε κανονική ερωτική σχέση. Επειδή όμως είναι απίθανο κάποιος κακός εραστής τους να αποκαλύψει το nickname του σε αυτές, οι κριτικές από τις κοπέλες λογικά θα αφορούν μόνο τους καλούς εραστές τους. Τα υπόλοιπα στο νόμο του Picker.  :-*


Περιμενουμε κριτικη απο Κορινα!!!
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Να πω κι εγώ 2 κουβέντες για το θέμα που τέθηκε σχετικά με το αν θα πρέπει οι κοπέλες να έχουν τη δυνατότητα να μας κρίνουν. Και βέβαια θα πρέπει να την έχουν γιατί πολύ απλά, όπως έχω ξαναπεί, αυτό που κάνουν δεν είναι απλά ένα επάγγελμα. Με τις πουτάνες έχουμε κανονική ερωτική σχέση. Επειδή όμως είναι απίθανο κάποιος κακός εραστής τους να αποκαλύψει το nickname του σε αυτές, οι κριτικές από τις κοπέλες λογικά θα αφορούν μόνο τους καλούς εραστές τους. Τα υπόλοιπα στο νόμο του Picker.  :-*
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
αγαπητέ πολλές φορές μου έχουν πει πουτάνες ότι εμείς δεν κάμουμε έρωτα αλλά σεξ και εδώ υπάρχει μια διαφορά , αλλά πιστεύω ότι κάποιες φορές ίσως ελάχιστες αυτό δεν ισχύ ... μεταξύ μας ... επειδή κατάλαβα τι περίπου λες....
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.703
Κριτικές
6
Like
8.850
Πόντοι
1.686
Περιμενουμε κριτικη απο Κορινα!!!

Παιδιά, σήμερα πήγε φίλος μου στο Ιάσωνος 20 το απόγευμα
που δουλεύει η Κορίνα , που είναι η μούσα του Πίκερ,
και πέρασε μαζί της.
Ηταν καλή μέσα, αλλά μάλλον δεν αφήνει 69  ( ? ) .
Μοιάζει με την αξέχαστη  Τζένη Καρέζη !


41eba857ed87ac718eb58deb5c539bee.jpg



Συμπαθητική κοπέλα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.703
Κριτικές
6
Like
8.850
Πόντοι
1.686
Πήρα πάλι σήμερα το απόγευμα στην Ιάσωνος 27α
υπόγειο, την σχετικά ψηλή όμορφη Ρουμάνα , και
το όνομά της είναι Τζώρτζια ( είχες δίκιο
Νάσο Αθανασιάδη  :rockon:) .
Παιδιά, η κοπέλα έχει ΜΗΔΕΝ (0) κυτταρίτιδα !
Σφιχτό σώμα , όμορφο.
Βγαίνει σοβαρή στο σαλόνι.
Στο δωμάτιο, κατά τη γνώμη μου , είναι πολύ καλή.
Μου θυμίζει την ηθοποιό Ελένη Βιδάλη

http://[URL unfurl="true"]www.gossip-tv.gr/media/com_news/story/2015/07/31/390129/main/6548-8.jpg[/img[/URL]]

[img]http://content-mcdn.feed.gr/filesystem/images/20160428/low/newego_LARGE_t_641_106891879.JPG

Σύμπτωση : Η Ε. Βιδάλη είναι ζώδιο Λέων και
το ίδιο είναι και η Τζώρτζια . Τα ζώδια τα ρωτάμε
στις κοπέλες, γιατί τους αρέσει να ενδιαφερόμαστε γι' αυτές.
( Ασχέτως αν δεν πιστεύουμε στα ζώδια)


Προηγουμένως είχα πάρει την Αλίσια , στο Κολωνού 30
στον 1ο  όροφο, αλλά έπρεπε να πάρω τη μοντελοειδή
Μόνικα στο 2ο όροφο στο Κολωνού 30 , αφού ειναι
΄και πιο ωραία.
Στο Κολωνού 30 στον 1ο  όροφο μέχρι τις 8μμ. ήταν
και η Ντάνα η νταρντάνα, και πέρασε ένας λεπτούλης
μαζί της, αλλά ακούστηκαν δυνατοί αναστεναγμοί !  :rockon:
 

silverhawk1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2013
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Γνωρίζει κανείς που μπορώ ν βρω μία Χριστινα από Ρουμανία; Είναι μικροκαμωμένη μελαχρινή μ μικρά στητα βυζιά κ πολύ παιχνιδιαρα!

Ψάχνω επίσης μία Μαριάννα ξανθιά από Ρουμανία επίσης;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Προχθεσινη καταθεση Β βαρδια στην Ελενα  :kissass: Φυλης 65!!!Γλυκο μου μωρακι τι ωραια που τα ρουφηξες ολα!!! :wanker:Σε λατρευω!!!Μαζι της η Σαρα!!!Τι τρελο κωλι ηταν αυτο ρε μαγκες.Το δινει οντως ή μας κανει πλακα;;;;Εννοειται δωματια γεματα και για τις δυο!!!
 

aris_164

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

Αυριο δεν εχω δουλεια και έλεγα το μεσημερι γύρω στις 2 να πήγαινα προς Διδύμου μεριά. Εχω τιμήσει αρκετές φορές την Αλιόνα στο 18, αλλά μεσημερι δεν εχω κατέβει ποτέ..

Ξέρουμε αν παιζει κατι καλο με παρόμοιες υπηρεσίες Δευτέρες μεσημερι;

Ευχαριστώ!

Παιδια καλημέρα, μήπως γνωρίζει κανείς κάτι για το παραπάνω;

Ευχαριστώ!
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Προχθεσινη καταθεση Β βαρδια στην Ελενα  :kissass: Φυλης 65!!!Γλυκο μου μωρακι τι ωραια που τα ρουφηξες ολα!!! :wanker:Σε λατρευω!!!Μαζι της η Σαρα!!!Τι τρελο κωλι ηταν αυτο ρε μαγκες.Το δινει οντως ή μας κανει πλακα;;;;Εννοειται δωματια γεματα και για τις δυο!!!
Το δίνει φίλε μου και είναι τέλειο!!!..
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Προχθεσινη καταθεση Β βαρδια στην Ελενα  :kissass: Φυλης 65!!!Γλυκο μου μωρακι τι ωραια που τα ρουφηξες ολα!!! :wanker:Σε λατρευω!!!Μαζι της η Σαρα!!!Τι τρελο κωλι ηταν αυτο ρε μαγκες.Το δινει οντως ή μας κανει πλακα;;;;Εννοειται δωματια γεματα και για τις δυο!!!
πολυ μετρια η σαρα καθολου παθος εντελως διεκπερεωτικο γαμησι νομιζει οτι θα σταθει μονο με την εμφανιση!!

στην περιοχη δεν μπορει να σταθει με τον ανταγωνισμο που εχει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom