Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 184 άτομα (9 μέλη και 175 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.724
Κριτικές
6
Like
8.913
Πόντοι
1.686
αποψε τριτη βαρδια τιμηθηκε η τανυα ! στο μαραθωνος 59 !
παιδια η κοπελα εχει αναλογιες μοντελο και ειναι νεαρη (19 χρονων)!

στα ενδωτερα απλο προγραμμα , αλλα με ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ !!! την ειχα ξανατιμησει παλιοτερα χωρις ιδιαιτερες εντυπωσεις περαν της ομορφιας της, το ομορφο κορμι και τις βυζαρες που διαθετει !

πριν λιγες μερες επισης ετιμηθηκαν και αλλες κορασιδες αλλα για αυτες τα αναφερω καποια αλλη στιγμη!  ;)

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
ναι αλλα για να το βρεις .... θελει χρονο , κοπο και λιγο χρημα που θα φυγει στις "δοκιμες" μεχρι μαζεψεις τα στανταρακια σου !

αυτα βεβαια φυσικα οταν καποιος αναζητα και ποιοτητα , αναμεσα στην ομορφια και στις παρεχομενες υπηρεσιες !
Αν όμως φας φόλα στο εικοσάρικο,κι ακόμα χειρότερα σε στούντιο,που από τις ενημερώσεις και τις κριτικές δεν σπανίζουν,θα χρειαστεί ισχυρό αντίδοτο για να συνέλθεις... :'(
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.675
Like
1.316
Πόντοι
366
Στο 7β ή Εμιλυ, στον αντιποδα της προηγούμενης,με λευκό δερμα-μπλε ματια, πιο κοντή λεπτή,μελαχρινη κ πιο νεανική με προκλητικό, αυθαδικο βλέμμα. Πολύ θετική κ υπάκουη κ αυτή μέσα, με ωραία τριγωνικά βυζια κ στρογγυλό κώλο. Κάνει καλύτερη πιπα, επιτελεί 69 με μουνι κ κώλο, κ παιρνει πρωτοβουλίες. Εξαιρετικη στο από πάνω όπου έχει πραγματικά εντυπωσιακό ρυθμο κ είχε φέρει το προσωπο της στο ένα εκατοστό από το δικό μου (πιθανόν να δέχεται κ φιλιά, αλλά δεν το δοκιμασα). Καλό στήσιμο στο πίσωκολλητό κ το πλαγιαστο.

Αυτά :-)
Θετικες εντυπωσεις μου αφησε κι εμενα η Εμιλη. Καυλιαρικο πιτσιρικι κι αρκετα δεκτικο.
Σε μενα, ωστοσο, στο πισωκολλητο, δεν στηθηκε καλα.  :(
Και θα θελα να χε λιγο πιο μεγαλα  :tits2:

Βαρδια δευτερη. Ο εν λογω οικος κλεινει στις 11:00.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
αποψε τριτη βαρδια τιμηθηκε η τανυα ! στο μαραθωνος 59 !
παιδια η κοπελα εχει αναλογιες μοντελο και ειναι νεαρη (19 χρονων)!

στα ενδωτερα απλο προγραμμα , αλλα με ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ !!! την ειχα ξανατιμησει παλιοτερα χωρις ιδιαιτερες εντυπωσεις περαν της ομορφιας της, το ομορφο κορμι και τις βυζαρες που διαθετει !

πριν λιγες μερες επισης ετιμηθηκαν και αλλες κορασιδες αλλα για αυτες τα αναφερω καποια αλλη στιγμη!  ;)
Η Τάνια είναι η καστανούλα που σαλονάρει ξυπόλυτη και ενίοτε γυμνή και δουλεύει σε αυτά τα μαγαζιά εδώ και πολύ καιρό?
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν από λίγο στην φθινοπωρινή μελαγχολική Κολωνού...

Στο Κολωνού 11 όροφος,είναι η Ντιάνα.
Καστανή νταρντανοπούλα,με μέτριο πρόσωπο και με πιασίματα-αρκετά και ατσούμπαλα.
Μαζί της η Νάντια.
Πολύ σκουρόχρωμο κοντούλικο  τσιγγανοπιπινάκι με πολύ καλό και πολύ αδύνατο κορμάκι.

Στο Κολωνού 11 ισόγειο,είναι η Λάουρα.
Ξανθιά ασπρουλιάρα πιτσιρίκα,κλασσική γλυκιά Μολδαβόφατσα,ψιλοαδύνατη ως τη μέση και από εκεί και κάτω με ωραίο ζουμερό κώλο.
Έχει δουλέψει και στο Ιάσωνος 19β.

Στο Κολωνού 15α,είναι η Άννα η πολύ αδύνατη κοπέλα με τα γυαλάκια της και σήμερα,δεν τη λέω πιτσιρίκα γιατί τόσα χρόνια που δουλεύει ήμουν νιος και  γέρασα.
Μαζί της η Καρίνα.Μελαχροινή χοντρούλα γλυκοπρόσωπη βυζαρού με το κλασσικό κομπινεζόν για να κρύψει ότι δεν κρύβεται.

Στο Κολωνού 15β,είναι η Τζωρτζιάννα.Μελαχροινό συμπαθητικό στυλιαράκι,με ωραίο σώμα,το μόνο που τη χαλάει ελαφρώς επάνω της είναι το ψιλοτραχύ (λόγω μύτης) πρόσωπο.

Το Κολωνού 23 ισόγειο είναι κλειστό.

Στο Κολωνού 23 υπόγειο,είναι η Ναταλί η γνωστή ξανθιά ζουμερή γκιλφ με το λαρυγγοτσιμπουκάκι της.

Στο Κολωνού 27 όροφος,είναι η Λυδία η γνωστή μιλφ με το καλό ζουμερό σώμα,με ωραίες βυζάρες να διαγράφονται μέσα από ένα πράσινο διαφανές κορμάκι.
Μαζί της η κοντή μελαχροινή Κατερίνα γεματούλα και αυτή αλλά ψιλοαδιάφορη σαν παρουσία.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Στο Κολωνού 27 υπόγειο,είναι η Γωγώ.
Η γνωστή μελαχροινή κοπέλα με το συμπαθητικό πρόσωπο.
Δεν έχει άσχημο σωματάκι-και με καλοσχηματισμένο κώλο τον οποίο και δίνει.

Στο Κολωνού 27 ισόγειο,είναι η Μπέλα η μελαχροινή πιπίνα με την ξινισμένη μούρη και τη μύτη σαν (ψιλο)μπουγατσομάχαιρο.
Από εκεί και κάτω,ναι,ωραία κοπέλα με τα πεταχτά βυζάκια της και τον προκλητικό κωλαρίνο της.

Απέναντι,στο Κολωνού 30 ισόγειο,είναι η Μαρία.
Η κοντή μελαχροινή κοπελίτσα με το γλυκό πρόσωπο και με καλό,κανονικό σωματάκι της.Πολύ χαριτωμένη φολίτσα.

Στο Κολωνού 30 όροφος,κάτω είναι η Αντριάννα.Ξανθιά πλέον,ακόμη πιο αδύνατη (και όμως γίνεται!) και με τα χαρακτηριστικά γυαλάκια της.
Στο "ελάτε πάνω πολύ καλό σεξ",είναι η Νατάσα.
Ξανθιά και αυτή,με τα μαλλιά μαζεμένα φάνηκαν καλύτερα τα όμορφα χαρακτηριστικά του προσώπου της.Ωραίο κορμί και αυτή,πιανούμενο όσο και όπου πρέπει.

Το Κολωνού 32 υπόγειο είναι κλειστό.

Στο Κολωνού 32 ισόγειο,η Μίκυ/Νίκη το γλυκό μινιόν κοριτσάκι ήταν κλεισμένη για μισή ώρα.

Το Κολωνού 45 αριστερά ήταν κλειστό.

Στο Κολωνού 45 δεξιά,είναι η Βίκυ η καστανή νταρντανομίλφ η οποία το σαλονάρισμά της το έκανε ξαπλωμένη στο κρεββάτι!Σαλόνι-κρεββάτι ένα,μη χάνουμε χρόνο!!!

Στο Κολωνού 47 ισόγειο,είναι η Ιωάννα.
Μελαχροινή κοπέλα,γλυκιά,με πιασιματάκια καθόλου ατσούμπαλα ίσα ίσα πολύ ελκυστικά.Νεανικό συμπαθητικό πρόσωπο.

Στο Κολωνού 48,είναι κλασσικά η Άντζελα η γνωστή ωραία μιλφ,με καλό ελαφρώς γεμάτο κορμί.

Στο Κολωνού 53,είναι η Ναταλί η μελαχροινή μιλφ με το ψιλοκοντό μαλλί και το σχετικά αδύνατο σώμα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Πριν από λίγο στην φθινοπωρινή μελαγχολική Κολωνού...


Στο Κολωνού 30 όροφος,κάτω είναι η Αντριάννα.Ξανθιά πλέον,ακόμη πιο αδύνατη (και όμως γίνεται!) και με τα χαρακτηριστικά γυαλάκια της.
Στο "ελάτε πάνω πολύ καλό σεξ",είναι η Νατάσα.
Ξανθιά και αυτή,με τα μαλλιά μαζεμένα φάνηκαν καλύτερα τα όμορφα χαρακτηριστικά του προσώπου της.Ωραίο κορμί και αυτή,πιανούμενο όσο και όπου πρέπει.
Ανέβηκα στον 2ο όροφο για την Ντάνα την νταρντάνα,να μοιράζονται τα γαμήσια αφού τη Νατάσα την έχουμε ξεμουνιάσει εδώ κι ενάμιση χρόνο,θα απουσιάσει για 2-3 μέρες,πέρασα με τη Νατάσα,άψογη στις υπηρεσίες της όπως πάντα!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
συναγωνιστες ειχα μια μικρη δουλεια κεντρο και ο δρομος με εφερε φωκαιας 24  που  δουλευε  το μωρακι αννυ πορνοσταρ δεν μπορουσα  να παρω  τα ποδια μου  με  ξεζουμισε  το μωρακι τσιμπουκαρα την  γαμησα  και  πισωκολητο    ειμαι πολυ τυχερος με το μωρακι αυτο ξερει τα γουστα μου  εγιναν πολλα στο δωματιο με  ανεση χρονου 
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Ωραίο κοριτσάκι η Νικόλ Ιασωνος 30 όροφος. Και καλή μέσα.
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
συναγωνιστες ειχα μια μικρη δουλεια κεντρο και ο δρομος με εφερε φωκαιας 24   που   δουλευε  το μωρακι αννυ πορνοσταρ δεν μπορουσα  να παρω  τα ποδια μου   με  ξεζουμισε   το μωρακι τσιμπουκαρα την  γαμησα   και   πισωκολητο    ειμαι πολυ τυχερος με το μωρακι αυτο ξερει τα γουστα μου   εγιναν πολλα στο δωματιο με  ανεση χρονου 
ναι αλλα σωμα μονοκοματο δεν σπαει πουθενα και φατσα για τον πουτσο ειδικα οταν προσπαθει να τον βαλει λαρυγγι η μουρη της ειναι για γελια  :2funny:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
δεν κοιταω προσωπο   υπηρεσιες    κοιταω   αυτη  ειναι   τιμια   στο   20  ευρω   εγω  κοιταω στις   κοπελες υπηρεσιες  δεν με νοιαζει  η   ομορφια   φιλε   vpapa
 

jimmysun

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
δεν κοιταω προσωπο   υπηρεσιες    κοιταω   αυτη  ειναι   τιμια   στο   20  ευρω   εγω  κοιταω στις   κοπελες υπηρεσιες  δεν με νοιαζει   η   ομορφια   φιλε   vpapa
Η αννα η προνοσταρ ειναι πολυ φιλοτιμη υπερβολικα φιλοτιμη..αλλα δεν κουνιεται πολυ..προσωπικα εχω περασει καλυτερα με ιεροδουλες που δεν εχουν κριτικες..με δυο μαλιστα παιχθηκε συντομο λαβ στορυ αλλα δεν εγινε οπως το βιβλιο του κουπριν ο ταφος δηλαδη δεν τα φτιαξαμε δεν παντρευτηκαμε...προσωπικα θεωρω καλυτερη την βιολετα στο φωκαιας 22 αυτη οταν της το βαζεις μεσα κουναει το μουνι της ειναι η μονη που μου το εκανε αυτο τοσα χρονια που παω με πουτανες και τις εχω παρει ολες σχεδον..οσες εχουν γραφτει..η σακιρα ητανε πολυ δυναμη αλλα και η κατριν στην αρχη της
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Σε ποιά βάρδια δουλεύει ;


Προχτές το απογευμα πέρασα στο Φυλής 54 ισόγειο, το απόγευμα
με τη Ρωσίδα Έλενα . Πλούσιο στήθος και ωραίο δέρμα.
Καλή περίπτωση .

Συγνώμη, ξέχασα να το αναφέρω και στις δύο περιπτώσεις β' βάρδια  ...
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Καλημέρα Συναγωνισταί  :hi: :hi:
Πριν καιρό είχα πάει στην μεταμεσονύχτια βάρδια στο Φωκαίας 24 και με αρρώστησε η τσα2 μια ξανθιά ωριμη Ρωσσίδα που φοράει κα γυαλιά μυωπίας. . .Την αναφέρω τόσο παραστατικά γιατί δεν θυμάμαι όνομα. Της την έπεσα κανονικά φάνηκε να γουστάρει αλλά δεν ενέδωσε εν τέλει. Ξέρει κανείς αν κάτι τέτοια κόλπα γιατί μου φάνηκε ότι ψηνόταν απλά δεν έχω ξαναπάει από τότε προκειμένου να αναθερμάνω την σχέση μας.
:hi: :hi: :hi:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Μόλις γύρισα από φωκαιας 7.αννουλα 19 χρονών ρωσσιδακι σε αχλαδωτο σχήμα. Δήλωσε 5η μέρα στη δουλειά και ήταν κάπως αμηχανη. Ωστόσο έγινε κάτι που θα έχω λίγες τύψεις και λίγο άγχος, έγνοια, δεν ξέρω πώς να το πω και πώς να το εκφράσω.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Για πες,για πες. :coffee:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Τι εγινε;

Κρεμπιες στη μουναρα της;
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Τι εγινε;

Κρεμπιες στη μουναρα της;
Γαμησε τα. Και είναι πολύ συμπαθητικό κοριτσάκι γαμωτο . Της είπα για χάπι κι έδειχνε να μην τα πολυξερει τα κόλπα και ψιλοστεναχωρειθηκε πιο πολύ για την δουλειά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom