Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 245 άτομα (14 μέλη και 231 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.942
Πόντοι
2.696
Επίσης η μονη αρρώστια που δεν θεραπεύεται είναι η δική σου με τον τζόγο τα στοιχήματα το μπαρμπουτι και τα καζίνα. ολο για τέτοια γράφεις στα μυνήματα σου.
Δε μιλάω αλλο μαζι σου είσαι ναυάγιο.

Για ψάξε τα μηνύματά μου να δεις πόσο μιλάω για τζόγο.Μόνο στοίχημα παίζω,μπαρμπούτια και καζίνο εσύ σίγουρα τα ξέρεις καλύτερα,εγώ ούτε βόλτα δεν έχω κάνει σε καζίνο.Και στην τελική ανάλυση δανεικά δε σου ζήτησα.Όταν έχεις ανάγκη να γλύψεις μουνί πόρνης,φαίνεται ποιος είναι ναυάγιο.
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Στανταράκι όμως αυτό!
Και αυτό στανταράκι όμως.Εσύ την μύησες.Μην σου πω πως όχι απλά ήσουν ο πρώτος που την γάμησε χωρίς προφυλακτικό αλλά και ο μόνος...

Ε ρε τι διαβάζουμε εδώ μέσα :idiot:

Τι έγινε κλωναρι έχεις ψυχολογικά προβλήματα ζήλιας;...χεχεχε
Δεν θα σε μαλώσω τώρα γιατί κάνεις και μερικές ενημερώσεις.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τώρα το πρωί στην τρέχουσα βάρδια...


Στη Διδύμου...

Διδύμου 16: Η θηριώδης Όλγα και μια αδύνατη μιλφ,μέτριας εμφάνισης,με ξανθό περουκοειδές μαλλί που συστήθηκε ως Μόνικα Μπελούτσι!
Για την Όλγα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό και 69.

Διδύμου 18 υπόγειο: Η μελαχροινή βυζαρού Αλίνα,η οποία "έχω κώλο αλλά δεν τον δίνω" και η Μαρία η παλιά μελαχροινή "Πατρινή" μιλφ με το περίεργο πρόσωπο σαν του Μορφονιού και με γεμάτο κορμί με καλή κυτταριδοκωλάρα.
Με φουλ πρόγραμμα.

Διδύμου 18 ισόγειο: Η Ελένη το ξανθό αδύνατο μιλφογκιλφ με υπερφουλαρισμένο πρόγραμμα.

Τα Διδύμου 20 και 22 ήταν  κλειστά.

Διδυμου 27: Η τεράστια αλλά γλυκοπρόσωπη Τζούλια με πρωκτικό και η μελαχροινή μινιόν Νικόλ με το γλυκό μουτράκι και ζουμερό σωματάκι.
Για την Νικόλ ανακοινώθηκε από την νεαρά υπηρεσία ελεύθερο στοματικό τελειωτικό-"κάνει και πρωκτικό αλλά πονάει η κοπέλα" μού διευκρίνησε κοιτώντας με ντροπαλά.


Στη Φωκαίας...


Φωκαίας 17 ισόγειο: Η μικρή Αλίνα με συμπαθητικό κοριτσίστικο προσωπάκι και με σώμα όχι εντελώς στεγνό με πιο χαρακτηριστικό σημείο του τις περίεργα κρεμαστές βυζάρες.Με απλό.

Το Φωκαίας 17 όροφος ήταν κλειστό.

Φωκαίας 19: Η Τζοάννα η όμορφη ξανθιά Μεταξουργειώτισσα με το ωραίο αδύνατο κορμί και με κωλαράκι ποίημα.
Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 25 όροφος: Η Βαλεντίνα η γνωστή καστανόξανθη χωριατοπούλα με το κανονικό σώμα και με το ωραίο στητό στήθος.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα.

Φωκαίας 25 ισόγειο: Η μαυρισμένη Άννα η Πολωνέζα.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό.

Φωκαίας 27 υπόγειο: Η Βιολέτα κυκλοφορούσε με τα κανονικά ρούχα της αλλά δεν...
Στη θέση της η ξανθιά κοντοπούτανη Ελένη με την μαγκιόρικη φάτσα και το ζουμερό κορμί.
Με το ίδιο Βιολετικό πρόγραμμα στο μενού της.

Φωκαίας 27 ισόγειο: Η όμορφη Σάρα.Λεπτή,άβυζη,ωραίο καθαρό πρόσωπο,πολύ καλό κωλί σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27 όροφος: Η Σαμπρίνα η καστανή κοντή πολύ μέτρια εμφανισιακά τσιγγανοκοπέλα.Με φουλ πρόγραμμα.

Φωκαίας 24: Η Άννυ η πορνοστάρ την οποία δεν είδα γιατί ήταν κλεισμένη σε δωμάτιο για μισή ώρα.



Στη Φυλής...


Φυλής 54 ισόγειο: Η μικρή Έλενα.

Το Φυλής 54 όροφος ήταν κλειστός.

Φυλής 56: Η γλυκιά ξανθιά ζουμερή Ναταλί με καλή κωλάρα - και με 69.

Φυλής 65 ισόγειο: Η Αντζελίνα η ξανθιά ψυχροπρόσωπη μουνάρα με το ωραίο σώμα-και με 69 παρακαλώ!

Φυλής 65 όροφος: Η Σόνια το μελαχροινό πιπινοάλογο.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και 69.

Φιλιππίδου 11 ισόγειο: Η Μαρία η Αλβανή με το πλατινέ μαλλί,ζουμερή προστυχάτζα και με ξεκωλέ μαύρα εσώρουχα!
Ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός του (καυλωτικά μαυρισμένου) κώλου της.

Φιλιππίδου 11 όροφος: Η ψηλή μελαχροινή μακρυμαλλούσα κοιμισμένη Ηλέκτρα με πρωκτικό.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μεταξουργείο,τρίτη βάρδια,αργά τη νύχτα με καλή κίνηση από κόσμο,με πολλούς νεαρούς Έλληνες και με αρκετές κοπέλες στα δωμάτια.

Στο Ιάσωνος 46 όροφος,η υπηρεσία με το στυλ θεοσεβούμενης μάς είπε ότι δουλεύει η Αναστασία η Ρωσίδα.Ώσπου ξεπρόβαλλε τελικά η Βίκυ η γνωστή καστανή μιλφ η οποία παρεμπιπτόντως έχει κάνει κωλάρα!

Στο Ιάσωνος 44 αριστερά,από το απόγευμα συνέχιζε η Μαρία.Ή τουλάχιστον αυτό ήταν το όνομά της όταν δούλευε στο Φυλής 74 και Φωκαίας 9.
Κοντή,με αδύνατο καλούτσικο σωματάκι αλλά στο πρόσωπο τα χαλάει με την χαρακτηριστική Αλβανοτραχύτητα που τη διακρίνει-για άλλους βέβαια ερεθιστική.
Διαφορετικό μαγαζί εδώ,λιγότερο το κόμιστρο αλλά το ίδιο πρωκτικό πρόγραμμα.

Στο Ιάσωνος 44 δεξιά,ήταν η Αλεξάνδρα.
Κοντούλικο καστανό πιπινοειδές φολάκι,με χαρακτηριστική μυτόγκα,αδύνατο σωματάκι και ωραίο βυζόμπαλο που δείχνει πιο μπάνικο λόγω του ύψους της.
Μεγάλη γυρολόγος της περιοχής-λιγότερο κόπο θα κάναμε αν αναφέραμε τα μαγαζιά που δεν έχει δουλέψει παρά αυτά που δεν έχει δουλέψει.

Τα Ιάσωνος 43 και λοιπά 46άρια ήταν κλειστά όπως και το παλαιό Μεγ.Αλεξάνδρου 28.

Στο νέο 28άρι της Μεγ.Αλεξάνδρου ήταν στο βάθος του τούνελ δεξιά η Λώρη ή αλλιώς Μαρία η Τσέχα.Με λίγο περίεργη φάτσα αλλά αρκετά αδυνατισμένη σε σχέση με παλιά που είχε μπουτάρες και κυρίως κωλάρα.
Με απλό πρόγραμμα.
Αριστερά,μια Άννα ψιλοκαινούρια μού φάνηκε,κοντούλικο πιπινοειδές μελαχροινό,με αδύνατο σώμα-γενικά όχι κάτι το ιδιαίτερο.Με ελεύθερο στοματικό και 69.

Απέναντι,στο Μεγ.Αλεξάνδρου 25 δεξιά,ήταν η μελαχροινή Βίκυ,η πρώην Ανθούλα του Ιάσωνος 36.
Μαγκιόρικη θηλυκή φάτσα,σώμα με ωραία πιασίματα - αν και έχει κάνει κοιλιά.

Αριστερά,ήταν η ψηλή μελαχροινή Μιρέλα.
Ωραία κοπέλα,με όμορφο πρόσωπο και ανοικτόχρωμα μάτια,καλό λαμπαδοειδές κορμί.
Υπηρεσίας ο γνωστός γραβατάκιας που ανακοίνωσε το περίεργο για την περιοχή πρόγραμμα:10 ευρώ απλό,15 με ελεύθερο στοματικό και 20 με πρωκτικό+ελ.στοματικό.

Στο Ιάσωνος 36,ήταν η Τάνια η μελαχροινή νταρντανορωσίδα μιλφ.
Ζουμπουρλή με γλυκό πρόσωπο,πάντα ευδιάθετη και χαμογελαστή.

Τα Ιάσωνος 37 ήταν κλειστά όπως και το Ιάσωνος 31 υπόγειο.

Στο Ιάσωνος 33,κακός χαμός και αλαλαγμός.
Η χοντρούλα ασπρουλιάρα Ιουλιάννα (νομίζω) πλάκωνε έναν Πακοπελάτη ο οποίος ζητούσε το 10άρικό του πίσω επειδή η άλλη τον παράτησε άχυστο και έφυγε.
"Έκατσες μόνο 5 λεπτά και δεν έχυσα","φτάσαμε τα 10 λεπτά,ποια 5 λες;" αλλά η κατάσταση εκτροχιαστηκε πλήρως (με μια πλαστική καρέκλα να εκτοξεύεται από την κοπέλα) όταν ο Πάκης της είπε "άντε μωρή πουτάνα"-"ποια είπες πουτάνα ρε πούστη;"
Βαριά λέξη το "πουτάνα" για μια πουτάνα...

Στο Ιάσωνος 31 το νέο,ήταν η εντυπωσιακή Τζέσικα με τα μαύρα ζαρτιεροειδή εσώρουχά της και την απίθανη κωλάρα της και η Σάρα η καστανή μυώδης μιλφ με το χαρακτηριστικό βασανισμένο νοικοκυριστικο πρόσωπο.
Με απλό η πρώτη και με πρωκτικό η δεύτερη.

Στο χόστελ κλασσικά η Ελπίδα/Ελβίρα η Πορτογαλέζα όπως την λέγανε.Μελαχροινή,με ωραίο πρόσωπο και με κάποια κιλά παραπάνω από τα χρόνια τα παλιά τα πουτανοπερασμένα.
Με 15 ευρώ το μενού παρέχει κώλο.

Στο υπόγειο 30άρι ήταν η Τζούλια η μαύρη και στον όροφο δυο Μαρίες μελαχροινές ανθυπομέτριες-λίγο πιο γλυκιά η πιο κοντή και πιο αδύνατη απ'τις δυο.
Δεν θυμάμαι κάτι το αξιόλογο.

Το γωνιακό με Λεωνίδου 27άρι ήταν κλειστό.

Στο ασανσεράτο 20 ήταν η μελαχροινή μουναροπιπίνα Αντριάννα.
Με όμορφο γκομενίστικο προσωπάκι και με καλό αδύνατο κορμάκι με απίθανο κωλί.
Στα 15 ευρώ και με απλό πρόγραμμα.

Στο Ιάσωνος 20α ήταν η Κορίνα η γνωστή μελαχροινή με το ωραίο σώμα ενώ ο διπλανός όροφος ήταν κλειστός.

Στο Ιάσωνος 19 ισόγειο,ήταν η καστανή αρκετά σκούρα στο δέρμα Ντιάνα με το ωραίο πιανουμενο  σώμα.
Δεν είναι κακή με τα πιασιματάκια της και την ωραία κωλάρα της.

Στο Ιάσωνος 19 επάνω ήταν κλασσικά η Νατάσα το ξανθό Μολδαβάκι με την περίεργη φάτσα και το σχετικά στεγνό κορμί-αδυνάτισε κι άλλο ή μου φαίνεται:Με 69.

Το Ιάσωνος 10 όπως και τα 2άρια ήταν κλειστά.

Στο Ιάσωνος 1α ήταν η Ειρήνη.Κοντή μελαχροινή,Ρωσιδοφατσούλα με ανοικτόχρωμα μάτια και με κορμί ζουμερό.Δούλεψε για λίγο διάστημα στη Βέργας 3,είδε τη...γλύκα του 29άρικου και τελικά "καλώς ήρθες ξανά στο 10άρικο.

Στο Ιάσωνος 1γ,ήταν η Σάρα.Μελαχροινή νταρντανοκατάσταση με θηλυκό πρόσωπο,τατουαζάτη και με πιασίματα.

Στο Κολωνού 11 ισόγειο,το πιπινοΛουιζάκι που ήταν γενικά ξινό και δύσκολο,άρχισε τα πεσίματα και τα τραβήματα στο σαλόνι!!!
Και όμως αποδίδει-στα 15 ευρώ το θέμα.

Στο Κολωνού 11 υπόγειο,ήταν η Άντζελα η κοντή μελαχροινή ξεπετοΑλβανή.Δεν είναι άσχημη,έχει καλό σωματάκι με χαρακτηριστική πεταχτή ρωγίτσα.

Στο παλαιό συνεργείο όπου κρύβονται τα 15άρια,αριστερά ήταν η Άννα η σκίνυ μελαχροινή μικρούλα με τα γυαλάκια.
Γύρισε με την όπισθεν στο σαλόνι και κόλλησε στον τοίχο κουνώντας το (ανύπαρκτο πλέον) κωλαράκι της.
Δεξιά ήταν η κοπέλα της αποθεωτικής κριτικής του StrangerKind,η γνωστή Άννα με τα σκιστά μάτια και το ωραίο σώμα με πιασιματάκια.Έχει καλή ζουμερή κωλάρα και ακόμη πιο καυλωτικά σημάδια απ'το μαύρισμα.

Το υπόγειο του 23 όπως και το υπόγειο του 27 και το 30  ισόγειο ήταν κλειστό.

Στον όροφο του 27 μεγάλη υπομονή για να βγει η Φωτεινή η γνωστή μιλφ.
Και αν κάνεις το λάθος και φύγεις και ξανάρθεις,πάλι δεν θα την πετύχεις λόγω συνεχόμενων δωματίων.
Προγραμματάρα άλλωστε:
Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό και 69.

Στο Κολωνού 30,στον πρώτο όροφο ήταν η Αλίνα η γνωστή μικρή μελαχροινή με το παιχνιδιάρικο μουτράκι και με καλό,αδύνατο σωματάκι.
Στον πάνω όροφο "πολύ καλό σεξ" ήταν η Βικτώρια η ξανθιά ενδιαφέρουσα μιλφ με το γεμάτο κορμί.

Στο Κολωνού 32β,η Μισέλ αδυνατισμένη κάτι που έχει σαν αποτέλεσμα να φαίνονται πιο εντυπωσιακές οι βυζάρες της-αν και κρεμασμένες πλέον.Ωραίο μελανούρικο προσωπάκι η Μισέλ,πέρασε και από στούντιο,πέρασε κι από το 20άρικο αλλά εδώ είναι το μέλι,στα 15 ευρώ.

Στο Κολωνού 32 υπόγειο,ήταν η μελαχροινή Μαρία.Δεν είναι μικρούλα αλλά σε ξεγελάει το γλυκό σχιστομάτικο προσωπάκι της.Άλλος άνθρωπος μετά το αδυνάτισμά της,ο κώλος της από λάτιν έχει γίνει πια μοντελέ,όπως και όλο το κορμί της.

Το Κολωνού 32 ισόγειο ήταν κλειστό.

Στο Κολωνού 47 το ισόγειο ήταν κλειστό και στον όροφο η ξανθιά Ναταλί.Μιλφ μετρίου ύψους,λευκόδερμη,με όμορφο πρόσωπο και αρκετά καλό για την ηλικία της σώμα.
Πολύ ενδιαφέρουσα εμφανισιακά.

Τα Κολωνού 45 και 53 ήταν κλειστά-μάλιστα το 53 ανακαινίζεται.

Στο Κολωνού 48,ήταν η Φωτεινή η μελαχροινή μιλφ με σχετικά κοντό μαλλί και με παραπανίσια κιλά που προσπαθούσαν να κρυφτούν με ένα κόκκινο σαν αγιοβασιλήτικο νυχτικοειδές μεσοφόρι.

Στο Μεγ.Αλεξάνδρου 15 τέλος ήταν η θεία Εύα που τώρα στα γεράματα κάνει και τα ξενύχτια της και η Ναταλί η καστανή μιλφ με το σχεδόν καρέ μαλλί,το σεμνό προσωπάκι και το αδύνατο κορμί.

Στο τρίο της Μαραθώνος...

Στο Μαραθώνος 48 δεξιά ήταν κλασσικά η Ειρήνη με το χαρακτηριστικό τατουάζ στο στήθος η οποία ήταν γύρω στο τέταρτο σε δωμάτιο.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στόμα.

Στο Μαραθώνος 48 το μεσαίο,ήταν η Μίρα η ψηλή μελαχροινή κορμάρα με το ασιατικό πρόσωπο - δεν ξέρω αν ήταν πιο εντυπωσιακή αυτή ή το θαλασσί κορδονέ μαγιουδάκι της!
Με ελεύθερο στοματικό και 69.

Στο γωνιακό Μαραθώνος και Αχιλλέως 48,ήταν η Όλγα.Ψηλή μελαχροινή,με άχρωμο πρόσωπο και κανονικό σώμα με ελάχιστα τοπικά πιασίματα.
Η πιο αδιάφορη-άχρωμη απ'τις τρεις και δεν έφτανε αυτό της κοτσάρησαν και το απλό πρόγραμμα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.739
Πόντοι
10.686
Πριν από λίγο στο Ιάσονος 36 οι ευτραφείς μελαχρινή Μαρία και ξανθιά Αλεξάνδρα,πέρασα με την πρώτη,κάνω εκπτώσεις σε εμφάνιση και σωματότυπο όταν οι κοπέλες θέλουν να γαμηθούν χωρίς ''μη,μα και μου''... Στο σαλόνι βγήκαν μαζί από δωμάτιο με τα σύνεργα της δουλειάς, :new_shocked: η πρόσφατη αναφορά γνωστού συναγωνιστή μάλλον επιβεβαιώνει τα μερακλίδικα γούστα αρκετών συναγωνιστών!Μελανό σημείο η υπηρεσία,χτύπησε τρεις φορές την πόρτα στο δεκάλεπτο, :headbang: ,ευτυχώς η Μαρία όταν γαμιέται δεν... ακούει!
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Μαγκες μου, αν και σπανια παω σε ρδελα (προτιμω τα στουντιο) χτες το βραδυ κατα τις 3 εκανα μια τσαρκα με το φιλαρακι οπου και τιμησα τη Μισελ με τις βυζαρες στο δρομο του μεταξιου!!! Θα ακολουθησει κριτικη το σχολιο μου ομως θελει να τονισει τη προσοχη των συναγωνιστων εδω μεσα καθως χτες παρατηρησα και επεσα πανω σε σκηνικο με παρεα τσιγκανων (5 - 7 ατομα) οπου βολταρανε στο μεταξι (οτι και καλα θελανε να γαμησουνε) και βγενωντας απειλουσανε πιτσιρικαδες που ητανε μονοι τους οπου τους ζηταγανε  η το πακετο με τα τσιγαρα τους η 5 με 10 ευρω. Οπως εψαχνα τα μαγαζια μεχρι να καταληξω στη Μισελ (στο οποιο σπιτι δε μπηκανε γιατι ξερετε οτι σε τσεκαρουνε απο το παραθυρο της πορτας) επεσα πανω τους 2 - 3 φορες και παντα καποιος νεαρος τους παρακαλαγε να μην του παρουνε τα λεφτα. Για να μην μακρυγορω προσοχη μαγκες μου και αν πηγενετε βραδυ θα σας προτεινα οχι μονοι σας!!!
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Πριν από λίγο στο Ιάσονος 36 οι ευτραφείς μελαχρινή Μαρία και ξανθιά Αλεξάνδρα,πέρασα με την πρώτη,κάνω εκπτώσεις σε εμφάνιση και σωματότυπο όταν οι κοπέλες θέλουν να γαμηθούν χωρίς ''μη,μα και μου''... Στο σαλόνι βγήκαν μαζί από δωμάτιο με τα σύνεργα της δουλειάς, :new_shocked: η πρόσφατη αναφορά γνωστού συναγωνιστή μάλλον επιβεβαιώνει τα μερακλίδικα γούστα αρκετών συναγωνιστών!Μελανό σημείο η υπηρεσία,χτύπησε τρεις φορές την πόρτα στο δεκάλεπτο, :headbang: ,ευτυχώς η Μαρία όταν γαμιέται δεν... ακούει!
Η Μαρία είναι η ρωσίδα με την XΧL ελιά στο μπούτι;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.739
Πόντοι
10.686
Την ελιά δεν την έχω προσέξει,γι'αυτήν με τα ταταρικά χαρακτηριστικά λέω.
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Αυτή είναι! Τρελοτσίμπουκο και αρχιδορούφηγμα μέχρι αποκόλλησης...
Το κέρατο μου μέσα δεν θα την προλαβω!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Προχθές ούτε οι ίδιες οι κοπέλες δεν το πίστευαν φίλε μου!

Πιστευεις οτι θα συνεχιστει το φαινομενο ή οτι ηταν μια τυχαια ανωμαλια;

Εγω εχω κοψει τελειως τα κεντρικα μπουρδελα, Φυλης, Φωκαιας, Διδυμου πανω, γιατι τα εχουν "επανδρωσει" με πουτανες που ξερουν να κανουν τον πελατη να χυσει γρηγορα. Πολλοι, πιτσιρικαδες ιδιαιτερα, ειναι ευχαριστημενοι απο αυτο το ειδος γαμησιου, το κεντροφυλιανο ας το πουμε. Εγω το θεωρω ξεπετα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φιλιππίδου 11 ισόγειο: Η Μαρία η Αλβανή με το πλατινέ μαλλί,ζουμερή προστυχάτζα και με ξεκωλέ μαύρα εσώρουχα!
Ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός του (καυλωτικά μαυρισμένου) κώλου της.

Εχω ρωτησει επανελλειμενα αλλα δεν ξερουν να μου απαντησουν. Προκειται για τη γνωστη Μαρια με τα κονδυλωματα απο Φωκαιας που ειχε κανει βουκινο ο Ορεστης και ειχε εξαφανιστει απο τα μπουρδελα για μεγαλο χρονικο διαστημα; Θεραπευσε τις αρρωστειες της;
 

Fantomass

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
862
Like
78
Πόντοι
6
Τώρα το πρωί στην τρέχουσα βάρδια...



Μεταξουργείο,τρίτη βάρδια,αργά τη νύχτα με καλή κίνηση από κόσμο,με πολλούς νεαρούς Έλληνες και με αρκετές κοπέλες στα δωμάτια.
ωραιος μαν,ευχαριστουμε για τις καλες ενημερωσεις.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
λογικο φιλε οι πιτσιρικαδες  να χυνουν γρηγορα για αυτο πανε στα  κεντρικα να δουν καμια ωραια ωστε να την γαμησουν και  να φυγουν οι  περισσοτεροι  γαμανε το   βραδυ  
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εχω ρωτησει επανελλειμενα αλλα δεν ξερουν να μου απαντησουν. Προκειται για τη γνωστη Μαρια με τα κονδυλωματα απο Φωκαιας που ειχε κανει βουκινο ο Ορεστης και ειχε εξαφανιστει απο τα μπουρδελα για μεγαλο χρονικο διαστημα; Θεραπευσε τις αρρωστειες της;

Duke δεν γνωρίζω αν είχε ή δεν είχε κάτι (οτιδήποτε κι αν ήταν) η κοπέλα.

Αυτό που γνωρίζω και σου απαντώ είναι στο ερώτημά σου αν είναι η παλιά Μαρία:

Ναι,είναι αυτή η κοπέλα,γνωστή και σαν Μαρία η Αλβανή.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Duke δεν γνωρίζω αν είχε ή δεν είχε κάτι (οτιδήποτε κι αν ήταν) η κοπέλα.

Αυτό που γνωρίζω και σου απαντώ είναι στο ερώτημά σου αν είναι η παλιά Μαρία:

Ναι,είναι αυτή η κοπέλα,γνωστή και σαν Μαρία η Αλβανή.

Αχα! ΟΚ θενξ μπορουμε να τη λεμε και Μαρια Κου οπως οριζει το εθιμο για τις πρωην ερωμενες του Ορεστη. :cheesy:
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Μην παίρνεις και όρκο. Η Ηλέκτρα π.χ από Φιλιππίδου στο σαλονάρισμα σου φαίνεται ότι είναι έτοιμη για ύπνο, αλλά μέσα αν και νωχελική στις κινήσεις της είναι καλή. Τουλάχιστον βάσει δικής μου εμπειρίας.
Η Ηλεκτρα φιλε ειναι ο ορισμος του "πτωματος". Για να την εχουν ακομα σημαινει οτι καποιοι το γουσταρουν. Εγω πιστευω οτι παιρνει κατι γιατι δεν ειναι φυσιολογικο.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Χθεσινοβραδυνη επισκεψη στη πικερινα απο ιασωνος 20α.πρεπει να ηταν πολυ καυλωμενο χθες το κοριτσι γιατι αφου μου μουλιασε κανονικα τις μπαλες με τη γλωσσα της ,της εριξα ενα σκληρο γαμησι οπου στο τελος μου ζητουσε αγκαλια.στη συνεχεια ηπια ενα redbull και εριξα ενα πιο δυνατο γαμησι στην αντριαννα απο διπλα.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Αχα! ΟΚ θενξ μπορουμε να τη λεμε και Μαρια Κου οπως οριζει το εθιμο για τις πρωην ερωμενες του Ορεστη. :cheesy:
Πρώην;
Μπορεί να είναι και τρέχουσες, εκτός αν δε γαμάει πια ο Ορέστης.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom