Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (31 μέλη και 261 επισκέπτες)

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Σε ευχαριστω συμπολεμιστη!!!ΒΑΡΑΩ την προπιονικη μου κ παω ακαθεκτος!!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Aναφορα απο εξωθεσμικο  φιλο- στο  Ιωννινων 5 : τωρα πρωινη =Λάουρα  / η   χονδρο- Καρολινα  που ρώτησε ο φιλος  μετά  από .. δικη μου προτροπη  :cheesy: θα ειναι  "μαλλον  την Κυριακή" , πρωινη βάρδια  :)
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Παλλικαρια,ξερουμε τι ωρες παιζει η μαργκο στο Βεργας 3??
Επισης να αναφερω οτι εμεινα αρκετα ικανοποιημενος απο τις υπηρεσιες της.
Ειναι ωραιο πιπινακι με πολυ γυμνσσμενο κορμι.
Μου θυμισε αθλητρια ενοργανης γυμναστικης, εχει φοβερη πλατη κ κωλαρακι ποιημα...
Το κατεχει κ το αθλημα για την ηλικια της, ειναι μικρη οποτε εχει περιθωρια βελτιωσης.
Παντως δυσκολα θα φυγει καποιος δυσαρεστημενος, κατα την γνωμη μου παντα...
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
αδελφε το γνωριζω απολυτα,τελευταια φορα το ξεμουνιαζα ενα μισαωρο!!!καβλα ειναι το μικρο :zfuck:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
σφυνακι live

Αλκαμενους 113 Νίκη ξανθό γκρανι με πιασιματακια 2αρι βυζι και Αννα ξανθια μιλφ παχουλη με 2.5-3αρια βυζι, απλο ανακοινωθηκε και για τις δυο.

Αλκαμενους 117 Μονικα ξανθο γκιλφ κανονικο σωμα κοιλίτσα 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο και ερωτικο μασαζ, συνεχίζοντας τις σημερινές μπαζοκαταθεσεις την τιμησα θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου,γλειφει τα παντα...

Περγαμου 27 Ευα ξανθιά χοντρή γκιλφ με 3αρια βυζι, με ακα τελειωτικο και Μαρια μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί πιασιματα 2αρι σικικονατο βυζι, με ακα τελειωτικο στο σωμα.

καλό απόγευμα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
τωρα live


Διδυμου 20 Αννα καστανη λεπτή μιλφ με μικρο σικικονατο βυζι, με ακα τελειωτικο, το απογευμα θα είναι μια μονο από τις πιτσιρικες, ή Ειρήνη ή Μπιανκα.

μπραβο ρε νεα σμυρνη , με εσωσες θα ξανακατεβαινα σημερα για διπυρηνο τσιμπουκι , ευτυχως με γλυτωσες
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Παλλικαρια,ξερουμε τι ωρες παιζει η μαργκο στο Βεργας 3??

Επισης να αναφερω οτι εμεινα αρκετα ικανοποιημενος απο τις υπηρεσιες της.
Ειναι ωραιο πιπινακι με πολυ γυμνσσμενο κορμι.
Μου θυμισε αθλητρια ενοργανης γυμναστικης, εχει φοβερη πλατη κ κωλαρακι ποιημα...
Το κατεχει κ το αθλημα για την ηλικια της, ειναι μικρη οποτε εχει περιθωρια βελτιωσης.
Παντως δυσκολα θα φυγει καποιος δυσαρεστημενος, κατα την γνωμη μου παντα...

αδελφε το γνωριζω απολυτα,τελευταια φορα το ξεμουνιαζα ενα μισαωρο!!!καβλα ειναι το μικρο :zfuck:

Ναι, αλλά μια κριτική για να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι δεν γράφετε . . . . .
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
επιλεκτικα κανει και ελευθερο.χαλασμενη οδοντοστοιχια.αεροπιπα του κερατα με καποτα με δικη μου προτροπη φυσικα.προκαταρκτικα και συμμετοχη 0.τιγκα στο τζελ το μουνι τιγκα ομως.σπυρια στο κωλο.στηθοδεσμο σεν εβγαλε.αυτα

Amadeus αυτή που είδες είναι η Μίκι η μικρούλα. Η Μίκι του Picker εμφανίζεται τις τελευταίες μέρες Κολωνού 23 και Ιάσωνος 20.

Σας ευχαριστώ πολύ.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ακαποτο τσιμπουκι και να βλεπεις οτι εχει χαλασμενα δοντια ;;;; ελεος , μετα μην αναρωτιομαστε τι παρασημο ειναι αυτο
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
ακαποτο τσιμπουκι και να βλεπεις οτι εχει χαλασμενα δοντια ;;;; ελεος , μετα μην αναρωτιομαστε τι παρασημο ειναι αυτο
γιατί ρε μεγάλε εσύ τις πας στον οδοντογιατρο να τους κανεις εξεταση και φθοριωση πριν σε τσιμπουκωσουνε ακα?
οποιος ρισκαρει τα παθαινει... μακρυα απο τα ακα και εισαι ησυχος, το στομα μπορει να κουβαλαει 150 πραγματα, φαινονται η δε φαινονται χαλασμενα δοντια η προβληματα...
 

dimtok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
133
Πόντοι
280
Ρε παιδια το διδυμου 22 λειτουργει???περασα πριν λιγο κ ειναι κλειστο,το ιδιο και μια βδομαδα πριν
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Τωρα απο την δευτερη απογευματινη βαρδια, με λιτη περιγραφη για να προλαβετε πριν τη βραδινη εξοδο.

φυλης 54α οροφος: Αουρορα το κοντοπουτανο με τις βυζαρες. Νεο λουκ πολυ καβλεξ,τρομαξα να τη γνωρισω. Πλεον καστανο ισιο μαλλι, φοραγε και σεξι γυαλια, μου την επεσε με τις βυζαρες της  :tits2: στο σαλονι.
φυλης 54β ισογειο: Βαλερια η ρωσιδα.
φυλης 56: Αννα Ιλονα η ξανθια μουναρα. Επιστροφη για μενα στον τοπο του εγκληματος, αφου θαψαμε το τσεκουρι του πολεμου. Τιμηθηκε  :rockon:.
φυλης 66α: Ρενατα η ελαφινα.
φυλης 59 οροφος: Μια μελαχρινη, κοντουλα με μπολικα πιασιματα.
φυλης 65α οροφος: Τζουλια η γερμανιδα.
φυλης 65β ισογειο: Ντιανα το διαγαλαξιακο αστερι. Τιμηθηκε και αυτη. Πως θα μπορουσε αλλωστε κατι αλλο.
φυλης 84β οροφος: Μια καστανη γεματουλα, με γλυκο χαμογελο στο σαλονι.
φυλης 86α οροφος: Ενα ξανθο, κοντοχοντρο μπαζο απο τη σερβια.
φυλης 71 ισογειο: Εμμανουελα με το ωραιο σωμα, αλλα και με πολυ μετριο προσωπο. Αν περναγα, με περιμενε ενα δωρο στο δωματιο μου ειπε η τσατσα. Το ιδιο και η κοπελα. Τι στον πουτσο δωρο να ηταν αυτο αραγε  :think:. Τιποτα ρομαντικες ηδονες, λεω εγω τωρα. Με ετρωγε ο κωλος μου να περασω, να δω τι δωρο ηταν αυτο αλλα ειχα κανει ηδη δυο καταθεσεις.
Φυλής 72: Αλεξανδρα το μελαχρινο πιπινι. Μετριο μου φανηκε αυτη τη φορα, με τριχα στην κοιλια, κατω απο τον αφαλο.
φωκαιας 7 υπογειο: Δεξια, Εμυ η μελαχρινη, ευθεια κλειστο.
φωκαιας 9: Ειρηνη η μελαχρινη, βουλγαρα γυρολογος. Καλο τεμαχιο.

Και φυγαμε για μπυρονια στην Αrch. Εχω πελωρια αναγκη μια παγωμενη Weihenstephaner Vitus, βαρελι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662
φυλης 71 ισογειο: Εμμανουελα με το ωραιο σωμα, αλλα και με πολυ μετριο προσωπο. Αν περναγα, με περιμενε ενα δωρο στο δωματιο μου ειπε η τσατσα. Το ιδιο και η κοπελα. Τι στον πουτσο δωρο να ηταν αυτο αραγε  :think:. Τιποτα ρομαντικες ηδονες, λεω εγω τωρα. Με ετρωγε ο κωλος μου να περασω, να δω τι δωρο ηταν αυτο αλλα ειχα κανει ηδη δυο καταθεσεις.

τυπε αν εννοεις την εμμανουελα την ποντικοφατσα από το φ65 οροφος, πριν μερικες μερες στο σαλονι μου ειπε και εμενα για δωρακι αν περασω στο δωματιο,
εγω υπεκυψα και περασα, στην αρχη μου εδινε κατι μικρης διαρκειας γλωσσοφιλα στα προκαταρκτικα, της ειπα δε νομιζω να εννουουσες αυτό για δωρο ?
όχι μου ειπε και αρχισε μια ακαποτη πιπα καλη σχετικα αλλα όχι μεγαλης διαρκειας αφου μου περασε καποτα και συνεχισε ...
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Ελαχιστος κοσμος για παρασκευη απογευμα, ισως λογο της ψιχαλας, και οι κοπελες με πολλα κεφια στο σαλονι, μπας κα σταυρωσουν κανεναν απο τους ελαχιστους πελατες. Το τι βυζι και κωλο επιασα, δε λεγετε.
Πρωτη καταθεση στη Ντιανα. Πριν απο μενα σε αλλο συναγωνιστη, με τη Ντιανα να μπαινει και να βγαινει μεσα σε τρια λεπτα. Δε κανω πλακα με το ρολοι 18:30-18:33. Ηρθε σε μενα μετα απο 2 λεπτα και εδω σπασαμε τα κοντερ του χρονου, τεσσερα λεπτα με μενα  :2funny:, 18:39 ειχε φυγει απο το δωματιο. 69 και μια σταση απο πανω και αυτο ηταν ολο, δεν μπορεσα να κρατηθω αλλο. Ε ρε πουστη λεω, δεν ηταν γαμησι αυτο και καπου αλλου πρεπει να ξεφορτωσω. Και οπως λεει ο σοφος μας ο λαος, καθε κακο για καλο.
Συνεχιζω την τσαρκα και φτανω στην Αννα Ιλονα. Ειχα να την δω πανω απο τρεις μηνες, ειχα να την γαμησω πανω απο εξι.Η μεταξυ μας σχεση ηταν πολυ τεταμενη. Μου φανηκε διαφορετικη στο σαλονι, σαν κατι να ειχε αλλαξει. Περασα, και δεν εκανα λαθος. Μεσα στο δωματιο μου ειπε τι. Γιατι τα εχουμε ξαναπει κυριοι μυστες. Οταν η Αννα Ιλονα θελει, ειναι το νουμερο ενα της φυλης και οι υπολοιπες τρωνε τη σκονη της  :rockon: :rockon: :rockon:  :s&m_1:. Ακολουθησε οπως καταλαβαινετε ενα πολυ δυνατο  :fuck2: :knockinb: :fuck1:  :wanker:.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
τυπε αν εννοεις την εμμανουελα την ποντικοφατσα από το φ65 οροφος, πριν μερικες μερες στο σαλονι μου ειπε και εμενα για δωρακι αν περασω στο δωματιο,
εγω υπεκυψα και περασα, στην αρχη μου εδινε κατι μικρης διαρκειας γλωσσοφιλα στα προκαταρκτικα, της ειπα δε νομιζω να εννουουσες αυτό για δωρο ?
όχι μου ειπε και αρχισε μια ακαποτη πιπα καλη σχετικα αλλα όχι μεγαλης διαρκειας αφου μου περασε καποτα και συνεχισε ...

Ναι, αυτη εννοω. Ωραιος, παικτη μου ελυσες την απορια  :hi:.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom