Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 152 άτομα (5 μέλη και 147 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Οι πρωινές καύλες εκτονώθηκαν στη Βίκυ στο Ιάσονος 2 πάνω,άμα θέλει το κορίτσι αποβάλλει μέσα στο δωμάτιο το σχετικό τουπέ στο σαλονάρισμα, γίνεται πολύ δοτική και καυλιάρα,και βγαίνει λίγο εκτός προγράμματος,με προφύλαξη πάντα!Μελανό σημείο η νεαρή σχετικά και καλοστεκούμενη τσατσά,που χτύπησε πόρτα σχεδόν στο πεντάλεπτο :headbang:, ευτυχώς η Βίκυ την έγραψε στη μουνάρα της και δεν με άγχωσε,παρόλα τα τρία συνολικά χτυπήματα στην πόρτα,προτιμώντας να κάτσει να το απολαύσουμε μαζί!Οι βρωμοτσατσάδες μόλις καταλάβουν από το σαλόνι ότι θα ''παίξει'' γαμησάρα μέσα,βγάζουν όλον τον κομπλεξισμό τους σπεύδοντας να το χαλάσουν όσο τις περνάει από το χέρι...  :jerking:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Οι πρωινές καύλες εκτονώθηκαν στη Βίκυ στο Ιάσονος 2 πάνω,άμα θέλει το κορίτσι αποβάλλει μέσα στο δωμάτιο το σχετικό τουπέ στο σαλονάρισμα, γίνεται πολύ δοτική και βγαίνει λίγο εκτός προγράμματος,με προφύλαξη πάντα!Μελανό σημείο η νεαρή σχετικά και καλοστεκούμενη τσατσά,που χτύπησε πόρτα σχεδόν στο πεντάλεπτο :headbang:, ευτυχώς η Βίκυ την έγραψε στη μουνάρα της και δεν με άγχωσε,παρόλα τα τρία συνολικά χτυπήματα στην πόρτα,προτιμώντας να κάτσει να το απολαύσουμε μαζί!Οι βρωμοτσατσάδες μόλις καταλάβουν από το σαλόνι ότι θα ''παίξει'' γαμησάρα μέσα,βγάζουν όλον τον κομπλεξισμό τους σπεύδοντας να το χαλάσουν όσο τις περνάει από το χέρι...  :jerking:
Ποστάρισμα στις 9:20.
Τι ώρα γάμησες;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
...
Αύριο θα ανέβει και special κριτική από Adult Theater όπου πήγαμε
σήμερα, μαζί με τον σκληροπυρηνικό μύστη Spougena ...
...
Μα ο spougenas έχει ορκιστεί ότι έχει κόψει τις πουτάνες.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
...
Θελω να μοιραστω μια εμπειρια που ειχα, κι επειδη δεν υπαρχει το αναλογο θρεντ, θα την μεταφερω εδω μιας κ ειναι παραπλησιο.
Λοιπον μετα απο τσαρκα που εκανα, κατεβαινοντας την Αχαρνων προς Αθηνα, στριβω στο τελευταιο φαναρι πριν την πλατεια βαθης, δεξια κ στο υψος του παλαι ποτε amnezia, ...
...
Αυτή είναι η οδός Μάγερ.
Στο τέλος της, που διασταυρώνεται με την Καρόλου, ενώ ήμουν μόνος μου στο αυτοκίνητο σταματημένος στο φανάρι, έχω δεχθεί δύο φορές επίθεση για ληστεία.
Την πρώτη φορά από τρεις, την δεύτερη από έναν.
Ευτυχώς οι πόρτες ήταν κλειδωμένες και τα παράθυρα κλειστά.
Πολύ επικίνδυνο σημείο.
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Αυτή είναι η οδός Μάγερ.
Στο τέλος της, που διασταυρώνεται με την Καρόλου, ενώ ήμουν μόνος μου στο αυτοκίνητο σταματημένος στο φανάρι, έχω δεχθεί δύο φορές επίθεση για ληστεία.
Την πρώτη φορά από τρεις, την δεύτερη από έναν.
Ευτυχώς οι πόρτες ήταν κλειδωμένες και τα παράθυρα κλειστά.
Πολύ επικίνδυνο σημείο.
Θα το εχω στα υποψιν αυτο, αν κ περναω αρκετα συχνα απο εκει κ δεν μου εχει τυχει ποτε κατι αναλογο. Πιστευω γενικως στο κεντρο μπορει να σου τυχει το οτιδηποτε, ετσι οπως εχουν γινει ολα μπουρδελο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
να ξερετε συμβουλη η καυλα για γαμησι δεν εχει ωραριο αν εισαι καυλομενος και υπαρχει η καταλληλη κοπελα φουλ επιθεση
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
τωρα live

Αλκιβιαδου 16α Ντενισα από το 16γ μελαχρινη με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο κωλο και αυταρχικο.

Αλκιβιαδου 16β Συλβια ξανθια με μαλλι λαχανο φρατζα οπως παντα, πιο χοντρη από ποτέ με 3.5αρια βυζια, με ακα τελειωτικο και κωλο.

Αλκιβιαδου 16γ Σονια μελαχρινη μιλφογκικφ με κανονικο σωμα και τις απιθανες βυζαρες, με ακα τελειωτικο.

Ιουλιανου 71 Γκαλινα απο Μεταξουργείο (Κολοκυνθους 63,38,Κολωνου 47οροφος κλπ) ξανθοκαστανη πολυ χοντρη μιλφογκιλφ με 4αρια βυζια, με ακα τελειωτικο και Βαλεντινα καστανοξανθη πολυ λεπτη μιλφ με 1.5αρι βυζι, με ακα τελειωτικο, κανουν και παρτουζα με 30 ευρω.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21


Αγκύρας 12Α, η Βανέσσα πρώην στουντιοκόριτσο, βουλγάρα μιλφ ... με θητεία στο Δ20 και Παιωνίου που την είχα τιμήσει πριν αρκετό καιρό, ΤΟΥΜΠΑΝΟ εμφανισιακά
[/quote]
ωπα φιλε επειδη μολις το ειδα,δε λες μια Βανεσσα βουλγαρα πουχει περασει απο Πειραιως - Κηφισου 30?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
34.612
Η νταρτναντα ιζαμπελα δεν ειναι αλκιβιαδου??
 

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
358
Like
405
Πόντοι
21
ξερει κανενας συναγωμιστης καποια κοπελα που να κανει γλυφοκωλι!?   :kissass: :kissass2:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
τωρα live
...
Ιουλιανου 71 Γκαλινα απο Μεταξουργείο (Κολοκυνθους 63,38,Κολωνου 47οροφος κλπ) ξανθοκαστανη πολυ χοντρη μιλφογκιλφ με 4αρια βυζια, με ακα τελειωτικο ...
...
Την είδα πριν λίγο.
Αυτά τα βυζιά εμένα μου φαίνονται 5ρια plus.
Φόραγε κομπινεζόν, προφανώς για να καλύψει το ότι από τη μέση και κάτω είναι σαν πολική άρκτος (όχι από μεταμφίεση λόγω Απόκρεω, αλλά από λίπος, λόγω Φύσης).

Στο πολυκατάστημα multiplex Βέργας 3, άνω, Λόλα.
Ψηλή Ουκρανή, μαύρο μαλλί, πάλλευκη επιδερμίς.
Ψεύδιζε στο "σ" (το λέει "ξ"), οπότε τηνε γάμησα.
Καθαρή, καλή στον αγώνα, κώλος king size, μουνί τροφαντό με καλή αίσθηση κόλπου, βυζί 2ρι.

Κύριοι, σήμερα είναι η Εθνική Εορτή των νεοελλήνων μασκαράδων.
Είναι η μόνη ημέρα θρησκευτικού χαρακτήρα, που είναι τόσο κοντά στο Διονυσιακό - Αριστοφανικό - παγανιστικό - πουτανικό στοιχείο.
Σπεύσατε να γαμήσετε, το απαιτεί η μέρα, και τα μπουρδέλα είναι άδεια!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom