Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (3 μέλη και 102 επισκέπτες)

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
142
Πόντοι
16
Φυλής 67 η νεα κοπελα είναι σαν να εχεις κολλησει ένα κρανιο σε ασχετο σωμα
από την κεφαλα και κατω είναι σουπερ πιπινι ασπρουλιάρικο σαλοναρισμα δεν το εχει με τιποτα
η μαπα της είναι καθαρα βουκολικης φυσεως δεν ξερω αν βρωμάει ο κωλος της και κλανει όπως εγραψε ο ισινασ

στο 61 την νεα παλι μονο μοντελε δεν τη λεσ την κοπελα εχει αποδεκτο σωμα μεχρι εκει
ο γυαλάκιας υπηρεσίας εκανε τεμενάδες να περασουμε αλλα με τιποτα δεν αξιζει 20 ευρω η κοπελα θυμιζει από φατσα άλλες εποχες που ερχονταν με το τσουβαλι τετοιες συνεχως
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Πριν λιιγο:

Φ54 κατω: Βαλερια
Φ.54 πανω: Ελιζα,ψηλη, μελαχρινη,ωραιο βυζι κ ξωλο, προσωπο μετριο, με επιθετικο σαλοναρισμα που σημαινει οτι τα μουνοχειλα της βαραγαν παλαμακια για πελατη λογω βροχης. καλη παρουσια.
ΦΦ.56 ισογειο: η διμετρη ρωσιδα γυναικαρα Γιανα με ωραια χυτα αληθινα βυζγια και ατελειωτα ποδια.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
μαγκες ξερουμε αν γυρισε η νικη γκμοχ απο την πατριδα της ?
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
πηγα Ιουλιανου 71 να δω αυτην την καινουργια την Ελληνιδα μιλφ την Ζωη.... καινουρουργια εδω βέβαια γιατι πιο παλιά  δουλευε στο Ιασωνος 43, γνωστη σαν η Ζωη απο τα Γιάννενα... μιλφ με καστανο σκουρο μαλλι σωμα με πιασιματακια 2.5αρι πεσμενο βυζι, με ακα.
Αλβανιδα ειναι η Ζωη; τι προγραμμα κανει;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
ναι λογικά Αλβανίδα , ελέυθερο στοματικό.
 

plastic_guy

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λιιγο:

Φ54 κατω: Βαλερια
Φ.54 πανω: Ελιζα,ψηλη, μελαχρινη,ωραιο βυζι κ ξωλο, προσωπο μετριο, με επιθετικο σαλοναρισμα που σημαινει οτι τα μουνοχειλα της βαραγαν παλαμακια για πελατη λογω βροχης. καλη παρουσια.
ΦΦ.56 ισογειο: η διμετρη ρωσιδα γυναικαρα Γιανα με ωραια χυτα αληθινα βυζγια και ατελειωτα ποδια.

Ωραία έκφραση. Δεν την έχω ξανακούσει αλλα νομιζω τη λενε οι ισπανοί
 

fegouili21

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλη χρονια και απο μενα ! Εδω και κανενα διμηνο ασχολουμαι με το αθλημα οποτε σιγα σιγα να ανεβασω και να ενημερωνω και εγω με τη σειρα μου το κατι τις που βλεπω και κανω  :grin:

Απογευματινη τσαρκα 18:30 περιπου στην φυλης και περιξ :

διδυμου 18α αλιονα
διδυμου 18β βαλεντινα και χριστινα η οποια αργησε να βγει και φωναζε απο μεσα στην τσα ¨τελος για σημερα ¨
διδυμου 22 μαιρη , ελληνιδα με πολλα τατου σε ακα.
φωκαιας 27α η ψευδη χριθτινα  σε ακα και κωλο
Φωκαίας 27Β τζανινα ξανθια ψηλη λεπτη σε ακα
φυλης 59κατω  ρεγγινα και αντινα σε απλο . Εδω να σημειωσω ψηθηκα να μπω στην αντινα ξανθο μικροκαμωμενο με σολαριουμ βυζι φτιαγμενο 3ρι αλλα για κακη μου τυχη δεν περασα .
φυλης 84α αλινα ψηλη λεπτη καστανη με λιγο λεκανη  , περιμενε λαος οταν μπηκα καμια 15 ατομα συνοστισμος κανονικος . βγηκε με καλο σαλοναρισμα αλλα λακισαν ολοι αρα λακισα και εγω  :P
φυλης 86α ελενη ηταν δωματιο δεν την ειδα
φυλης 66α ντορα ηταν δωματιο δεν την ειδα
φυλης 80 ντενισα κοντοπουτανο εκ ρωσιας μαυρομαλικο παω να φυγω μπαινει στην πορτα και μαζι με τσα με τραβανε στο δωματιο , θα ακολουθησει κριτικη , αρνητικη βεβαια  :grin: .

Η πρωτη μου κριτικη , καλως σας βρηκα !!
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
142
Πόντοι
16
Καλη χρονια και απο μενα ! Εδω και κανενα διμηνο ασχολουμαι με το αθλημα οποτε σιγα σιγα να ανεβασω και να ενημερωνω και εγω με τη σειρα μου το κατι τις που βλεπω και κανω  :grin:

Απογευματινη τσαρκα 18:30 περιπου στην φυλης και περιξ :
Φωκαίας 27Β τζανινα ξανθια ψηλη λεπτη σε ακα
ηλια προσεχε είναι φολα την πηρε ο φιλος μου που τσρακαρουμε μαζι
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ηλια 21    εχασες   ενα    20   ευρω    αυτη    η   ντενισα   ειναι   μεγαλη    φολα  οπως και η τζανινα  φωκαιας  27  β
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Στο Μετάξι τώρα.
Ιάσονος 2 κάτω η Σάρα με φουλ,στον όροφο η ξανθιά Μαρία και η μελαχροινή Λουίζα, και οι δύο κοντόχοντρες
Απέναντι στο 1 γωνία η Έσρα,στο μεσαίο δεξιά η Ρίτα,στο τελευταίο μία από τις δύο αδελφές.
Άνοιξε αυτή τη φορά ο όροφος στο Ιάσονος 10,"με πλημμύρισαν κρυφές ελπίδες...",αλλά βρήκα τη γεματούλα Αλεξάνδρα του ισογείου εδώ και λίγες μέρες,και ένα μπάζο "δεν περιγράφω"!
 

fegouili21

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ηλια 21    εχασες   ενα    20   ευρω    αυτη    η   ντενισα   ειναι   μεγαλη    φολα

Αστα να πανε γιωργο ... ανακοινωνει ακα εξω και κατευθειαν καλτσα με ενα μηδενικο ΝΑ! στα προκαταρκτικα .. Ενταξει δεν ειναι το πρωτο χαμενο 20ρικο :P :P
 

fegouili21

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ηλια προσεχε είναι φολα την πηρε ο φιλος μου που τσρακαρουμε μαζι


κυλο , κοιτα την εχω παρει δυο φορες . καλα ηταν με εμενα δεν ξερω παντως κι απο αλλους εχω ακουσει ασχημα λογια  :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Στο ισόγειο η milf μελαχρινή Κατερίνα, οι όροφοι κλειστοί.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom