Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (6 μέλη και 105 επισκέπτες)

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
παιδια η τριτη βαρδια τι ωρα ξεκιναει???
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
η αντζελινα φιλε  :wanker:

Στα υπόψιν την έχω αυτή αλλά μου βγάζει μια αύρα διεκπεραιωτικού κρεβατιού.
Τιμήθηκε η Άντζελα από Φ71, στο σαλόνι μου έφερε τον κώλο της 20 εκατοστά από τη μούρη μου και το χέρι μπήκε στη τσέπη να βρει 20αρου. Τη γάμησα κανα 20λεπτο χωρίς μα και μου, ωραίο κορμί έχει. Και 2η κατάθεση στην Αλίνα απο Φ67, καπως διεκπεραιωτικο γαμήσι αλλα θα χω να θυμάμαι το τρόπο που παίζει με τη γλώσσα της στη πίπα και τη πίπα φυσαρμόνικα που κάνει, βάζει και λίγο πάθος στη πίπα πράγμα σπάνιο κατ εμέ.  :rockon:
 

Επισκέπτης
Στα υπόψιν την έχω αυτή αλλά μου βγάζει μια αύρα διεκπεραιωτικού κρεβατιού.
Τιμήθηκε η Άντζελα από Φ71, στο σαλόνι μου έφερε τον κώλο της 20 εκατοστά από τη μούρη μου και το χέρι μπήκε στη τσέπη να βρει 20αρου. Τη γάμησα κανα 20λεπτο χωρίς μα και μου, ωραίο κορμί έχει. Και 2η κατάθεση στην Αλίνα απο Φ67, καπως διεκπεραιωτικο γαμήσι αλλα θα χω να θυμάμαι το τρόπο που παίζει με τη γλώσσα της στη πίπα και τη πίπα φυσαρμόνικα που κάνει, βάζει και λίγο πάθος στη πίπα πράγμα σπάνιο κατ εμέ.   :rockon:
ωραιος φιλαρακι καλα γαμησια να εχεις :)
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
Φωκ27 όροφος πριν λίγο, Καμέλια, με τιγρέ καυλο-μπότες κ φουλ πρόγραμμα, τιμήθηκε με anal/cif για ακόμη μια φορά.
Ευχαριστώ φίλε
Ετιμήθει σήμερα και απο μένα σε φουλ
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
14
Like
3.373
Πόντοι
4.895
Απο την επομενη εβδομάδα πρωινά μεχρι τις 5.00
Προς ενημέρωση
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
πήρα την Κτερίνα στο Φυλής 59 το πάνω στην 2η βάρδια.

από πρόσωπο είναι μουνάρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  αλλά από κορμί όταν έρθει κοντά και κυρίως αν την πιάσεις, το πιο νερουλιασμένο σώμα που έχω δει για κοπέλα της ηλικίας της.

ΧΑΛΙΑ !!!!!!!!!!!!!

μέσα από το μπούστο φόραγε και σουτιέν για να δείχνει μεγάλο και φουσκωτό το στήθος της. φυσικά δεν το έβγαλε αλλά λίγο που το έπιασα, νερό !!!!!!

το ίδιο και ο κώλος της. νερουλός σαν να είναι γριά!!!!

θα γράψω και κριτική
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
πήρα την Κτερίνα στο Φυλής 59 το πάνω στην 2η βάρδια.

από πρόσωπο είναι μουνάρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   αλλά από κορμί όταν έρθει κοντά και κυρίως αν την πιάσεις, το πιο νερουλιασμένο σώμα που έχω δει για κοπέλα της ηλικίας της.

ΧΑΛΙΑ !!!!!!!!!!!!!

μέσα από το μπούστο φόραγε και σουτιέν για να δείχνει μεγάλο και φουσκωτό το στήθος της. φυσικά δεν το έβγαλε αλλά λίγο που το έπιασα, νερό !!!!!!

το ίδιο και ο κώλος της. νερουλός σαν να είναι γριά!!!!

θα γράψω και κριτική
κωλαράκι,γάμησες μαν?  :erection: :erection: :erection:
με 30€  λένε οι μύστες,οτι τονε δινει  :zfuck:
 

Επισκέπτης
πήρα την Κτερίνα στο Φυλής 59 το πάνω στην 2η βάρδια.

από πρόσωπο είναι μουνάρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!   αλλά από κορμί όταν έρθει κοντά και κυρίως αν την πιάσεις, το πιο νερουλιασμένο σώμα που έχω δει για κοπέλα της ηλικίας της.

ΧΑΛΙΑ !!!!!!!!!!!!!

μέσα από το μπούστο φόραγε και σουτιέν για να δείχνει μεγάλο και φουσκωτό το στήθος της. φυσικά δεν το έβγαλε αλλά λίγο που το έπιασα, νερό !!!!!!

το ίδιο και ο κώλος της. νερουλός σαν να είναι γριά!!!!

θα γράψω και κριτική
δεχονται visa,viva wallet η χρεωστικηη καρτα στο φυλης 59?
 

Επισκέπτης
γιατι δεν ειναι sticky η ημερησια ενημερωση για μπουρδελα? :think: :think: :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
[size=10pt]ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ - ΚΟΛΩΝΟΥ
ΩΡΑ: 02:00
[/size]

Κολωνού 53: Ναταλία γνωστή κοκκινομάλλα αδύνατη γκιλφ με ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ
Κολωνού 48: Ελένη ξανθιά μεταμιλφ με ζουμερά βυζιά ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ θα τιμηθεί λίαν συντόμως
Φωτεινή Γκμοχ
Κολωνού 47: κάτω: Ζάνα κλασσικά
Κολωνού 32Α: Γκαμπριέλλα καυλάκι με γυαλάκια
Κολωνού 30Β: 1ος όροφος: Αντριάννα κλασσικά
Κολωνού 30Β:2ος όροφος: 2 ξανθά που δεν έχω ξαναδεί  :huh:
Κολωνού 27Β: Ελπίδα και η άλλη τεράστια κοπέλα με τα μεγάλα βυζιά από το Ιάσωνος 31 υπόγα
Κολωνού 23β: Μαρία μιλφ μπαμπάτσικη δεν την έχω ξαναδει
Κολωνού 23: Φωτεινή Λουμινίτσα -ΦΟΛΑ-
Κολωνού 15: αριστερά: Άννα
Κολωνού 15: δεξιά: Μαρία απίστευτο κωλαράκι
Κολωνού 11Β: υπόγα: Χριστίνα από onlygreek έπεσε κατηγορία πολύ δίκαια  :sunglasses:
Κολωνού 11Α: ισόγα: Άννα αν δεν έχει ήδη νευρική ανορεξία θα αποκτήσει πολύ σύντομα  :-
Κολωνού 11Α: όροφος Μαρία νταρντάνα μπαμπάτσικη μαυρομάλλα κοπέλα με ζουμερές βυζάρες, ο άπλυτος τσάτσος με τις παντόφλες, με αηδιάζει  :uglystupid:


 

jupriest

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που εξαφανιστηκε η Πατριτσια απο τα μοντελαδικα. Εχω να την δω πανω απο μηνα, και μια τσατσα που ρωτησα μου ειπε 'Δεν ξερω, μην ρωτας εμενα  >:('. Ποιον να ρωτησω αραγε? :helpplea:
 

Επισκέπτης
Ξερει κανεις που εξαφανιστηκε η Πατριτσια απο τα μοντελαδικα. Εχω να την δω πανω απο μηνα, και μια τσατσα που ρωτησα μου ειπε 'Δεν ξερω, μην ρωτας εμενα  >:('. Ποιον να ρωτησω αραγε? :helpplea:
"γερμανια" ειπαν κατι μυστες του σαιτ :hi:
 

jupriest

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2015
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
"γερμανια" ειπαν κατι μυστες του σαιτ :hi:

Φτου, μπουνια στο στομαχι το νεο αυτο που μου πες. Ελπιζω να μην ισχυει, αλλα ακομα και αν ισχυει, να επιστεψει ξανα πισω. Ειχα αφησει ανοιχτες εκκρεμοτητες με το μωρο  :knockinb:.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom