Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (23 μέλη και 229 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Ξέρει κανεις αν η Πατρίτσια το ξανθό πιπίνι από Φυλής 56 και Διδύμου 7 είναι ακόμη φυλής? Έχω πολύ καιρό να την δω
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ρεμουνδου 21! ενταξει εχει καταντησει αηδια με τη λαρισα!πριν ξεκινησω κατα τις 17.30 παιρνω κ ρωταω το εξυπνοπουλι τη τσατσα αν θα ειναι κ τι ωρα!ναι μου λεει σιγουρα σημερα μετα τις 18.00! 18.15 ημουν εκει κ βλεπω κοσμο να φευγει!ωχ λεω καποια μαλακια εγινε!μπαινω κ μου λεει το ζωον η τσατσα οτι ειναι αρρωστη!μη σας τα πολυλογω!μαυρο στη τσατσα κ για το κοριτσι ακομα μια ευκαιρια πηγε χαμενη....
Εγω δεν καταλαβαινω τι της βρισκετε..για μια φορα καλη ειναι..ε ρε η δυναμη του διαδικτυου!!!
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν καταλαβαινω τι της βρισκετε..για μια φορα καλη ειναι..ε ρε η δυναμη του διαδικτυου!!!
πες τα ρε μεγαλε..πηγα και εγω να τη δω και επειδη οταν βγηκε απο το δωματιο που ηταν δεν ακουσα το ονομα της,τη βλεπω και λεω "αποκλειεται να ειναι αυτη που λενε"..αλλα μετα κοιταξα το ταττου που ειπε καποιος οτι εχει στο μπουτι και καταλαβα οτι ειναι αυτη.περιττο να πω οτι τιναχτηκα σαν ελατηριο και εφυγα με τη μια.υποκειμενικα ειναι τα γουστα αλλα σιγουρα δεν αξιζει ολο αυτο το χαμο που εχει γινει,υπαρχουν πολυ καλυτερες!!  :hi:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
54 οροφος ξενια,η  ψηλη λεπτη πολυ γλυκια και χαριτωμενη κοπελα
Και σε αυτη την περιπτωση ισχυουν τα ιδια με την τζεσικα απο αλλη οπτικη γωνια
Ενα χαριτωμενο ομορφο νεο κοριτσι που  η ευγενικη της φυσιογνωμια και η φρεσκαδα της νιοτης  της δεν φαινεται να κολλαει στον χωρο του αγοραιου ερωτα

Αν εννοείς αυτή που δούλευε εχθές το απόγευμα στο ισόγειο του 54,όντως όπως την περιγράφεις είναι. :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.276
Κριτικές
19
Like
9.189
Πόντοι
9.095
Εγω δεν καταλαβαινω τι της βρισκετε..για μια φορα καλη ειναι..ε ρε η δυναμη του διαδικτυου!!!
ε αυτη τη γαμημενη τη μια φορα κυνηγαω!
πες τα ρε μεγαλε..πηγα και εγω να τη δω και επειδη οταν βγηκε απο το δωματιο που ηταν δεν ακουσα το ονομα της,τη βλεπω και λεω "αποκλειεται να ειναι αυτη που λενε"..αλλα μετα κοιταξα το ταττου που ειπε καποιος οτι εχει στο μπουτι και καταλαβα οτι ειναι αυτη.περιττο να πω οτι τιναχτηκα σαν ελατηριο και εφυγα με τη μια.υποκειμενικα ειναι τα γουστα αλλα σιγουρα δεν αξιζει ολο αυτο το χαμο που εχει γινει,υπαρχουν πολυ καλυτερες!!  :hi:
για 20ρικο ειναι αρκετα καλη
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Σήμερα το πρωί στο Κολωνού 30 στο ισόγειο η Ντάρια ολόγυμνη όπως πάντα χωρίς την Μόνικα, στον 1ο το δίδυμο Ανδριάννα - ελένη , στον 2ο η Νατάσσα χωρίς την Φλώρη
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Έριξα 4 γαγήσια σήμερα στην απογευματινή βάρδια...
1ο Φυλής 56 στην Ναταλία, την ξανθιά Ρωσίδα με την κωλάρα που την είχα ξαναπάρει παλιότερα άλλες δύο φορές. Καμία σχέση με τις προηγούμενες συναντήσεις. Μπήκε στο δωμάτιο, ξάπλωσε, την έγλυψα λίγο στα βυζιά ενώ είχε γυρισμένο το κεφάλι της από την άλλη, χωρίς καμία συμμέτοχη να με καυλώσει. Μετά πίπα σε γρήγορο ρυθμό για να με τελειώσει, υστέρα από πάνω πάλι σε γρήγορους ρυθμούς και τέλος. Ενώ ήταν στην αρχή της βάρδιας φαινόταν ήδη κουρασμένη και πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο χωρίς σταματημό. Τελευταία φορά που περνάω μαζί της γιατί με άγχωσε, δεν έκανε παιχνίδι να με καυλώσει και ήταν βιαστική. Πρόγραμμα απλό...
2ο Στο Μαγνησίας 11 σε μία μιλφ από την Γεωργία, ξανθιά με πιασίματα και 3αρια βυζιά με μεγάλη ρόγα, όνομα Σοφία. Μπήκε στο δωμάτιο, έβγαλε το φόρεμα της και πέρασμα κατευθείαν προφυλακτικού. Την ρώτησα αν κάνει χωρίς πίπα και είπε όχι. Πίπα καλούτσικη με λίγο δόντι και μεγάλης διάρκειας. Όση ώρα έκανε πίπα, έπαιζα με την μουνάρα της και έδειχνε να της αρέσει. Πρώτη στάση από πάνω μου με πεταχτά φιλάκια στο στόμα και γλυψιμο στις τεράστιες ρόγες της. Αυτή όλη την διάρκεια έβγαζε ψεύτικες κραυγές. Μετά εγώ από πάνω της χωρίς να νιώθω τίποτα, γιατί ήταν λίγο πηγάδι το μουνι της και της πρότεινα για πλάκα να την πάρω ακάποτα αλλά δεν δέχτηκε  :grin:. Μετά στα τέσσερα με δυνατό σφυροκόπημα και τέλος. Δεν έμεινα ικανοποιημένος και με αυτή την κατάθεση  :S...
3ο γαμήσι στο Περγάμου 1 όπου είχε δύο κοπέλες. Η μία άλογο πιο τσαχπίνα και τούμπανο, αλλά δεν συγκράτησα όνομα και η άλλη γλυκιά πιπίνα χαμηλών τόνων με γλυκό προσωπάκι ονόματι Νικολέτα. Τελικά διάλεξα την Νικολέτα η όποια είσαι νεαρή Ρωσιδούλα αρκετά αγχωμένη και μάλλον καινούρια στη δουλειά. Ύψος 1,60 , μελαχρινή, σφιχτό κωλαράκι, μικρά στητά βυζάκια και πολύ όμορφο πρόσωπο. Μπήκε στο δωμάτιο, έβγαλε τα εσώρουχα της και ήρθε προς εμένα. Την έφερα κοντά μου για να γλύψω λίγο τα βυζάκια της και αυτή μου πέρασε απευθείας προφυλακτικό σε πεσμένο πουτσο. Το κορίτσι δεν ήξερε λέξη από Ελληνικά και η συνεννόηση έγινε στα Ρωσικά. Ξεκίνησε πίπα μισό λεπτού της κακιάς ώρας και ο πουτσος μου δεν έλεγε να σηκωθεί ακόμα. Της ειπα να συνεχίσει την πίπα και είπε οτι θα συνεχίσει, αλλά να ξέρω ότι έχω μόνο δέκα λεπτά χρόνο και αν δεν προλάβω να τελειώσω θα πρέπει να φύγει  :tickedoff:. Εκεί ξενέρωσα εντελώς και της ειπα να ξεκινήσουμε έστω και χωρίς πλήρη στύση. Ανέβηκε πάνω μου και κουνιόταν πολύ καλά και εγώ την φιλούσα στο λαιμό και έγλυφα τα βυζιά της χωρίς ιδιαίτερη όρεξη. Μετά την γαμησα λίγο κανονικά και έδειχνε να της αρέσει χωρίς ακραία πράγματα. Στο τέλος την έβαλα στα τέσσερα και τελείωσα μετά από ένα δυνατό σπρώξιμο. Τελειώνοντας με ρώτησε αν έμεινα ευχαριστημένος και της είπα πως αν λες στον άλλον από την αρχή ότι έχει 10 λεπτά χρόνο, τον αγχώνεις και από την στιγμή που δεν έχει κόσμο δεν δικαιολογείται τέτοια απαίτηση. Είπαμε αν είναι για δέκα λεπτά να δίνουμε 20 ευρώ, τότε πάμε στο Μεταξουργείο με 10 ευρώ. Εντέλει σκατά και εδώ...
4ο γαμησι στο εξηκιου 18Γ στην Μαρία που είναι και τα πρωινά εκεί και την έχω πάρει αρκετές φορές. Έκανα ντους πριν έρθει γιατί ήμουν μούσκεμα από το περπάτημα και ενώ σκουπιζόμουν μπήκε στο δωμάτιο και ξάπλωσε περιμένοντας με. Πήγα από πάνω της, της έδωσα μερικά φιλάκια στο στόμα πεταχτά, έγλυψα τα βυζιά της και κατέβηκα να γλύψω το μουνακι της, όπου έδειχνε να καυλώνει και δεν με άφησε να το συνεχίσω για πολύ. Έπειτα μου πήρε μια ακαποτη πίπα καλής διάρκειας, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Πρώτη στάση από πάνω μου, όπου χοροπηδούσε καλά. Μετά στα τέσσερα για λίγο και τέλος την έβαλα κανονικά, έβγαλα την καπότα και τραβώντας μαλακία έχυσα πάνω στο μουνι της μια μικρή ποσότητα σπέρματος γιατί είχα αδειάσει από τις προηγούμενες καταθέσεις. Δεν εντυπωσιάστηκα και εδώ, αλλά ήταν λίγο καλύτερα από τις προηγούμενες...
Εντέλει έφυγαν 80 ευρώ χωρίς να το ευχαριστηθώ και βλέπω να πέφτει η απόδοση των κοριτσιών και στο 20ρικο. Είμαι πολύ απογοητευμένος με την κατάσταση   :S
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Καυλιάριδες ωραία κομμάτια :wanker: :wanker: :wanker: :rockon: :hi:
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
κατάθεση κατά τις 21 00 στο υπόγειο της Ιουλιανού, νέο στανταράκι μίλφ από Ουκρανία φοβερό τσιμπούκι, καθόλου βιασύνη και γενικά καλή συμμετοχή. Ελληνικά καλά παρά τον ένα χρόνο που μένει εδώ η υπηρεσία, ευγενέστατη δεν χτύπησε πόρτα.

Από άλλα είδα μόνο τα ισόγεια της Τροφονίου στο 11 η Γιάννα από τον όροφο σαλονάρισε πολλά υποσχόμενη στο δίπλα το γνωστό ντουέτο με την γνωστή γκίλφ Ελένη από Διδυμου 27. Στον όροφο ήταν η Μαρίνα που ήταν και στο δωμάτιο.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Χτες και προχτές απογευματινή βάρδια κανονικά στο πόστο της με την χοντροτσατσά... (Ιασώνος 30 Β)
Καινούργιο μαύρο τεμάχιο στυλιάρι με ελεύθερο στοματικό εθεάθει στο Μ.Αλεξάνδρου 22 (Κάτω) μου την σύστησε η ευγενική τσατσά ως καινούργια.  :sunglasses:
μαυρο κατάμαυρο????? :think: :think:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
:zfuck:[size=10pt]Αιφνιδιαστική καταδρομική χθες στο άθλιο Μεταξουργείο [/size] :uzi:

3η ΒΑΡΔΙΑ

[size=10pt]Κολωνού 48:   Ναταλί

Κολωνού 47:   Ζάνα

Κολωνού 32Α:  Γκαμπριέλλα

Κολωνού 30Α:  Τάνια

Κολωνού 30Β:  Ντιάνα από Ιάσωνος 10 όροφο

Κολωνού 23:   Φωτεινή

Κολωνού 15:   δεξιά Άννα

Κολωνού 11Β:  Καρίνα, και μια με καλό σώμα και καρέ μαύρο μαλλί που δούλευε πριν λίγες μέρες Λεωνίδου 28 όροφος

Κολωνού 11Α:  Κάτω Ζωή σε ξανθιά έκδοση και πάνω Χριστίνα

Ιάσωνος 1Β:   Μίνα

Ιάσωνος 20Α:  Κορίνα με κάτι stockings μαύρα με κορδέλες σκέτη κάυλα αλλά δεν είμαι σίγουρος για το τι θα παίξει μέσα...

Ιάσωνος 31:   Τζέσικα και Άναμπελ

Ιάσωνος 37Β:  Μανταλένα
[/size]
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Χθες εγάμησα τη Τζέσικα από Ιάσωνος 31
Νταρντάνα μαυρομάλλα με μεγάλο βυζί όχι νερουλό και καλή κωλάρα.
Καλή ήτανε στο δωμάτιο χωρίς κάτι το ιδιαίτερο να πω την αλήθεια.
Δάχτυλο δεν δέχθηκε, έκατσε να της γλείψω τις βυζάρες, αερόπιπα και έκατσε να τον φάει αδιαμαρτύρητα.
Καλή συνεύρεση την οποία δε θα ξαναεπιδιώξω  :hi:
 

Επισκέπτης
[size=10pt]Χθες εγάμησα τη Τζέσικα από Ιάσωνος 31
Νταρντάνα μαυρομάλλα με μεγάλο βυζί όχι νερουλό και καλή κωλάρα.
Καλή ήτανε στο δωμάτιο χωρίς κάτι το ιδιαίτερο να πω την αλήθεια.
Δάχτυλο δεν δέχθηκε, έκατσε να της γλείψω τις βυζάρες, αερόπιπα και έκατσε να τον φάει αδιαμαρτύρητα.
Καλή συνεύρεση την οποία δε θα ξαναεπιδιώξω  :hi:
[/size]
διπλοκαποτακιας δλδ?

Αφιερομενο το τραγουδακι σε σενα φιλε

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom