Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (2 μέλη και 94 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Live tora-tora live! :orchestra:


▪Φυλής 71 όροφος:
Η Τζούλια η ξανθιά θηλυκή ζουμερή!
Με σούπερ αυταρχικό στο πρόγραμμα! :s&m_2: :s&m_1:
Δηλώνει αφενός η καλύτερη στο θέμα,αφετέρου ότι αυξάνονται με ραγδαίο ρυθμό οι πελάτες που ζητούν αυταρχικό!!! :new_shocked:

Πρώτος με διαφορά ο πουστρο-μιμικος  :2funny: :2funny: :2funny:.Δεν χορταίνει να τον ξεκολλιάζει η πουτάνα  :zfuck: :fuck2: :birdman: :birdman:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Live tora-tora live! :orchestra:

▪Φυλής 71 ισόγειο:
Η Λάουρα η μελαχροινή πιπίνα με το όμορφο πρόσωπο και το μοντελέ κορμί! :erection:

Φυλής 67:
Η Χριστίνα η Καζακστανή επέστρεψε!  :orchestra:

▪Φυλής 86 ισόγειο:
Η Μαριάννα η όμορφη ψηλή ξανθιά με το ωραίο κορμί!  :cum:
Και η Μάγια η κοντή μελαχροινή με το απίθανο κωλί!  :kissass2:

▪Φυλής 86 όροφος:
Η Λώρα το μελαχροινό μουναροπιπίνι!  :wanker:

Επίσης , Διδ. 7β: η Τζωρτζιάνα.

Επιτέλους ανοίξανε τα "σχολεία" και γυρίσανε οι καυλιάρες αξιόλογες μαθήτριες . . .  .
Ομορφαίνει η Φυλής σιγά-σιγά ! ! !
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Δοκιμάστηκε χθές στην απογευματινή βάρδια στο Φυλής 86α η Αλίνα η μελαχρινή τσιγγανορουμάνα με το φούλ πρόγραμμα. Ξεκινήσαμε με παθιασμένα γλωσσόφιλα και άγριο δαχτύλιασμα στην υγρή μουνάρα της, ακολούθησε ένα μέτριο ελεύθερο τσιμπούκι, αισθησιακό γαμήσι σε ιεραποστολική στάση και έπειτα γύρισμα στα 4 και πρωκτικό όπου και έχυσα. Η κωλοτρυπίδα της είναι αρκετά στενή και στην αρχή ήμουνα ήρεμος και προσεκτικός αλλά στην πορεία γάμαγα δυνατά και ασταμάτητα για πάνω απο 5 λεπτά. Είναι μια πολύ τίμια πρόταση και θα την ξαναεπισκεπτώ σύντομα.
:wanker: :erection: :wanker:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα πέρασμα πριν λίγο φυλης71 οροφος  μπας και έχει εμφανιστεί ή Κατρίν αντί αυτής Μόνικα εκνευρίστηκε αμέσως κάτι είπε και έφυγε ευτυχώς την κατάσταση σώζει η ευγενεστατη υπηρεσία κύρια Ελληνίδα  μην ρωτάτε λοιπόν  αν είναι ή Μόνικα εκεί για την Κατρίν
Βεργας3 αριστερά κλειστό δεξιά Άννα ξανθιά μιλφ συμπαθητική
Βεργας2 Μόνικα Μελαχρινή ψηλή νταρντανα
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
Δοκιμάστηκε χθές στην απογευματινή βάρδια στο Φυλής 86α η Αλίνα η μελαχρινή τσιγγανορουμάνα με το φούλ πρόγραμμα. Ξεκινήσαμε με παθιασμένα γλωσσόφιλα και άγριο δαχτύλιασμα στην υγρή μουνάρα της, ακολούθησε ένα μέτριο ελεύθερο τσιμπούκι, αισθησιακό γαμήσι σε ιεραποστολική στάση και έπειτα γύρισμα στα 4 και πρωκτικό όπου και έχυσα. Η κωλοτρυπίδα της είναι αρκετά στενή και στην αρχή ήμουνα ήρεμος και προσεκτικός αλλά στην πορεία γάμαγα δυνατά και ασταμάτητα για πάνω απο 5 λεπτά. Είναι μια πολύ τίμια πρόταση και θα την ξαναεπισκεπτώ σύντομα.

Πολύ καλή κριτική συναγωνιστή, γράψε όμως σε παρακαλώ αν μπορείς
και θέλεις, στο θέμα "Μπουρδέλα για πρωκτικό", ώστε να γίνει ο-
δηγός για τους λάτρεις των κοριτσιών που δίνουν πίσω τρύπα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.879
Πόντοι
22.785
....... GOLD ALERT


......Είσαι τυχερός...... διότι ό ψυχοθεραπευτής πού περιφέρεσαι μπορεί νά σού προσφέρει εύκαιρίες γιά αύτο-βελτίωση....... ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ..... καί θά σέ ξανα-συντονίσει !!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Δοκιμάστηκε χθές στην απογευματινή βάρδια στο Φυλής 86α η Αλίνα η μελαχρινή τσιγγανορουμάνα με το φούλ πρόγραμμα. Ξεκινήσαμε με παθιασμένα γλωσσόφιλα και άγριο δαχτύλιασμα στην υγρή μουνάρα της, ακολούθησε ένα μέτριο ελεύθερο τσιμπούκι, αισθησιακό γαμήσι σε ιεραποστολική στάση και έπειτα γύρισμα στα 4 και πρωκτικό όπου και έχυσα. Η κωλοτρυπίδα της είναι αρκετά στενή και στην αρχή ήμουνα ήρεμος και προσεκτικός αλλά στην πορεία γάμαγα δυνατά και ασταμάτητα για πάνω απο 5 λεπτά. Είναι μια πολύ τίμια πρόταση και θα την ξαναεπισκεπτώ σύντομα.

πρεπει να εισαι ο μοναδικος που περασε καλα μαζι της ....

παρα πολυ κοσμος .... εχει περασει χαλια .... !!!!

ειχα γραψει σχετικα παλιοτερα .... !!!

μακρια απο αυτην !
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
πρεπει να εισαι ο μοναδικος που περασε καλα μαζι της ....

παρα πολυ κοσμος .... εχει περασει χαλια .... !!!!

ειχα γραψει σχετικα παλιοτερα .... !!!

μακρια απο αυτην !

:hi:

Γιατρέ μου, άλλη Αλίνα  (Αντελίνα) είναι αυτή-όχι η φόλα που είχες πάρει πριν από λίγο καιρό!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Με την ευκαιρία (την μη εμφάνιση και σήμερα της Αθηνάς) να ζητήσω συγγνώμη από όσους φίλους ταλαιπωρήθηκαν εξαιτίας μου τόσες ημέρες.

Ανεξαρτήτως του ποιος φταίει για το θέμα, σημαντικό είναι και το δικό μου μερίδιο ευθύνης οπότε...μπορείτε να βρίσετε άφοβα!!!   :grin: :orchestra:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
.......

....... Λέω να πεταχτώ έως Μετάξι ..... κάνε μία πρόταση.
αν ειναι να πας να δινεις 20€ για ενα "γκαμισΗ",Ναύαρχε μου  :kneel: :kneel: :kneel: :hi: :hi: :hi: πηγαινε τουλαχιστον στα τσαρδια του 15€... ;)

Κ.32 πάνω π.χ.... :hi: :hi: :hi:

αλλιως,Μαραθωνος-Αχιλλεως π.χ στην Γιάννα ,να σε κανει "γυαλί"... :erection:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
:hi:

Γιατρέ μου, άλλη Αλίνα  (Αντελίνα) είναι αυτή-όχι η φόλα που είχες πάρει πριν από λίγο καιρό!

ωωωω εγω ειχα παει με μια που ειχε τατου ενα οπλο , την φολο αλινα !!!

παω την δω αυτην που λετε τωρα !!!!

μην τραμπουκίζεις τοσο σκληρα την γιατραρα μας,τον εχουμε αναγκη  :kneel: :kneel: :kneel: :hi: :hi: :hi:

ερωτικη εξομοληγηση μου κανει η τυπισα ... σιγα τα ωα !!!!

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.879
Πόντοι
22.785
αν ειναι να πας να δινεις 20€ για ενα "γκαμισΗ",Ναύαρχε μου  :kneel: :kneel: :kneel: :hi: :hi: :hi: πηγαινε τουλαχιστον στα τσαρδια του 15€... ;)

Κ.32 πάνω π.χ.... :hi: :hi: :hi:

αλλιως,Μαραθωνος-Αχιλλεως π.χ στην Γιάννα ,να σε κανει "γυαλί"... :erection:
..........

...... τώρα άγαπητέ μου φίλε ΤΕΛΕΙΩΣΕ.... τό 20ευρω είναι καθιερωμενο γιά έμένα στό Μετάξι, έκτός αύτού ή έπίσκεψη στούς ίέρειους χώρους , ύπερβαίνη καθ΄ίν τό 70ευρω....
[size=18pt]ένεκα[/size] πολλών δραστηριοτήτων.

Όμιλώ σέ έναρθρη όνομαστική χα χα χα !!  :smitten: :smitten:

thanks billy13 !!
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Με την ευκαιρία (την μη εμφάνιση και σήμερα της Αθηνάς) να ζητήσω συγγνώμη από όσους φίλους ταλαιπωρήθηκαν εξαιτίας μου τόσες ημέρες.

Ανεξαρτήτως του ποιος φταίει για το θέμα, σημαντικό είναι και το δικό μου μερίδιο ευθύνης οπότε...μπορείτε να βρίσετε άφοβα!!!  :grin: :orchestra:
αγορι μου καλημερα!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Με την ευκαιρία (την μη εμφάνιση και σήμερα της Αθηνάς) να ζητήσω συγγνώμη από όσους φίλους ταλαιπωρήθηκαν εξαιτίας μου τόσες ημέρες.

Ανεξαρτήτως του ποιος φταίει για το θέμα, σημαντικό είναι και το δικό μου μερίδιο ευθύνης οπότε...μπορείτε να βρίσετε άφοβα!!!  :grin: :orchestra:
Εσύ παιχταρά μου, που ευθύνεσαι από τη στιγμή που σου δίνουν άκυρες πληροφορίες; Αυτό μπορεί να συμβεί στον καθένα ανα πάσα στιγμή...

Ακόμα και να ταλαιπωρήθηκαν κάποιοι (που δε νομίζω, αφού υπάρχουν εναλλακτικές επιλογές) δεν πρέπει να ξεχνάμε πόσες φορές μας έχεις γλυτώσει από ταλαιπωρίες και κακοτοπιές με τις συνεχόμενες ενημερώσεις σου.

Σε τελική ανάλυση έχεις σταθερά από τις κυριότερες συνεισφορές στο παρόν thread και αυτό σε καμμία των περιπτώσεων δεν ακυρώνεται!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Εσύ παιχταρά μου, που ευθύνεσαι από τη στιγμή που σου δίνουν άκυρες πληροφορίες; Αυτό μπορεί να συμβεί στον καθένα ανα πάσα στιγμή...

Ακόμα και να ταλαιπωρήθηκαν κάποιοι (που δε νομίζω, αφού υπάρχουν εναλλακτικές επιλογές) δεν πρέπει να ξεχνάμε πόσες φορές μας έχεις γλυτώσει από ταλαιπωρίες και κακοτοπιές με τις συνεχόμενες ενημερώσεις σου.

Σε τελική ανάλυση έχεις σταθερά από τις κυριότερες συνεισφορές στο παρόν thread και αυτό σε καμμία των περιπτώσεων δεν ακυρώνεται!
giphy.gif




Όντως ο ντουντο-μπεβερλο/καστελ,μας έχει κάνει μάγκες στο σάιτ..... :kneel: :kneel: :kneel: :hi: :hi: :hi:
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
▪Φυλής 71 όροφος:
Η Τζούλια η ξανθιά θηλυκή ζουμερή!
Με σούπερ αυταρχικό στο πρόγραμμα! :s&m_2: :s&m_1:
Δηλώνει αφενός η καλύτερη στο θέμα,αφετέρου ότι αυξάνονται με ραγδαίο ρυθμό οι πελάτες που ζητούν αυταρχικό!!! :new_shocked:

Ήμουν μια φορά μαζί της στο δωμάτιο. "Τι κάνεις μωρό μου " μου λέει. "Καλά εσύ " της απαντάω. Άσε μου λέει " με πονάει η μέση μου". Και κάνει την κίνηση για να δείξει ότι γαμάει πελάτες. 
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Πούστηδες και παλληκάρια,γίναμε μαλλιά-κουβάρια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom