Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (2 μέλη και 79 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..σε προχθεσινοβραδυνή καταδρομική,Ρεμούνδου 21 ισ. εμφανιζόταν η Βουλγαρίδα Κάρλα με άκρως κωλοφτιαγμένο βυζόμπαλο..αν δεν περίμεναν 2 τύποι να την πιτσιλίσουν θα έμπαινα,γιατί κι από υπηρεσίες -χωρίς βέβαια να φτάνει την έτερη ομόσταυλη γυναικάρα Υβόννη- είναι πολύ καλή..Τελικώς ο κλήρος έπεσε στην Άννυ στο Φωκαίας 24,που υπό το πατρονάρισμα του κυρίου Άρη,έκανε εμφάνιση ολόγυμνη..Εξαιρετική για μια ακόμα φορά και χωρίς βιασύνη..απλό και ζεστό τυπάκι..Τα σέβη μου κύριοι..
 

stratos26

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Και πως ξέρουνε ότι γράφω εγώ στο ίντερνετ?Μήπως την αναδουλειά που έχουν την χρεώνουν σε αυτούς που ξέρουν ότι γράφουν? Φίλε Dude,δεν ξέρω αν η ενασχόληση σου με το σαιτ είναι ερασιτεχνική  η επαγγελματική(ειλικρινά δεν με ενοχλεί)αλλά καλό είναι να προσέχεις τον εαυτό σου αν συναναστρέφεσαι με αυτούς τους τύπους.Σου ζητώ συγνώμη προκαταβολικά για το σχολιο μου αφού δε μου πέφτει λόγος.
Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες.Και δεν θα φταίνε φυσικά τα μέλη του νήματος αυτού αν φάει το κεφάλι του ο Ντιούντ.Ας έπαιρνε τα μέτρα του να κρατούσε αποστάσεις.

Γράφτε στ'αρχίδια σας τις απειλές.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες.Και δεν θα φταίνε φυσικά τα μέλη του νήματος αυτού αν φάει το κεφάλι του ο Ντιούντ.Ας έπαιρνε τα μέτρα του να κρατούσε αποστάσεις.

Γράφτε στ'αρχίδια σας τις απειλές.

Ρε σάλτα γαμήσου νούμερο και μη τολμήσεις να ξανασχοληθείς μαζί μου
 

ninjas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2005
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
..σε προχθεσινοβραδυνή καταδρομική,Ρεμούνδου 21 ισ. εμφανιζόταν η Βουλγαρίδα Κάρλα με άκρως κωλοφτιαγμένο βυζόμπαλο..αν δεν περίμεναν 2 τύποι να την πιτσιλίσουν θα έμπαινα,γιατί κι από υπηρεσίες -χωρίς βέβαια να φτάνει την έτερη ομόσταυλη γυναικάρα Υβόννη- είναι πολύ καλή..Τελικώς ο κλήρος έπεσε στην Άννυ στο Φωκαίας 24,που υπό το πατρονάρισμα του κυρίου Άρη,έκανε εμφάνιση ολόγυμνη..Εξαιρετική για μια ακόμα φορά και χωρίς βιασύνη..απλό και ζεστό τυπάκι..Τα σέβη μου κύριοι..
Τελικα ποτε γυρναει η υβον ρωτησες?
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες.Και δεν θα φταίνε φυσικά τα μέλη του νήματος αυτού αν φάει το κεφάλι του ο Ντιούντ.Ας έπαιρνε τα μέτρα του να κρατούσε αποστάσεις.

Γράφτε στ'αρχίδια σας τις απειλές.
  ..δίνεις συμβουλές στους άλλους,που δεν τηρείς ο ίδιος..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αν και ο Dude έχει στραβώσει μαζί μου -και κατά τη γνώμη μου αδίκως- θα ήθελα παρόλα αυτά να πω κάτι γιατί το ζήτημα είναι σοβαρό. Θέλετε δεν θέλετε ο Dude αυτή τη στιγμή είναι η ψυχή και η ατμομηχανή της ενημέρωσης. Παρέχει πληροφορίες επί 24ώρου βάσεως και έχει και γνώσεις επί του αντικειμένου μας που λίγοι τις έχουν. Αυτό τον καθιστά προφανώς αναγνωρίσιμο και άρα πιο ευάλωτο και εκτεθιμένο από οποιονδήποτε άλλον. Συνεπώς ας είμαστε πιο προσεκτικοί διότι άσχετα με τις προσωπικές συμπάθειες ή αντιπάθειες που μπορεί να υπάρχουν σε έναν τόσο ιδαίτερο ιστότοπο, πράγμα που είναι φυσιολογικό, όταν ένα μέλος κάνει έκκληση ή μας κρούει το κώδωνα για κάποιο θέμα, πόσο μάλλον όταν υπάρχει υπόνοια ότι απειλείται θα πρέπει να είμαστε μια γροθιά. Άρα προτροπές του στυλ "ας κρατούσε αποστάσεις" δεν έχουν νόημα. Αν κρατούσε αποστάσεις δεν θα έκανε και την ενημέρωση που κάνει. Επίσης και η μαφία των μπουρδέλων θα πρέπει να καταλάβει ότι η αρνητική διοαφήμιση σε τέτοιους χώρους είναι διαφήμιση και αυτή γιατί τα γούστα ποικίλλουν. Δεν μπορείς όμως να μας σερβίρεις μια γριαπατσόλα για παράδειγμα και να απαιτείς να γράφουμε όλοι διθυραμβικές κριτικές επειδή απειλείς. Στο νήμα αυτό θα πρέπει να γράφουμε ό,τι νομίζουμε, οι απόψεις εκφράζουν μόνο το γράφοντα και πολλές φορές μπορεί να είναι και άδικες αφού γράφονται υπό το βάρος μιας φευγαλέας στιγμής. Αλλά αυτό είναι και το νόημα του σάιτ και η ομορφιά του. Χρόνια μας πολλά λοιπόν συνμπουρδελιάρηδες και υγεία.  
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Χτες μεσημέρι στη Ρεμούνδου 21 πάνω η χοντρέλω μιλφορωσσίδα Όλγα εμφανίστηκε με ολόσωμο Fishnet, ένα δονητή σφηνωμένο στα βυζιά της και ένα χαμόγελο υπόσχεση ότι θα μας κάνει το κώλο τάληρο.

Στο κάτω η γυναικάρα Χριστίνα με κόκκινο κορμάκι, είναι που είναι έπιπλο έκοψε και τα ακάποτα. Σε τι κόσμο θα μεγαλώσουμε τα παιδιά μας...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.737
Κριτικές
61
Like
40.326
Πόντοι
22.785
........ :think: :think:

.............  μέ έμπλεα σκέψη καί άναλογισμό , μειδιώντας σκέφτομαι !!!

Πάλι ό κυκλοθυμικός ψυχοπαθής έχει θέματα ύπαρξιακά ......

Πώς θά ένημερωθούμε  έπαξια ??????? μέ πληρωμή τών έγγύς συνουσιαστηρίων κόστους 10-20  ευρώ ???  ..... 

Ίδομεν τάς έξελίξεις αί όποίαι άναμένονται ραγδαίαι..... 

Υ.Γ. Ρέ μπάς  καί όμιλώ περί έκλιπόντος !!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ενημέρωση από την δεύτερη βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής με ελάχιστη κίνηση από πλευράς κόσμου και τις περισσότερες κοπέλες να βρίσκονται εκτός δωματίων...

▪Φωκαίας 17α:
Η Μόνικα...
Το σέξυ μελανούρικο μικρό...
Όμορφο πρόσωπο,πολύ καλό σώμα με απίθανο ψηλοκάπουλο κώλο...
Παλιά τον έδινε,τώρα όμως...
Είναι η Μόνικα από Φυλής 84 και 86 και τελευταία από Φυλής 71 όροφος.
Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα-όπως μάς ανακοίνωσε η (εξωτικά μαυρισμένη) κυρία Εύα.

Δλδ, αυτή η Μόνικα ?

 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Ακριβώς!  :thumbsup:

Έχει δουλέψει και στο Φωκαίας 25α...


Ενώ την περιπέτειά του με τη Μόνικα μάς έχει περιγράψει και ο orinosleon εδώ... (απάντηση #78233)

 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Πριν λίγο πέρασμα από φυλής 40
Το γνωστό δίδυμο Μόνικα και Εύα
Κατάθεση στην δεύτερη.Τιμιο κωλογαμησι αν και μου είπε να μπω σιγά γιατί δεν είχε ανοίξει ακόμα καλά.Τελειωμα στο στόμα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πρωινή περιήγηση στους οίκους ηδονής...

Στο Πιπίνου 65 είναι η Μάντα...
Αγουροξυπνημένη,μόλις είχε έρθει για δουλειά...
Βάφοταν και τα παράτησε όλα στο λεπτό για να με υποδεχθεί ιδιαίτερα θερμά:
Άνοιξε το φερμουάρ από το παντελόνι μου και επιδόθηκε στην γνωστή πουτσοχειραψία...

Στο Φυλής 136 αγουροξυπνημένη και η Ντάρια...
Γλυκό προσωπάκι προέταξε τα βυζιά της νωχελικά...
Βλέποντας ότι δεν συγκινούμαι προέταξε και το ζουμερό κωλί της δείχνοντάς μου και το μπλε στρινγκάκι της...
Ώσπου βαρέθηκε και μου προέταξε την πλάτη της...

Στο Φυλής 134 υπόγειο,είναι η Άννα η μελαχροινή...
Κλασσική φάτσα Βουλγάρας μού θυμίζει εκείνες τις παλαιές οικιακές βοηθούς με το πονηρό μάτι που έρχονταν από την πατρίδα τους για να φυλάνε (και καλά) γεράκους κυρίως-οι γριούλες δεν μάς κάνουν...
Αν η κατάσταση με τους γέρους δεν προχωρούσε (ζούσαν δηλαδή παραπάνω από το προσδόκιμο είσπραξης κληρονομιάς) το γύριζαν ή στο μασάζ ή στα μπουρδέλα...

Στο Φυλής 134 ισόγειο,η γηραιά γλυκιά υπηρεσία φυσούσε και ξεφυσούσε και μονολογούσε για τον προηγούμενο επισκέπτη:
"Τι μαλακίες μού έλεγε ο άλλος;Έχουμε ξεπαγιάσει εδώ μέσα με τα αιρκοντίσιον."
Γυρνώντας προς εμένα αποζήτησε επιβεβαίωση:
"Έτσι δεν είναι;Οι μαλάκες λένε ψέμματα στη θερμοκρασία για να μη φοβάται ο κοσμάκης" συνέχισε...
"Ναι,ναι" συγκατάνευσα-σιγά μη αρνιόμουν...
"Κάτσε να δεις την κοπέλα.Είναι καινούρια και ξέρεις...
Σαν καινούρια προσέχει τον κόσμο γιατί θέλει να κάνει πελατεία...
Η Γαβριέλλα είναι".
Ύστερα από λίγο άνοιξε η πόρτα του δωματίου και βγήκε πρώτα ένα ζευγάρι βυζάρες μετά μια κωλάρα και μετά η υπόλοιπη (παλαιά γνωστή) Γκαμπριέλα...

Στο Φυλής 134 όροφος,πολλά σκαλιά ρε παιδί μου...
Απορώ πως και με τί διάθεση τα ανέβηκε η Έλενα η βυζαρού...
Βγήκε βαμμένη,φτιαγμένη,έτοιμη για μπουζούκια σαν κάτι ξανθά βυζοξεκωλίδια που βάζουν ένα μαύρο στρινγκάκι και βγαίνουν έξω σαν να φοράνε κάνα ράσο...

Στο Φυλής 71 ισόγειο είναι η Μαίρη...
Μελαχροινή με ωραία σκιστά μάτια...
Μοιάζει με εκείνες τις πιτσιρίκες που είναι γραμματείς σε μεγάλες επιχειρήσεις και που φορούν μαύρα ταγιερ τρία νούμερα μικρότερα από τον κώλο τους...
Λατινοτσαχπίνικη φόλα...

Στο Φυλής 71 όροφος έχουμε μια μεγάλη μεταγραφή...
"Εδώ είναι ο Μέσι της Φυλής" ανήγγειλε η υπηρεσία...
Ο Μέσι βγήκε αλλά είχε ρίξει μπόι,είχε πάρει κιλάκια και είχε βάψει τα μαλλιά ξανθά...
Για συμπλήρωμα άλλαξε και το όνομα σε Τζουλιάννα και άρχισε να κάνει και φουλ πρόγραμμα...
(Παρεμπιμπτόντως η ΤζουλιανοΜέσι κάνει και αυταρχικό...)

Στο Φυλής 69 ισόγειο είναι η Κατερίνα...
Η Κατερίνα είναι ψηλή (σχετικά),μελαχροινή και ζουμερούλα...
Φοράει το βρακάκι της με τον τρόπο που φορούσε ο Αυλωνίτης το παντελόνι του στις ελληνικές ταινίες - η μέση φτάνει στο στήθος...
Μοιάζει με εκείνες τις παχουλές παρτόλες που το έχουν μέσα τους το πουτανιλίκι αλλά δεν το δείχνουν...
"Κώλο δεν κάνεις τώρα;" την ρώτησε κάποιος στο σαλόνι.
"Ε,με 20 ευρώ δεν συμφέρει" απάντησε η μικρά...
Κωλοκρίσις...

Στο Φυλής 69 όροφος είναι η καινούρια Μάγια...
Σήμερα την πρόσεξα καλύτερα...
Καστανή πιτσιρίκα με γλυκό προσωπάκι,με ανοικτόχρωμα μάτια...
Δεν είναι κοντή!
Έχει πολύ αδύνατο κορμάκι με ανύπαρκτο βυζάκι και εξίσου μικροσκοπικό κωλαράκι...
Υπηρεσία η γνωστή ξανθιά της Άννας Πίτσος...
"Η Αννούλα παντρεύτηκε έναν Έλληνα που δεν ήθελε να συνεχίσει να κάνει αυτή τη δουλειά.
Πήρε τον δρόμο της" ενημέρωνε κάποιον παλαιό πελάτη στο σαλόνι...
Η μικρή κοιτούσε μη καταλαβαίνοντας λέξη...
"Για να γίνεις κι εσύ Πίτσος και να πάρεις το δρόμο σου έχεις να φας ακόμη πολλά ψωμιά" σκέφτηκα κοιτώντας την...
(Στη θέση του "ψωμιά" βάλτε ότι άλλο θέλετε...)

Στο Φυλής 67,λαϊκή απογευματινή...
Το σαλόνι γεμάτο,τα δωμάτια τα ίδια...
Ακόμη και αυτοί που ήθελαν να φύγουν τελικά έμεναν μόλις έβλεπαν τα γλωσσόφιλα και τα βυζοφιλα Αλίνας και Λάουρας...
Για λίγο έπεσε και ένα μίνι πλακομούνιασμα ενώ ο γεράκος δίπλα μου έκανε αέρα με το ψάθινο καπέλο του...

Στο Φυλής 65 ισόγειο είναι η Ντιάνα...
Τι ωραία κούκλα...
Σαν εκείνες στις βιτρίνες των καταστημάτων που μέχρι  να τους βάλουν τα ρούχα της νέας κολεξιόν είναι ξώβυζες...
Το δαντελένιο κίτρινο εσώρουχό της με έκανε να τη φέρω ότι τελικά είναι ένα μοντέλο που δειγματίζει εσώρουχα...

Στο Φυλής 65 όροφος αυτή η κοπελίτσα η Νατάσα κρίμα είναι γαμώτο...
Ξεκίνησε ντυμένη σαν κρεμμύδι και κάθε ημέρα που περνάει (και κάθε πελάτης που χάνεται) βγάζει και από κάτι...
Όπως πάει,στο τέλος θα ανέβει στην ψηλή κολώνα του διπλανού βενζινάδικου-λογικά κάτι θα γίνει έτσι από πελατεία...

Στο Φυλής 86 ισόγειο,η Μάγια πρέπει να έχει συγκαεί παντού - σε βυζιά και κώλο...
Αλλιώς δεν εξηγείται έτσι όπως βγαίνει στο σαλόνι...
Η δε άλλη η ψηλή ξανθιά Μαριάννα μού θυμίζει ώρες-ώρες κάτι κουρδισμένα κουκλάκια που χαμογελούν λόγω κουρδίσματος και μόλις λιγοστεύουν οι στροφές (δηλαδή λίγο πριν φύγουν από το σαλόνι) χάνονται όλα...

Οι όροφοι του 86 και του 84 είναι ευτυχώς κλειστοί αλλιώς ποιος ανέβαινε;

Στο Φυλής 84 ισόγειο είναι η Λάουρα,η ξανθιά βλαχοπούλα που τρέχει στους αγρούς και στα χωράφια της Φυλής ανέμελη με τις βυζάρες της έξω...
Στη διαδρομή όταν και όπου πετύχει κάναν βοσκό τρώει και κάνα πούτσο...

Στο Φυλής 61 σκάει μύτη η Αλεξάνδρα...
Κατεβαίνει τα σκαλιά του τσαρδιού.
Ύστερα από ακριβώς 1 λεπτό,16 δεύτερα και 23 εκατοστά του δευτερόλεπτου εμφανίζεται από το πουθενά ένας λόχος από πιτσιρικάδες φαντάρους!!!
(Τι στο διάολο;Αφήνει τα ίχνη της κάπως με κάποιο τρόπο αυτή η κοπέλα και με το που εμφανίζεται η Φυλής μετατρέπεται σε σχολείο ή σε στρατόπεδο;;; )
Μαζί της η Νίκη...
Δεν πάει να είναι γλυκιά,δεν πάει να έχει το μαλλί του Γκάλη,δεν πάει να δίνει κώλο...
Μπροστά στην Αλεξάνδρα ήταν σαν να μην υπήρχε...

Στο Φυλής 66δ ο υπηρέτης Βιολάρης φρεσκοκουρεμένος μού άρχισε τα σήματα μορς:
Μού έδειχνε με το χέρι του χαμηλά το παντελόνι μου και μού έβγαζε την γλώσσα...
"Ποια είπαμε ότι έχεις;"-σκληρός εγώ!
"Όποια κι αν έχω τί να την κάνεις παίδαρέ μου,εσύ είσαι για άλλα πράγματα" μού απάντησε με μάτι που γυάλιζε...
Ευτυχώς εκείνη τη στιγμή βγήκε η τσιγγανοΆντζελα το στυλιάρι...
Ούτε τότε θα σώζομουν αλλά μπήκε όμορφος πιτσιρικάς όποτε άλλαξε το θήραμα...

Στο Φυλής 66α είναι η Πατρίτσια...
Η φωνή της εκπέμπει σε εκείνα τα σπαστικά ντεσιμπέλ-δηλαδή αν αυτή την είχε κάποιος γυναίκα σε περίπτωση καυγά μόνο λόγω της τσιρίδας της την έσφαζες στο γόνατο με τη μία...
Κοιτώντας όμως τα βυζάκια της και μετά το κωλαράκι της η φωνή της ήχησε στα αυτιά μου σαν μια ουράνια μελωδία...
"Θα μπεις;",κατέβηκα απότομα στη γη...
Είπα να της πω ότι με περιμένει ο Βιολάρης αλλά....

Στο Φυλής 56,έξοδος υπηρεσίας...
"Μισό λεπτό έρχεται η κοπέλα μας"-η αναγγελία...
Προσμονή...
Τα λεπτά κυλούν...
Ήμουν σίγουρος ότι επρόκειτο για υψηλό πρόσωπο...
Η Ντενίσα λοιπόν...
Η Ντενίσα έχει χάσει εκείνη την πουτανιά που είχε στα υπόγεια της "μεγάλης" Φυλής και έχει περάσει πλέον στην (άνετη) αφεντικίλα την οποία προσπαθεί να συνδυάσει με την παλαιά πουτανιά της...
Δεν το επιτυγχάνει και πολύ - σαν να προσπαθεί μία πιτσιρίκα να περπατήσει για πρώτη φορά πάνω σε πορνοτάκουνα...
Οπότε φοράει και η Ντενίσα τα πασουμάκια της και ούτε γάτα ούτε ζημιά...

Στο Φυλής 54 η ευγενέστατη γηραιά υπηρεσία με τα γυαλάκια ("πω πω μα τί ζέστη είναι πάλι αυτή σήμερα;
Να περάσουν οι ημέρες να φύγω" έλεγε σε συνδαιτυμόνα της...) προσπαθούσε να πείσει ότι η Βαλέρια δεν είναι η κακκιασμένη μάγισσα του πορνοπαραμυθιού...
Ούτε καν η κακιά διευθύντρια που απέβαλλε οριστικώς τις μπάνικες μαθητριούλες όπως η Αλίνα ή η Έλλη...
Τελικώς κανείς δεν επείσθη και έφυγαν όλοι στρεφόμενοι στο διπλανό 54 άνω το οποίο όμως είναι κλειστό...

Υγειαίνετε συναγωνιστές....
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Η απόσυρση της Αννουλας - Πίτσος θα ειναι πραγματικά τέλος εποχής.
Σίγουρα θα συνοδευτεί από κρέμασμα του στρινγκ, η μάλλον της λευκής βρακοζωνης στην οροφή του 109Β.

Τελευταία φορά που την τίμησα ήθελε να βάλει βυζια πάντως, άρα ειμαι λίγο δύσπιστος προς τα λεγόμενα της τσατσας...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.194
Κριτικές
496
Like
62.691
Πόντοι
39.662
Υπηρεσία η γνωστή ξανθιά της Άννας Πίτσος...
"Η Αννούλα παντρεύτηκε έναν Έλληνα που δεν ήθελε να συνεχίσει να κάνει αυτή τη δουλειά.
Πήρε τον δρόμο της" ενημέρωνε κάποιον παλαιό πελάτη στο σαλόνι...

πολυ τυχερος ο τυπος,  βεβαια θα ειναι και παλαιων αρχων...  :S
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.445
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
καλησπέρα!!μεθαύριο φευγω για διακοπες μέχρι 20 αυγουστου(στο χωριό βασικά) και ψαχνω κανένα στυλιαράκι να σπρώξω!!έχετε κανένα καινούριο κατα νου?δυστυχώς έχω βαρεθεί όλο τις ίδιες και τις ίδιες...
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Στο Φυλής 66δ ο υπηρέτης Βιολάρης φρεσκοκουρεμένος μού άρχισε τα σήματα μορς:
Μού έδειχνε με το χέρι του χαμηλά το παντελόνι μου και μού έβγαζε την γλώσσα...
"Ποια είπαμε ότι έχεις;"-σκληρός εγώ!
"Όποια κι αν έχω τί να την κάνεις παίδαρέ μου,εσύ είσαι για άλλα πράγματα" μού απάντησε με μάτι που γυάλιζε...
Ευτυχώς εκείνη τη στιγμή βγήκε η τσιγγανοΆντζελα το στυλιάρι...
Ούτε τότε θα σώζομουν αλλά μπήκε όμορφος πιτσιρικάς όποτε άλλαξε το θήραμα...

ΧΑΧΑΧΑΧΑ
παντα ο ιδιος , και τα ιδια, αμα εχει καβλες και διαθεση , σε κοιταει σαν ξερολουκουμο χαχαχαχαχαχα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
ΧΑΧΑΧΑΧΑ
παντα ο ιδιος , και τα ιδια, αμα εχει καβλες και διαθεση , σε κοιταει σαν ξερολουκουμο χαχαχαχαχαχα
κροσέ στα ζυγωματικά θέλει το κωλοπουστρόνι, μιλάει σαν τελειωμένη ομονοιακή αδερφάρα κ κοιτάζει να διακρίνει ψωλές μέσα από τα παντελόνια των καυλωμένων συναγωνιστών. Κλασική 70ς αδερφάρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom