Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 322 άτομα (19 μέλη και 303 επισκέπτες)

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Μάλλον μιλάμε για διαφορετικές κοπέλες αυτή η Ρωσσιδα που λέω εγώ δουλεύει στο Λεωνιδιου6 πάντα νυχτα πολύ καλή αυτή στο Ιασωνος19 είναι άλλη περνά μια βόλτα από Λεωνιδιου6 αν σε βγάλει ο δρόμος να την δεις μετά της 12 μεσάνυχτα

για την ιδια κοπελα μιλατε σε προσφατη τσαρκα με επιρρεπη την ειδαμε στο ιασωνος19 κατω και μου ειπε οτι την ειχε παρει,ειναι η ιδια κοπελα απο το λεωνιδου 6 απλως τις τελευταιες μερες δουλευει και εκει
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Η Ντιάνα/Μπιάνκα είναι στο Φυλής 65α.

Όσο για τα "ουστ μωρή γαλότσα" και λοιπούς παρόμοιους χαρακτηρισμούς,αν έχεις τα αρχίδια να τους λες κατά πρόσωπο και όχι ανώνυμα.

Γιατί για αυτή την δική σου (ανώνυμη) άνεση και για αυτούς τους (δικούς σου) χαρακτηρισμούς εμείς οι υπόλοιποι (γνωστοί) αντιμετωπίζουμε ύβρεις και απειλές.

Τo site θέλω να πιστεύω πως αποτελείται από εκατοντάδες πλήθος κόσμου που παρακολουθεί και γράφει κριτικές κι ενημερώσεις ... δεν γνωρίζω και πιθανώς να δέχεστε απειλές κι ύβρεις, αλλά δεν αντιπροσωπεύεται όλο το κοινό του bourdela.com, άρα δεν μπορείτε να είστε υπεύθυνοι εκατό τοις εκατό για όλα αυτά που λέγονται και γράφονται ... τόσοι χαρακτηρισμοί έχουν γραφτεί κατά καιρούς για κοπέλες από πολλά nicknames, ο δικός μου θα πειράξει εσάς ;;
Οι λασπολογίες και οι χαρακτηρισμοί είναι προνόμιο άλλων,  :rolleyes: λέγοντας εμπαθώς διάφορα και διαρκώς, και έχοντας ξεκινήσει από ένα χρονικό διάστημα και μετά, χωρίς να γνωρίζω ακόμη το λόγο ...  
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
για την ιδια κοπελα μιλατε σε προσφατη τσαρκα με επιρρεπη την ειδαμε στο ιασωνος19 κατω και μου ειπε οτι την ειχε παρει,ειναι η ιδια κοπελα απο το λεωνιδου 6 απλως τις τελευταιες μερες δουλευει και εκει
Δεν το ήξερα ότι δουλεύει και εκεί γιατί παλιότερα σου μιλάω τώρα πέρυσι υπήρχε εκεί μια αλλη Αλινα που απελάθηκε μαζί με μια Ωραία Βερόνικα που έλεγε πως είναι τουρκάλα που επίσης είχαν πει πως απελάθηκε πολύ κρίμα ήταν ιδιαίτερα όμορφη.Θα το κοιτάξω πάντως για την Αλινα εσείς την είδατε πρωί ή απόγευμα?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μεγάλε Σπουγκένα πάρτο αλλιώς για να μη βρεις.

Καλώς ή κακώς,συγκεκριμένα άτομα είμαστε που ενημερώνουμε καθημερινά-και μάλιστα δύο και τρεις φορές την ημέρα.

Επίσης καλώς ή κακώς αυτά τα συγκεκριμένα άτομα είμαστε (λίγο ή πολύ) γνωστοί είτε στις κοπέλες,είτε σε υπηρετικό (και λοιπό) προσωπικό,είτε σε ιδιοκτήτες.

Δεν έχω λοιπόν καμμία διάθεση για τους δικούς σου (ανώνυμους) υβριστικούς χαρακτηρισμούς να αντιμετωπίζω απειλές.

Με μέτρο λοιπόν και με σύνεση όλα.

Ειδάλλως ανέλαβε τις (ανάλογες) ευθύνες.
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Δεν το ήξερα ότι δουλεύει και εκεί γιατί παλιότερα σου μιλάω τώρα πέρυσι υπήρχε εκεί μια αλλη Αλινα που απελάθηκε μαζί με μια Ωραία Βερόνικα που έλεγε πως είναι τουρκάλα που επίσης είχαν πει πως απελάθηκε πολύ κρίμα ήταν ιδιαίτερα όμορφη.Θα το κοιτάξω πάντως για την Αλινα εσείς την είδατε πρωί ή απόγευμα?

ηταν νυχτα γυρω στις 23.00 πριν λιγες μερες που την ειδα αλλα την εχω δει τα τελευταια βραδια 3-4 φορεσ εκει.την βερονικα που δηλωνε τουρκαλα την ειχα δοκιμασει ηταν πολυ καλη
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
να ενημερωσω για μερικες προσφατες καταθεσεις

εχω δοκιμασει την αννιτα απο βεργας 2 (η οποια εχει δουλεψει και στο διδυμου 8),ειναι ξανθια με ομορφο προσωπο,λιγα παραπανισια κιλα στην κοιλια,απαλη επιδερμιδα και κωλαρα.κανει φοβερο ακαποτο στοματικο με εμφαση στο κεφαλακι,την πρωτη φορα που την πηρα την αφησα να με γλυψει παντου και τελειωσα ετσι,την ξαναπηρα μετα απο δυο μερες και ειδα οτι και στο γαμησι ηταν πολυ καλη

επισης δοκιμασα για 10ατη περιπου φορα μπορει και παραπανω την ρενατα,ισως το καλυτερο γαμησι που εχω ριξει σε τσαρδι τον τελευταιο καιρο,φοβερη ρομαντικη συμμετοχη και ανεση χρονου παρολο που ειχε κοσμο και περιμενε στο σαλονι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
  Επισκεψη πριν λιγες μερες στο Φωκαιας 17 οροφος στην Μικαελα, Μιχαελα καπως ετσι... Λοιπον εχω να πω οτι ηταν μια ακρως αισθησιακη κ ρομαντικη συνευρεση, ξεχασα οτι ημουν σε μπουρδελο. Πολυ καλη η κοπελα με φοβερη συμμετοχη, αληθινη κ πολυ καβλιαρα. Περασα τελεια κ την συνιστω ανεπιφυλακτα. Καλο βραδυ!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Δεν το ήξερα ότι δουλεύει και εκεί γιατί παλιότερα σου μιλάω τώρα πέρυσι υπήρχε εκεί μια αλλη Αλινα που απελάθηκε μαζί με μια Ωραία Βερόνικα που έλεγε πως είναι τουρκάλα που επίσης είχαν πει πως απελάθηκε πολύ κρίμα ήταν ιδιαίτερα όμορφη.Θα το κοιτάξω πάντως για την Αλινα εσείς την είδατε πρωί ή απόγευμα?
Στην 3η βάρδια.Μελαμψή,με ασιατικά χαρακτηριστικά,στεγνό κορμί,μακρύ μαύρο μαλλί,οι παλιοί (@dude007) τη θυμούνται πιο γεμάτη.
 

stratos26

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί για αυτή την δική σου (ανώνυμη) άνεση και για αυτούς τους (δικούς σου) χαρακτηρισμούς εμείς οι υπόλοιποι (γνωστοί) αντιμετωπίζουμε ύβρεις και απειλές.
Τουλάχιστον να μην επιδιώκουμε να γίνουμε γνωστοί δημιουργώντας εξαρτήσεις.Δεν αποκαλύπτουμε ποτέ την ταυτότητά μας.Αν είναι δυνατόν να τροποποιώ αυτό που θέλω να γράψω εδώ, σκεπτόμενος οτι θα υποστώ απειλές η και χειροδικία.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Βοηθεια !!!!
ρε παιδια εχω παρει 2 φορες την Ευα ξανθια αδυνατη ρωσιδα απο το Ευνειδών 5 (& Ιερά Οδός 21)
και εχθες που ξαναπηγα μου ανακοινωσε η τσατσα οτι δεν δουλευει τωρα εκει και μαλλον δεν θα ξαναπαει .μηπως ξερει κανεις που θα την βρω sos!!
ειχε μια καλη πιτσιρικα και ειπε 20 απλο 40ν τελειωτικο στομα .κωλαρακι δεν ανεφερε και ενας συναγωνιστης που εβγαινε μου ειπε οτι ηταν πολυ καλη γιατι τον ρωτησα .
που ειναι η Ευα ομως οεο????.

DULLOO7 βοηθεια
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.849
Πόντοι
21.555
Τουλάχιστον να μην επιδιώκουμε να γίνουμε γνωστοί δημιουργώντας εξαρτήσεις.Δεν αποκαλύπτουμε ποτέ την ταυτότητά μας.Αν είναι δυνατόν να τροποποιώ αυτό που θέλω να γράψω εδώ, σκεπτόμενος οτι θα υποστώ απειλές η και χειροδικία.
.......

...... Ώδινεν όρος καί έτεκεν μύν.  :hi:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Μεγάλε Σπουγκένα πάρτο αλλιώς για να μη βρεις.

Καλώς ή κακώς,συγκεκριμένα άτομα είμαστε που ενημερώνουμε καθημερινά-και μάλιστα δύο και τρεις φορές την ημέρα.

Επίσης καλώς ή κακώς αυτά τα συγκεκριμένα άτομα είμαστε (λίγο ή πολύ) γνωστοί είτε στις κοπέλες,είτε σε υπηρετικό (και λοιπό) προσωπικό,είτε σε ιδιοκτήτες.

Δεν έχω λοιπόν καμμία διάθεση για τους δικούς σου (ανώνυμους) υβριστικούς χαρακτηρισμούς να αντιμετωπίζω απειλές.

Με μέτρο λοιπόν και με σύνεση όλα.

Ειδάλλως ανέλαβε τις (ανάλογες) ευθύνες.

Μεγάλε dude007, νομίζω πως υπάρχουν δυο μέτρα και δυο σταθμά από την πλευρά σου, δεν θα κάτσω να αναλύσω κι άλλο τον χαρακταρισμό της γαλότσας που έδωσα στην συγκεκριμένη κοπέλα, αξία δίνω και δεν με ενδιαφέρει  ... ζητώ συγνώμη αν όντως δεκτής κάτι κακό για αυτή την πράξη μου, αλλά θεωρώ πως δεν υπάρχει ισονομία.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Βοηθεια !!!!
ρε παιδια εχω παρει 2 φορες την Ευα ξανθια αδυνατη ρωσιδα απο το Ευνειδών 5 (& Ιερά Οδός 21)
και εχθες που ξαναπηγα μου ανακοινωσε η τσατσα οτι δεν δουλευει τωρα εκει και μαλλον δεν θα ξαναπαει .μηπως ξερει κανεις που θα την βρω sos!!
ειχε μια καλη πιτσιρικα και ειπε 20 απλο 40ν τελειωτικο στομα .κωλαρακι δεν ανεφερε και ενας συναγωνιστης που εβγαινε μου ειπε οτι ηταν πολυ καλη γιατι τον ρωτησα .
που ειναι η Ευα ομως οεο????.

DULLOO7 βοηθεια

:hi:

Φίλε μου αυτό το χρονικό διάστημα που αναφέρεις δεν την έχω βρει να δουλεύει κάπου άλλου-ούτε καν στο Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά που παλαιότερα (αρκετές φορές) εμφανίζοταν.

Ας μη ξεχνάμε όμως ότι λόγω καλοκαιριού πολλές κοπέλες έχουν ήδη φύγει για διακοπές ή πρόκειται να φύγουν.

Εν πάσει περιπτώσει για οτιδήποτε νεότερο υπάρξει για την συγκεκριμένη, θα υπάρξει και σχετική ενημέρωση.
 

endo con suzen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
167
Πόντοι
0
Βρε παιδιά! μια απορία.... θέλω να επισκεφτώ ένα κατάστημα μπορδέλο, οπου να πάρω 2 κοριτσάκια να τα κάνω να με αγκαλιασουν και να με περιποιηθούν... σε ποιο πιστεύεται είναι καλύτερα?? θεμα τιμής και υπηρεσιών... ΄δεν θέλω να δώσω μια περιουσία... απλά να εκτονώσω με 2 νεαρές κορασίδες !!! (τρίο) ακούω ιδέες! :orchestra:
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Όσο για τα "ουστ μωρή γαλότσα" και λοιπούς παρόμοιους χαρακτηρισμούς,αν έχεις τα αρχίδια να τους λες κατά πρόσωπο και όχι ανώνυμα.

Γιατί για αυτή την δική σου (ανώνυμη) άνεση και για αυτούς τους (δικούς σου) χαρακτηρισμούς εμείς οι υπόλοιποι (γνωστοί) αντιμετωπίζουμε ύβρεις και απειλές.

Aσ' το μωρε το κοπελι να εκφραστει ελευθερα. Δημοκρατια εχουμε.  :2funny:

Τοσες χιλιαδες εγγεγραμμενα μελη υπαρχουν στο site. Αν σου πουν το οτιδηποτε εσενα για το τι εγραψε ο οποιοσδηποτε, τοτε το προβλημα το εχουν οι ιδιοι τους.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Μιας και το μαύρισμα φολών και κακών υπηρεσιών έχει πάρει... φωτιά,εμπειρία προ ολίγου:ανέβηκα στο Κολωνού 30 2ο όροφο για την Ελένη.Βγήκε η Ντιάνα,και μετά από λίγο η τσατσά."Η Ελένη;",ρώτησα."Πέρασε μέσα,εδώ είναι",βιάστηκε να με βάλει στο δωμάτιο."Θέλω να τη δω πρώτα",ανταπάντησα.Στραβωμένη γύρισε στο κουζινάκι... Περίμενα λίγο,δεν βγήκε η Ελένη,την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια!
Κατέβηκα κάτω για τη Νατάσα,απουσίαζε,ήταν στο δωμάτιο η Άννα,ενώ δεν είχα παράπονο από την κοπέλα,δεν ήθελα να περάσω,η κ.Βέρα ευγενέστατη δεν με πίεσε,διαφορά συμπεριφοράς μέρα με τη νύχτα!
Μηνυμα προς υπηρεσίες και κοπέλες:δεν είναι κανένας πελάτης δεμένος με... σκοινάκι!
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Μιας και το μαύρισμα φολών και κακών υπηρεσιών έχει πάρει... φωτιά,εμπειρία προ ολίγου:ανέβηκα στο Κολωνού 30 2ο όροφο για την Ελένη.Βγήκε η Ντιάνα,και μετά από λίγο η τσατσά."Η Ελένη;",ρώτησα."Πέρασε μέσα,εδώ είναι"",βιάστηκε να με βάλει στο δωμάτιο."Θέλω να τη δω πρώτα",ανταπάντησα.Στραβωμένη γύρισε στο κουζινάκι... Περίμενα λίγο,δεν βγήκε η Ελένη,την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια!
Κατέβηκα κάτω για τη Νατάσα,απουσίαζε,ήταν στο δωμάτιο η Άννα,ενώ δεν είχα παράπονο από την κοπέλα,δεν ήθελα να περάσω,η κ.Βέρα ευγενέστατη δεν με πίεσε,διαφορά συμπεριφοράς μέρα με τη νύχτα!
Μηνυμα προς υπηρεσίες και κοπέλες:δεν είναι κανένας πελάτης δεμένος με... σκοινάκι!

Σωστος!

Μηνυμα επισης σε κοπελες και υπηρεσιες. Οσες φορες κι αν εχετε δει καποιον και δεν περναει, λογικα κατι δεν του αρεσει και δεν προκειται να περασει ποτε. Κυριως οταν αυτες τις πολλες φορες που εχει περασει εχετε την ιδια κοπελα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom